Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
27. dub 2009

Luci: Tak to strašně moooooooooooooooooooooooc gratuluju 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂

eliska_v
27. dub 2009

Luci: a máš ňáké příznaky ?? 😉 😉 Ještě jednou gratuluju 😉

dudunidu
27. dub 2009

ahoj Luciasku WOOOOOOOOOOOOW BOOOOOOOOOMBAAAAAAAAAAAAAA 😀 😀 😀 moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kolikátý cyklus jsi se vlastně snažila??? Musím mrknout k blondy do albíčka!!!!!!!!!!!!!! To je paráda!!! Mám velkou radost! 😀 Honem na mě plivni těhu bacila!!! 😀

Eliško: s tím výtokem, nební to náhoou taky příznak? Já to už četla kdesi... U Tebe je to taky nadějné!!! 🙂)

Kuřátko: dám ti odkaz na muj grafik, jen musím najít ten způsob, kterým se to dělá, jak jsi mi radila nedávno.. Obávám se jestli to tu dohledám 😅 😕

eliska_v
27. dub 2009

dudu: Uvidíme 😉 Příští týden budu dělat testík 😉 , tak uvidíme 😵 Hrozně moooc si to přeju 🙂
A co jinak Ty?? 😉

rennik
autor
27. dub 2009

Ahoj Luciku huráááááááá moooooooooooooooooc gratuluju maminko!!!!!

Jinak můžete se kouknout na našeho mimíška do mého albíčka 🙂

eliska_v
27. dub 2009

rennik: To je hezký.... 😉 Takový malý mimíšek 😵

dudunidu
27. dub 2009

Eli : já jsem teď 7 DPO a nevím, jestli můžu neboí nemůžu být těhu, asi spíš ne, já si prostě nepamatuju, jestli jsem to v plodných dnech dělali nebo ne 😅 Možná jednou, maximálně... Rozhodně jsem nevěděla, že ovuluju, tak jsem mužíčka úmyslně neznásilnila... naopak si vzpomínám, že mě bolelo břicho a myslela jsem si, že mi přichází MS a namísto toho to byla OVU. Já měla extrémně dlouhý cyklus.

Kuřátko: Mám grafík v albíčku. Nepodařilo se mi s tím fertility zabojovat. Nějak mi to nejde... Přitom jsem tu homepage nastavovala a snažila se tam přidat můj graf pro sdílení, ale nevím, něco dělám blbě...

eliska_v
27. dub 2009

dudu: Víš, já si pořád říkám, že kdybych byla těhu, tak začnou ňáké příznaky, ale nic moc, tak že si myslím, že to asi nevyšlo 😠

dudunidu
27. dub 2009

Renniku jeeeeeeeeeežiš marjaaaaaa to je slaďoučký bobulinek ten váš mimísek!!!!!!! Já vůbec nevěděla, že už půjde tak hezky vidět🙂)) Je to nádhera, musíš být moc šťastná! 😀

Eliško a kolik máš dnů po ovulce? Ale je spousta holek, co příznaky nepociťujou a přitom těhu jsou, a zas jiné, co si možná ty příznaky odvodí i když nejsou, jak moc si je přejou...Na to bych nespoléhala🙂

eliska_v
27. dub 2009

Dudu: Teď jsem 8 den po uvulce...
Tak uvidíme, kdyžtak se budeme snažit dál... 😉

rennik
autor
27. dub 2009

Ahoj dudu jo jsem strašně moc šťastná taky jsem vůbec nevěděla že půjde tak krásně vidět se nemůžu té fotky vynadívat. Je to úžasný pocit, moc bych to přála vám všem, když mi pustil jak mu bije srdíčko chtělo se mi brečet štěstím, je to něco fakt úžasného. Ale máme další těhulku to je paráda, Luciasku ještě jednou gratuluju moc moc moc!!!!! a všem ostatním držím pěstičky 🙂

dudunidu
27. dub 2009

😀 😀

luciasek001
27. dub 2009

Holky, díky moc, vůbec jsem nečekala, že to půjde tak rychle. Snažili jsme se teprve 2. cyklus. Příznaky? Snad jen to, že mě pobolívá podbříšek jako při MS, ale dole je vše v pohodě a je mi tak divně od žaludku chvílema. Jinak nic moc.

dudu, bacha připrav se.........................tfuj.....tfuj............chytlas? 🙂

luciasek001
27. dub 2009

renník, děkuju mamčo, koukala jsem a máš krásný bříško, jsem zvědavá kolik naberu. Snad to nebude nic tragickýho. Honzovi to chci říct v pátek snad to do tý doby vydržim. Testík mám v albíčku.

eliska_v
27. dub 2009

Luci: Dej mi taky bacílek 😀 😀

luciasek001
27. dub 2009

Nebojte taky to vyjde!!! Držim vám palečky, eli s tim výtokem by to mohlo být nadějné 🙂
Jinak vám všem strašně moc děkuju.
rennik, máte krásnýho pišišvora 😀

rennik
autor
27. dub 2009

Luci děkuju moc, už rosteme no.Taky doufám že moc nepřiberu, ale zatím pořád je těch 30dkg, doktro říkal že je to v pohodě na to že jsem v polovině 3 měsíce. Termín porodu mi nechal na toho 27.11. přesně odpovídáme velikostně podle PM. Hlavně na sebe dávej pozor maminko 🙂

luciasek001
27. dub 2009

eli, tak 3.................2..................1......................ted letí k tobě těhu bacil 🙂

eliska_v
27. dub 2009

luci: Já chci mít už příští týden a mít po testíku a vědět, jak na tom jsem 😔

luciasek001
27. dub 2009

rennik, budu se snažit, ikdyž ted je to v práci docela hektický a pomalu nevim co dřív. Chtěla jsem se zeptat když už tě tu mám co si můžu vzít na ukrutnou bolest hlavy? Abych mimiškovi neublížila?

luciasek001
27. dub 2009

eli, neboj dočkáš se. Zkus se nějka zabavit a nemyslet na to, vim, že se mi to řiká když už vim jak na tom jsem, ale zbytečně se stresuješ a neurychlíš to. Určitě to dobře dopadne a když ne tak to můžete zkoušet dál.

eliska_v
27. dub 2009

luci: Moooooooc děkujuuuu 😉 za bacílek...

luciasek001
27. dub 2009

eli, nemáš zač snad jsme to bacilem pojistily 🙂

rennik
autor
27. dub 2009

Luci neber nic protože v prvních 3 měsících se nic nesmí!!!!!!! Já jsem nedávno trpěla jak kůň byla jsem se zeptat v lékarně a řekli mi že nic. Dali mi čínskou mast. 🙂

eliska_v
27. dub 2009

luci: Snad jo a nebo si ho schovám na příští snažení 🙂

rennik
autor
27. dub 2009

elis neboj u tebe to taky vypadá nadějně!!!!!! 🙂

luciasek001
27. dub 2009

rennik, činskou mast? A ta je na co? Aha, tak nic, já už trpim někdy od 14.00 odpoledne a stále to nechce povolit. A u pana DR. jste dopadli dobře? Ty se máš. Já mám přijít až 10-14 dní po vynechané MS a ta měla přijít až zítra, takže si ještě 2 týdny počkám ☹ ach jo

eliska_v
27. dub 2009

rennik: Snad máš pravdu 😉 😵

eliska_v
27. dub 2009

Holky zase mě bolí břicho 😒 😠

luciasek001
27. dub 2009

eli, to mě taky při jakymkoliv pohybu, hrůza a do toho hlava no začátek jak víno.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru