Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

janinapec
6. kvě 2009

vkrechlerova: je fakt,že já teploty taky neměřila, ani jsem nezkusila ovu testy, jen jsem si spočítala plodné dny metodou Mudr.Jonáše a asi na tom něco fakt je 😉 🙂

kramlinka88
6. kvě 2009

vkrechlerova: no tak ja zas az tak nesouhlasim 😒 .....jak muzes vedet ze tve telo funguje jak ma??? Muzes se snazit klidne i kazdy den, ale pokud mas anovulacni cyklus tak z toho stejne nic nebude....ja jsem taky prvni dva mesice nemerila, ale chci ted proste zjistit jestli me telo funguje tak jak ma....a ovu testy nedelam.....proste chci zjistit jestli je vse ok.... 🙂

kramlinka88
6. kvě 2009

janinapec: vis ono jsou i zenske ktere ani nevi ze jsou nejake plodne dny nebo ze je nejaka ovulace, a stejne otehotni, viz ma svagrova, prisla k tomu jak slepy k houslim. Jsou zenske ktere poneti maji a otehotni hned napoprve nebo napodruhe. A pak jsou taky zeny kterym to dyl trva a treba ja nejsem typ ktery dokaze necemu jen tak necinne prihlizet, tak s tim neco delam aspon v tom smyslu ze merim tu BT a snazim se zjistit jak to se mnou teda je 😉 Ale kazdopadne nikomu to nevnucuju, je to ciste jen muj nazor, to jen tak pro upresneni 🙂 No a pak jsou zeny kterym se to nepodari nikdy anebo jen s pomoci umeleho oplodneni, ale tam uz se snad nedostanu.... 😒 😠

janinapec
6. kvě 2009

Je pravda, že já taky nevim, jestli u mě funguje vše jak má a kdyby se mi nepodařilo otěhotnět už druhý měsíc po vysazení HA, tak bych zkoušela všechno možné, abych zjistila kde je problém.
kramlinka88: Moc přeju, aby to taky vyšlo 🙂

eliska_v
6. kvě 2009

Holky, tak teď mě chytlo pěkně podbříško...Auuuu, fakt to bolí... ☹

pavlisa
6. kvě 2009

Eli, jsem. Vyšetřoval mě na vstupní prohlídce MUDr. Pokorný, všechno mi vysvětlil, říkal, co momentálně provádí a co to znamená. Neměla jsem žádný gyn problém, jak říkám, nebála bych se za ním jít i s nějakou potíží.
Mají tam více lekařů, tak to můžeš zkusit, zavolat tam a zeptat se na to odebrání krve.

pavlisa
6. kvě 2009

já teda souhlasím s kramlinkou ohledně měření.
Já teda zatím neměřím, ale přeci jen, někdo přesně ví, kdy u něho ovulka je a někdo ji má posunutou a vůbec to nemusí poznat!

eliska_v
6. kvě 2009

Pavli: Já jsem našla už někoho jiného a blíž, ale jsi moc hodná děkuju...
Teda mě fakt bolí břicho!!! ☹

pavlisa
6. kvě 2009

tak supr, Eli a vezmou tě hned?

eliska_v
6. kvě 2009

Jdu tam příští středu!! Takže vcelku brzo... Třeba do té doby buď zesílí čárka a nebo přijde MS... 😀 😝

kulinka29
6. kvě 2009

tak to já si teplotu zkusila změřit,nemám pravidelný cykly,jednou je to 27 podruhé 35, taky aspoň vím,že mám ovulaci a vím i přibližně že v rozpětí 14 až 18 den.
Myslím,že na tom není nic špatného.

Bohužel nejsem zrovna ta vyvolená,která má cyklus 28 dní a ovulaci přesně 14 den a poznala by to podle hlenu nebo bolesti podříšku. 😒

pavlisa
6. kvě 2009

no samozřejmě, že zesílí čárka.
Hlavně buď v pohodě a opravdu se nestresíkuj, jo? 😉
vím, že se to lehko řekne 🙂

eliska_v
6. kvě 2009

Pavlisa: Pokusím se!! 😎
Sice to jde špatně, ale snaha se cení...
Kdybych aspoň věděla, jak na tom jsem jestli jo a nebo ne... 🙂

pavlisa
6. kvě 2009

jo, to mi povídej, já zas budu v sobotu ráno akorát naštvaná sama na sebe, že jsem vyplýtvala testík a nepočkala si, až mi to normálně přijde, když jsem to stejnak věděla, že z toho nic nebude..

jsme holky nedočkavý, co? 🙂

janinapec
6. kvě 2009

No já se spíš bála, že to nepůjde po tý HA, protože zkušenosti jsou s tím různé.

kulinka29: měla jsem kamarádku, která pokud nebrala HA měla cyklus, jak se mu zrovna chtělo, někdy se bez injekce nedostavila ms vůbec atd...dneska má kamarádka pětiletou holčičku 😉

Eli: mě taky hodně bolelo břicho, dokonce stejně tak jako před menstruací, ale ta už se neráčila obtěžovat, takže hlavu vzhůru 🙂

eliska_v
6. kvě 2009

pavli: jj, jsme holky nedočkavý!! 😉
Já doufám, že bude všechno v pohodě!!! 😎

pavlisa
6. kvě 2009

Eli, běž si koupit něco na odreagování, třeba nějaký časák..třeba Betynku nebo Maminku 😀

eliska_v
6. kvě 2009

Jani: Tak uvidíme... 😉

eliska_v
6. kvě 2009

pavli: Ty si z toho děláš srandu... Ale betynku už mám přečtenou a maminku teď čtu!! 😀 😀 😀 😎

pavlisa
6. kvě 2009

😀 😀 😀
tak to je dobrý!!

eliska_v
6. kvě 2009

Já vím!!! 😀 😀

eliska_v
6. kvě 2009

Tak super už tolik nebolí... 😎

kramlinka88
6. kvě 2009

janinapec: dekuju 😉

pavlisa: a kdyby to nahodou v sobotu nedopadlo tak jdes taky do mereni ??? A vazne jsi tak nedockava ze nepockas jestli MS neprijde ??? Kdy to mas dostat? Jak jsem psala ja uz jen tak zbuhdarma testovat nebudu, je to podle me zbytecne vyhazovani penez, ikdyz 2 jsem to taky udelala, takze to vlastne chapu tu nedockavost
😝 😀

kulinka: me to ted chodi prave ze pravidelne, a mam prave ten 13-14 den bolesti, ale chci to mit podlozene ze to tak opravdu je, a navic svete div se, me to mereni docela i bavi....se mi i lip vstava, kdyz se tesim na ranni mereni 😉 😀 Ale je to jenom o tom ze s pro to aspon neco delam, tak me to pozitivne naladuje a to je prece dulezite, no ne??? 😀 😀

pavlisa
6. kvě 2009

kramlinka: mám to dostat v sobotu, takže testnu v sobotu. Jen uvažuju, jestli to neudělat už v pátek, mám jet se psem na závody, bude tam mokrá tráva, bojím se, že spadnu a kdybych věděla, že jsem těhu, asi bych závody vzdala..vím, že vypadám jako citlivka, ale znám se, jak do toho běhu dám všechno a šmiknu sebou a pak si to budu vyčítat, když si narazím kostrč...

a ano, zkusím pak to měření, taky myslím, že odhadnu ovulku (podle hlenu a bolesti v podbříšku) ale kdo ví, že?

eliska_v
6. kvě 2009

pavli: Proč by jsi měla být citlivka?? Já těhotenství taky dám přednost před vším... Hlavně aby mimísek byl v pořádku!!! 😉

pavlisa
6. kvě 2009

no právě, nechtěla bych ho ze sebe prostě blbostí "vytrousit"..

eliska_v
6. kvě 2009

pavli: To se nedivím, to já taky nechci... 😉
Já si teď nejvíc přeju, aby se mimísek udržel.. 😉

pavlisa
6. kvě 2009

já už hlavně chci, ať je venku zase krásně, ať mě to trochu rozveselí, jsem nějaká ospalá, je mi zima a asi jsem se nachladila, furt čúrám.
chci sluníííčkoo

kramlinka88
6. kvě 2009

pavlisa: tak tohle az si precte blondynka tak se usmeje k smrti 😀 😀 vytrousit mimi... 😀 😀 ted si me dostala, to je nemozne, v takovem stadiu jeste neni propojene s matkou (placentou ani pupecnikem) takze tohle by vubec nemelo mit vliv. Ja vim ze mate holky strach, treba budu pak taky takova ale ted mi to prijde hrozne smesne.... 😀

eliska_v
6. kvě 2009

Pavli: Já taky chodím pořád čůrat!! 😉
Třeba až si uděláš v pátek nebo v sobotu test, tak zjistíš že jsi těhu...

Já mám fakt holky pocit!! Že to dostanu!!! 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru