Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
2. bře 2009

Ahoj ženy 😀
Tak hlásím, že teda po okamžitém pátečním příjezdu manžela domů,jsem ho znásilnila 😀 pak ještě jednou večer a dle doporučení paní Mudry,jsme totéž provozovali ob den včera 😀 😀 Ovu by snad měla být, uvidíme... od zítra na mě čeká zase Utrouš, tak to budu zase trpět ☹ je mi po něm blbě 🙄

saji3
2. bře 2009

blondynka : děkuji za radu 🙂 🙂 s ovu teprve začínám, jsem ráda, že si můžu dělat testy odpoledne.
Ráno jsem většinou mrtvá. Všude jsem četla, že před testem nesmím moc pít, ale na u tobu jsem se nezaměřila 😉 😉 A jaká je BT ( tu si měřím ráno) při ovu a jak dlouho. A když je hlen tak za jak dlouho je ovu?
rennča : kde jsou obrázky ovu hlenů, zatím jsem na tyto stránky nenarazila ☹ ☹
Jinak přeji blondynce a luciasku hodně štěstí a držím palečky.
A nám ostatním ať se brzy povede 😀 😀 😀

saji3
2. bře 2009

kualalik: taky baštím teď utrouš a není mi taky dobře a připadám si nafouklá. ☹ ☹

kualalik
2. bře 2009

saji, jojo, jsem taky jak balón,když ho beru.. bolesti v podbřišku, vaječníky... když takhle trpíme,tak by to mělo aspoň přinést nějaké ovoce v podobě dvou čárek na trestíkách 😀 😀 😀

rennik
autor
2. bře 2009

🙂 holky držím palce ať to vyjde a ať vám není blbě po utr.

akzeret1
2. bře 2009

Ahoj holky zdravim po víkendu
Rennca vítej 🙂

kualalik
2. bře 2009

Víkned utekl jako voda,ach jo... jsem sice furt doma,ale bez manžela,přijede mi zase až v pátek 😠

Jaký byl víkend u vás holky? 😵

akzeret1
2. bře 2009

ahoj kualalik:víkend docela ušel máma hlídala malou tak jsme si jeli konečně koupit skřín do ložnice tak do měsíce jí konečně mam.Taky mam manžu cele dny pryč takže nic moc

luciasek001
2. bře 2009

Ahoj holky, Saji manžel má narozky 17.3. a já 28.3. musíme vymyslet nějaký datum na párty budu mít kulatý tak by to chtělo oslavit. 😉

blondynka400
2. bře 2009

rennik, to se objevuje proto, protože máš LH v těle pořád, akorát krátce před ovu se hladina zvedne. Proto se ti stále nějaké čárečky objevují ale slabé a až krátce před ovu, kdy hladina stoupne a bude ovu bude čárka minimálně stejně silná 😉
Jinak určo napíšu, hned jak budu vědět...

saji3, koukni na http://merenibt.xf.cz/, tam je vše ohledně teploty krásně vysvětleno. Ovu bývá většinou v den, kdy je hlen nejkvalitnější, ale u každého je to jiné....

kuratkol
2. bře 2009

Tak do pátku ještě 4 dny..... 😒

rennik
autor
2. bře 2009

blondynka: ahojky tak teď už to fakt nechápu místo aby čárka sílila tak dneska zmizla úplně, no chápeš to?

rennca
2. bře 2009

krásný večer přeji....první pracovní den za mnou a já jsem unavenější než v pátek.

rennik
autor
2. bře 2009

dobrou holky......... krásný zítřek 🙂

kualalik
2. bře 2009

rennik, taky mi před třemi dny čárka nevylezla.. zkusila jsem testnout znova večer a vylezla 😉

blondynka400
2. bře 2009

rennik a nebylo to tím, že si víc pila? Jiné vysvětlení mě nenapadá... Uvidíš jak zítra
😉

rennik
autor
2. bře 2009

ne právě že ne už jsem se to pořádně naučila, nastudovala, dělala jsem si teď ještě jeden jestli náhodou tamten nebyl špatný ale zas nic, ani náznak. Přitom tam ty 3 šly vždycky dobře vidět, tak teď fakt nevím. BT byla předtím u těch měření 36,6 teď klesla na 36,5 ale pobolívalo mě zase na levé straně podbřišku tak jsem si myslela jestli už to náhodou není ovu ale na tom testu se prostě nic neukázalo tak nevím, možná že už proběhla. ☹

kuratkol
2. bře 2009

Není to stejné jako u mě? Objevuje se mi čárka velmi výrazně jen krátkou dobu.... Pak se neobjeví ani slabá, prostě zmizí. Mohla jsi třeba měřit v okamžiku, kdy už byla pryč...

kualalik
2. bře 2009

holky,tak já nevím co s váma... sakra... ☹

kuratkol
2. bře 2009

co by?

kualalik
2. bře 2009

hold asi musíme všechny jen čekat a čekat..

kuratkol
2. bře 2009

My se zatím nesnažíme, ale doufám, že to snad půjde....

blondynka400
2. bře 2009

renník, no teoreticky by to bylo možné, že by jsi měla prudký nárůst LH, takže by jsi to ani nemusela na testu zaregistrovat, v tom případě by ale být ovu dnes a zítra ráno by musela jít teplota nahoru. Takže uvidíš, když půjde, ovu proběhla, když ne, testuj dál... Lépe Ti poradit neumím 😉

lenerka
2. bře 2009

renčo já už se taky ve snažilkách únor 2009 nechytám
holky jsou tam nějak rozkecaný
tady je větší klídek 😉

lenerka
2. bře 2009

blondynko

tak nakonec už baštím opravdu jen ten calibrum baby plan
sice by to ještě chtělo něco na průdušky,ale už nebudu nic riskovat
jo jo 15.3.se blíží a pak se zas do toho pustíme

holky nebojte v dubnu květnu už všechny budeme těhule 😉 doufám

kualalik
2. bře 2009

lenerko, já tě beru za slovo s tím dubnem a květnem 😵
Jsem zvědavá,jak nám dopadne to vyšetření,na který se chystáme. Mudra doporučila...

Dneska jsem 15 DC... chjo to zase bude dlouhý čekání na konec cyklu... 😒

lenerka
2. bře 2009

kualalik

mě kdyby neskolila ta blbá chřipka,tak jsem určitě do toho včer anebo dneska vlítla
mám ovulku,vše mě bolí a žádný testy k tomu tedy nepotřebuju
musím manžela uhánět spát,jinak bych na něho vlítla
strašný co?ach jo

kualalik
2. bře 2009

lenerka, já že beru ten utrogestan, tak jsem furt taková nějaká .. blé.. 😀 😀 😀 nevím jak to popsat,prostě podbřišek bolí furt, vaječníky taky... ale po dlouhé době se mi konečně objevil i očekávaný hlen 😀

A na manžela bych vlítla taky,kdyby byl doma... ☹ Jezdí domů jen na víkendy,ale od dalšího týdne ho budu mít už doma, konečně... 😎 tak že tě plně chápu,jak ti je... 😉

matava
2. bře 2009

Ahoj holky, pridavam se k vam sice o neco pozdeji, alee snad to nevadi, nechci vytvaret nove tema a vase skupina mi je asi tak nejblizsi... 😉 Je mi 27, vdana, hypoteka, prace, ...takze vse v poho pro mimco az na manzela, ktery se posledni dobu zajima hlavne o karieru a ze ma preci casu dost = v cervenci mu bude 30...mimco si preji uz vice nez rok, hrozne moc, emoce se mnou mlati docela drsne a po vysazeni prasku v srpnu je to jeste horsi..- docela sok po deseti letech brani antikoncepce jak clovek muze prozivat emoce...no ale o snazeni se jeste neda ani mluvit, mam problemy s dlouhym cyklem, poprve 48dnu, pak 36 nebo 38 no a ted naposled zase 42..nemluve o tom, ze snad se vajiicka tvori...nedokazu tedy odhadnout ovu a manzel ani neni nejaky naruzivec bohuzel : i kdyz driv to bylo samozrejme jine... 😉 v kvetnu spolu budeme 5let a nekdy si tak rikam, ze jsem nemela cekat ale proste vysadit uz driv a nemusela bych se ted trapit...neprijde vam, ze vsude jsou jen tehule nebo s mimcama..proste vsude...preji vsem krasnou dobrou noc a tesim se nekdy na pokec s vami, aspon mi snad prestane byt smutno...

lenerka
2. bře 2009

kualalik

no to ti moc nezávidím,že máš manžela jen na víkendy ☹
to ti musí být doma pěkně smutno co?
no já když mám ovu tak mě bolí všechno
prsa,břicho,prostě jako u silný menstruace
a do toho ten hlen 😉

ale co ještě si 3týdny počkáme no

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru