Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
23. dub 2009

Ahoj holky,
nevím kde jste to vzaly, ale já dnes testík dělat nehodlám....
I jsem přestala měřit BT, nechci se zbytečně trápit že moc klesá nebo stopoupá a pod. Jen jsem zkontrolovala čípek a je krásně tvrdý s bílým hlenem 😵. Ale stejně mám pořád pocit, že je něco špatně ☹

kramlinka88
23. dub 2009

blondy: ty jsi včera nepsala že budeš dnes znovu testovat??? Tak kde jsem to vzala? Já jsem byla přesvědčená, že jo 😖 No ale ten čípek, to je hodně dobré znamení ne? A žádný pocit, prostě půjdeš příští týden k tomu mudr a on ti řekne že tam na něj kouká krásný malinkatý mimisek a že je přesně tam kde má být.....musíš myslet pozitivně a hrozně moc bych ti přála ať to vyjde, budu držet pěsti 🙂

blondynka400
23. dub 2009

kramlinka, fakt ne. To bych asi nebyla při smyslech.... Ani nevím, jestli ho ještě budu dělat, možná počkám až na doktorku, ještě jsem se nerozmyslela... Ale koukala jsem na ten včerejší, a ta druhá čírka tam pořád je, nezmizela 😵 . Ale musela jsem ho před manželem dobře schovat 😀
Ten čípek jo, mám i takovou polohu jak by měl mít....
Je to docela komické, že mi někdo říká, že mám myslet pozitivně. To vždycky já říkám ostatním, protože normálně negativně nemyslím, ale teď mi to prostě nějak nejde ☹

kuratkol
23. dub 2009

blondy: Proč si neuděláš ještě jeden test. Mrkneš na něho v limitu a uvidíš, jestli je tam zas čárka nebo to byl omyl nebo špatný test ten první. Lepší, než se třeba pak udržovat v plané naději. Jestli i druhý test výjde, tak na to něco bude.

kuratkol
23. dub 2009

Jinak blondy mrkni na můj gráfeček 🙂

blondynka400
23. dub 2009

kuratkol, nějak nemám potřebu.... Já to stejně beru jen tak napůl i kdyby byla na testu tlustá čárka. Důležitá je pro mne krev a UTZ. Možná si ten druhý ještě udělám, zítra nebo o víkendu.

Na grafík jsme koukala, leze ti to pomalu, ale hlavní je, že ano 😉

kuratkol
23. dub 2009

Pozoruju teploměr lupou, abych zapsala správnou hodnotu 🙂

blondynka400
23. dub 2009

kuratkol, to snad není potřeba ne 😀 . Měříš klasickým teploměrem?

kuratkol
23. dub 2009

Jojo, klasickým 🙂 TO víš, jistota je jistota 🙂 Dělám si samozřejmě srandu 🙂

blondynka400
23. dub 2009

kuraatkol, tak jestli měříš klasickým tak máš tedy teplty celkově spíše nižší.... Ale ty jsi říkala, že se léčíš se štítnou žlázou, ne?

kuratkol
23. dub 2009

jo, léčím štítnou (nejen), obecně ani při nemoci nemám teplotu

kramlinka88
23. dub 2009

je lepší klasický nebo digitální ??? Já totiž přece jen možná začnu měřit po této MS, jen ať vím co to tělo dělá 😉

kuratkol
23. dub 2009

klasický 🙂

blondynka400
23. dub 2009

kuratkol, ona má totiž funkce štítné žlázy na BT poměrně velký vliv

kramlinka, no já mám odlišný názor, že kuratkol, mylím že digitální, dokonce se prodávájí i přímo teploměry na měření Bt do pochvy s ohebnou špičkou... Jejich nevýhoda je, že měří o něcoo nižší teplotu než klasické, ale to v podstatě neva, protože nejde o maximální nebo minimální teplotu, ale o jejich rozdíl. Navíc bych řekla že digitální je ryhlejší a pohodlnější, navíc pro bežné meření i přesnější, protože když tam nenecháš klasický dost dlouho teplota není přesná a tak a to není nic pro mne...

kramlinka88
23. dub 2009

blondy: no tak když tak chválíš ten digitální tak dám asi na tebe, my máme doma totiž dva, tak aspoň nemusím kupovat další, ale zabavím jeden z nich a ten už budu používat jen já a jen na BT. Asi se budu muset kouknout na tu fertility, já sice anglicky docela umím, ale nějak jsem ty stránky zatím nepochopila, ale já se zorientuju 😉

No ale s tou štítnou žlázou teda nevím, já s ní mám taky problém (autoimunitní onemocnění)....tak nevím, abych to neměřila zbytečně... 😒

pavlisa
23. dub 2009

ahoj snažilky, můžu se k vám připojit? vím, že už je duben, ale víte co mi to dalo práce ty vaše příspěvky přečíst 😀
My se s manželem snažíme od ledna, v únoru jsme měli svatbu, takže jsme to s tím snažením nějak nepřeháněli 🙂 ale teď jsem si řekla, co tomu trošku nepomoct a neporadit se s holkama..no a jak vidím udělala jsem dobře, protože mě ani ve snu nenapadlo, jaká je to věda vypočítat si ovulku, uf!
Ale s tím jarem to půjde samo, to je jasný!!!

kramlinka88
23. dub 2009

pavlisa: vítám tě mezi námi 😉

pavlisa
23. dub 2009

děkuji 🙂 už se těším, až tady budu spekulovat nad testíkama, jestli jooo nebo neee..teda, upřímně, každý měsíc testuju, protože mám úplně všechny příznaky, které se nakonec ukážou jako PMS, ale vy mi určitě všechny dodáte odvahu to jen tak nevzdat 😉

kramlinka88
23. dub 2009

pavlisa: no jasně že jo 😉 Tak jestli chceš tady být opravdu s náma, tak pošli svoje údaje Blondynce400, ona nám tvoří takovou tabulečku. Abys věděla, co jí poslat za údaje, mrkni do jejího albíčka a tam to všechno najdeš 😉 Tak držím pěsti ať se brzy zadaří...😉 A jaká byla svatbička??? Máš někde fotečky? 🙂 Jsem zvědavá, protože se vdávám v červnu 😉

levander
23. dub 2009

Ahoj snažilky takse k vám i já přidávám....postupně vás pročítám, my jsme se ještě ani snažit nezačali, na štědrý den jsem slupla poslední HA a chtěli jsme do června vyčkat až se nastěhujeme atd. V pondělí jsem byla na kontrole a dr. mi objevila cystu na vaječníku a také malinkatý váček... bohužel v půlce cyklu takže musím ještě 14 dní počkat na potvrzení to je nekonečně dlouhééé...jen tu procházím obrázky všech prvních ultrazvuků a říkám si že stejně vypadal ten můj....snad to tak opravdu bude🙂 nemáte zkušenosti s tou cystou ? mě to nechtí operovat že prý praskne nebo zmizí?

pavlisa
23. dub 2009

kramlinka, svatba byla malá, ale úžasná, doporučuju hodně se smát, nic neřešit a opravdu si to jen a jen užívat.Takže asi tak jako to snažílkování 🙂
jinak díky za radu, chudák blondy, stíhat takovou smršť nových snažilek 😉 ale zapracuju na albíčku i údajích.

petronelas
23. dub 2009

blondynka:Sem v 6 týdnu....ale doktor byl už nějaký přepracovaný,tak mi to ani neřekl.viděla jsem to na obrazovce.

kramlinka88
23. dub 2009

levander: vítám tě tady, ale koukám žes to vzala hopem, to nám za chvíli zdrhneš do těhulek a to si se ve snažikách ani neohřála....jak je to s cystou to teda nevím....ale snad doktoři ví co dělají...

pavlisa: ok beru si rady k srdci 🙂

kuratkol
23. dub 2009

ahojky 🙂

blondynka400
23. dub 2009

kramlinka, já bych digitál fakt neměnila, ale každý máme jiný vkus. Ono ani fakt tak nejde o relativní hodnoty, ale o ty rozdíly. Na fertility se myslím zoreinetuješ rychle, kdyby si potřebovala s nečím poradit, tak se ptej.
Jinka s tou štítnou žlázou jsi to pochopila špatně, klidně měř, jen podle toho jak funguje, takže jsou teploty buď celkově vyšší nebo nižší než je normál. Takže v klid měř 🙂

pavlisa, vítej. Tak ty jsi přečetla všechyn naše příspěvky jo? Nebolí tě ještě teď z toho hlava 😀

levander, ahoj, s tím bohužel neporadím ☹

petronelas, no to máš tedy doktora. Tak příště choď ráno 😀

kualalik
23. dub 2009

Čáááu ženy 😀
Kuratkol, slíbila jsem, že se tu stavím, tak jsem tu... 😉 Vidíš, jak držím slovo... doufám,že tu někdo je 😀

Jináááč,co se týče digi teploměrů, tak já ho mám.. má i takovou ohebnou špičku, to pak nemám ani obavy, že bych ho něják pochroumala při tom mým zkoumání 😀

kuratkol
23. dub 2009

kualalik: Ahojky, jak se vede ?

kualalik
23. dub 2009

Kuratkol, no ted v období kvetoucího všeho mi je fakt zle.. ale jináč dobrý 😉 Jsem až překvapivě v pohodě 😵

Nějaká nová těhulka z "březnových" snažilek? Že by blondy 😎

kuratkol
23. dub 2009

kualalik: Co ty a těhu ? Daří se ?

kualalik
23. dub 2009

Kuratkol, od pondělí mám MS... měla jsem ted měsíc a něco takovej dost práškově předimenzovanej, tak že jsem ráda, že MS došla... 😉 ... a tak nějak jsem to přestala v hlavě řešit... netestuju,neměřím BT,nedělám prostě nic 😀 joooo jen piju čajíčky, páč mi zachutnaly a nějak jsem si na ně zvykla...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru