Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
30. čer 2009

To máš pravdu! Nic nám jiného nezbývá, tak snad to dobře dopadne!! 😵 😵
Budeme si teda navzájem 😵 držet palečky!! 😵 😵

kualalik
30. čer 2009

Zdárec ženy 😵
Tak že stále čekám na MS po agolutinu a vona mrcha se mi někde loudá 😀 jsem 39 DC, tohle jsem fakt nikdy nezažila, tak dlouhatáááánskej cyklus 😠

Jináč já jsem ráda, že manžílkův spermiogram je v cajku 😵 páč si nedokážu představit, že bysme oba někde museli lítat... stačí, že lítám já 😒

Tak že ať vašim mužům spermio dobře dopadne!!!!! 😵

gab123
30. čer 2009

Ahoj holky jdu jen ve spěchu nestíhám psát je tu něco nového!
Já dneska dostala výsledky poštou z genetiky vše je v pořádku a je to 100% kluk 😀

gab123
30. čer 2009

kramli moc gratuluju!

kualalik
30. čer 2009

Gabi, tak huráááááááááááááá.... 😵 tak to je super, že je malej zdravej 😵

eliska_v
30. čer 2009

Gab: Gratuluju !!! 😵 😵

kualalik
30. čer 2009

uf, tady je takovej pařák, že tady v podkroví asi chcípnu 😖 😀
A to jsem do toho ještě žehlila.... 😖 jak v sauně, fuj 😖 😀 😀 😀

eliska_v
30. čer 2009

Tady sprchlo, ale je tady taky hrozné dusno... 😠

kualalik
30. čer 2009

ach jo, děsně mě zlobí pravej vaječník už od neděle a vůbec nevím proč... včera jsem to mudře zapomněla říct v tom návalu informací... ale asi to nic nebude... břicho mám jak balon.. já chci mrchůůůůůůůůůů 😒 😀

Jsem si řekla, že jestli nedostanu mrchu do pátku, že si pro jistotu udělám test... i mudra to říkala,ať to ještě zkusím 😉 ale příznaky nula nic.. tak uvidíme 😉

lenerka
30. čer 2009

gab

moc gratuluju ke chlapečkovi 😉

lenerka
30. čer 2009

holky musíme to tu zase rozjet
kde pak je Lenka a Blondy?

eliska_v
1. črc 2009

lenerka: Lenka si myslím našla tyky jiné téma, jako ostatní...Já si už taky vlezla jinam, ale štve mě, že to tu tak rychle holky zabalily!!
Blondy nevím vůbec kde je!! 😒
No, nic...Doufám, že sem bude zase někdo psát, ale nechci nikoho nutit!!

blondynka400
1. črc 2009

Ahoj holky,

omlouvám se, že jsem tu teď nějakou dobu nebyla, ale mám tu kamarádky tak nemám moc času a když mám čaa, tak nám nejde net 😠 . U mně celkem nic nového, co zde? 😎

eliska_v
1. črc 2009

Co nového ?? Vcelku nic nového!!
A jak si užíváš těhotenství?

pavlisa
1. črc 2009

ahoj holčiny,
hlásím se po týdnu, kdy jsem ulehla s nějakým zákeřným bacilem..
Vlastně to byl i víc než týden, co mi bylo zle, takže jsem nafasovala antibiotika a je vám asi jasné, že mě nemoc jako naschvál přepadla v době ovulky 😖
Mršice má přijít o víkendu, takže jsem na ni normálně připravená, protože tento měsíc se to snažení fakt nezdařilo načasovat.
No takže snad bude vítězný ten červenec 😉

pavlisa
1. črc 2009

a Kramlinka: gratulujuuuuu!!!

blondynka400
1. črc 2009

pavlisa, a už jsi zdravá? No ona antibiotkia sníží imunitu na docela dlouhou dobu, tak by další ovu mohla být vítězná 😀

eli, no tak užívám no. Už mi je docela dobře, většina nevolností a pod mě přešla, jen jsem občas trošku unavenější. Jak jsem tu měla kamarádky, tak jsem se moc nešetřila 😔 , ale snad je vše ok, špinení se objevilo včera asi po týdnu a fakt minimálně. V neděli letím do čech, tak už se na mímouška moc těším, už by to mělo být velký miminko 😀

pavlisa
1. črc 2009

Mhm, Blondy, tak to já asi budu muset o víkendu podpořit tu imunitu sklenkou červeného 🙂
A jasně, další těhule jsem já, jestli dovolíte, přenechat mi holky měsíc červenec, co???
OK, beru i srpen 😉

vždyť tady je to každý měsíc jedna těhotná, to je přeci supr!! Netrháme nějaké snažilkovské statistiky?

rennik
autor
1. črc 2009

Ahoj holky zdravím všechny po delší době, omlouvám se že až teď ale byla jsem dost špatná z té naší autonehody tak jsem ani neměla chuť si s někým psát. Ale už je mi dobře a koukám že se to tady pěkně rozrůstá. Taky už jsem přemýšlela nad novým tématem kam by jsme se přesunuli, listovat až na 311 stránce je docela na prd tak co vy na to????

rennik
autor
1. črc 2009

Napadlo mě třeba ,, Březnovky 2009 těhulky i netěhulky pokračujem,, ale pokud vás napadned vás něco jiného tak pisněte a můžem se přesunout 😀

Kramili moc gratuluju!!!!

Blondy doufám že je ti dobře a že na sebe dáváš pozor 🙂

Gab krásná fotečka chlapečka já jdu na další kontrolu 22.7. tak si taky řeknu o 3D fotečku toho našeho chlapečka 😀 ale ještě předtím musím na UZV ve 20 týdnu na všechny orgány jestli jsou v pořádku tak držte palce. To jdu 14.7.

Jinak se mojí sestřičce má narodit každým dnem Nelinka, Nějak se jí nechce ven, od neděle je už po termínu. No a druhá sestra jestli si pamatujete ta co nemůže mít mimi tak byli na umělém a bohužel se 3 oplodněné vajíčka neuchyily. Ach jo moc bych jí to přála.

ježiš holky vy jste mi tak moc chyběly!!!!!!!!!! Jsem lump já vím fakt jsem tu nebyla dlouho ale nikdy bych na vás nezanevřela to NIKDY! 😀

terecka
1. črc 2009

Ahojík holky!
gab, GRATULACE k chlapečkovi i dobrým výsledkům 😵 Moc pěkná fotečka! 🙂
renniku, vítej zpátky 😵 Jaká autonehoda? Copak se stalo? Snad nic vážného teda... 😒 😨

terecka
1. črc 2009

Aha, teď jsem si to přečetla v tvém albíčku... teda holka, se ti nedivím, žes byla na nervy, to já bych byla taky 😔 ale hlavně, že je vše ok, uff!
Tvoji sestry je mi líto, snad se jim to nějak podaří... 😅

rennik
autor
1. črc 2009

Ahoj Tereč máš pravdu hlavně že jsme zdraví a živí, kdyby Honza při tom nárazů pustil volant tak by jsme skončili ve srázu který byl po naší straně. Navíc ten chlap co ,to způsobil chtěl odjet, potom sice zastavil ale byl hrozný, jen mi řekl paní promiňte, v ten moment jsem myslela že ho zabiju kdyby nás zabil tak mi je nějaké promiňte naprd. Takovým lidem bych hned brala řidičák, prostě neměl předjíždět auto když nás viděl v protisměru navíc na tak úzké cestě...... No radši už nic nepíšu protože je mi z toho zas na nic.

A jak se jinak cítíš ty????? všechno v pořádku??

matava
1. črc 2009

ahoj holky, jee tady je zivo 😉 no co ja jsem vcera psala ze to tomu svymu o spermio testech reknu az v pondeli, tak jsem to musela rict uz vcera, mel v planu jit v utery chlastat..ehm..no byl prekvapeny, pry si myslel ze pujde az pozdeji a je docela nevrly...hmm tak uz abychom to meli za sebou a snad o vikendu bude fajn..ted uklizime a chystame se na zitrejsi velkou oslavu u nas doma = osm lidi na veceri, tak to bude veselo 😉
renniku, me uplne zamrazilo z te tvoji nehody..hlavne ze jste v poradku...

venyska
1. črc 2009

Ahoj,mohu se přidat?

matava
1. črc 2009

jasan, vitej 😉

kualalik
1. črc 2009

Zdárec ženy moje 😵

Nejdříve bych chtěla přivítat Venysku 😵 klíďo se přidej... 😉 čím víc snažilek, tím líp.. četla jsem si v tvém albíčku.. také mám zkušenosti se špatnými těhu testy.. a ted už mám na testování jen jednu značku, Mamatest... 😉

Mimo jiné, jsem dneska testla a nic... jsem 40 DC a nula.... ale čekala jsem to a jsem v cajku 😀 ani trochu mě to nemrzí, páč jsem bojovala s tou angínou a brala ještě do nedávna ATB... 😒 ale cejtím, že Agolutin z pondělka asi zabírá a tuším, že zítra poteču jak Niagara 😀 😀 😀

renni, kočko moje, proboha co to je za kreténa... bych ho zlinčovala na místě, zmetka 😠 😠 😠
Hlavně, že jste všichni tři v pořádku 😉 😵

Matava, to je dobře, že jsi mu to řekla... ale je dobře, že tam půjdete... 😉 buď mu oporou a vyhejbejte se ted stresu, ať žížalky nejsou taky nervní 😀 😀 😀

venyska
1. črc 2009

Nejsem sice snažilka od března,ale od poloviny května,vezmete mě do party??? 😀

kualalik
1. črc 2009

veny, těprsk, jen pojď mezi nás 😎 😀

venyska
1. črc 2009

děkuju.....Tak jak je to tady?Nějaká nová těhulka?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru