Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenicenka17
5. čer 2009

blodny:byla jakoby z jedné strany slabší ale z té druhé docela jako ta kontrolní 🙂
Tak díky za dobré zprávičky 🙂

blondynka400
5. čer 2009

leni, to je normální, on ty testy takle fungují, zvlášť ty proužkové... 😉

lenicenka17
5. čer 2009

takže chápu dobře že musí být ještě silnější ta čárka....
A jaké jiné testy jsou než čárkové? 😕 😕 😕

blondynka400
5. čer 2009

leni, no měla by být stejná jako kontrolní. nechceš zkusit ten testík vyfotit? Zkus se mi kouknout do albíčka, tam ovu testík mám....

No jsou ještě kazetové, ty jsou o něco lepší, ale v prncipu je to to samé. Lépe se ale na nich určuje intenzita čárky 😉

lenicenka17
5. čer 2009

fotila jsem ho ale fotky jsou rozmazané nevím jak to vyfotit aby byl z blízka a nerozmazal se ☹ asi nemáme dostatečně kvalitní foťák

lenicenka17
5. čer 2009

blondy:tak sem tam ty fotky dala k bacilkům ale jsou fakt rozmazané asi z toho nic neuvidíš...
No ale uvidím ráno dle teploty,ne??Zda byla či ne,co myslíš?????

blondynka400
5. čer 2009

leni a nemáš na foťáku možnost nastavení pro bližší předměty než 70 cm? Mně to na automatický režim taky nejde vyfotit.... 😉

lenicenka17
5. čer 2009

a ke to tam mám hledat 😨 Já nejsem moc technický typ 😖

blondynka400
5. čer 2009

leni, záleží co máš za značku, já taky všechny neznám, každý má jiné ovládání... Ale jestli máš klasický digitál, někde to tam bude. Většinou menu a režim nastavení nebo něco podobného...

lenicenka17
5. čer 2009

sem volala bráchovi -býval to jeho foťák tak mi to řekl ,ale i tak je to slabé.... o krapet lepší .. zkusím to tam přidat...

lenicenka17
5. čer 2009

No takž ani lepší ne... tak asi nic nevím jak to udělat.

blondynka400
5. čer 2009

leni, tak se s tím netrap.... hlavně že už tam skoro je a zítra tam bude úplně 🙂

matava
6. čer 2009

ahoj holky, tak nez vyrazim do dalsiho dne, tak s potesenim hlasim, ze jsem prezila tchynu 😀 parktat jsem to musela rozdychavat ale i muzik uznal, ze jsem se snazila 😀 domu jsem s ni nastesti nejela sama a pred chvilkou si ji odvezl s sebou, ale vizitirovat stacial vcera i dnes, vlela do kazdeho pokoje a jeste halasila, jak ona to ma raaada takhle prohlizet byty..dokonce se po ruznu i ohybala aby videla opravdu vse a taky snedla skoro polovic chrupek od dedy...ale nic jineho, jelikoz drzi dietu...tak odpo se s ni jeste zase potkam, ale uz na neutralni pude.. 😉 kdo bude mit cestu na ovocnak a francouzske trhy, tak se tam mozna potkame, hezky den vsem, paaa

gab123
6. čer 2009

Pěkné poledne!
tak jak pak se máte a vaříte?
byla jsem včera na kontrole vše je zatím o.k.Jen mi našli v pochvě nějakýho streptokoka ten budem prý řešit až před porodem antibiotiky a stopa po bílkovině v moči!Tak prý dobrý utz mi nedělal!

Dneska má někdo z holek svatbu ne,myslím!Počasí je do celapěkné 😉

blondynka400
6. čer 2009

gab, ahoj holka, to je dobře že je vše ok.....

Dneska myslím ne, včera se vdávala Eliška 😉

kuratkol
6. čer 2009

ahojky... Eliška včera, dnes nikdo...

gab123
6. čer 2009

Tak to ji aspon včera trochu vyšlo počasí!

Všechno nejlepší na společné cestě životem!élišce a manžovi 🙂 😀 😅

eliska_v
6. čer 2009

Ahoj holky moje.
Dnes mám na Vás chvilinku tak píši!!!! 😵 😵 😵
Svatba byla úžasná!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Mám už ňáké fotečky v albíčku, tak se podívejte!!!

Manžílek spinká jako miminko, tak mám chvilinku čas ... 😎 😎

blondynka400
7. čer 2009

Tedy holky kde všechny jste 😀

kuratkol
7. čer 2009

Tadyyyyy..... venku je teda pěkně hnusně.....

blondynka400
7. čer 2009

kuratkol, to tady docela taky, byla tu pěkná bouřka, teď už sice moc neprší, ale stále nic moc.... 😝

eliska_v
7. čer 2009

Ahoj holčiny!!
Tak MS zatím nikde, ale mám pocit, že dorazí večer nebo zítra během dne!! trošku mě pobolívá bříško, ale nic krušného naštěstí...aspoň si užíváme líbánky se vším všudy!!! 😎 😀 😀

blondynka400
7. čer 2009

eli, tak si jen pořádně užívej.... A uvidíš, zda přijde nebo nepřijde 😵
Co svatbička, vyšlo všechno perfektně? 😵

eliska_v
7. čer 2009

Blondy: Všechno bylo úžasný a hned bychom si to zopakovali!!! 😵 😵 😵 No, nnei co dodat jenom NÁDHERA!!! 😵 😵
No spíš dorazí, žádné příznaky nemám!!!

blondynka400
7. čer 2009

eli, o příznacích to není, mladá paní..... 😉 😀
Tak to je suuuper a doufám, že ostatním nevěstám to dopadně stejně na jedničku
😵

eliska_v
7. čer 2009

Blondy: Já jsem tak šťastná!!!! Ještě mimísek a budeme rodinka 😵 😵

kuratkol
7. čer 2009

eli: Nějaká svatební cesta bude ?

eliska_v
7. čer 2009

¨kuratkol: Už jsme, ale manžílek spinká, tak se můžu věnovaz chvíli vám... 😎

lenicenka17
7. čer 2009

eli moc moc gratuluji 😵 😵 😵

matava
7. čer 2009

Ahoj Eli, tak vitej mezi vdane zenske 😀 preji Ti at kolotoc se zmenou prijmeni (vymena dokladu atd) mas co nejdriv za sebou 😉 a na jakem albu mas ty fotky?
jinak ted jsem si pobulela u druhe sance, kdysi jsem videla prvni dil tak jsem mela chut si neco pustit a volba padla na posledni dil se Stefaniii...doporucuji zkouknout = at uz zhlediska zivotniho pribehu nebo zhlediska posledniho trimestru tehotenstvi a porodu v podoli...kameramani se s tim moc neparali a je tam toho videt dost...
jinak nemela dnes nahodou nektera testovat?.. 😉
preji vsem krasny zacatek tydne

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru