Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenicenka17
22. kvě 2009

tak dobrou noc všem a matava tobě držím palečky ať to dnes dopadne jak má 😎 😎

blondynka400
22. kvě 2009

leni, dobrou....

dudule
23. kvě 2009

Ahoj holčiny, nikde nikdo? Já už se na to vyprdnu! myslela jsem, že budu mít na ovu testu 2 čárky, přitom je tam jen slabá, jako včera. A to testuju 2x denně, abych nic neprošvihla. A teplota jde přitom nahoru. http://www.fertilityfriend.com/home/2720fd Tak já už fakt nevím, bojím se, že třeba vůbec nemám dostatečnou hladinu LH a vajíčko mi nepraskne 😕 A hleníku málo, něco mezi sticky a creamy, já už jsem z toho jelen. 😠 Jo a čípek měkký, těžce dosažitelný....

A už mi zbývá poslední ovu test no a nevím, jestli o víkendu bude nějaká otevřená lékárna, ani jestli se mi chce po lékárnách běhat, jsem nas.aná, copak to moje tělo nemůže fungovat jaksepatří, sákriš? 😠

Blondy, babo raď 😅 Každopádně v noci dojede MP tak na to vlítnem 😉

dudule
23. kvě 2009

Jo ještě jsem se chtěla zeptat, jak se to ve fertility nastavuje, aby se zobrazovaly zeleně plodné dny, nevíte někdo? 😅

kuratkol
23. kvě 2009

Ahojky, ten víkend letí...už zas poledne...... ☹

kuratkol
23. kvě 2009

Plodné dny ti fertility vyznačuje sám na záložce kalendář. Nevyznačí ti je, pokud nemáš VIP.

dudule
23. kvě 2009

Jo tak to bude tím VIP.. ty sis ho koupila, kuřátko? 😕

kuratkol
23. kvě 2009

Nekoupila, nepotřebuju to, to si spočítám i sama, když vím, kdy mám ovulaci..... A když ji máš jindy, tak máš jindy i plodné dny..... Fertility ti vypočítá jen předpokládané plodné dny". Já už ani neměřím teploty.....
Mám cykly 28 denní.... ovu vždy ve stejnou dobu..... teploty mi už nepříjdou důležité....

dudule
23. kvě 2009

No jo, já ti závidím!!! 😅

blondynka400
23. kvě 2009

Ahoj holky,

dudu, koukala jsem na grafík... Skoro to vypadá, jako kdyby byla ovu včera, ale zs bez toho pozitivního testíku, no nevim... 😅 Uvidíš jak zítřejší teplota 😉

dudule
23. kvě 2009

Blondy no, na testíku jsem včera měla čárečku, nejsilnější jakou kdy předtím ale pořád to nebylo pozitivní. Test jsem si dělala včera dopo v 11 hodin a pak ještě ve 4 odpo, ale nic silnějšího tam nebylo, spíš slabší... No a dnešní vypadal podobně jako včerejší, viz albíčko 😕 No a pokud ovu proběhla včera, měla bych ještě šanci počít dnes v noci po návratu MP? My na to teda skočíme každopádně... 😅

blondynka400
23. kvě 2009

dudu a nebo může být ještě zítra. Den před ovu většinou teplota o něco stoupne, v den ovu klesne a pak zase stoupá.... Koukala jsem do albíčka, ty čárky jsou dost slabé.... 😖 No, uviíš podle teploty no....
Hele teoreticky ano, jestli byla ovu večer a máš dlouho žijící vajíčko 😀 Maximálně se dožívá 24 hodin, častější je ale tak kolem 12 hodin, ale je to indiviuální....
Každopádně hlavně si to užijte a nepřemýšlej zda už ovu byla nebo bude, to je o ničem a tím spíš se to nepovede.... Hold si záhada, takže těžko přesně určit 😀
Jo ještě mě napadá k těm testů, někdo může mít nárůst LH hodně strmý a pak jde zas rychle domů, ale když děláš testy dvakrát denně, měla by jsi to zachytit.... 😒

dudule
23. kvě 2009

Děkuju za rady... Jojo, tady každá čeká // na těhu testu a mně by prozatím stačily na ovu 😀 Tak já se zatím loučím a užívej krásného večera... Já být v Itálii, vyrazila bych na nějakou suprovou večeři, tam je řece tolik delikates, mňam... Nebo máte jiné plány? Papappaaaaa 🙂

blondynka400
23. kvě 2009

dudu, neboj, nejsi tady sama, která čeká na dvě čárky na ovu testíku 😉
Víš ono to tady není tak jednoduché 😀 . Navíc jak už tu jsem skoro rok, mám jejich kuchyně občas dost. Navíc tady se na večeři chodí tak po 21, minimálně hodinu čekáš na jídlo, půl hodiny na pití...Takže nic pro mne... 😝 Prostě tady na jihu je to jiné 😀
K tomu po celém dni na pálži jsem docela mrtvá 😝 😀

Hezky si to večer užijte 😵

kuratkol
23. kvě 2009

Celý den na pláži..... jéééé, to bych taky mohla..... 🙂

blondynka400
23. kvě 2009

kuratkol, jojo, je to fajn 😎

matava
23. kvě 2009

ahoj holky, tak jen pro info hlasim prubeh..momentalne se kouka opet na fotbal, ale presto vsechno chapu, ze to je zajimavy zapas ..teto situaci predchazela nocni i ranni hadka, ktera vyustila ze nejel na rodinnou oslavu a hadka i po prijezdu...at zije vyroci...tim vetsi ocekavani mam tedy od vyroci nasi svatby, ktere on pry slavi oproti tomuto..takze 28. cervence vam dam vedet 😀
lener, cetla jsem o tom festaku, kdes mela muzika, psali, ze nic moc a drahota..
dudule, doufam, ze uz se snazilkujete 😀
teda blondy, radeji nez dnesni den a nejen on, tak bych se slunila na plazi 😉

blondynka400
23. kvě 2009

matava, tak ona jak teď končí liga, tak je to doclea zajímavé no....
Hadka? Kvůli čemu? Ty jsi mu řekla že ti to vadí?
Tak ať je brzy lépe a to další výročí se hlavně podaři 🙂

kuratkol
23. kvě 2009

Holky, kde jste ? Užíváte chatiček nebo návštěv babiček ? 😉

matava
23. kvě 2009

ja vim, ze je to zajimave, normalne bych na to i koukala s nim..jeste k tomu hraje marseille aneb jeden z mnoha veelmi oblibenych klubu kam by chtel jet i primo na stadion a tak 😉 takze proti tomu nemam sanci.. vcera jsem mu jeste klidne rekla, ze me to mrzi, ze zapne sport a ze mi nic neprivezl obzvlaste kdyz by se to hodilo...ale on nic, ze nechape proc by se mel snazit..a ze je unaveny a ze nic nechce resit a ze je opet na pracovnim rozcesti..to tu dlouho nebylo, ze?..no nic...takze to jsem samozrejme uz nevydrzela..no a rano to samy...pred rodinou mi bylo trapne...snad jeho tym vyhraje..zrovna jsme slysela jasani nad golem, zetim jedna jedna, tak drzte palce marseille 😀

matava
23. kvě 2009

kuratkol, dnes to bylo prani k narozkam dedovi bydlicimu za prahou, takze celodenni vylet.. 😉
co ty?

blondynka400
23. kvě 2009

kuratkol, většina lidí nebývá v sobotu doma 😀 . Co ty děláš takhle při sobotě?

matava, já ho na jedné straně chápu.... Pak taky znám chlapy, tohle je přesně jejich uvažování, ale stejně.....
Jo to většinou pomáhá, mohl by mít dobrou náladu 😎

matava
23. kvě 2009

presne tak..no fandim tu od compu ostosest... 😉
jinak ja jsem mu rikala ze se nerada hadam, ze me pak boli hlava a tak, ale ze ctyri tydny jsem to vydrzela, lae proste nekdy proste pak uz vybuchnu a ten jeho navrat ze sluzebky byla posledni kapka...no nic, vzhuru do dalsich peti let 😀

kuratkol
23. kvě 2009

My jezdíme někdy na Moravu, jindy zůstáváme v Praze. Dnes jsme byli na nákup v Makru.... jinak nic neobvyklého...

kuratkol
23. kvě 2009

Jinak moje ségra dneska slaví 2 roky 🙂

matava
23. kvě 2009

nakup v makru = nejaka mnamka k veceri? 😉 jsem cetla, ze konecne v dnesni dobe dostali rozum a muzes tam platit kartou

matava
23. kvě 2009

to je hezky 🙂 a na oslave jste nebyli?

kuratkol
23. kvě 2009

matava: Přesně.... zavedli platby kartou... hrozně mě to potěšilo !!!!§

Na oslavě jsme nebyli, je to přes 300 km daleko...

matava
23. kvě 2009

ahaa, tak pristi vikend 😉
me to makro vazne prislo padly na hlavu, ze tam nakupuji hlavne podnikatele, takze velkee nakupy a musi mit s sebou hotovost..
no a co zitrejsi program? u nas mozna sraz s kamosema v centru, ale zalezi na pocasi, snad vydrzi aspon jako dnes, jinak by byla varianta uklid... 😒

kuratkol
23. kvě 2009

Zítra nevím....měla bych žehlit, ale taaaak to nesnáším... Zítra to bude 7.DPO.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru