Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
6. kvě 2009

kramlinka: Možná směšné, ale člověk má pocit, jako že z Tebe má něco vypadnout!! Teda pokud jsem těhu... 😕 Pokud ne, tak dorazí MS 🙄

eliska_v
6. kvě 2009

Tak teď si dávám chleba s křenovým máslem a k tomu olivy s mandlemy ... 😀 😀 😀
A zase mě začalo bolet břicho!!! 🙄

pavlisa
6. kvě 2009

no já spíš myslela, jako že si narazím kostrč, protože už se mi to stalo a chcípala jsem bolestí..
mě už táhne na 31 holky, já bych se prostě bála, no.
fuj, chce se mi brečet. jsem magor.

eliska_v
6. kvě 2009

Pavli: Nejsi magor!!! Tím pádem jsem taky 😎

pavlisa
6. kvě 2009

jdu raději jukat na jiné stránky, myslím, že to asi fakt přeháním a tak jdu raději hledat nějaký hezký levný dům..
mějte se, hezký večer

blondynka400
6. kvě 2009

pavlisa, v těhu většinou bývá, ale může se objevit až později. To že teď není, nemusí nic znamenat....

eli, proč až do neděle? To je zbytečně dlouho... Na UTZ by fakt ještě nic neviděli, ale krev by ti vzít mohli. No ale všude je to jinak no.... Někde tě dříve než v 8tt vidět nechtějí...
Kdyby si chtěla, taky vím o jedné gyndě také na Praze 10 a ještě berou. Je to tam fajn a dobře vybavené 😉

leni, neboj, určitě se udržet může.... Neboj, ono si tělo poradí 😉 . Ale jestli chceš, zkus vitamín B6, měl by ti trošičku pomoct 🙂

kramli, já myslela že jsi jinak než já... Ale je pravda, že se mi to vlastně posunulo, a ani nevím, jak to tenhle cyklus vlastně bude, asi bude ještě hodně volivněný... 😒

vkrechelova, neřekla bych že to tady někdo přehání. Měřit Bt je poměrně užiteční věc. A nevím proč soudíš někho, o kom nic nevíš... To že někdo měří nebo dělá testy ještě neznamená, že na to stále myslí....

eliska_v
6. kvě 2009

blondy: Já nevím proč, ale mám pocit, že z toho stejnak nic nebude... Nedokážu Ti říct proč, ale mám takový pocit!!
Už jsem se přeobjednala k jinému doktorovi a tam jdu ve středu!! Tam ten byl fakt na dvě věci!!

Víš něco mi říká, že ty čárky nic neznamenají, ale nevím proč.. Dělala jsem si ještě okolo 12 hod a byla fakt slaboučká a teď a příde mi že tam nic neni!! 😢 😢 Takže asi planý poplach!! Akorát teda nechápu, proč už 4 den se mi objevovala slabá čárka!!! 😕

eliska_v
6. kvě 2009

Jo, jinak holky...Já si to spletla..MS mám dostat až teď!! Takže jsem pěkná trupka!! Ale stejnak to nechápu!!!

blondynka400
6. kvě 2009

eli, to je dobře, jen ať ti hezky vemou krev.... Nebuď smutná, co používáš za testy? Jakou citlivost? Pořád stejné? A ten včerejší byl za ranní moči? Jak tam nic není?
Kdy máš tedy dostat MS? A kdy byl pozitivní ovu testík?

eliska_v
6. kvě 2009

blondy: Používám ani nevím měla jsem je objednané přes net a ten dnešní mi koupil přítel s citlivostí 20 😔 Ten včerejší byl z ranní moči a ten dnešní taky...
Prostě jsem tam viděla jenom stín... ☹
MS mám dostat dneska 6.5.
Pozitivní ovu testík byl už od 18.4. 😉

Já už faaaakt nevííím!!! 😠

janinapec
6. kvě 2009

pavli: neboj, ten drobek je tam dost chráněnej, takže nějaký běžný pád by mu neměl ublížit, před sedmi lety jsem jezdila na autodromu (samá bouračka, že jsem z auta málem vypadla), na zábavě se vesele tančilo na stole a skákalo se dolů - za týden jsem zjistila, že jsem v tom a Terezka je pěknej pořízek 🙂
eli: ten testík bych dělala spíš na tu první ranní moč, ale jinak určitě ten odběr krve by byl asi nejlepší

blondynka400
6. kvě 2009

eli, a fakt se ti nezdá že by ta čárka byla silnější?
Být tebou se fakt na ty testy vykašlu a zašla bych si na odběr krve.... A ten stín jak tomu říkáš byl v limitu? ale ten testík co máš v albíčku se mi zdá pěkný, neboj, všechno dobře dopadne 😉

eliska_v
6. kvě 2009

blondy: Uvidíme...Na tu krev půjdu kdyžtak stejně až příští týden...

blondynka400
6. kvě 2009

eli, já bych tam zaběhla hned zítra, i za cenu, že by sis to měla zaplatit, stojí to pár korun. Ale jak chceš 😉 . Každopádně mysli pozitivně 😵 . U mě to sice nepomohlo, ale to neva, já mmá hold v životě smůlu, už jsme si zvykla 😀

eliska_v
6. kvě 2009

Já jsem chtěla jít na krev ke své obvodní, ale ona má zítra až 13 hod... ☹

eliska_v
6. kvě 2009

Kam jinam můžu jít než buď k obvodní a nebo na gyndu?? 😉

blondynka400
6. kvě 2009

eli, tak klidně jdi. Z krve je to úplně jedno, v kolik hodin to je, koncentrace je pořád stejná... U moči se ranní doporučuje proto, že je ráno koncentrovanější 😉

No mohla by jsi jít někam přímo do laborky. Ale nechápu, proč by ti to na gyndě nemohli udělat. Nevím, jestli sis tu novou vybrala dobře....

eliska_v
6. kvě 2009

blondy: Ona jim musí nejdřív přijít moje karta s údaji a mají hlavně celý den plno...
Tak já za ní zítra půjdu, za obvodní a uvidíme... Nejdřív jí zavolám jestli mi odběry udělá...

eliska_v
6. kvě 2009

blondy: A doktor má zítra volno a na pondělí a úterý toho mají prý hodně, tak proto tam mam přijít až ve středu, víš??!!

blondynka400
6. kvě 2009

eli, no dobře. Ale to nemá s doktorem nic společného, jde jen o odběr krve a to stejně dělá sestra a akrtu na to také nepotřebují. Ale dobrá, už mlčím 😀 .
Zkus tu obvodní, neměl by to být problém 😉

dudunidu
6. kvě 2009

Ahoj holky, musím dočíst rychle poypátku diskuzi, ale zatím jsem došla k Eliščiné slabé čárce!!!!!!!!!!!!!! Doprrrrrrrrrr tak to je BOMBa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluuuuuuuuuujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Elikuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀

eliska_v
6. kvě 2009

blondy: Uvidíme... 😉
Stejnak buď tam něco malého je a nebo ne... 😉 Jsem sice na to zvědavá jestli jo a nebo ne, ale mám i strach, že z toho nic nebude... tak nevím! Vůbec nedokážu pvládnout svoje myšlenky, pořád myslím na ty testíky co jsem si dělala a kde jsem ty čárky viděla jenom já a přítel ne a dneska ráno jí tam viděl taky, tak si pořád říkám, že to něco znamenat musí...nebo jsem už blázen 😀

eliska_v
6. kvě 2009

dudu: Děkuju, ale nevím jestli to neni předčasné... 😎

blondynka400
6. kvě 2009

eli, já si myslím, že to bude ok.
Ale ta hodnota je hodně důležitá, může to být taky mimo nebo cokoliv jiného a pak čím dřív se to zjistí tím lépe. Nechci tě strašit, fakt si myslím, že to bude dobrý a že hezky zesílí, ale člověk musí být vždy připraven na všechny alternativy. Takže zkus zítra zavolat té obvodní. Alespoň uvidíš při tom další odběru příští týden, jestli hodnota stoupá tak jak má 😵

eliska_v
6. kvě 2009

blondy: určitě.. Věř mi, že myslím na všechno... 😔 Pořád přemýšlím, když těhu budu, tak hlavně aby to malé bylo v pořádku a pokud těhu nejsem tak proč ty testíky jsou pozitivní!! Teď se mi zase zvedá žaludek a ani nevím jestli je to nevolnost nebo nervíky už ze všeho!! 😠

dudunidu
6. kvě 2009

Elisku, zajděte si dneska s přítelem do kina nebo si doma pus'tte nějaký hezký filmík, nebo dejte sraz se známýma.. A stejně tak i zítra, pozítří... Prostě si udělej nějaký rogram, který tě zaměstná a ulevé tvým nervíkům 😉

blondynka400
6. kvě 2009

eli, já myslím že těhotná určitě jsi. Ta druhá čárka se na testíku sama neudělá. Je jen otázka, zda je všechno v pořádku. Ale z nějakých čárek na testu bych žádné výsledky nevyvozovala, na to je to moc nepřesné... Právě proto se tě snažím dostat na tu krev 😉 A příští týdne jestli ti udělá UTZ, by už měl něco vidět 😵

dudunidu
6. kvě 2009

Blondy: vítej zpět bejby 😉 Chyběla jsi nám!
Eli: já myslím, že ta čárka 100% znamená těhotenství, ne? To není jak u ovu testů. Pokud těhu jsi, čárka se objeví, jinak ji tam myslím nenajdeš. 🙂

blondynka400
6. kvě 2009

dudu, 😀 . Tak jsem koukala že u to u tebe nevyšlo. Takže bude ten tvůj vysněný květen? 😀
K těm testům, slabou čárku tam můžeš najít i když nejsi těhu, ale nebývá to moc časté.... Většinou to způsobuje vadný test (ale tolik jich vadných nebude 😝 ) a nebo cysta a pod. 😖

dudunidu
6. kvě 2009

Elinko, mám pro tebe malý dáreček na uklidněnou 😅 Jukni tady: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Je tam vidět, jak ty čárečky sílí postupně - ne ze dne na den, ale hezky pomalinku🙂 To není jako u O. testů, buď v pohodě, je to na správné cestě!!!!!!!! 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru