Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
20. dub 2009

blondy mám tu jednoho i pro tebe doufám že už zítra bude z bacila pořádný výsledek 😀 TFUJ TFUJ TFUJ 😀

blondynka400
20. dub 2009

renník, dík 😵 , uvidíme 😔
Já myslím, že to zkousnou.... Hlavní je přeci, že se berete, ne? Že s outežkem, jak babičky říkavájí přeci neva 😎

rennik
autor
20. dub 2009

NO MĚ TO TEDA NEVA!!!!! 😀 já jsem naopak hrooooooozně moc šťastná, hlavně mě překvapuje tchyňka, mluví o mimču docela často ve smyslu že se fakt těší, a že to je pěkné atd.... fakt čumím, do ní bych to nikdy neřekla. Moje mamina ta už zase zkupuje obchody s vlnama a plete jak divá, samé svetříky atd. Tím že čeká i segra tak toho má dost. 😀

blondynka400
20. dub 2009

renník, a to je hlavní 😵. Já ti říkala, že tchýně obměkne a bude to v pohodě 😉
Hele a neni to ta segra,co nemohla dlouho otěhu? A nebi si to pletu? 😕

rennik
autor
20. dub 2009

právě že ne, to je ta segra co už má prcka, druhou segru to úplně ničí, včera jsme s ní byli a hodně plakala, je fakt vyřízená, a já se jí vůbec nedivím,musí to být hrozně když všichni kolem mají mimča nebo čekají a oni furt nic. No snad se to podaří, všichni jí držíme palce.

blondynka400
20. dub 2009

rennik, aha. nevěděla jsem, že máš také dvě ségry.... A ví alespon v čem je problém, neb ne? Určtě se dočká, jen se nevzdávat 😔

dudunidu
20. dub 2009

Renniku aaaa jeeee, chudinka 2. segra. No jo, to je život, snad se brzo taky dočká 😅

Blondy no 6.4. jsem byla u DR. a nic neviděla... Měla jsem sice před tím slaboulinkaté čárky na Ot několik dnů, ale tak slabé, že to teoreticky bylo negativní... No ale pobolívá mě břicho, asi to dostanu. Už ať to mám. Jinak s těma práškama ti písnu do IP

Kuřátko děkuju za ten odkaz na fertility friend, ale já se tam asi musím první zaregistrovat, abych mohla srovnávat svůj testík s ostatníma, no a to bude chtít trošku času.. nalít tam všechny data a tak.. Možná to začnu používat až s 1. dnem nové MS

🙂

blondynka400
20. dub 2009

dudu, zadávání na fertility jde rychle 😉
Písni mi do IP, ráda poradím 😵 Hm tak to ovulka v tom případě fakt nebyla.... Slabé proužky nic neznamenají, bohužel, to je bežná hladina LH v těle..... 😖

rennik
autor
20. dub 2009

no oni chodí CARU ve F-M,ale i po všech vyšetřeních vyšlo že švagr je úplně OK, naopak má spermouše výtečné, a segra jetaky zdravá, akorát že má cukrovku na inzulínu. Byli 3x na IUI ale nic, pak měli jít umělé úplně ale i přes veškerou přípravu na podporu tvorby vajíček se segře udělaly jen dva a při jejich odběru se zjistilo že jsou úplně špatné, takže se umělé oplodnění nakonec nekonalo. V březnu segra nepřišla MS tak si myslela že je těhotná ale nic a nedostala to dodneška, doktor si s ní prý už neví rady, říkal jí že je možná v předčasném přechodu to ji dorazilo úplně no ale pořád to nevzdává, Je mi jí fakt líto. Kdyby to šlo hned bych jí pomohla.

blondynka400
20. dub 2009

renník, hm tak to je docela divné.... A hormony ma ok? Že ani při stimulaci nedozrály vajíčka to je špatné... No snad se to nějak vyřeší a budete šťastné všechny 😵

dudunidu
20. dub 2009

Děkuju Blondy, já na ten fertilty v průběhu týdne vlítnu, a když to nerozchodím, zeptám se zlušenějších (písnu🙂)

No Renni tady by možná pomohla taková ta obligátní rada: ať se přestanou snažit, nemyslí na to, zkusí se zamyslet i nad adopcí a ono to možná pak přijde jak blesk z čistého nebe! Já vím, ono se to radí... 😒

Kočky už půjdu do hajan, mějte se tu hezky, případně mějte krásné sny... Břicho mě fakt pobolívá, tak snad mi už brzo začne druhý cyklus snaženíčka 🙂 pa zítra večer! 🙂

blondynka400
20. dub 2009

Taky jdu spá, ám dost.
Dudu, odpovím zítra 😉

Renník, vydrž to v práci at máš co největší klid. Dávej na sebe pozor 😵

rennik
autor
20. dub 2009

holky papa krásné sny ani nevíte jak vám tu postel závidím!!!!!!! no ale snad to uteče 🙂 tak papík

kuratkol
21. dub 2009

Dobré ránko 🙂

eliska_v
21. dub 2009

Ahoj holky moje.

Tak jak koukám, tak včera jste se dost rozpovídaly??!! 🙂 Škoda, že jsem tu nebyla! ☹

blondy: Co to slyším??? Že by další těhulinka??? 😵 Tak držím strašně moooooooc palečky, aby Ti to vyšlo!! 😵

rennik: Plivni na mě taky bacílek těhulek??!! 😵 😉

kuratkol: Tak jak se dnes máme?? 🙂

kuratkol
21. dub 2009

Nic moc, práce mě neba...

eliska_v
21. dub 2009

kuratkol: Já jsem ráda, že jsem po dlouhé době doma!! A až zítra odjedeme na chaloupku 😎 Už aby to bylo 😵
Chápu, jak Ti musí být! 😒

blondynka400
21. dub 2009

eli, ahoj, já fakt nevím, ale MS stále nikde a BT se drží nahoře 😖
Jáké je vůbec v čechách počasí, u je to lepší?

kuratkol, to zvládneš. Tak co ovu, už proběhla? Půjdu špionovat do grafíku 😀

eliska_v
21. dub 2009

blondy: Počasí už je úžasný! Krásně svítí sluníčko a je teploučko 😎
Tak třeba si další těhulka 😉 😵

kuratkol
21. dub 2009

blondy: Fakt nevím, jak to bylo s ovu 🙂 Zítřejší teplota by my měla udělat křížek...

blondynka400
21. dub 2009

eli, víš já už zas nechci být zklamaná, tak to pořád beru jako že spíše ne.... Třeba je to jen nějaká porucha 😉

kuratkol, koukala jsme a myslím že byla. On fertility občas tyhle pomalé nárůsty teplot neumí vyhodnotit.....

eliska_v
21. dub 2009

blondy: jj, to chápu 🙂 Jsem zvědavá jestli se nám to teď povedlo, ale nevím proč mám takový pocit, že ne 😒

blondynka400
21. dub 2009

eli, a proč myslíš že ne? Teď to přeci nemůžeš vůbec poznat 😉

Jinak holky, tabulka aktualizována 😎

eliska_v
21. dub 2009

blondy: To sice nemůžu, ale mám takový pocit! No, uvidíme 😉

blondynka400
21. dub 2009

eli, hm, no uvidíme za necelých 14 dní 😀 . Co máš dnes v plánu? 😕

eliska_v
21. dub 2009

Dneska začínám balit na zítra.... 😉 Už se strašně moc těším 😎
Půjdu si udělat něco dobrého k jídlu, ale dneska nevím co??!! 😒

kuratkol
21. dub 2009

blondy: To, že ovu byla ještě neznamená, že bylo vajíčko.... 😒

kuratkol
21. dub 2009

eli: Taky mám pocit, že tento měsíc bez úspěchu... Ale aspoň že měřím BT, hned se cítím líp a těším se na každý ráno 🙂

blondynka400
21. dub 2009

eliska, hm, já dneska taky nevím co. Tak asi oběd nebude, a půjdu radši cvičit 😎

kuratkol, to, a co jiného by to znamenalo? Když se zvýší teplota, znemaná, že ovu proběhla, tzn, z folikulu vystřelí vajíčko a ze zbytku se stane žluté tělísko, který produkuje progesteron. Ale samozřejmě vajíčko může být nedozráleé, přezrálé nebo jinak nepoužitelné....

eliska_v
21. dub 2009

kuratkol: Já tu teplotu zatím neměřím...počkám ňákou dobu a pak kdyžtak. 😉 Nevím proč, ale mám takový pocit, že fakt nic..nedokážu říct proč, ale tak ňák to cítím 😒
blondy: taky si říkám, že dnes oběd asi nebude, ale jenom něco malého 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru