Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

dudule
25. čer 2009

ahojky holkyyyyyy!!! 😀 Hlásím návrat ze svatební cesty! Bohužel budu na netu až v neděli, protože ještě pokračujeme v cestování, jedeme ukazovat svatební fotky příbuzenstvu a tam nemám přístup na net.... Manža mě vyhazuje od PC, protože jde stříhat líbánikové video (jojo, bylo to skvělýýýýý, měli jsme nádfherné počasí a těžká romantika! A přejmenovali jsme si pracovně líbánky na šukánky🙂)).

Ale co jsem se to tady nedočetla??? Kramlinka?????? Bože, hlasitě závidím ale především gratulujuuuuuuuu!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 Musíš nám o tom napsat více, koči. 😅 Nebo spíš já se musím pročíst pár stran pozpátku 😉

Kuřátko asi nic, s tím špiněním, že? Tak furt držíme basu... ☹ No já jsem dnes 20DC a začínám brát utrogestan... Měla jsem to brát už dva dny, ale jaksi jsem to popletla, hmm, snad se tolik nestane... 😕

Ještě dotázek na Blondy: pokud mi Mudr. v 12.DC řekla, že nic nevidí (vajco 3 mm) a sliznice skoro žádná, tak to se už nestihne asi vytvořit, že, i kdybych měla ovu později než je běžné? No ptám se kvůli tomu utrouši... Jestli třeba kdybycvh náhodou tu ovu měla, tak si tím nějak nepohorším - utrouš přivolá MS nebo na co vlastně slouží?? Já teď bohužel neměla vůbec čas se někde informovat, ani přečíst návod 😅 no a ani BT jsem teď neměřila, při tom cestování a nepravidelném režimu to asi nemělo smysl....

matava
25. čer 2009

cau dudule 😉 tak to jssi na tom jeste stale lip nez ja..ja ve 13DC ted nemela vuubec nic..tak v tech svych sukankach pokracujte a urcite se nejak trefite 😀
blondy, dik za tip..tak o vikendu to s nim proberu v jaky cas se nejlepe uvolni z prace a zkusim tam brnknout 😉
kuratkol, to me mrzi...ale aktualne ti preji super pocasi a sobe vlastne taky, jelikoz jdem te kolegynce na svatbu taky v sobotu a ma to dva a pul kilaku od nadrazi za Prahou, pujdem jakousi aleji ke kostelu, takze jestli bude slejvak, tak budem vsichni jak prasata 😀

eliska_v
26. čer 2009

Ahojky holčiny.
Tak kde jste?? 😵 😎
Dneska tu vůbec nikdo neni 😠

eliska_v
26. čer 2009

Tak jak koukám, tak jsem už vážně nikdo nechodí!!! 😠

matava
26. čer 2009

Cau Eli, chodi 😀 zbyvajici snazilky..nebooooj, sama tu nejsi...kuratkol ma zitra svatbu a ostatni uz taky asi odfrcely nekam na vikend...
co planujete na vikend vy?

eliska_v
26. čer 2009

matava: My?? Manžel pracovně a já doma...sama!! 😠
A co Ty? 😵

matava
26. čer 2009

on ma pracovni i vikendy?...me jedno obdobi hrozne stvalo, kdyz trcel pres tyden dlouho v praci a o vikendu si pak jeste naplanoval badminton nebo tak..grrr ale ted uz je to o hodne lepsi
my zitra rano vyrazime na svatbu za prahu, zaridili jsme si tam i ubytko, takze doufame, ze v nedeli bude hezky a vyrazime na dlouhy vylet lom Amerika atd... 😉
tak vyraz do centra, jsou tam ted oslavy prahy

eliska_v
26. čer 2009

matava: Mně se samotné nikam nechce!! 😒
Jj, ale už naštěstí poslední víkend pracovní 😎 😵 😵

matava
26. čer 2009

tak vidis 😉 no tak vytahni nejakou kamosku a vyraz ven, trcet doma je na houbeles, ja jsem treba rada za jakykoliv program, aspon mi to rychleji utika do testu, v pondeli jdu na folikulometrii, manzu budu objednavat na spermio...tak uz jsem zvedava na vysledky..
jak ty jsi vlastne dopadla s tou praci?

eliska_v
26. čer 2009

S tou prací to nedopadlo, ale to je jedno! Snad brzy seženu něco jiného a zajímavého!!
Já jdu 30.6. na vnitřní ultrazvuk-jestli mi všechno funguje, tak jak má a manžu zkusím na spermio( zkusím to domluvit s doktorem)
Kámošky jsou většinou mimo Prahu!! No prostě víkend na nic...ono i to počásko!! 😖

matava
26. čer 2009

tak to pak dej vedet jak dopadnes...
a pokud nechces ven, tak si vytvor krasnou svatebno fotoknihu, treba na fotolabu, zadara si stahn es program a muzes si s tim hrat cely vikend..a s pocasim nestras, proste musi byt hezky... 😉
a jake jazyky umis? ze bych se poptala u nas

lenicenka17
26. čer 2009

ahojík holky
ja se máte? 🙂
To počasí je děs naše téměř okolní vesnice jsiu zatopené,nás to naštěstí minulo ale je to děs....

eliska_v
26. čer 2009

matava: S jazyky je to problém!! Mám jenom základní znalosti Aj i NJ...SIce jsem dřív uměla lépe jazyky, ale jak to člověk nepoužívá, tak je to na prd ☹
A máš internetové stránky?? Že bych se vyblbla na svatební fotoknize... 😉 😎 To je dobrý nápad!! 😵 😵 Děkuju 😵 😵

eliska_v
26. čer 2009

Ahojky Leni: Hlavně, že jste v pořádku!! Že jste od povodní dál...
Jak se jjinak máš Leni? Co snažílkování?? 😉

lenicenka17
26. čer 2009

eli:ale je to fakt za kopečkama nějakých 20km a plavou...
naše snaženíčko je tak nějak pozastaveno,neříkám že si dáváme nějak pozor to ne ale asi bych teď dala pauzu...
Zní to asi divně půl roku nechcem nic jiného a teď takový obrat,ale ještě uvidíme jak se to vyvrbí,třeba přestanem chtít a ono ejhle 🙂

eliska_v
26. čer 2009

Leni: My se teda taky extra nesnažíme, ale když máme chuť, tak na to hupsnem 😀 😎 To je teď asi všechno co proto děláme... 😉

eliska_v
26. čer 2009

Leni: Hlavně, že se to k Vám nedostalo!

lenicenka17
26. čer 2009

já chtěla být těhu hlavně kvůli malému abych nemusela nastoupit do práce ale vyřešilo se to samo do září sním můžu být doma sice zadarmo ale nemusím dávky platit tak od září nastoupím ,místo mi podrží..

eliska_v
26. čer 2009

Leni: Tak hlavně, že to máš vyřešený!!! 😉 To je dobře!! 😉

lenicenka17
26. čer 2009

ani nevíš jak jsem ráda ,byl to šílený pocit když mi řekli že budu doma bez peněz a muset platit kolem 1100,- měsíčně dávky.Nejsme sice úplně chudáci ale štval mě že za ty peníze mohlo být něco jiného vždyť za tu situaci nemůžu...
Tak se mi i trochu ulevilo 🙂

eliska_v
26. čer 2009

To se Ti nedivím já zase potřebuju sehnat práci!! 😒

lenicenka17
26. čer 2009

taky si chci sehnat jinou tam se až zase tak vrátit nechci ale říkám si že chcem to malé a někde najít fakt dobrou práci už by se mi třeba do mimi ani nechtěla ,je to jedno s druhým 😒

eliska_v
26. čer 2009

Leni: Já ani nic sehnat teď nemůžu...Bohužel!! 😒

eliska_v
26. čer 2009

Chci sehnat práci, ale i miminko..Teď by bylo lepší sehnat dobrou práci a pak teprve mimíska, ale nechám tomu volný průběh!! Až to příjde, tak to příjde!! 😵 😵

eliska_v
26. čer 2009

Holky moje... Tak já asi půjdu rozestlat a natáhnout se...jak jsem nastydlá, tak mi je teď fakt blbě!! 😔 ☹

matava
26. čer 2009

eli, straanky jsou fotolab.cz hned na prvni strance najdes program na stazeni, je to v cestine a jednoduchy, doma uz mam min. deset takovych knizek v ruznych velikostech a vsichni jsou z toho nadseni 😉
eli, tak mi posli CV a ja se zkusim poptat, jestli chces, email je matava2@seznam.cz

eliska_v
27. čer 2009

Matava: Děkuju moooc.... 😵 😵

eliska_v
27. čer 2009

Ahojky holčiny.
Dneska jsem 11DC a mám pořád strašnou chuť na sex... 😀 😀 😉
je to se mnou hrozný!! 😀 😎
Ovulka by měla přijít okolo 1.-5.července, tak snad dorazí!! 😵 😵
Už teď trénujeme na snažílkování 😉

eliska_v
27. čer 2009

Koukám, že jak jsou tady už pomalu jenom samé těhulky, tak sem moc nikdo nepříjde!! 😠 No, jo, no!! 🙄

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru