Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenicenka17
17. kvě 2009

Lenerka:ahojík dnes tu jaksika nikoho není....
A kde jsi lapla bacil??Ono to střídání počasí.. unás to už odeznělo.

lenicenka17
17. kvě 2009

Blondy:prosímtě ten jeřáb jak se to má užívat?A od kdy??díky

lenerka
17. kvě 2009

leni

vůbec nevím kde jsem to čapla
asi na chatě z toho průvanu no

a co vaše snaženíčko?
co je jeřáb????

kuratkol
17. kvě 2009

Ahojky.... my máme dnes ovulku....tak snad jsme se snažili dostatečně....

lenicenka17
17. kvě 2009

Unás to vypadá na začínající MS ☹
Jeřáb tu blondy doporučovala na zlepšení délky cyklu a tak jej chci zkusit dokonce jsem tu oněm četla v diskuzi jen chválu 🙂

lenicenka17
17. kvě 2009

kuratkol:tak držím palečky 😉

kuratkol
17. kvě 2009

leni: Moc tomu nevěřím......

lenicenka17
17. kvě 2009

Kuratkol:ten pocit znám,ale věřím že až jej překonáme a nebudem na to myslet tak se to povede 😉 A je nás tu na to hodně se podporovat tak věřím že to zvládnem 🙂 😵

lenicenka17
17. kvě 2009

No nic jdu spá jsem znavena 🙂 Dobrou noc

blondynka400
17. kvě 2009

leni, jeřáb se dají koupit jenom jako tiktura=kapyk, od 1DC třikrát denně 15 kapek rozpustit ve vodě 😉

kuratkol, tak snad se zadařilo 😵

kuratkol
17. kvě 2009

blondy: no nevím....víš, jak to je....

blondynka400
17. kvě 2009

kuratkol, jojo, bohužel vím... Ale snaženíčko bylo alespoň fajn ne? 😵

kuratkol
17. kvě 2009

No jo no, ale co z toho.... v práci teď chvilku nemám stres, tak uvidíme.... Co jsi dělala dnes? Jsi tu přes den moc nebyla....

blondynka400
17. kvě 2009

kuratkol, tak to je fajn, že máš v práci klid 😉 . No nebyla, musela jsem se věnovat manžílkovy, pak jsme byli na návštěvě, vařila jsme oběd, pak se mořila nad jednou kolektivní smlouvou, původně jsme jí měla odevzdat už v pátek, ale nějak se nezadařilo.... 😖

kramlinka88
18. kvě 2009

dobre ranko 🙂 Zase nikde nikdo ??? 😒

blondynka400
18. kvě 2009

kramlinka, čau holka. Koukala jsem na grafík, taď už vvyadá úlně normálně co 😉
Mě dnes fertility překvail, ředtím mi vyznačil ovu celistvou červenou čárou a dneska mi jí zmšnil na čárkovanou (tzn. pravděodobná ovulace), docela nechápu, jak na to přišel, protože teplota spíše stopuá než by klesala 😀
Jak se vůbec máš? Já byla po ránu cvičit, tak jsem plná energie

kramlinka88
18. kvě 2009

blondy: jj uz to vypada jako normalni graf 😉 😀 Jinak ja jsem vikend ani nejak nestihla zaregistrovat, porad se neco delo a resilo, ani uklidit jsem si doma nestihla 😠 Jinak se mam fajn a cvicit jdu vecer 😉 Jdu zkusit cviceni na velkych micich, tak jsem zvedava jestli vydrzim i na nasledujici aerobic 😉

A s tim fertility se netrap, ja mam obcas pocit ze si zije svym vlastnim zivotem stejne jako treba muj PC v praci... 😀

eliska_v
18. kvě 2009

Ahoj holky!
Tak jsem byla na gyndě a jsem zdravá jako rybička!!!
Dostala jsem kyselinu listovou a prý ten babyplan nemám brát, takže dnes to bylo naposle!!! 😵 😵 Pro přítele jsem dostala vitamín E, tak budeme papinkat!!! Prý jsem naprosto zdravá!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵
Já mám takovou radost!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😎
Můžeme se pořádně snažit!!! 😎
Příští měsíc pak na ultratzvuk!!! Ale jsem zdravá!!! Jupíííí já jsem šťastná jak malá!!! 😵 😵 😵

eliska_v
18. kvě 2009

Holky večer se možná připojím. tak zattím 😵 😵
Tak pa kočky

lenicenka17
18. kvě 2009

ahojík všem 🙂
Dnes jsem ještě měřila a bylo 36,9 ale teploměr jsem vytáhla od krve ,tampon po půl dne jen malinko špinavy ale čípek měkne takže se to asi ještě rozjede a nebo bude slabší MS i to bych brala minule to bylo děs to snad vyteklo i za teď.. 🙂 🙂 třeba ten kontryhel mi pomohl mít ji slabší...

dudule
18. kvě 2009

Ahojky holčiny!
Eli: tak to je super. Není nad to, než dovědět se, že je člověk v pořádku. Je to u vás jen otázka času, jsi mladinká, tak netlačte na pilu a vsadím se, že do půl roku máte zaděláno na bejbátko! 🙂

Já byla taky dnes na gyndě, na folikulometrii a mám docela příjemnou zprávu - i když to ve čtvrtek vypadalo, že žádné vajíčko nemám, sliznice se prý nějaká "udělala" a i vajíčko šlo vidět, ale mělo jen 16 mm místo 18ti. Prý je ještě možnost, že by dorostlo tak, jak má. No na další ultrazvuk už nemířím, jen siá mám dělat ovu testy. 🙂

Blondy: za jak dlouho by to vajíčko mohlo dorůst, za den? A kdy se máme nejlépe snažit? Už dnes třeba, i když nemám čárku na ovu testu? A pak až čárka bude, tak to ještě pojistit? Já jen, ať to nepropásneme.. Třeba by si tam spermijky na vajíčko počkaly, i když hleník myslím zatím není....No teď to nepoznám, po těch lubrikantech z gyndy...

dudule
18. kvě 2009

Ahojky Leni. 🙂 S tím kontryhelem - kupuješ ho v lékárně? Já dostala přímo nasušené listy, mamka je trhala na louce a dala mi jich sáček. Překvapilo mě, že z nich byl docela dobrý čajík, ani jsem ho nemusela nijak dochucovat.. Ale četla jsem, že se má pít jen do ovu, je to pravda? Nebo na co ho bereš ty? 😕

lenicenka17
18. kvě 2009

dudule:Jo blondy mi říkala je do ovu.Mám jej z lékárny ani nevím jak ta rostlinka vypadá 😀 😀 Nijak jej nedochucuji nevadí mi.. já mám dnes asi 1DC tak jsem už ráno vařila zase čajík i maliník a vždy zapomenu na co ten je 😕 😢 Ještě ten jeřáb koupím tak uvidím,napsala jsem manžovi aby mi jej z města přivezl tak uvidím-znáš chlapy když nakupují 😀 😀 😀

dudule
18. kvě 2009

😀 Leni jojo znám, i když přítel je asi výjimka, ale třeba mého taťku bych na nákupy vážně neposlala. 😀
Ten kontryhel je takový krásně vroubkovaný list, bývá kreslený s kapičkou rosy uprostřed. Jde krásně najít i rozpoznat, mamča trhá všechny možné bylinky, tak kontryhle znám. Tak teď jsem hledala k čemu vlastně je a našla toto:

Ženy pijí kontryhelový čaj podle potřeby pro úpravu cyklu, pro vznik i údržbu těhotenství (i když pro vznik bych to mohl ještě poněkud upřesnit…) a typická bylinkářská rada je použití v posledních čtyřech týdnech gravidity pro zpevnění a posílení dělohy před porodem. Samozřejmé je využití také pro tvorbu mléka a údržbu laktace i pro zpevnění dělohy po porodu, a po císařském zvláště. Když si k tomu připočteme účinky při všech druzích výtoků, nádorů a všelikých ženských defektů a příznivý vliv na vývoj ženských orgánů v dětství a pubertě i zklidnění potíží při přechodu, zjišťujeme, že ženy prostě bez kontryhelu ani nemohou žít

Ještě mrknu na ten maliník a jeřáb 😉

dudule
18. kvě 2009

Tak tady je ještě hezčí povídání o kontryhelu:
http://bobshop.blog.cz/0702/kontryhel-obecny-al...

lenicenka17
18. kvě 2009

dudu :to je dobré ,díky.Tak to jej budu pít pořád,ne?Jako i když budu těhu.. Jen teda nevím proč se musí jen do ovu a ne pořád.

kramlinka88
18. kvě 2009

leni: aby na ten jerab nezamiril treba do hrackarstvi 😀 😀 😀

lenicenka17
18. kvě 2009

kramlinka:Možné je vše 😀 😀 😀 ale já jej pro jistotu poslala přímo do lékárny a řekla na co to má být tak kdy by paní povídala něco jina ať ví že to není asi dobře. 🙂 Stejně čekám že bude volat a paní mi dá a já si to obj.jako už několikrát 😀 😀 😀

kramlinka88
18. kvě 2009

leni: tak to mate dobre zarizene 😀 MP je na tyhle veci docela sikovny 😉 Ale docela jsem se nasmala kdyz jsem mu psala seznam co ma koupit v Makru, a napsala jsem mu mleko, hlavne ne znacku ARO, a co myslis ze privezl, no jasne ze ARO, a ja mu rikam vzdyt si to tu mel napsane hlavne ne ARO a on na to, no ja jsem videl mleko ARO a ten zbytek jsem necetl....no zabit malo nekdy 😉

dudule
18. kvě 2009

hAHAHA Kramli tak to je vtipné!!! 😀 Kdo to hnusné mléko pak pil? 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru