Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
16. čer 2009

to si piš, že si to užijeme 😎 😎 😀 😀

tak přeji hezkou podívanou, .... 😀 😵

ukážu se tu příští týden. .. papapa

eliska_v
17. čer 2009

Ahoj holky.
Tak jsem dnes v 5 hod rána začala krvácet, takhle špatně mi v životě nebylo ☹ Je mi na zvracení a bolí mě šíleně břicho!! 😢
A to zrovna dneska, když mám ten pohovor!! ☹

Je mi doopravdy špatně!!! ☹

novalyrata
17. čer 2009

Ahoj holky,
čekat jsem nevydržela a dnes jsem zaběhla k doktorovi, jelikož mám 12 dní zpoždění. Ale dokturek na UZ vubec nic neviděl 😒. Takže mi sestřička píchla vyvolavačku a mám se do 3 týdnů zastavit, ať už to dostanu nebo ne. A to jsem si říkala, jak je to nadějný....

blondynka400
17. čer 2009

Ahoj holky,

kualalik, dudule, užijte si to holky

novalyrata, hm, vyjde to příště neboj 😉

eli, hlavnš zvládni ten pohovor, ju? 😵

luciasek001
17. čer 2009

Ahoj holky, přeju pěkné středeční dopoledne, jak se všechny máte? Mě už je konečně dobře. V pátek jdu na kontrolu k normální doktorce tak snad mě uschopní. A co je tu nového? 🙂

blondynka400
17. čer 2009

lucisek, to je fajn, že už ti je dobře holka... Myslím, že nového ani celkem nic, akorát Eli to dostala....

luciasek001
17. čer 2009

blondy, ted jsem to všechno dočetla. 😉 Eli, je mi to líto, ale jak jsi sama psala, že to necháte v klidu a ono se mimi určitě za nějaký čas objeví. Jo a moc držim palečky na pohovor!!
Kuciš, tady všichni někam jezdí, taky bych někam aspon na týden odjela. A co ty blondy jak se cítíš? U mě se asi začínají projevovat chutě, splácnu na co přijdu a furt mám hlad. Už i to bříško začíná být vidět. 🙂

blondynka400
17. čer 2009

luciasek, no já jsem docela v pohodě, po prá dnesch mi je i dobře... Já moc chutě nemám, ale hlad pořád mám to ano, ale moc toho najednou nesním, je to takový divný stav 😀 A dneska jsem se vážila a zas mám o něco méně....
A bříško je mi vidět večer, ono trošku i ráno, hold už to není takové to ploché nic 😀

luciasek001
17. čer 2009

blondy, to já jim poměrně taky méně než předtím. A vybírám si na co mám chut. Tak to u mě se rýsuje břuch celý den 🙂 Už to nejde moc schovávat, ale taky proč.

blondynka400
17. čer 2009

luciasek, tak to já ho ještě schovám, spíš to vypadá jako špíček než těhu bříško....
Je to zajímavé, místo toho aby člověk jedl za dva, tak jí míň 😀

luciasek001
17. čer 2009

blondy, jo jo přesně. Ono by se správně ani za 2 jíst nemělo, to mají furt babičky tuhle logiku. Ale vyvracej jim to. Když byly tak naučený. Nehodlám přibrat 20Kg. Ono to asi ani nepůjde jak to tak vidim 😀 Ale jsem ráda, že už mi neni tak špatně po ránu, začíná se to zklidnovat.

blondynka400
17. čer 2009

luciasek, neboj, ono od II. trimestru je to jiné... Začně ti lehce klesat hladina HCG a chuť se navrátí 😀 . No mělo by se jíst o nějakých 10% víc, ne za dva 😀

lenicenka17
17. čer 2009

Ahojík holky tak mě se zdá že špinění ustává,tak nevím co to bylo a co bude následovat 😕 dnes jsem 31DC MS čekám 36DC takže dnes jsem 9DPO

blondynka400
17. čer 2009

leni, takže ztáhada pokračuje? 😀 to jsem docola zvědavá, jak to s tebou dopadne... 😎

lenicenka17
17. čer 2009

blondy:já ještě víc.... 😖

blondynka400
17. čer 2009

leni, a co jinak, už lepší nálada?

lenicenka17
17. čer 2009

Oproti včera každopádně,to sem byla protivná i sama sobě 😀 😀
Zajímavé ,ale je že mě už břicho ani nebolí prostě nic...
To špinění je fakt slaboučké,ale bojím se že to těhu nebude.....
Ach jo ať už je pondělí... 😠 😠 😠

blondynka400
17. čer 2009

leni, neboj, dočkáš se... Mě prsa v podstaě nebolí celé těhu, jen na začátku to byla občas taková prudká bodavá bolest, teď vůbec nic...
Akorát se mi tedy zvětšili, jsou pevnější, bradavky tmavší a na dotky citlivější. A na jedné mi vyskočila ošklivě žíla 😝 😀

lenicenka17
17. čer 2009

tak bradavky mám na dotyk citlkivější ale to je asi tak vše.... 😝

blondynka400
17. čer 2009

leni, na hledání příznaků je fakt ještě brzy.... 😎

lenicenka17
17. čer 2009

hmm,to je mi jasné...
beztak to dostanu a abych to měla složitější tak až v pondělí odpoledne a to abych mohla opět koukat jen na tu jednu tlustici.... 😠

blondynka400
17. čer 2009

leni, ne, takovou smůlu mít nebudeš 😀 . Trošku optimismu 😎

lenicenka17
17. čer 2009

myslíš že ne?? 🙂
Tak já ti budu věřit ju 😉
Jdu si dát s mužíkem čajíček za chvíli se vrátím...

blondynka400
17. čer 2009

leni, veř mi holka.... Toli smůly mít najednou nemůžeš....
To já jsem tady dnes chudinka samotná, slaměná vdova 😢

kramlinka88
17. čer 2009

ahojky holky 😉

lenicenka: tak to jsme na tom stejně, já jsem taky 9DPO, ikdyž mám kratší cykly 🙂 A MS čekám v pondělí....ale mě chodí hned ráno, takže já budu mít snad jasno 😀
Koukám že u tebe proběhlo taky nějaké špinění....no to jsem zvědavá jk to s náma dopadne 😉

matava
17. čer 2009

ahoj blondy, nesmutni...muzik zas cestuje?
ja se vratila z masaze a taky se ptal kam jedu na dovcu, tak mi az bylo blbe rict ze nikam...ze muzik je ve zkusebce atd a ze pry az tak v lednu..no ale azase snad aspon neco nasetrime a pojedem nekam do dalav..nebo by se mi libil i vanocni new york nebo tak 😀

blondynka400
17. čer 2009

kramli, koukala jsem na tvůj grafík a teplota zas šla divně dolů... 😖

Takže pondělí bude jasné pro vás obě jo? 😎

matava, já nejsem smutná, to bylo jen tak.... No jo, zas je pracovně pryč, ale jen do pátku....
S tou dovlenou je to blbý, ale ona neuteče... Nemá přeci nožičky ne? A co jinak mezi vámi, je vše ok?

matava
17. čer 2009

ja jsem si rikala, ze normalne nesmutnis, ze jsi nekdy psala, ze jsi na to zvykla, ze je byva pryc 😉 ale pak jsem si rikala, jestli to v tehotenstvi neberes jinak..no jo no, zenska kdyz neco analyzuje... 😀
sziva se s novou praci, byva nervozni, v noci kouka na basket a hokej, ale je hodnej, takovy pritulny..je videt, ze potrebuje mou naruc, to, ze ho podporuju a rikam, ze to zvladne, coz nastesti se dari, zrovna dnes psal sms jak to tam uz docela zvlada..tak doufam, ze mu to vydrzi do snad se bliziciho snazilkovani 😀
koupila jsem mu vitaminy a zatim neprotestuje..
jo a vtip z lekarny, ptala jsem se jestli maj digi teplomer na mereni bazalni teploty a jak jsem to rikala asi potisejc tak lekarnice rozumela digi teplomer do bazenu a musela jsem to opakovat..a stejne to neznala a mam klasicky rovny.. 😀 😀

lenicenka17
17. čer 2009

slamněná vdova??Tak nesmutní 🙂,snad mě smůla mine...
kramli:tak to je super že na to nebudu sama 😀 😀 😀 jo špinění mě taky neminulo...už aby bylo pondělí,co?? 😀

lenicenka17
17. čer 2009

matava tak stím teploměrem to musela být sranda 😀 já bych byla asi červená až na zadku 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru