Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenicenka17
22. kvě 2009

mám kamošku co na tuhle diskuzi chodila číst snad 2 roky ale nikdy sem nepísle nevím ani jaké téma či kterou diskuzi četla prostě ohledně snažení...

lenicenka17
22. kvě 2009

kuratkol:ahojík

lenicenka17
22. kvě 2009

Blondy:tak zatím se mi na testíky nikdo neozval.... snad je stihnu pořídit do ovu.Ale nejspíš budu mít času mraky 😒

matava
22. kvě 2009

no tak to takhle leni aspon zitra poznas, treba se nekdo prokecne, ze rekne, jee tu suknu uz na tobe znam 😀
ja jsem mela uz dva talire tak se to aspon sni...jestli cekal nejakou slavnostni veceri na uvitanou?..ja nevim..udelala jsem velky nakup s vecma co ma rad, jen vim, ze i ten nakup byl dalsi sebezapreni jelikoz nemam moc chut mu furt delat radost kdyz on neustale dela jakoze se nic nedeje a pak se jen urazi protoze jaaaa preci nejsme tam mila usmevava...grrrr

blondynka400
22. kvě 2009

Holky tedy vy jste dnes spisovatelky, vás normálně nestíhám 😀

Taky bych mu špagety nedala, ať si trhne 😀

matava
22. kvě 2009

kdybys bydlela v praze, tak bych ti ovu testy dala aspon par, mam jich hromadu od saji, nasi prvni breznove tehulky 😉

lenicenka17
22. kvě 2009

holka to je fakt na prdlačku.... Uplně ti rozumím ,vím jak umí týb chlap urážlivej....

blondynka400
22. kvě 2009

leni a nechcš si je fakt objednat z nějkého normálního netového serveru?

matava, hele to je tak egositický a zajímá se akorát o sebe? Nebo je tohle spíš jen náhoda.... Nějak se mi zdá, že nemáte problém jen v sexu, ne? 😕

matava
22. kvě 2009

no jo, nedaly..ja jen doufam, ze se proste naji, pak nekdy ten blby fotbal nebo co to momentalne sleduje skonci, pujde se konecne vysprchovat..jo, jenze on se vlastne diva i na ty blby diskuze potom...hmm, tak az ty spagety zbuchne, tak mu ZNOVU reknu svuj nazor na sledovani sportu po prijezdu...

lenicenka17
22. kvě 2009

do Prahy to mám fakt daleko 😒 Je fakt že sem chodí převážně Pražandy... Sem asi vyjímka 😀

blondynka400
22. kvě 2009

matava, to mě tak napadá, co se saji je.... Ani se neozvala 😝

lenicenka17
22. kvě 2009

blondy:hmm asi bych měla,co?Tak mi písni jaké já na to kouknu....

kuratkol
22. kvě 2009

Já jsem objednala ovu testy od chrobáčka došly rychle...... Ona se ozve...

blondynka400
22. kvě 2009

matava, myslíš že tohle je správná doba? Já bych si s ním o tom promluvila třeba zítra v klidu.....

Leni to víš no, v Praze je nás hodně 😎

blondynka400
22. kvě 2009

leni, koukni na www.ovulacnitesty.cz

matava
22. kvě 2009

vsak jsem uz psala, ze on je v nasem vztahu ten naladovej a urazlivej...kompromisy mu moc nejdou, diskuze taky ne, treba jen neco odkyva, vydrzi to chvilku a jsme tam kde jsme byli.. a jen on ma pravdu, on vi vse nejlip, casto si postavi hlavu, muj nazor je preci uplne scestnej, tak pozadam o pomoc jeho rodinu, ti mu reknou to samy co ja a stejne si stoji za svym mimonskym nazorem...mysleno vseobecne..proste jak maly decko...

matava
22. kvě 2009

asi mu cim dal tim vic hrabe z toho, ze mu bude tricet, bere to dost prelomove...nebo ja nevim

blondynka400
22. kvě 2009

matava, no nemáš to lehké holka..... 😖

dudule
22. kvě 2009

Matava: zakroutila bych mu krkem, a s gustem! 😠 Obdivuju Tebe i všechny ostatní, co se dokážou udržet, já bych už dávno asi vypěnila a udělala scénu. I když jsem povahou relativně kliďas, spoustu věcí překousnu a s MP se v podstatě vůbec nehádáme, ale taky mě neignoruje... Jenže na druhou stranu, pokud je sportovní fanda, tak to třeba ani tak nevnímá a bere to utkání jako prioritu... Já vím, že nás by žádnou nikdy nenapadlo stavět sport před partnera, ale na druhou stranu, je to "jenom chlap", tak zas nemůžeš očekávat tolik 😀 😅

matava
22. kvě 2009

taky na ne blondy docela casto myslim..jsem ted byla rada, ze o sobe dala vedet terka, ze i to cestovani zvladla a tak 😉

kuratkol
22. kvě 2009

matava: Ale určitě jsou na něm i nějaká pozitiva 😉

lenicenka17
22. kvě 2009

a jak se poznají kvalitní testy od nekvalitních...?

matava
22. kvě 2009

dudule, ale aspon muze rict, ze je to a to utkani a jestli ok, ze se me pak bude venovat... kdyz je vse ok, tak treba napise pres den sms ve stylu milacku, vecer se hraje liga mistru ale ja vim, ze mas ordinaci, mohla by sis ji prosim natocit?... 😉
takze on to umi, kdyz chce...

blondynka400
22. kvě 2009

lenicenka, no jedna snažilka tady měla na těch levných testech obracené ty čárky. Takže kontrolní žádná a testovací krásná. A přitom to mělo být naopak 😀

lenicenka17
22. kvě 2009

aha??A od koho je měla?Ale ty od chrobáčka si zatím nestěžují... ještě počkám do pondělí mám chvíli čas než začnu testovat,ne?

matava
22. kvě 2009

jee, no tak na to si musim dat pozor, ja ty testy od saji jeste nepouyila ale chystam se na to az podle toho mereni ve ctvrtek
kuratkol, to vis ze jsou, proto jsem s nim 😉 treba se mi libi, ze spolu koukame na nejake serialy 😉 mozna to je takovy kompromis ze me zas nevadi sportovni vecery kdy si udelame mnamky a cucime 😉 takze nejake hadani se o ovladac neznam 😀

dudule
22. kvě 2009

Kuřátko, tobě ty testy od Chrobáčka vyhovují taky, že jo? No já jsem jich spotřebovala asi už 20 a vždycky OK 🙂

blondynka400
22. kvě 2009

leni, myslím že ano....
Ale byl to jenom jeden, všechno ostatní bylo ok....

matava, tak vidíš, alespoň něco
🙂

lenicenka17
22. kvě 2009

No nic já pádím na kutě:ten náš tarzan se naučil v noci stěhovat k nám tak musím naspat co nejvíc do stěhování 😀 😀 Nato ráno vstává strašně brzy ,přez den nepoledňuje ale ani ráno si nepřispí.... ach jo ale prý je po mě ,notak mu to nemůžu mít přece za zlé,že??? 😀 😀

kuratkol
22. kvě 2009

dudu: Jojo, vyhovují..... Já jsem předtím našla nejlevnější ovu testy na stránce www.levnetesty.cz za 38 Kč/ks, Chrobáček je má levnější, vypadají stejně a stejně fungují....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru