Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
26. kvě 2009

blondy: Tak uvidím.... Zkusit se má všechno a stejnak jsem doma, tak si můžu zacvičit... Takže se mrknu asi na net... 😵

blondynka400
26. kvě 2009

leni, 23 jo? To je ještě mláďátko 😀
No já jestli to tentokrát vyjde, tak budu mít mimi tak v podstatě rok od svatby 😅

eliska_v
26. kvě 2009

blondy: To je hezký... Rok po svatbě mít miminko, to je fakt moooc hezké!! Jsem zvědavá, kdy se zadaří nám...

lenicenka17
26. kvě 2009

brali se loni 7.6. jojo 23 🙂

eliska_v
26. kvě 2009

leni: To je mooc hezký... Takže se jim to krásně sešlo viď??!! Pomalu rok po svatbě a teď ještě mimísek...no nádhera!!! 😵

blondynka400
26. kvě 2009

eli, na netu nic pořádného nenajdeš, tedy ne přesný návod, jak se mají ty cviky provádět... Můžu ti doporuičt jednu skvělou knížku, jsou tam jak cviky, tak zkušenosti, povídání o paní Mojžíšové, fakt pěkná knížka a stojí necelé dvě stovky.....
No máš ještě čas, tak se povede, ne?
😉

eliska_v
26. kvě 2009

blondy: já vím, že se jednou zadaří... Buď teď a nebo za rok, ale člověk by si to přál, když už se tak rozhodl... 😵
Tak mi písni prosím název knížky... Ju?! A co ten jeřáb?? To jsou teda kapky?? 😕 v lékárně je normálně seženu??

lenicenka17
26. kvě 2009

docela jí momentálně závidím.. 🙂 Ale taky se dočkám.... musím věřit 🙂 🙂 🙂

blondynka400
26. kvě 2009

eli, to máš pravdu 😎

Tak knížka se jmenuje Metoda Ludmily Mojžíšové (Olga Struská, Jarmila Novotná), koupila jsem jí v Praze v -Metropoli v tom knihkupectví a stále 189 Kč (ještě je na ní cedulka 😀 ). Doporučila mi jí přímo kamarádka, je totiž fyzioterapeutka....

K tomu jeřábu, jé to bylinná tinktura = kapky, v normální lékarné to moc nemají, chce to buď na netu a nebo v zelené lékárně (v Praze třeba roh Řeznické a Školské), stojí asi 60 kč za lahvičku. akorát už jsem to tady s někým řešila, jestli je vše "v pořádku" nevím jestli bych do toho zytečně zasahovala....

eliska_v
26. kvě 2009

blondy:Já si právě taky myslím, že ty kapky řešit nebudu... Všechno mám v pořádku, tak hold budeme čekat!! Po té knížce se podívám!! 😵

kramlinka88
26. kvě 2009

holky vy na me tak myslite jo??? 🙂
No tak bohuzel nic z toho nebude, MS se nakonec tak nejak zahadne dostavila, teplota se od vcera drzi 36.7 ale uz je to nize nez minuly tyden....takze vyrazim koupit Mojzisovku, a snad uz se v cervnu ten mimis uhnizdi....nastavajici manza z toho byl lehce zdrcen az me prekvapil, no tak jsem mu rekla ze to tenhle mesic nesmi flakat a musi se vic snazit, tak se obavam aby me neusexoval k smrti 😀 😀 😀

blondynka400
26. kvě 2009

eli, fak je zajímavá i na normální čtení....
Správně děláš, na nějaké tyhel věci je času dost. Já ho brala, protože ten cyklius ideální nebyl a o nějaké přesnosti jsem si mohla jen nechat zdát, navíc jsem měla nižší sliznici, ale na tu snad pomohl kontryhel. A jinak jsme ještě pila maliník na kvaltiní hleník 😉

blondynka400
26. kvě 2009

kramli, hm, tak to jsi možná trošku zavařila 😀
Je to ta první 😉
Hm, tak to m je líto, já už myslela...... 😒

lenicenka17
26. kvě 2009

ani nevíme co se jí má narodit,jména mají Filip,Adéla a sranda je že Filip má dnes svátek 🙂 Já se jí smála aby to nebyl kluk a neměl v jeden den i svátek i narozky a ono třeba fakt 🙂

kramlinka88
26. kvě 2009

blondy: no jo nejlepsi nebo nejhorsi ??? 😀 😀 na tom je ze on neresi plodne neplodne dny, takze to budu mit takhle cely mesic, tak mi rekni jak je mozne aby tohle nevyslo 😀 😀 😀
Me to bylo taky trosku lito, tak nejak tajne jsem doufala, ale rozumove jsem vedela ze z toho nic nebude....pokud se asle nezadari ani v cervenci, tak v srpnu skaknu k Mudre aby se na me koukla jestli je vse ok....tak uvidime 🙂
Kazdopadne tobe drzim pesti at to ve ctvrtek vse dobre dopadne, at je mimi tam kde ma byt a at dobre prospiva. A prezij co nejlepe tu cestu. A kazdopadne moc ti to preju at to vse dobre dopadne, budes na me v cervnu poctive plivat tehu bacily rozumis !! 😀 😀

kramlinka88
26. kvě 2009

leni: moji tete se ted narodil synovec v sobotu. A maji moc hezke jmeno: Matyas, to chci dat taky, tak jeste ze to neni prima rodina a muzu 😉

blondynka400
26. kvě 2009

Tedy holky já s těmi jmény nevim. Pro holčičku to nebude problém ale pro kluka, mně se nic nelíbí.... 😖

kramli, neboj, napskám jich na tebe tolik, že se určitě nějaký uchytí
😵

lenim, to jo chudáček. Mít v jedno dni svátek a narozeniny 😀

lenicenka17
26. kvě 2009

blondy:s tím pliváním ani mě neštři 😀 😀
a jaké máš na holčičku??

blondynka400
26. kvě 2009

leni, jasně až se vrátím, tak vás poprskám všechyn, ju? 😉
Anička nebo Natálka

lenicenka17
26. kvě 2009

odkud se budeš vracet? 😕

kramlinka88
26. kvě 2009

blondy: sefka je ted tehotna a dava jmeno Zacharias, mela jeste Oliver a Bartolomej......me se moc libi prave Matyas, Matej, Michal, Jakub, Antonin, Vojtech, Matous, Simon, Tadeas a Stepan 😉 To je vyber co 😀

lenicenka17
26. kvě 2009

kramli:to teda je 😀 a co holky ty mít nebudeš????? 😀 😀

kramlinka88
26. kvě 2009

blondy: jej tak obe jmena pro holciciku se mi moc libi 😉 a pak jeste Emma a Anezka 😉

blondynka400
26. kvě 2009

leni, dneska jedu do čech 😎

kramli, hm, to výběr je, ale ani jedno se mi moc nelíbí.. 😖 Možná tak Jakub 😉

lenicenka17
26. kvě 2009

Jo Ema to se mi taky líbí... 🙂

kramlinka88
26. kvě 2009

leni: no tezko rict, zalezi co se povede, ale jsem pripravena na obe varianty, ale je mozne ze do te dobe jeste prehodnotim 😀

lenicenka17
26. kvě 2009

blondy:a na jak dlouho? Jdeš k mudr.???

kramlinka88
26. kvě 2009

blondy: tak pak nejake smrncle trochu cizinou jako Mathias, Max, me se libi i Albert - Bertik....no je jich spousta, chce to projit kalendar 😉

blondynka400
26. kvě 2009

leni, na týden. Jojo jdu 😉

kramli, no já už jsem koukala, ale fakt ne. Já jsem hold asi horzně vybíravá... Mám radši typická česká jména... A hlavně když už se mi náhodou trošku něco líbí, tak to nejde k přijmení 😖
No takže to musí být holka, takže už teď mi je jasné že je to kluk 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru