Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kramlinka88
9. kvě 2009

blondy: aha takže po ovu se musí držet nahoře aspoň tři dny jo...? No tak uvidíme co bude zítra 😉

dudunidu
9. kvě 2009

Ahoj holčiny!
Eli: to mě mrzí.. ale snažíš se teprve chviličku, chce to čas... My všechny se snažíme otěhotnět hned napoprvé, ale holt tomuhle člověk poručit nemůže. Ale tvoje tělo pozná, kdy bude nejlepší doba na udržení miminka. 🙂

Blondy: jojo, dneska máme Jonáše... 😀 😀 😀 Podle něj dnes v 15:30 jsem byla tento měsíc nejplodnější, s šancí na holčičku. 😅 Já tomu tak na půl věřím, protože chci 🙂 , ale tentokrát se obávám, že to asi nebude platit jelikož beru Clostyl. Takže myslím, že nějaký přirozený rytmus těla versus postavení měsíce jsem si určitě rozhodila. 😖

blondynka400
9. kvě 2009

eli, tak hlavně že ti je dobře... Já si tohle zatím vždycky docela užila. Ale třeba se ti mimísek udržel, co ty víš 😵 . Co BT? zkoušela si měřit?

kramlinka, no měla by se minimálně 10, což je postačující LF. Ale 3 dny je minimum. Udělej si čáru nad nejvyššími teplotami před ovu a pod tuto čáru by ti to nemělo klesnout. Fertility ti to třetí den vysokých teplot udělá sám, tedy když to vyhodnotí jako dstačující 😉 . On porovnává ještě více hodnot a občas to zlobí, tedy alespoň u mne, takže jsme si dvakrát muslea ovulku vyznačit sana 😀

dudunidu
9. kvě 2009

Podle Jonáše jsme měli sexovat idelálně dnes od 03:30 až do 17:30. No jo, ale miláček byl včera k nezadržení, takže jsme na to hupsli už o půlnoci 😀 No snad má odolné spermijky, že by vydržely. I když upřímně řečeno, teprve mi skončila MS, pochybuju že bych mohla být teď plodná. Ale úrpč to nezkusit v doporučeném termínu, třeba to vyjde 🙂 No ještě jsme to znovu pojistitli dneska odpoledne 😉 Akorát nevím, jestli už nějaké ostré náboje mohly stihnout dozrát??? 😕 Říká se obden, ale na fertility jsem se dočetla, že je lepší častěji než čekat obden, prý dle statistik je větší šance počít, když během plodných dnů se na to vlítne víckrát, než čekat na "ty nejkvalitnější spermijky" 😅 😕

dudunidu
9. kvě 2009

Jinak ve čtvrtek jdu ještě na folikulometrii, takže ještě na to vlítneme i podle rad doktorky 😀 Ale jinak ten clostyl bude asi pěkná sračka. Od rána se mi tak motá hlava, že jsem sebou dnes několikrát málem sekla... No, jdu spolknout poslední tabletu... Fujtaksl! 😉

dudunidu
9. kvě 2009

Kramli: pěkné večerní snaženíčko! 🙂
Blondy: ty máš tento měsíc manžu doma, že jo, takže tentokrát to neprošvihnete 😉 Kdypak čekáš ovu?

blondynka400
9. kvě 2009

dudu, i tak, aby jsi otěhu hned na začátku cyklu moc pravděpodobné není 😉 Ale jestli to tak mělo být, tak to clostík přemůže, neboj 😀
K tomu jak často, každý muž je jiný, každému dorazávájí různou dobu a každý jich má jiný počet. Takže žádný univerzální recept neexistuje. Já jsme spíš pro obden, když se to správně načasuje, ale zas nadruhou stranu, když máte "náladu" každý den, tak proč ne. Je to lepší než něco umělého 😀
Jinak to co píšou na fertility bez hodně s rezervou, občas tam jsou dobré bludy 😝

blondynka400
9. kvě 2009

dudu, já ti to říkala, že je to humáč 😀
Jojo mám, tentokrát nikde není.... No možná byla včera, ale ještě to nevím jistě, já to moc nezkoumala a na začátku cyklu sem musela mít dost rozhozené hormony.....

dudunidu
9. kvě 2009

blondy, jejda, naše průkopnice měření BT ji tentokrát neměřila? Dáváš tomu volný průběh?
Dobrou noc, pa zase zítra... 🙂

kramlinka88
10. kvě 2009

Dobré ranko....

gab123
10. kvě 2009

Ahoj holky 🙂
blondy prosimtě chci se optat mám brát utrouš do konce 12 týdne rozumím tomu,že je 11tt+7.Zítra začínám 12 týden.Nebo ješte poklračovat 12+7? ptam se přiblble,ale asi ten první bude optimální!

jak dudu píše otěhotnět hned po ms je to možné protože naše známá 6dní po otěhotněla!!!!,ale bývá to asi doooooooooooost zřídka!

gab123
10. kvě 2009

reník jojo termín porodu máme na stejno mě ho vypočítal na 28-29.11

v pátek porodila sousedka o měsíc dřív malá je 44cm a 2,35kg jinak vše v pořádku i je pustí brzy domů jsou v pořádku! 🙂

kramlinka88
10. kvě 2009

teda holky vy si toho prodlouženého víkendu užíváte koukám až do poslední minuty....ale to je dobře 😉

petronela82
10. kvě 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Ahojky, jsem tu dnes poprvé, a dozvěděla jsem se spostu užitečných rad. Jsem taky jedna z těch mnoha snaživek tady. Vysadila jsem antikoncepci konce března (mercilon) první MS proběhla tak jak jsem byla zvyklá (v důsledku doznívání HA) a na druhou MS stále čekám (už 45 dní). Máte s tím nějaká zkušenosti? Jsem objednaná k doktorovi na 25.5. nemohla bych tomu do té doby nějak pomoci-? 25.5. do bude již 60 dní od posl. menstruace - nevíte co bude následovat za vyšetřní atd.

dudunidu
10. kvě 2009

Kramli: bodejť by neužívali, to jen my lazaři trčíme doma! 🙂 Ty máš jaký program? Já se večer přesunuju k přítelově rodině, nemají net, takže bohužel s váma zas pokecám až v úterý večer...

Petronela82: můj cyklus teď trval taky 45 dnů...I když mívám 29. Prostě se to tak může někdy rozhodit... Proč jdeš vlastně na gyndu tak pozdě a ne už teď?? 😕 Každopádně já si měřím BT a to mi docela pomohlo, protože jsem zjistila, že mi 32.den proběhla ovu a poté už jen zbývá čekat na MS cca za 13-14 dnů... Doporučuju měřit BT, aby člověk lépe porozuměl vlastnímu tělu. Byla jsem určitě míň nervózní... 🙂

blondynka400
10. kvě 2009

dudu, ale jo, začala jsem měřit někdy od 12DC, ale ono to není vždycky tak jednoznačné... Taky jsem se sekla, a ovu je asi dnes, předpokládám, nakonec jsem i neodolala a před chvílí udělala ovu testík, čárka je krásná, hezčí než testovací a i podle dalších znaků by to sedělo, tak uvidíme 😀 . Ale jinak tomu nechávám hodně ovlný průběh, prostě se uvidí...

gab, je, ty už máš 12tt, toto letí 😵 . První případ je správně 😉 .
Jinak ano, máš pravdu, je to možné, i když to moc časté není... Ale většinou míváš všechy cykly ovulku takhle brzy, že by byla "normálně" a pak takhle na začátku, by byl opravdu zázrak 😎

kramli, koukala jse se na grafík, jsem docela zvědavá jak se ti budou teplotky vyvíjet dál, je to docela netypický graf 😎

petronela, nebudou s tebou dělat nic, píchnou ti vyvolávyčku a tělo se časem srovná. Je také možné brýt hormony pro úpravu cyklu, ale je to zbytečné, tělu to občas prostě chvíli trvá.... 😉

kramlinka88
10. kvě 2009

dudu: no já jsem přes den chvíli žehlila, a musím to dorazit, ještě mě čeká vaření na zítřek....a jinak nic MP je v práci, takže nic jinak nemusím.... 😉

blondy: no já jsem na ten svůj graf taky zvědavá, vypadá docela zajímavě, ale už jsem viděla na fertility i větší chaosy 😉 😉

kualalik
10. kvě 2009

čau ženy,
tak jsem dneska nějaká unavená ☹ Asi z toho včerejška ještě 😀

blondynka400
10. kvě 2009

kramli, jo to určitě 😀 , twnhle je ještě docela v pohodě..... 😉 Chtělo by to ještě ovu testík, aby byla jistota. Ale jestli půjde teplotka nahoru, tak ovu byla včera 🙂

kramlinka88
10. kvě 2009

blondy: ovu test nemám, tudíž nemůžu udělat....ale břicho mě začalo pobolívat až během rána dneska-spíš na straně a teď večer podbříšek, tak nevím.... 😒 No uvidíme co na to teplota....

kramlinka88
10. kvě 2009

kualalik: no ahoj... 😉

kualalik
10. kvě 2009

kramli, mě bolí vajčníky už od 16 DC a trvá to furt.. a to jsem dneska asi 21 DC.... 😖

kramlinka88
10. kvě 2009

kualalik: hmm to je zajímavé....a není to něco já nevím co by měl vidět Mudr??? 😒

kualalik
10. kvě 2009

kramli, ono to není furt.. takové píchnutí sem tam.. jinak se chystám na ultrazvuk 😉

kramlinka88
10. kvě 2009

aha tak to jo.... 🙂 Stejně ten ultrazvuk je dobrá věc... 😉

blondynka400
10. kvě 2009

kualalik, čau ženo. Co jsi včera prováděla? 😀 Že jsi zas někde popíjela 😀

kramli, hm, tak pro příště. No třeba už je ale nebudeš potřebovat, to bych ti přála 😉 😵 . No uvidíš, hlavně, že přiběhla, nebo přiběhne 😎

kualalik, u tebe ještě ovu nebyla? Mně tenhle měsíc vyjímečně nebolí nic, ale vše ostatní naštěstí ano 😀

kramlinka88
10. kvě 2009

blondy: necháme se překvapit 😉 Taky bych si to přála ale uvidíme....jen tak mimochodem, na solárko asi nesmí chodit těhotné že???? Já jsem ted totiž začala, ale jenom kvůli svatbě, tudíž do svatby, což je 7 týdnů....tak abych zbytečně něco nepokazila....ale ten první měsíc by to snad nemělo vadit nebo jo??? ☹

blondynka400
10. kvě 2009

kramlinka, solárko se nedoporučuje, ani nějaké velké slunění. Miminku to ani moc ublížit nemůže, ale je možnst, že se ti pak v těhu udělají pigmentové skrvny, kterých už se nezbavíš....
Proč se neopaluješ normálně? V čechách už je hezky ne? Ze solarka je to opalení takové divné, na provní pohled to vypadá uměle a navíc já to osobně považuju za škodlivé....

kualalik
10. kvě 2009

Blondy, vyrazila jsem na jednu taneční party s ženama tady a juchaly jsme pořádně,že mě fest bolej nožičky 😅
Jestli byla ovulka netuším 😀 páč neměřím BT, ani nemám OVU testy, prostě to odhaduju jen podle toho "píchání" na vajuchách 😀

blondynka400
10. kvě 2009

kualalik, tak ty už neměříš jo? 😝 . Já tedy taky občas nějaký den vynechám a začala jsem až o dost později. Ale mám typické křivky, tak si to můžu dovolit 😀
Tak nožičky jo? Taky bych vyrazila 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru