Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
7. bře 2009

jojo

luciasek001
7. bře 2009

A jak to? Řikala jsi, že se bojíš na svatební cestě aby se něco nestalo. Už strach pominul?

kuratkol
7. bře 2009

Ne, jen práce se hnusí čím dál víc.....

luciasek001
7. bře 2009

Aha, je to nesnesitelný. Tak to je blbý. Ale budu držet palce at se zadaří. 😉

kuratkol
7. bře 2009

No jo no, nevím, jaká je šance napoprvé..

luciasek001
7. bře 2009

Já taky ne, uvidíme...

kuratkol
7. bře 2009

Tak to zjistím, jestli je to u mě možný napoprvé 🙂.

rennik
autor
8. bře 2009

😀 ahoj holky hlásím se po menší odmlce, teda já koukám jak se diskuze rozjela, nebyla jsem tu dva dny a hned je tu o pět stránek víc 😀 tak jsem teď asi 10 minut četla abych se zorientovala co je u vás nového.

Kuratkol: tak ty už se taky snažíš to je prima, u mě v práci je to taky naprd takže se ti nedivím, máme strašně špatný kolektiv, takže i to byl jeden z důvodů proč chci miminko co nejdřív. S tou svatbou jsme na tom taky stejně my máme 6.6. takže o dva týdny před tebou. Já mám šaty vzadu na šněrování takže by měly jít vytvarovat podle potřeby, kdyby se náhodou povedlo. 🙂

Luciasku: Držím palce na přežití MS, moje první a vlastně i ty další dvě MS byly strašné, ale teď když jsem pila kontryhel tak to bylo fakt 100 a 1. Takže držím palce na snažilkování až MS skončí.

blondynka: ahojky co výsledky, furt nic? Já už bych byla nervózní, jak to dopadlo. S manžílkem nezoufej chlapi jsou někdy hrozně náladoví, kdyby se z nich staly ženské tak mají své dny. U nás se situace zklidnila, řekli jsme si že až to přijde tak to přijde, ale skoušíme to pořád. OVU mám až dnes,BT vystoupala na 36,9 takže jsem se konečně dočkala, ale bolí mě moc vaječník zas na levé straně jako by ten druhý vůbec nefungoval nebo co tak budem zkoušet.

Kualalik: ahojky teda ten tvůj manžílek se má, být pořád znásilňovaný 😀 😀 😀 ale myslím že jenom rád, držím palce aby se to povedlo. Já piju taky kontryhel ale k maliníku jsem ještě nedošla.V některé diskuzi psali že by se měl pít až těsně před porodem od 38 týdne, měl to vyvěšené i můj gynekolog v čekárně tak nevím, ale pokud by pomáhal už teď tak jen do toho. 😀

Holky snad se nám podaří ať můžem vlítnout do diskuze od kuratkol prosinec 2009 😀

rennca
8. bře 2009

Ahoj holky...teeda já už zase pomalu nestíhám číst 😀

já od pátka ležím.furt se to nechce lepšit.takže jsem se se snažilkování tenhle měsíc rozloučila.vůbec na to nemám náladu.konec ovu by měla být zítra ale mám hroznej kašel a bolí mě v krku takže když zalezu do postele tak jsem ráda že spím.
taky jsem přetrpěla ten hnus a dala si cibulovej čaj 😝je to ble ale myslím že to trochu pomohlo.

Kualalik: já taky držím palečky...určitě se zadaří 😀

taky jsem sem koukala že někteří zvás teprve chystají svatbičku?to je super.úplně vám závidím.já bych si tu svojí zopakovala ještě jednou...teda tu samou co jsem měla.

měla jsem dvojsvatbu se segrou.mrkněte na fotky na beremese.

rennik :já prosinec určitě nestihnu 🙂ale to neva...můžeme pak založit leden, únor, březen... 😀

luciasek001
8. bře 2009

Pěkné dopoledne, přeju. 😉

luciasek001
8. bře 2009

Rennca, měla jsi krásnou svatbičku 🙂 A moc pěkný šatičky. Já už ji mám taky za sebou 😉

luciasek001
8. bře 2009

rennik, dnes už je to lepší, než včera. Takže to snad přežiju.

kuratkol
8. bře 2009

Ahojky holky, jsem tu 🙂.
Rennik: Jestli sis všimla, tak diskuzi prosinec 2009 mi zavřeli do doby, než budeme opravdu těhotné 🙂.

luciasek001
8. bře 2009

kuratkol, kdo ti to zavřel? Jako, že je na toto téma ještě moc brzo? No to jsou způsoby...

kuratkol
8. bře 2009

Jojo, že je moc brzo a stejně prý polovina z nás neotěhotní k tomuto termínu porodu.

kualalik
8. bře 2009

Hoj holky,
hlásím ranní znásilnění 😀 😀 😀

Venku krásně,to je bááájo... 😵

luciasek001
8. bře 2009

Aha a to řekl kdo?

kuratkol
8. bře 2009

Je to tam napsané v té diskuzi jako důvod zamknutí.
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

luciasek001
8. bře 2009

Aha, to je škoda ☹

lenerka
8. bře 2009

ahoj holky vy jste se zase rozkecaly 😀 super

já taky žádnou rozlučku se svobodou nedělala

lenerka
8. bře 2009

kuratkol

máš pravdu,všechyn otěhotníme v březnu a budeme rodit v prosinci
super téma 😀

akzeret1
8. bře 2009

Ahoj holky 🙂
Včera véča byla fajn,člověk se odreagoval
Rennca: krásná svatba 🙂
Kuratko:hod nějakej odkaz at vidíme tvoje šatičky prosím
Lucko:já taky rozlučku neměla,jak je o víkendu,mám manžu doma tak jsem ráda,Terča usnula tak máme klid 😵

luciasek001
8. bře 2009

Jo ukaž nám tvoje šatky, jsme zvědavé, prosím,prosím 😀

blondynka400
8. bře 2009

saji, a jak jsi na tom s němčinou? Znám ještě jedny dobré stránky na grafíky, ale jsou v němčíne. O ničem podobném v čj nevím. Ale fertility je fakt nejlepší a na základní funkce to ani nepotřebuje bůhvíjakou znalost AJ...

luciasek, tak hlavně že přišla MS a příště to určitě vyjde 😵 . Už je o něco péle?

Renník, no my už si to taky docela vyjasnili, takže pohoda 🙂. Tak koukám, že jsme na tom s ovu dost podobně, takže zas budeme spolu čekat 😉 . Výsledky ještě nemám, snad v pondělí. Ale jelikož si myslím, že fakt těhu nejsem, tak mě to nějak ani nevadí... Akorát jsem pořád hrozně unavená, to jsme niky nebývala a občas mám žaludek jak na vodě, to u mně taky není typické... Ale řekla bych že je to z něčeho jiného, bylo toho teď nějak moc.

Kuratkol, tak hlavně že jsi se rozhodla a dboře to dopadne 😉

akzeret, úplně jsem zapoměla jak jsi na tom se snažením ty. Ale ty u jsi zkušená maminka, a ještě ktomu minul na poprvé.... 😵

akzeret1
8. bře 2009

blondy:já se zatim nesnažim,chcem to zkusit ted v březnu po ms,snad z toho nevycouvam 😀 jsem zvědavá jak to ted bude,třeba to byla náhoda.Jak douho se snažíte vy?

kuratkol
8. bře 2009

Holky, tak od doby, co jsem vysadila HA, měla jsem cykly 28, 30 a 28 dní. Dneska jsem dostala MS a bylo mi taak zle, že jsem málem omdlela. To jsem mívala, než jsem začala brát HA. To bylo strašný !!! Přítel stál vedle mě, držel mě, podával vodu atd. Už to nechci znovu zažít. Musím otěhotnět, ať mám zas na chvilku klid.
Minule jsem pro změnu neměla žádné bolesti. Máte na tyhle bolesti nějaký speciální recept? Mimo léků...

akzeret1
8. bře 2009

kuratko:šaty no krása...
mě taky bývalo před antinou pěkně zle,jednou dobře,podruhý hrozně.Já ti moc neporadim vždycky do sebe hodim nějakej prášek.Jedině mě napadá nějakej čajik

kualalik
8. bře 2009

kuratko, já si nahřejvám břicho... dám si třeba teplou sprchu, nahřátý ručník,mám ted takový pás,co se po zapnutí nahřeje na určitou teplotu... ale já ty bolesti mívám jen den před MS a v první den MS,jinak cykly kolem 33 dní. 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru