Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
9. čer 2009

Já mám svatbu taky 27.6., už se to blíží.... Taky jsem koukala na ten test... a zrovna jedeme na svatebku do USA, takže si test pořídím..... Mají to v každé drogérce...

lenicenka17
10. čer 2009

Ahojík holky,
Eli,Lenerka-tak šup testíkovat ať nám děláte radost 😀 😀 😀
kuratkol:tak jich nakup vic a uvidíš jak tu na bazárku půjdou na dračku 😉 😉 😉 Rovnou si jeden zamlouvám 😀 😀 😀

blondynka400
10. čer 2009

Ahoj,
jé lener, tak zkus testík, to vypadá nadejně 😅

gab, taky jsem to viděla, co všechno v dnešní době nevymyslí....

kuratkol, no jo, ještě na tebe bychom zapoměli. Já si říkala, že mi ještě někdo chybí 😅

leni, teda, ty by jsi tohle podporovala jo? 😀
Tak jsem koukala, ovu proběhla, takže první gratulace, a a snad to bude úspěšné 😵

lenicenka17
10. čer 2009

blondy:jojo vypadá to že proběhla ,uf uf to jsem ráda 😵 😵 😵 určo za to může jeřáb,jsem za něj tak ráda.... I kdyby z toho nic nebylo aspoň mám jistotu kdy ovu byla a že sme se snažílkovali ve správnou dobu ne jako doposud 😖

blondynka400
10. čer 2009

leni, kdyby to náhodou nevyšlo, tak v tom jeřábu pokračuj minimálně 3 měsíce, podle mě ja fakt zázračnej, lepší něž nějaké hormony 😵
Já jsem taky ráda, že jsem ti mohla poradit a povedlo se 😉

lenicenka17
10. čer 2009

blondy:jojo díky moc za tu radu s jeřábem jen škoda že sem na to nepřišly dřív mohla sem jej už dávno baštit a mít v tom trošku pořádek 🙂 🙂 🙂 Ale i tak je to super..
S těma chlapama ,jsou fakt někdy k smíchu včera chtěl manža dělat miminko-no můžu mu říct že už asi těžko když ovu už byla????? 😀 😀 😀 😀
Tak jsem nenápadně naznačila že ať to tak neříká že se na to nemá tak myslet 😀 😀 😀

blondynka400
10. čer 2009

leni, no jo, mě to drří nenapadlo 😔
Jo, s chlapama to lehké neni 😀 To jsi se musela docela pobavit, ne? 😀

lenicenka17
10. čer 2009

Jo bavila,dokonce jsem i nožky chvíli držela nahoře 😀 😀 No prostě cirkus 😀
Ale nechci aby si myslel že třeba snažilkujem jen když je to podstatné 😉

eliska_v
10. čer 2009

Ahojky holky.
Tak MS nikde a test negativní!!! 😠

lenicenka17
10. čer 2009

ahojík eli,a kolkátý jsi DC?třeba ještě čárečka bude... 😉

eliska_v
10. čer 2009

Leni: Dneska už 35 DC...Už je to dlouho... ☹ 😠

lenicenka17
10. čer 2009

eli:tak to nevím ... co jinej testík třeba je jen nějaej vadnej....

eliska_v
10. čer 2009

Leni: Nevím počkám ještě pár dnů a pokud se nedostaví MS, tak zkusím ještě testík a pak kdyžtak budu muset k doktorovi!!

lenicenka17
10. čer 2009

eli :budu držet palečky 😵

eliska_v
10. čer 2009

leni: Děkuju... Stejnak mi to hlava nebere! Je mi divně od žaludku, ale test negativní a 3 dny už spoždění...Nechápu co to se mnou zase je

lenicenka17
10. čer 2009

Eli:já bych to nezvdávala já to s malým měla také divné na testu jsem obj.// asi až po 40DC pač jsem mezi tím i špinila atp.. Pokud máš takové stavy fakt vyčkej.... čas to sám ukáže...

eliska_v
10. čer 2009

leni: Stejnak nic jiného nezbývá než čekat... 😀 😀 😵 😵

lenicenka17
10. čer 2009

jojo 🙂

eliska_v
10. čer 2009

leni: Děkuju...Já jdu pověsit dslší pračku! jak jsme před svatbou byli pryč a teď ta svatební cesta, tak mám co dělat... 😀 😀 😎

blondynka400
10. čer 2009

eli, ty jsi taklhe pracovitá jo? 😀 . Hele a nemohla jsi mít fakt posunutou ovulku? Třeba se na testíku druhá čárka ještě objeví 😵 Jaký používáš?

eliska_v
10. čer 2009

Včera mi manža koupil ňáký citlivější a fakt tam nic nebylo... ☹ Nevím...uvidíme třeba dorazí MS a zase z toho nic nebude, ale počkám to konce týdne a pak zkusím testnout znovu....

blondynka400
10. čer 2009

eli, jojo a nebuď z toho smutná. Já bxych to fakt viděla na tuposunutou ovu, jak jsi měla před svatbou a tak.... 😉

eliska_v
10. čer 2009

blondy: je to možné uvidime...Co z toho vyleze.
Něco Vám sem dám... 😵 😵

https://www.youtube.com/watch?v=6Y8BVFH7ssc
blondynka400
10. čer 2009

eli, moc pěkné 😵 . Jsem si tak vzpomlěa na svojí svatbu 😀

eliska_v
10. čer 2009

Blondy: Já jsem uronila včera slzu... 😵 😵

blondynka400
10. čer 2009

eli, tak jo já ne. Mně se zatím nějak to brečení naštěstí vyhýbá 😀

lenicenka17
10. čer 2009

eli:nádherné fakt 😵 😵 😵

blondynka400
10. čer 2009

leni, hele dávám tě za vzor jak jeřáb pomáhá, doufám, že neva 😀

lenicenka17
10. čer 2009

blondy:vůbec neva... snad to bude i větší úspěšnost než dosud 😉 a kam mě dáváš za vzor??
Jinak pro ty co touží po určitém pohlaví sem našla tohle....http://jasanek.webpark.cz/plzak.html
takže já se modlím aby se to teď povedlo pač mi to ukázalo holčičku 😀 😀 😀

terecka
10. čer 2009

Ahojik 🙂
Eli, to video je kraaaasneee, taky jsem vzpomnela na nasi svatbu... asi se podivam na nase video, akorat nevim, jestli to neobrecim, ted jsem nejaka citlivejsi 😵 Treba v sobotu jsme koukali na CT1, na film Predtucha (se Sandrou Bullock) a to byl dojak, jak to skoncilo, tak uz jsem bulela jak zelva 😢 😀 I ted mam slzy na krajicku, kdyz si na to vzpomenu..

Jinak Leni, me vysla holka, tak jsem zvedava 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru