Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kramlinka88
26. kvě 2009

eli: ja s tim zkusenost nemam, jeste jsem ovu testik nedelala 😎

blondy: dekuju a s radosti se obratim, kdyz mi neco nebude jasne... 😉 Dobre dojed a brzy se vrat 😉

pavlisa: tak kdybych nahodou v te knizce necemu nerozumnela a blondy tu nebyla tak se zeptam tebe ju? 😀

pavlisa
26. kvě 2009

kramlinka: no jasně, klidně napiš. Podle mě je asi lepší, když ti to ukáže fyzioterapeut, ale dle popisu v knížce to jde určitě zvládnout. Ono totiž, když tě někdo odborný omrkne, tak ti hned řekne, jak si na tom se zádama a pánví apod., jestli máš něco někde skříplé nebo ochablé a pak ti doporučí jednotlivé cviky, možná bys ani nemusela cvičit všechno 😉
Ty najedeš na Mojžíšovou a já zas musím zkusit od příštího měsíce maliník 😀
Co my všechno pro to mimčo neuděláme 😉

lenicenka17
26. kvě 2009

Holky tak máme Adélku 🙂 🙂 🙂

terecka
26. kvě 2009

leni, tak to gratuluju!! Pěkné jméno 😎

terecka
26. kvě 2009

Tak dneska jsme byli na kontrole, jsme v pořádku, akorát jsme se pořád hýbali, takže udělat fotku bylo umění 😠 No, prtě je celý táta, neposedí a je furt v pohybu 😀
No, a jsme teď 11+4tt. Jinak fotečku jsem dala do albíčka, tak můžete mrknout 🙂

eliska_v
26. kvě 2009

leni: Tak to je supééér..Gratuluju!!!! 😵 😵
terecka: Krásná fotečka... Já chci už taky!!! 😵

lenerka
26. kvě 2009

leni

jakou Adéku?něco mě uniklo?

lenerka
26. kvě 2009

tak dneska jsem se dozvěděla,že je další kámoška těhule
porod asi na konci ledna 😉
tak snad už se taky zadaří

eliska_v
26. kvě 2009

lenerka: taky bych už byla docela ráda, kdyby se zadařilo... 😉

lenerka
26. kvě 2009

no a kdy očekáváš ovulku?

terecka
26. kvě 2009

No, koukám, že s těhotnýma je zas asi nějaký boom 😀 U nás v práci jich je pár, kámoška taky a další vypadá, že bude mít termín asi stejně jako já 🙂
Jinak miminko bylo na UTZ úžasné, jednou, když to Mudr zastavila (nebo vyfotila nebo jak to říct), tak byla vidět malinkatá ručička, každopádně je to hodně živé dítko 😎

eliska_v
26. kvě 2009

lenerka: Podle výpočtů mělas být 23.5., ale dneska jsem si dělala zase ovu testík a čárka furt je... 😅 😵

kuratkol
26. kvě 2009

Taky mě štve, že se ještě nepodařilo..... tak co už.... jako že nemám jistotu, jestli jsme vůbec plodní...

lenerka
26. kvě 2009

eli 😀
tak to máme ovu stějně

lenerka
26. kvě 2009

kuratkol
proč myslíš?
jak,že to dlouho zkoušíte?
no u nás jestli se to nepovede do června tak se objednám na nějaký spec.vyšetření

eliska_v
26. kvě 2009

kuratkol: Včera se mě bud. manžel zeptal jestli bych nemohla být těhotná....Už se začal dost těšit a já mu musím říkat pořád, že nic... ALe vím, že to nemyslel špatně, ale mrzí mě, že mu nemůžu říct, že jo, že už... no nic budu čakat!!

eliska_v
26. kvě 2009

lenerka: Fakt??!! No, tak to je supééér, kdyby se nám to povedlo stejně, tak máme stejný termín.. 😀 😀

lenerka
26. kvě 2009

já už taky jen čekám čekám
ale nepřipadám si těhotná
jen mě šíleně bolí prsa a hned jsem ze všeho nervozní

terecka
26. kvě 2009

Holky, učitě se zadaří, moc vám všem držím pěsti!!!!!!

lenerka
26. kvě 2009

ELi no já měla Ms naposledy 12.5.
další by měla dorazit 7.6.tak snad nedorazí

lenerka
26. kvě 2009

teri

jo jo to potřebujeme slyšet
že se nám to brzy povede díky 🙂

kuratkol
26. kvě 2009

Jen se obávám, abysme se rok nesnažili zbytečně a pak zjistili, že to stejně nepůjde.....

lenerka
26. kvě 2009

kuratkol

a jak dlouho se snažíte?
já bych to začla řešit po půl roce aktivního snažení

kuratkol
26. kvě 2009

3 měsíce..... ale příjde mi, že když mám ovulaci stále ve stejnou dobu a snažíme se v době, kdy máme.....vyzkoušeli jsme mnoho technik, způsobů, metod....tak už mi to nepříjde normální......

eliska_v
26. kvě 2009

lenerka: Já teda nemám vůbec žádné příznaky!! Ani prsa mě nebolí!!! Jenom trošku podbříško, ale jinak nic!!!
Těhotná si taky nepřipadám!! 😠 Tak uvidíme, ale já věřím že jednou to příjde!!! 😵 😵

terecka
26. kvě 2009

kuratkol, třeba na to jen moc myslíš, já vím, že se to asi nedá na to úplně nemyslet, ale možná by to pomohlo, hmm?!

eliska_v
26. kvě 2009

terecka: Je pravda, že minulý měsíc jsem na to myslela taky, jak blázínek... A teď jsem si řekla, tak buď to vyjde teď a nebo jindy..nikam nespěcháme... S doktorem jsem domluvená, že pokud se nezadaří do srpna, tak přítel zajde na spermiogram!! Tak uvidíme, ale já doufám, že do té doby těhu budu!!

lenerka
26. kvě 2009

eliško

správný přístup
já už jsem taky nějak v poho
buď mimčo bude nebo né
ale mě se to mluví,když už mám kačku

je fakt,že minulý měsíc jsem si fakt myslela,že těhu jsem a pak jsem byla jen zklamaná
takže te´d už to opravdu neřeším
do prosince času dost

lenerka
26. kvě 2009

kuratkol

3měsíce
tak to máte ještě 3měsíce čas na snaženíčko
a když by to opravdu nešlo,tak bych to začla řešit

teď to chce klid a pohodu
mysli na vaší svatbu a neboj zadaří se o svatební noci 😉

eliska_v
26. kvě 2009

lenerka: Já jsem právě minulý měsíc byla dost zklamaná!! A teď už nechci!!
Takže teď musím myslet pozitivně...Hlavně nad tím moc už nepřemýšlím!! 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru