Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
18. dub 2009

eliska, no tu už jsme si přečetla. Každý den ale opravdu není optimální 😀

kuratkol, jdu se mrkonut 😉

blondynka400
18. dub 2009

kuratkol, tak jsem koukala. Zatím nic úplně nestandartního, uvidíme jak to bude pokračovat 😀

kuratkol
18. dub 2009

🙂 🙂 🙂 žádný pokles se zatím nekoná....

kuratkol
18. dub 2009

eli: Nechceš taky naházet teplotky do gráfku a ukázat nám ho ? 🙂

blondynka400
18. dub 2009

kuratkol, to být v podstatě nemusí, i když je to obvyklé... hlavně aby pak teplotka hezky stoupala 😉

eliska_v
18. dub 2009

Ach, jo anglicky moc neumím...Kdyby to bylo aspoň v němčině

blondynka400
18. dub 2009

eli, tak zkus http://www.wunschkinder.net, to je v němčině a je to taky dobrý prográmek 😉

petronelas
18. dub 2009

Ahojky.omlouvám se za včerejšek,ale nějak mi blbnul počítač.Jednou si k tomu sednu a hned to nejde.Taky jsem ráda,že mně podporujete.
Prsa mně moc ještě nebolí,jenom bradavky mám strašně citlivé, a manžel říkal,že se mi trochu zvětšili.... 😀

eliska_v
18. dub 2009

Holky děkuju a zatí papa 😉 jedeme na chatu 🙂

petronelas
18. dub 2009

To tady nikdo není??????? 😢

kuratkol
18. dub 2009

Já tady jsem pořád ... 🙂

blondynka400
18. dub 2009

petronelas, v pohodě... Navíc on včera nějak koník blbnul 😒 . Toho zvětšení se bojím nejvíc, já je větší mít nechci ani náhodou 😀

eliska, užij si to 😉

kuratkol
18. dub 2009

blondy: Tak to mimi snad chceš ne, tak musíš brát i to ostatní jako větší prsa, bradavky, kila navíc, nevolnosti a tak 😀

luciasek001
18. dub 2009

Ahojky, tak jsem tu, jak se vede při víkendu? U nás dobrý jen to počasí mohlo být o něco málo lepší.

luciasek001
18. dub 2009

petronelas, koukám, že jsem prošvihla novinku, moc ti gratuluju do klubu těhulek 😀 Já ti tam závidim, opatruj se! 😉

blondynka400
18. dub 2009

kuratkol, tak ví že to nějak přežiju, já jen nevím c os nimi budu dělat, ale tak snad se moc nezvětší 😀 . Jinak s těmi kilami navíc bych to až zas tak hrozně nevíděla. Neholdám přibrat nějak moc 😀

luciasek, ahojky, tady je taky počasí dnes nic moc, nějak se sluníčko schovává, ale jinak docela dobrý 😅

luciasek001
18. dub 2009

Koukám dneska to tady nějak vázne. Všichni jsou asi na chaloupkách apod. Dneska nevim do čeho bych dloubla nějak mě nic nebaví, ach jo.

blondynka400
18. dub 2009

luciasek, jak to? 😕 No já jsem zas asi hodinku úplně mrtvá, ležím tady jak mrtvolka, ale náladu mám dobrou, tak alespoň něco 😀.
K večeři budeme mít pizzu, tak už se těším (pravou italskou). Žiju v itálii a pizzu mám měně než v čechách a to jí mám hrozně ráda 😅
Kolikátý den DPO valstně jsi? Vím, že jsi včera říkala, že ovulka byla někdy o velikonocích.... 😉

kuratkol
18. dub 2009

luciasek: Taky se trochu nudím,,,,,

blondy: Pizzu miluju, bohužel přítel ne, tak ji ani nemívám moc často....

benjit
18. dub 2009

Ahoj holky, tak u mě vše v pohodě zatím... začíná mi být pěkně šoufl, což se divím, protože po třech začínajících těhu mi takhle brzo blbě nikdy nebylo...
Jinak jsem zjistila, že na mě se manža snad jen podívá a já otěhotním... zase to bylo na poprvé.. jsem z toho pořád ještě paf. Akorát ta únava je šílená, prospala bych celý den, ale copak můžu? Ten mrňous mi nedá chvilinku klidu...

luciasek001
18. dub 2009

blondy, dneska 19 DPO. Docela to utíká. Za cca 9 dní by měla dorazit MS ikdž už by nemusela.

luciasek001
18. dub 2009

Pizza to je dobrý nápad. Příští týden máme s manžílkem výročí od seznámení už 7 let, toto letí, tak jsme řikali, že bychom na něco dobrýho zašli a asi to bude pizzoška.

luciasek001
18. dub 2009

benjit, tak manžu s dítkem vyšli ven a jdi si schrupnout od čeho ho doma máš 😀 Určitě je vše O.K. budu držet moc palečky 🙂

blondynka400
18. dub 2009

kuratkol, tak si jí můžeš dát kdykoliv sama ne? 😀

benjit, no jo to má někdo štěstí 😎 . Hlavně aby to tentokrát tobře dopadlo 😉

luciasek, tak to 19 DC, ne? DPO je úpočet dní od ovulky 😀
Tak to jste spolu o něco méně než my, alei tak je to doba, co? 😝 😵

luciasek001
18. dub 2009

blondy, promin, napsala jsem blbost jsem dnes nějak mimo asi počasím. Oprava, dnes 9 DPO. Je to už pořádná doba co jsme spolu. Nedovedu si vedle sebe představit někoho jiného.

lenicenka17
18. dub 2009

Ahojte holky,dnes tam fakt nebylo nic moc počasí....
Já dnes měla šílený den ale nedá se to sem jen tak psát ... ☹

blondynka400
18. dub 2009

luciasek, v pohodě 😀 . Hm tak to jsme na to taky stejně, já taky ne 😅

lenicenka, ježíš copak, stalo se něco hodně špatného? Nebo ten tůvj chlap? 😠

luciasek001
18. dub 2009

lenicenka, copak se děje, vypadáš zničeně. Nic neni tak horký jak se zdá nebo tohle jo 😖 😨

lenicenka17
18. dub 2009

Ne manža ne ten je zlatej....
Ale sem se to fakt nedá psát...

eliska_v
18. dub 2009

achojky holky.
Byli jsme dneska na chatě jenom chvíli, fakt je ošklivě a tam to nemá cenu 😠
Tak už jsme zase doma! Dneska mě holky vůbec nic nebaví

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru