Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
25. dub 2009

Dobré ránko 🙂

kramlinka88
25. dub 2009

kuratkol: jak je dneska ?? 🙂

kuratkol
25. dub 2009

jo dobrý, víkend, krásný počasí...

kramlinka88
25. dub 2009

kuratkol: jj krásný počasí a já mám dneska nějakou lenoru 😒 Nic se mi nechce dělat.... 😅

kuratkol
25. dub 2009

Tak nic nedělej, je přece víkend 🙂

kramlinka88
25. dub 2009

kuratkol: no ono to není tak jednoduché...musím jít dělat se dřevem, aby jsme měli na příští zimu, sotva jedna skončila, už se musí myslet na další, ach jo 😒

blondynka400
25. dub 2009

Ahoj holky,
kramli, vy topíte dřevem? 😕

kuratkol, co u tebe nového? 🙂

kramlinka88
25. dub 2009

blondy: jj dřevem, co je na tom divného v RD ?? 😉

blondynka400
25. dub 2009

kramli, no celkem nic. Jen je to trošku nepraktické a na dnešní dobu netypické, ale proč ne 😉 To máte asi nějaký starší domeček, viď? 😎
Jak je, něco nového?

kuratkol
25. dub 2009

blondy: U mě nic nového..... byli jsme dnes u babičky na vesnici.... nádherný počasí, všechno zelené a rozkvetlé, světle modrá obloha.......
gráfek roste.... zatím to nic neznamená...

blondynka400
25. dub 2009

kuratkol, znamená to, že funguješ a to je dobrá zpráva 😵 Tak hlavně že se máš fajn 😉

kuratkol
25. dub 2009

blondy: Zítra je 7.DPO a nic necítím...takže asi zas nic...

blondynka400
25. dub 2009

kuratkol, to je ještě fakt hodně brzy, aby jsi něco cítila.... Jen vydrž 😉

kuratkol
25. dub 2009

blondy: Moc tomu opět nějak nevěřím... Co ty ? Co jsi dělala celý den ?

blondynka400
25. dub 2009

kuratkol, v podstatě nic, hlavně spala, vůbec mi není dobře... Chvíli to bude zas trvat, než se hormony srovnaj....

kramlinka88
25. dub 2009

blondy: no tady u nás je to naprosto normální a hlavně levné 😉 Jo a starší ten domeček je...asi 25 let 😉
jinak nového nic....uvidíme až během týdne co bude nebo nebude... 😎

blondynka400
25. dub 2009

kramlli, je pravda, že to asi levnější je.... Hold já jsem moc pohodlná, no 😀 . I když na chalupě mě nevadí topis dřevem a uhlím, ale ono vy určitě máte nějaký kotel a ne jako my kamna 😀
Doufám, že bude nějaká novinka, už by to tu chtělo zas úspěšnou těhulku 😵

kuratkol
25. dub 2009

blondy: Kdy dobereš ty antibiotika ? Pak se budete zase snažit nebo až po CARu ?

kramli: Ahojky, domeček bych taky brala. Je to úplně o něčem jiném.... nemusíš v těch krásných dnech trčet uvnitř jako třeba v bytě.... můžete grilovat, posedět venku a tak...

blondynka400
25. dub 2009

kuratkol, zítra. No hned, nemám na co čekat... Jen doufám, že se vše vyčístí, tak jak má...
On domeček není jen radost, ale i starost. Hlavně když je tak velký jako máme teď.... Já jsem v baráku vyrostla, pak jsme nějakou dobu žila v bytě, ale tam už se v žádném případě vrátit nechci. Potřebuju prostor a zahradu.....

kuratkol
25. dub 2009

blondy: Taky bych chtěla baráček, ale v Praze to pro nás není moc reálné...., takže půjdeme do bytu.... Já jsem vyrůstala ve velkém bytě 140m2...... ten byt, který máme teď pronajatý, je dost malinký.... Doufám, že po svatbě zakoupíme větší aspoň byt...

blondynka400
25. dub 2009

kuratkol, no ono to v Praze není moc jednoduché, to máš pravdu. My tam domeček také scháníme, ale i když peníze problém nejsou, ještě jsme nenašli nic, co by nám vyhovovalo, asi jsme moc nároční 😀 . Ale než se odtud vrátíme, tak je času dost, tak snad do té doby něco objevíme...
Ale myslím, že třeba nějaká řadovka u Prahy je finančně nastejno jako byt. Ale to už záleží na vás 😉

eliska_v
25. dub 2009

Ahoooooj holky 🙂

eliska_v
25. dub 2009

Tak už jsem doma...Úplně utahaná 😀 Celou dobu jsme pracovali na zahradě, ale bylo krásně 😎

carculka
25. dub 2009

holky ahoj...muzu se zeptat,za jak dlouho se pozna tehu-na testu a kdy zacinaj naky priznaky....

kuratkol
25. dub 2009

blondy: Když už baráček, tak v Praze... U Prahy se mi moc nehodí kvůli mým pracovním aktivitám...

eli: Ahojky....

carculka: Myslím, že nejdřív 7-10.den...spíše později.... někdo ani příznaky žádný nemá.... nejčastěji snad bolest/mravenčení v prsou.... ale spoustu příznaků se dá splést s přicházející MS.... Nejlepší je testovat potom, co se MS nedostaví..... ale kdo to tak dlouho vydrží 🙂

carculka
25. dub 2009

no prave....no a my se zacli snazit hned po vysazeni-doktorka rekla ze muzem tak nevim presne kdy by mela ms prijit......no jsem hrozne nedockava ☹

eliska_v
25. dub 2009

kuratkol: Achooooj 🙂
Jak pak se máš?? 😉

kuratkol
25. dub 2009

To jsme všechny.... já myslela, jaká to bude pohoda.... ale první pokus nic, druhý byl a čekáme na výsledek, ale myslím že nic....

eliska_v
25. dub 2009

carculka: Někomu se to povede hned a někomu to trvá déle 😉 Ale chápu, já teď taky čekám a jsem zvědavá jestli se zadařilo 😎 😵

eliska_v
25. dub 2009

kuratkol: Já jsem taky jako na trní,jak jsme teď dopadli 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru