Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
25. kvě 2009

lener, no vypadá to nakonec ledna..... 😵

S tou švagrovou je do ok, tak hlavně ať to vydrží....

A kdy vůbec čekáš ovu? 😕 Mám v tom nějak zmatek 😀 . Hlavně že je Kačka zdravá....

blondynka400
25. kvě 2009

gab, aha, tak to je jasné. Já už jsem se lekla, že nemáš něco v pořádku 😉

lenerka
25. kvě 2009

blondy

no podle nějakýho těhu kalendáře měla být ovulka včera
ale podle mejch výpočtů dneska nebo zítra
no to je jedno

snažíme se snažíme
dneska na manžela zase hupnu 😀
snad se zadaří a TP by měl být 16.2.2010

lenerka
25. kvě 2009

ale jak říkám
už to nějak neřeším
bud to přijde nebo né
do prosince času dost

třeba si ještě užiju štíhlou postavu 😝 v létě

blondynka400
25. kvě 2009

lener, já to taky úplně přestala řešit a možná to je právě to ono, nevím...
Do prosince ja času spousty 😀
Hm, tak to já to budu mít s tou postavu v létě už lehce naštíru. Hlavně nevím, jak dlouho se mi to podaří utajit, budeme tady mít samé návštěvy. V oblečení to zamaskuješ ale v plavkách ne 😝

lenerka
25. kvě 2009

no a proč něco tajit že?
hlavně to vydržet do 3měsíce a pak už pohoda

vy jste fakt šikulky,že vám to jde hned otěhotnět 😉

lenerka
25. kvě 2009

a bydlíte někde kousek od moře?
dneska je u nás pořádnej pařák
a zítra má být ještě hůře
hned bych hupla do vody 😉

blondynka400
25. kvě 2009

lener, no právě, mně by to stačilo utajit do konce I. trimestru. Ale mám takový pocit, že se mi ani to nepovede... Už teď mám to bříško malinkou vypouklé (což nemívám, ale je spíš nafouklé 😀 ), k tomu na ségrách to bylo vždycky hodně brzo vidět a jsem hodně stejné, k tomu nebudu pít, takže hned budu pro každého jasná 😝 😀

lenerka
25. kvě 2009

no u mě pití by bylo v pohodě
já nepiju nikdy
něsnáším to
jak se napiju,tak jsem hned červená a opitá
stačí mě jedna sklenka vína 😝

no na mě to nebylo vidět cca asi do 4měsíce
ale pak jsme se rozpapala a byla jsme jasná 😉

lenerka
25. kvě 2009

kdepak vás mám všechny????

lenerka
25. kvě 2009

Blondy

teď jsme se dozvěděla,že švagrová čeká holčičku
takže Barunka
snad bude vše ok a my jí v říjnu tady přivítáme
už se těšíme

lenerka
25. kvě 2009

jsem divná
chce se mě brečet a fakt jí tu holčičku závidím 😖 😖 😖

dudule
25. kvě 2009

Blondyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 No to je úžasnéééééééééé!!!!!!!! Moc moc gratuluju, a co nejdřív vyrazím do lékárny pro jeřáb!!!!!!!!! 😀 😀 Ať žije jeřáb!!!!!!! Ať žije jeřáb!!!!!!! Ať žije jeřáb!!!!!!! A Ať žije Blondy, naše budoucí mamina! 🙂)) Budeme moc držet palečky, do třetice všeho dobrého, zasloužíš si to 🙂

Jinak já byla dnes na gyndě, doktorka mě neprohlídla, protože říkala, že předpokládala. že ovu třeba ani nebude, protože jak mi před týdnem říkala, vajíčko ani sliznice nebyly nic moc. No takže počkáme na MS, snad přijde brzo, mrcha jedna, a potom opět Clostík, tentokrát více dnů, aby zabral lépe a pak když bude potřeba tak vyvoláme ovu injekcí toho... jak se jmenuje... No nevzpomínám si.. Prostě nějaká další chemie, ale což, když moje tělo nefachčenko tak, jak má, bez chemie to nepůjde...

dudule
25. kvě 2009

Lener, nejsi divná. To je jasný, že jí tu holčičku závidíš. To se nevylučuje s tím, že jí to přeješ. Víte holky, co je zvláštní? Já myslela, že maminky, co už 1 dítě mají, jsou tak nějak víc v klidu, protože přece jen už toho potomka na svět přivedly... Větší nejistotu máme my, co nevíme, zda-li vůbec a kdy se to podaří... Ale je vidět, že když to na ženskou přijde, asi je jedno, je-li zatím bezdětná nebo jich má doma už 5 😉 😀

blondynka400
25. kvě 2009

dudu, tedy, taková oslava jeřábu 😀

To na tebe ani nekoukla? A co ten hormonální profil, taky nic? Mám takový pocit, že by jsi brzy měla změnit doktora....

lener, nejsi divná 😉

kuratkol
25. kvě 2009

A co si mám koupit já na otěhotnění, když mi vše funguje dle grafu, utz a tak.... ? ☹

blondynka400
25. kvě 2009

kuratkol, to už jsem řeišla s kramlinkou.... Jestliže vše funguje, tak bych nebrala radši nic.... Jedině jestli se ještě tak dva cykly nezadaří, poslala bych budoucího manžela na spermio, nikdy nevíš jak na tom je....

kuratkol
25. kvě 2009

Bych ho tam radši poslala hned....ale nevím, co by mi na to mudr řekla...

blondynka400
25. kvě 2009

kurtkol, já myslím že můžeš.... A když ti nebude chtít doktorka napsat doporučenku, můžete si to zaplatit, stojí to pár korun....

kuratkol
25. kvě 2009

blondy: Gynekoložka ? Obvodní lékař mu to nenapíše ?

blondynka400
25. kvě 2009

kuratkol, to nemá s obvoďákem nic společného, i když možná by mu to napsal, nevím.... Každopádně standartně poukaz na spermio dává gynekolog 😉

kuratkol
25. kvě 2009

Tak to možná zkusím vyjednat po telefonu.....

blondynka400
25. kvě 2009

kuratkol, zkus. Tím nic nezkazíš 😉

kuratkol
25. kvě 2009

I když ....když se na to mrknu nezaujatým pohledem, tak 3 měsíce snažení ještě nic moc není...

kramlinka88
25. kvě 2009

Dobrý večer holky 😉

blondy: tak já teda vážně nevím....kromě menšího špinění ráno a odpo MS nikde, tak co to je to todleto... 😠
Teplotka ale o stupinek klesla, tak jsem myslela že už je to tutovka, ale toto??? 😠

blondynka400
25. kvě 2009

kuratkol, taky si myslím 😉

kramlinka, hm, tak třeba není 😀 . Je, to by bylo super. Tak uvidíš jak zítra teplotka a zda bude to špinění/krvácení pokračovat....

kuratkol
25. kvě 2009

blondy: To se to hezky říká se dvěma čárkama 😀

blondynka400
25. kvě 2009

kuratkol, víš jak to semnou je a že jsem je neměla hned první měsíc...... 😉

kuratkol
25. kvě 2009

blondy: Na jednu stranu jsi aspoň věděla, že otěhotnět můžeš.....to já vlastně vůbec nevím, jestli můžu...

blondynka400
25. kvě 2009

kuratkol, ale přeci zatím není jediný důvod si myslet, že nemůžeš....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru