Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

jesterka09
26. dub 2009

Ahoj holky,

omlouvám se, že Vám sem lezu.. Jen Vám chci popřát aby jste brzy viděly ty vytoužené // 🙂 🙂 🙂 Už teď se těším i já až je znovu uvidím // 😀

Přeji hezký zbytek víkendu 😉

eliska_v
26. dub 2009

Holky, kde zase jste??? 😠

luciasek001
26. dub 2009

Ahoj, už jsem tu, byli jsme se projít. Dost fouká vítr, ale jde to. A co tady?

eliska_v
26. dub 2009

Tady vůbec nikdo nebyl 😠

luciasek001
26. dub 2009

blondy, četla jsem co se ti stalo a hrozně moc mě to mrzí. Snad se to po ATB dá do kupy a bude vše jak má. No jo blíží ještě 2 dny jsem hrozně napnutá jestli to tentokrát vyjde.

luciasek001
26. dub 2009

Aha, a ty jsi doma? Žádný výlet, odpočíváš? My jsme museli včera zajet náš nový vůz tak jsme vyrazili na Sázavu, bylo krásně a autíčko drandí parádně 🙂 Takže si to ted užíváme už jen čekáme na značky.

eliska_v
26. dub 2009

luci: Já jsem byla už dost venku 😀 Dneska fakt odpočívám, protože jsem úplně vyřízená 😎

luciasek001
26. dub 2009

eli, to se ti nedivim, dáváme do kupy chalupu co naši koupili a taky je tam spousta práce. Tento víkend jsme se tomu vyhli, ale nevim jesltli to projde i další 😅

eliska_v
26. dub 2009

luci: jj, znám to!! 😉
Teda mě je dneska divně!

luciasek001
26. dub 2009

eli, jak to co ti je? Že by miminkovské příznaky? 🙂

eliska_v
26. dub 2009

Nevím, bolí mě podbříško a trochu se mi zvedá žaludek, ale chvílema. Taky je pravda, že mi trochu bolí bradavky, ale může to být příznak MS ...Fak t nevím!
Ovu, jsem měla 19.4., tak mi to přijde brzo

eliska_v
26. dub 2009

Luci: Co myslíš?

kuratkol
26. dub 2009

eli: 7. -10. den dochází k uhnizďování, nejdříve 7.den po ovulaci je možné cítit těhot.příznaky, nejčastěji prsa. Někdy si to ale člověk může splést s příznaky přicházející MS.

eliska_v
26. dub 2009

kuratkol: Já vím... 😒 Tak uvidíme

rennik
autor
26. dub 2009

Ahoj holky

elis že by další těhulka? moc držím palečky aby to vyšlo!!!

luciasek001
26. dub 2009

eli, to může být klidně začínající těhu, já to mám taky mimo těch prsou. Takže ted je možný všechno.
Ahoj rennik, jak je? Zase pracuješ?

rennik
autor
26. dub 2009

luciasku ahoj ne dneska mám volno a zítra taky aspoň že tak už mě to fakt dobíjí,zítra jdu k doktorovi tak se moc těším až zase prcka uvidím a snad bude všechno v pořádku

eliska_v
26. dub 2009

Rennik: Kéž by to byla pravda... 😅 Hrozně mooooc si to přeju 😉
Luci: A co jinak u Tebe?? 🙂

luciasek001
26. dub 2009

eli, mě taky pobolívá podbříšek, čípek tvrdý, teplota se drží vysoko, chut na kafe nulová tak nevim ještě 2 dny do MS a pak když se nic dít nebude tak testnu.

kuratkol
26. dub 2009

Já si to taky moooc přeju 😉

rennik
autor
26. dub 2009

elis hlavně se na to moc neupínej a říkej si že když ne teď tak jindy, vím že se to moc nedá, já jsem byla taky hrozně nedočkavá ale byla jsem smířená s tím že to nemusí vyjít a ono mě to nakonec mile překvapilo. Kdy budeš dělat test?

kuratkol
26. dub 2009

luci: tak to bych nevydržela a testla i dnes.... To už by tam určitě něco bylo 😉

rennik
autor
26. dub 2009

kuratkol tobě taky moc držím palce i Luciaskovi 🙂

eliska_v
26. dub 2009

luci: Já mám teda chuť na kafe zatím pořád..sice ne už tolik, ale ještě si ho ráda dám.. Mám pocit, že z toho u mě nic nebude 😒

rennik
autor
26. dub 2009

Luci možná že by už dneska bylo něco vidět, nechceš to zkusit? Já jsem se testovala den před MS a bylo to vidět 🙂

kuratkol
26. dub 2009

Já si to taky myslím, že už by to bylo vidět...

rennik
autor
26. dub 2009

elis vůbec to nevzdávej já jsem neměla skoro žádné příznaky!!!!

kuratkol
26. dub 2009

rennik: Co to je skoro žádný ?

eliska_v
26. dub 2009

rennik: ještě nevím..chci to ještě vydržet, abych nebyla moc brzy zklamaná

rennik
autor
26. dub 2009

Luciku nenecháš se přemluvit???? My jsme napnuté jako kšandy že jo holky???? 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru