Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
16. dub 2009

dudu ty by jsi chtěla holčičku?
moje přání,je mít taky zdravou holčičku,kdyby se to povedlo,tak by se manžel asi opupínkoval
3ženský v bytě 😀

a jak dlouho se snažíte vy?
my pořádně první měsíc,takže nejsem až tam moc zklamaná,že jsem to dostala
kačka se povedla,taky na druhý pokus

kramlinka88
16. dub 2009

Dudunidu: no po laznich se citim docela dobre.Myslim ze mi to urcite pomohlo,ale ono to ma podle me i dlouhodobější účinky.To se ale teprve uvidí.A jestli vyjde to mimi ted nebo v květnu tak vam ty lazne doporucim;)

lenerka
16. dub 2009

kramlinka a co tam s tebou prováděli?
já bych lázně brala,ale co s kačkou?
tu bych musela vzít s sebou,je šíleně na mě závislá

kuratkol
16. dub 2009

lenerka: Já chci taky šíííííííleně holčičku..... Už od střední..... Poprvé to nevyšlo, tak snad druhý pokus 2.měsíc výjde...

dudunidu
16. dub 2009

Eliško: po ránu digitální teploměr do pochvy (tam se měří asi nejlíp, jinka je možnost ještě do úst nebo análně), po pár minutkách přečíst teplotu. Hlavně každý den by to mělo být po zhruba stejné délce spánku, a nesmíš před tím vstát a jít třeba na WC, prostě si teploměr nachystej hned na bnoční stolek, ať ho máš po ruce. Je to jednoduché. 🙂

lenerka
16. dub 2009

kurátko

tak jsme na tom stejně
začínáme druhý cyklus snažení co?
snad nám to všem vyjde no 😉

lenerka
16. dub 2009

holku jdu vzbudit tu naší dračici,jinak nebude spát v noci
snad se tu ještě večer objevím
zatím pa

kuratkol
16. dub 2009

lenerka: Já to mám už za pár, ovu 20.4.

dudunidu
16. dub 2009

Lenerko a kuřátko: my taky budeme snažilkovat teprve 2. měsíc. No minulý cyklus jsem měla anovulační, takže vlastně teď to bude poprvé regulérně, bez vajíčka to holt nejde 😅

Ano, holčičku bych si přála strašně moc 🙂 My totiž nemáme v rodině moc chlapečků - prostě s nima neumím jednat, nevím, jak bych si s chlapečkem poradila 😅 Ale ono by to určitě přišlo samo, příroda už to tak zařídila, no ne? 😅 Ale já si třeba vůbec nedokážu představit takové banality, jako jak se chlapečkovi starat o pindíka, jak si s ním hrát s autíčkama a tak... Chápu, že to zní dost přihlouple. 😕

dudunidu
16. dub 2009

kramlinko: no jo, Luhačovice bychom si daly všechny líbit! 🙂 Akorát by se mi nechtělo tam být sama... Ale musí tam být teď krásně, co? Všechno kvete, a po parčících a kolonádách se prochází nejeden "švihák lázeňský", co? 😀 No vážně, nepokoušel se tě tam někdo balit?? Funguje to v lázních tak, jak se říkává?? 😅

lenerka
16. dub 2009

dudu není
ségra má kluka a já ho nikdy nepřabalovala,a to mu budou 30.4.2roky
on strašně při přebalování čůrá 😀
a ségra s ním bojuje i s pindíkem
já chci taky další holčičku,ale ty pak maj zas výtoky a trápení na WC ...atd.

ale pro mě by byl taky ten pindík strašněj
a hlavně kluci jsou ve všem pomalejší a já jsem nervák potřebuju chytrou hodnou holčičku 😀 😀 😀 😝 😝 😝

počkej oni to budou dvojčata a kluci a já se po.... 😀 😀 😀

kuratkol
16. dub 2009

dudu: my nemáme v rodině žádného kluka. Babička měla 3 dcery a dcery 7 holek 🙂 Taky nevím co s klukem 🙂

kramlinka88
16. dub 2009

Lenerka: no tady jsem videla i maminky a tatínky s malyma dětma.Tatinek hlídal a maminka relaxovala na nejake proceduře;)Vsechno jde kdyz se chce;)Jinak mam tu masáže,perličkovou lazen,stridavou koncetinovou lazen,podvodni masaz,Pilates,kalanetiku,uhličitou koupel a uz nevim...;) Dudunidu: neboj ja to s tim chlapečkem mam podobně:(Ale myslim ze to vsechno prijde,proste jestli budes mit kluka a ostatní pak prijde samo;)Neboj jsme holky šikovné tak to zvladneme levou zadní;)

kramlinka88
16. dub 2009

Dudunidu: jj vsechno co se rika je pravda;) zkouší to ale ja odolávám,neni to moje věková kategorie😀

lenerka
16. dub 2009

tak to bylo rychlé s tou kačkou
jsem jí vzbudila samozřejmě se řevem
vysprchovla jsem jí a už spí
byla z toho sluníčka nějaká hotová,ale bez večeře,nechápu

já když mám prázdný žaludek ,tak neusnu
no ráno očekávám okolo 5h,že se vzbudí hladem,takže dneska žádné ponocování 😉

lenerka
16. dub 2009

kramlinka a kdo tě poslal do lázní?a platí to pojištovna?

kramlinka88
16. dub 2009

Lenerka: no navrhli mi to v nemocnici po operaci a cele to mam hrazené pojišťovnou...Ale uvazuju ze bysme si s MP casem dopřáli treba víkendový pobyt v nějakých laznich.Je to cenove dostupné a ten relax k nezaplacení;)

kuratkol
16. dub 2009

Holky, kde jste ? Všimla jsem si, že v osm to tady na chvilku utichne...

dudunidu
16. dub 2009

haha kuřátko, Ordinace to jistí🙂 teď je zrovna reklama... 😉
Tak to jsem ráda, že to s tím chlapečkem vnímáte podobně,že nejsem divná 😅
Kočky pardon, musím jít uklízet, budu mít za hoďku návštěvu na nocleh- segra...A já mám doma pěkný výbuch 😅

kuratkol
16. dub 2009

dudu: Rozhodně nejsi divná, to bysme asi byly všechny...

eliska_v
16. dub 2009

Holky, já nevím co mám dělat... ☹ Hrozně mě bolí břicho, pravý vaječník nebo jestli to je ono... 😢

kuratkol
16. dub 2009

eli: to je ta ovulace, mám to každý měsíc...

eliska_v
16. dub 2009

kuratkol: ale fakt je to dost nepříjemný... ☹

kuratkol
16. dub 2009

eli: Počkej na porod...to bude mnohem nepříjemnější... 😉 Navíc jak říká blondy, bolesti při ovulaci budou každý měsíc menší a menší....

eliska_v
16. dub 2009

kuratkol: Ale dneska jsem si dělala ovu testík a byla slaboučka čárečka, tak nevím jestli to je z ovulky... 😕

kuratkol
16. dub 2009

eli: Bolí vždy několik dní před ovulací a několik dní po ní.

eliska_v
16. dub 2009

kuratkol: Aha, tak to vůbec nevim... 😉

matava
16. dub 2009

ahoj holky, tak jsem dnes ve 14DC byla na gynde, udelala mi cytologii a pochvalila sliynici, je 6 az 7, takze na to, ze jsem uz dlouho bez prasku si muzu gratulovat..jinak nevidela ani vpravo ani vlevo zadne vajicko, teda jako nejake velke, jen jedno pidi, ktere mozna jednou...ale ted aktualne nic a neco tam muze vyrust nejdriv tak za 7 az 10 dni, coz je docela i fajn, muzik je stejne nemocny, pozitivni je, ze nastupuje do prace ve stredu a ve ctvrtek vecer odlitame do belgie, tak tam se snad budem snazit a bylo by to takove romanticke tam pocit miminko, kdyz tam jedem oslavit, ze jsme se tam pred peti lety seznamili 😀 no ale dost fantazirovani ... 😉

eliska_v
16. dub 2009

Tak holky opět děkuji za rady a mějte se krásně. Jdu spinkat...

Krásné sny všem 🙂 😎

dudunidu
16. dub 2009

hihi Matavo, třeba to vyjde, když budete v pohodce si užívat jeden druhého na dovči 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru