Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
5. kvě 2009

😉 😉 😉 😉

blondynka400
5. kvě 2009

Ahoj holky, tak jsme zde 🙂
Co nového, nějaká těhulka? Pevně věřím že ano, půjdu sepokusit vás dočíst 😎

kuratkol
5. kvě 2009

blondy: Welcome home 🙂

kuratkol
5. kvě 2009

Eliška vypadá nadějně 🙂 Jak jsi se měla ?

blondynka400
5. kvě 2009

Že by Eli? 😵
kuratkol,ale tak docela fajn, opět to bylo náročné, k tomu nějaké to běhání po nemocnicích, ale vše je ok, takže jsme ráda 🙂 .A co ty, nevyšlo?

kuratkol
5. kvě 2009

blondy: Nene, zas další měsíc no.... Takže tento měsíc je tvůj ? 🙂

blondynka400
5. kvě 2009

kuratkol, no já nevím... Uvidíme, ale manžel byl na spermiu a vše je ok, dokonce je na dnešní poměry nadsamec 😀 . A mne čekají další testy nakonci května. Kdybych je nepotřebovala bylo by to fajn, ale uvidíme no 😅

kuratkol
5. kvě 2009

Tak doufejme, že to výjde...

kuratkol
5. kvě 2009

Pro dnešek se loučím...dobrou...

blondynka400
5. kvě 2009

kuratkol, jednou určitě 😉 A do té doby si chci život pořádně užívat a ne jen čekat na dvě čárky 😵

blondynka400
5. kvě 2009

eli, koukala jsme do albíčka na testík. Čárka je tam krásně vidět, uvidíš zda bude sílit. Ale řekla bych, že jsi těhulka, moooc gratuluju 😵

eliska_v
6. kvě 2009

Ahoj holky 😉
Tak jakpak se máte?

Blondy: To jsem ráda, že jsi už tady zase s námi!!! 😵 😵 Víš, že jsi mi tu dost chyběla!!! Doufám, že teď už nikam nepojedeš... 😵
Jak Ti to jinak dopadlo? Je vše v pohodě??

Ohledně toho mého těhu jsem dost nejistá nevím proč, takový zvláštní pocit! Víš celou dobu když jsem tam chtěla vidět aspoň trošičku slaboulinkatou čárku, tak bych byla šťasná a teda i jsem, ale pořád mě pobolívá podbříško a najednou má člověk jakoby strach, aby bylo všechno v pohodě! Hlavně chci, aby čárka ze sílila a hlavně, aby mi nezmizela 😠 No, uvidíme... Akorát nevím co bych měla dělat, kdyby čárka nezesílila a zůstala takhle... 😒

Dneska jsem se na sebe dívala do zrcadla a jsem šíleně nafoukla, že snad musím prasknout!! 😀 😀 Holky akorát čeho jsem si všimla, dívala jsem se na prsa a jak jsou bradavky, tak prostředek mám hodně do bíla, to jsem nikdy neměla!!! A je pravda že mi přítel říká, že mám větší prsa, ale mně to ňák nepříjde.... 😒 Jsem z toho všeho taková špatná, kdyby se rovnou objevila silnější čárka, tak řeknu super jsem těhu, ale takhle pořád nevím!!! Ani nevím jestli by tam viděl něco doktor, kdybych za ním přišla!!

Pořád mi příjde, že dorazí zase opožděná MS a já budu tentokrát z toho všeho hodně špatná!! ☹

Promiňte za takový románek, ale o tomhle si nemám s kým popovídat a vy jste holky jediné.... 😉 Tak ju...Jdu si udělat snídani, protože mám šílený hlad 😀 😀

Jsem na to všechno holky zvědavá!! Držte mi palečky!!

kramlinka88
6. kvě 2009

eliska: a dneska jsi nezkousela testik??? Nestrachuj se nebo si jeste neco privolas, bud v pohode a rikej si ze carecka proste silit bude a hotovo, zadna jina moznost neni. 🙂

Je to stejne zajimave, pred otehotnenim se vsechny strachujeme jestli bude vsechno ok a nam se podari otehotnet, kdyz se to podari a na svetlo sveta se ukazou // tak se zase strachujeme aby bylo vse ok a bylo videt srdicko, aby bylo mimi kde ma byt, aby vsechny testy vysly dobre a o spoustu dalsich veci. Taky porad na neco cekame, az bude ovulace az budu moct delat test az pujdu na dalsi prohlidku, ultrazvuk.....bohuzel i ja zacinam zapadat do tohohle procesu a nejak se mi to prestava libit 😒
No ikdyz zase na druhou stranu je fakt, ze ted jsem se zacala vice soustredit na blizici se svatbu, takze to ted asi nebudu tak hrotit....no uvidime... 🙂

blondynka: vitej holka 🙂 Koukam ze cesta splnila svuj ucel, a mit nadsamce doma taky neni spatne v teto dobe co ??? 😀 😀 Jinak se musim pochlubit, ze jsem si tento cyklus zacala merit BT, tak pak poslu odkaz az tomu nebudu rozumet ju??? 😉 😀 Jinak dnes jsem 10 DC.... 🙂 Takze ta spravna doba je pomalu tady, fertility mi pise ze uz jsou me plodne dny od vcerejska....tak jsme to vcera uz pojistili 😀 😀

eliska_v
6. kvě 2009

Tak uvidíme... 😉 Kéž by začala potvora sílit!!! 😉 V životě jsem si nic víc nepřála... 😎 😵

pavlisa
6. kvě 2009

ahoj holky!
Eli a kdy budeš dělat další testík? no jsme všechny napnuté 😉
já mám testovat v sobotu a schválně, jestli to vydržím..

mám milion příznaků, ale myslím, že by měl být i nějaký výtok a to teda nemám.
Takže spíš zas nic ☹

neva, květen lásky čas, to se prostě zadaří teď!

eliska_v
6. kvě 2009

Pavlisa: Asi až za dva dny!! 😉 Tak snad bude silnější..Mám trošku strach...

pavlisa
6. kvě 2009

z čeho strach?
vždyť tam bude ta druhá jak dálnice, neboj 🙂

eliska_v
6. kvě 2009

Pavlisa: Já doufám, že to tak bude, protože nevím jestli bych to zvládla, kdyby z toho nic nebylo, když jsem tu čárku už viděla...

pavlisa
6. kvě 2009

podívej, já to beru takhle.
pravidelnou ms mám, to je hlavní, teď začnu měřit, ať trochu rozumím tomu, kdy mám ovu, i když to myslím poznám..
není mi dvacet a vím, že to asi nepůjde hned, ale je to chvilinka to naše snažení, takže se z toho nemůžu hroutit.
Kdyby to byl rok tak ano, ale proč být nešťastná, naopak líp to půjde, když se na ten svět budu dívat veselejc.

já tam teď v sobotu na testu najdu jen bílo, ale co, půjdu si něco hezkýho koupit.
Mimísovi se nebude chtít zahnízdit, když budu už před ovulkou myslet jen na to, jestli se zadaří. Nechci být uzlíček nervů.

Bojím se totiž, že by si toho i manžel všiml, takže než přestírat, že jsem ok..budu ok.

a neboj, za chvilku si budeme psát, jaký jména těm našim sluníčkům dáme
😉

eliska_v
6. kvě 2009

Pavlisa já t chápu, ale já jen to říkám proto, že jsem tam tu čárku našla a tím pádem asi něco se děje... 😉 A najednou chci, abych věděla na jisto, že jsem těhulka...Ta nejistota, když vidíš slabou čárku a další den taky slabou stejně slabou čárku, tak si najednou říkáš, jestli je všechno tak jak má být!! Proč nesílí?? Fakt nevím..Třeba začne a nebo taky ne...Uvidím v pátek...V pátek udělám daší testík!!! 😵

pavlisa
6. kvě 2009

no jasně, že se něco děje, jsi těhotná 😉

kolika holkám se neukázala čarečka ani po pár dnech vynechané ms a byly těhotné.
Každá jsme holt jiná, takže některá už to vidí tři dny předem a někdo ne.

Pátek je dobrý den na testování a na hezkou romantickou véču na oslavu 😉

blondynka400
6. kvě 2009

Ahoj holky,

eli, no pojedu, nakonci měsíce, do té doby tu ale budu 😎 .
K tomu co píšeš, neboj, všechno bude ok... to, že tě pobolívá podbříšek je v pořádku, to je jak se rozrahuje děloha, to že jsi nafouklá to je taky v pořádku (u mě to bylo vždycky hrozné, měla jsem břicho jak balon 😝 ) a ty bradavky jsou taky ok, to se v nich zvětšují žlázy...
K té síle čírky, je adekvátní k tomu, v jaké fáui jsi. Být tebou bych si udělala test zítra a měla by být o dost silnější, jestli bude, už bych netestovala a rovnou se objednala s doktorovi a i kdyby nebyla, tak se objedenj, vemou ti HCG z krve a bude vše jednoznačné. Je to mnohem lepší, než tyhle testy 😉
Jenom tak prozajímavost, minulý týden ve středu je měla ještě v krvi přes 4000 HCG a na testu už předtím v pátek byla jen slabá čárečka, takže asi tak.

Jinak u mě je vše ok, sice jsem skoro celý týden lítala po nemocnicích, protože HCG bylo ještě dost vysoké a nechtělo se mu moc klesat a děloha byla vyčištěná dobře, tak si mysleli, že j to někde jinde. Naštěstí se to nepotvrdilo a pak to kleslo, takže dobrý 😉

kramli, jojo, určitě se ptej, když ti nebude něco jasné... Ty jsi teprve 10 DC? 😕

pavilsa, co PMS nebo že by těhu? 😀

pavlisa
6. kvě 2009

jo, blondy, moje kámoška PMS je tady v plné polní !
jen tento měsíc malá změna, nebolí me tak moc prsa, jako vždycky - to jsem se jich nemohla ani dotknout, teď mě spíš tak jako lechtají bradavky.

to sis to volno moc neužila, když si lítala po nemocnicích, co?

blondynka400
6. kvě 2009

pavlisa, tak že by také další těhulka 😀

Ale to docela užila, na pořádnou pařbičku se najde čas vždycky. Jen to bylo takové blbé, že člověk neví na čem je, navíc k tomu to tam byla samá těhotná a malá miminka jak je propouštěli z porodnice, takže na psychiku fakt super. Ale hlavní je, že jsme v pořádku 😵

lenicenka17
6. kvě 2009

Ahojík holky jsem zase na netu u našich dost mě ta oprava štve vůbec nevím cose tu děje.. 😒 ☹
Já opět čekám ovulaci ach jo dnes jsem 23DC a podle teploty zatím nebyla...
Zatím se snažíme ob den ale jestli je to k něčemu platné ☹ ach ňo

lenicenka17
6. kvě 2009

eli žeby další těhu??? 😉 😉 😉

blondynka400
6. kvě 2009

leni, ahoj holka, stále tě trápí ta opožděná ovulka? 😕
Kdy už konečně bdueš ten počítač mít? Chybíš nám tady 😖

lenicenka17
6. kvě 2009

blondy mě ani nemluv já na vás pořád myslím a je mi bez vás dlouho ☹
Už jsem doufala že ovu bude 20DC tak něja jsem se na to cítila tlak v podbříšku atp.i hlen by odpovídal..tak nevím.
Je možné mít jej dýl??Ten hlen myslím.

pavlisa
6. kvě 2009

snažit se ob den, týjovka, kde na to lenicenko berete sílu? 😀

jo prdlačku, že budu těhulka, i ta vystřelovací bolest v podbříšku budou prdíky, holky, hihi

to Eli nám zabarví růžově tabulku..

lenicenka17
6. kvě 2009

Pavli-já osobně moc síly už fakt nemám ale manža je teď v ráji 😀 😀 😀 Tak tak nějak 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru