Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

pavlisa
27. črc 2009

ahoj holky,
tak si představte, už jsem si myslela, že mám anovulační cyklus a nakonec se uráčila a přišla, ovule jedna ovulovatá, a to až 20 DC!
Teď ještě, ať to k něčemu bylo..
Mám dneska nějakou dobrou náladu a to je pondělí a ani jsem neměla zmrzku 😀

Přeju vám, ať to všechny v té práci do víkendu nějak doklepem.

snazilkadd
27. črc 2009

ahoj ahooooooj! Ztracená dcera hlásí návrat🙂 Děkuju za přijetí a taky za rady!
Dnes mám výbornou náladu, protože mám 14 DC a jsem po folikulometrii. A mám prý ukázkové vajíčko 23mm. A sliznice prý celkem OK, mohla by být lepší, ale prý to ujde. No a měla bych snad ovulovat do 24 hodin. Teda nevím, dělala jsem si už OVU testík a zatím nic, jen světlounká druhá čárka, ale zítra dám repete a uvidíme. 😅

Mám velkou radost, že konečně po půl roce mám ovu!😀 Teda ovu ještě vlastně ne, ale aspoň to vajco dorostlo tak jak má... A taky mi v ordinaci píchli Pregnyl, na vyvolání ovu. Tak snad už to sakra bude v pořádku.

Hned jsem znásilnila manžu a zítra to mám v plánu taky a ještě jsme zkusili i prstíčkovou metodu, ať se ty mršky dostanou tam, kam mají 🙂

snazilkadd
27. črc 2009

pavlisa: a máš grafík na fertility? Ať se mrknem na tu tvoji opožděnou ovu 🙂 A podle čeho jsi ji určila - testy nebo BT?

snazilkadd
27. črc 2009

matavi: jaké výsledky že ti zítra mají dát?? OVu? tomu nerozumím... folikule v 11DC chápu... no já byla 14DC, protože 10.-12. tam nic moc ještě nemívám, jak mám ty prodloužené cykly...

snazilkadd
27. črc 2009

pavlisa: teď jsem zpětně dočítala diskuzi a hlasuju všema deseti pro tvé léčebné metody : zmrzlina a muffiny, paráda, hahaha 😀 😀

blondynka400
27. črc 2009

pavlisa, vidíš, já ti to říkala, že myšlenky na anoovulační cyklus jsou předčasné. Myslím že to bylo tím, že jsi na ní moc myslela, ono jí to pak je schopné i zablokovat 😉

snailkad, no vidíš, neboj, ono to půjde 😎

luciasek001
27. črc 2009

Ahoj holky, tak copak je tu nového? Byla jsem ted na menší dovče na Šumavě a bylo to prima, odpočinuli jsme si všichni. Takže paráda. A jak to jde tady?

blondynka400
27. črc 2009

luciasek, tak nového ani není celkem nic... Co ty holka, jak se vede?

luciasek001
27. črc 2009

blondy, dík docela to jde, jen ty nevolnosti se mě furt drží. Cestou na Šumavu a zpět jsem skoro znehodnotila náš nový vůz, no hrůza. Všichni řikají jak by měly nevolnosti ustupovat a ono furt nic. Ve středu jdem na kontrolu tak jsem na to zvědavá. A co u tebe jak to jde? Všechno je v pohodě?

daras
27. črc 2009

Ahoj holky, blondy, díky za odpověď, s kontryhelem začínám 🙂

snazilkadd
27. črc 2009

Daras kontryhel je fakt výborný. 😉
Zajímalo by mě, jestli náhodou i díky němu mi konečně neuzrálo to vajíčko. Brala jsem ho poctivě, a taky ten jeřáb ptačí... Teď dám na rady Blondy, že ten kontryhel nebudu po ovu už pít. Jen jeřáb. Škoda že to není naopak, kontryhel na rozdíl od jeřábu dobře chutná! 🙂

rennik
autor
27. črc 2009

ahoj holky

předem se chci omluvit že jsem tenkrát večer už neodepsala zhořel mi totiž noťas, manža mě málem ........ protože byl jeho, nevím co se stalo prostě jsem byla tady na koníkách a najednou naskočily na monitoru barevné čáry, pak zřernal a úplně se vypnul no a prostě umřel už jsme ho neoživili ☹ takže jsme museli koupit nový a do svého jsem sikoupila vifi kartu takže mi konečně jede net i na mém PC a můžu internetovat kolik chci a nemusím být spojenánějakýmapitomýma kabelama 😀

blondy já na vás nekašlu já vás přece miluju březnovky moje 🙂 jen jestli pamatuješ jak jsem ti vyprávěla o tom kde bydlím a jaké je tady hospodaření tak právě to je ten problém, sice nechodím do práce ale za to mě zapřáhnou doma a já pak večer padnu dobitá do postele a nechce se mi ani mluvit natož zapnout PC a psát, ale polepším se čestné pionýrské 😀 😀

luciasku snad ty potvory nevolnosti přejdou Ať si můžeš mimíška užívat plnými doušky 🙂

pavlis: super že nakonec tu ovulku máš 🙂

snazilkadd
27. črc 2009

Renniku ahooooj! Kuk do IP 😉

Blondy, já nakonec zjistila, že moje Mudr. řekla i tloušťku sliznice, jenže já nevěděla, že se jí říká endometrium!! 🙂 No myslím, že říkala 6mm, ale ruku do ohně za to nedám. To je asi docela málo, že? Nebo kolik je zapotřebí? To už nijak neovlivním, že?

Sakriš tak ráda bych udělala cokoli aby to vyšlo... 😅

blondynka400
28. črc 2009

luciasek, no asi tě moc nepotěším, některé holky mají těhu nevolnosti až skoro do porodu. Já jsme naštěstí vyjímka, zle mi bylo jenom dvakrát a to hodně na začátku. Teď mám akorát problémy s nízkým tlakem a to v kombinaci se zdejšími vedry je občas smrtelná kombinace... Jinak u mě je zatím vše v poho, musím to zaklepat, špiněněná už jsem nějaký ten týden neviděla, poslední kontrola úplně v pořádku. Tak se těším na další za 14 dní, to už by mi měla říct i pohlaví... Ty si to teď necháš říct newbo chceš překvápko? 😕 Nějak si to nepamatuju 😅

snazilkad, k tomu vajíčku, to dozrálo spíše po jeřábu, kontryhle trakový účinek nemá ani náhodou 😀 .
K té slizinic, to se občas stává, ano endometrium je vnitří výstleka dělohy, 6mm není nějak ohromující ale plně dostačující pro zavrtání vajíčka 😉

renník, ale no tak hned se nerozčiluj, víš přeci, že si z tebe dělám legraci, jako kdyby jsi mě neznala 😀 . Tak to je super, žew už máš "vlastní" internet, k tomu notesu, hold se to občas stane, že jen je blbé, když není zrovna tvůj a manža tam třeba měl něco důležitého... Ten můj by mě asi rozkouskoval a určitě by to zas bylo a co jsi s tím dělala. A odpověď nic je jaksi neuspokojivá 😀
Tak se hlavně moc nedři, víš že by jsi neměla 😉

pavlisa
28. črc 2009

Děvčice,
mě to sem nejde dát, ten graf. Dává se na na fertility přes home page setup, že??
Já to sem teda mrsknu, ale ono se mi to nějak nezdá.
Se to jako nějak nezvýrazní..mhm

http://www.fertilityfriend.com/home/28cf4a

jinak jsem určitě těhotná, já mám normálně vyplavené asi všechny hormony štěstí. A to nemám důvod být tak veselá, ale mě je vám tak nějak dobře..
a drogy neberu 😀

pavlisa
28. črc 2009

jééé, vyšlo to, je to tam, já su šikovná

blondynka400
28. črc 2009

pavlisa, jsi holka šikovná, 😎 . Grafík je pěkný, tak jen aby se teplotka držela, budu držet palečky 😵

pavlisa
28. črc 2009

ona se ta mrška teplotka ale vždycky drží až do MS a ještě ten den mám ráno normálně 37C a pak začnu špinit.

Ale jak říkám...teď to klapne 🙂 nebo mě už klepne 🙂

blondynka400
28. črc 2009

pavlisa, tak ono je ještě hodně brzy dělat nějaké úsudky...
To co popisuješ je docela normální, ono někomu reaguje tělo na pokles progesteronu pomaleji... 😉
Ani nic tě neklepne 😀

pavlisa
28. črc 2009

Ale vždyť já vím, nedělám žádné úsudky, haha, to bych se ani po pár dnech od ovulky neodvážila. 😉

Jsem opravdu nějak v klidu, až mě to samotnou děsí 🙂
Čím delší snažení, tím víc klidu v duši..

Po dovči pošlu manžela na to spermio a to vypadá tak na září a pak se uvidí.

blondynka400
28. črc 2009

pavlisa, třeba už žádné spermio potřeba nebude... 😀

Hele znám i takové případy, co po třech dnech od ovu dle grafu dělají závěry zda ano nebo ne, to bych si fakt netroufla 😀

To je dobře že jsi v klidu, to je potřeba. Já teď tak nějak taky, mám takový pocit, že mimi bude v pořádku a žew u mě vydrží tak dlouho jak má. Tak sand je to správný pocit 😵

pavlisa
28. črc 2009

no a co bereš na ten nízký tlak? v těhu se asi nic moc nemůže.

blondynka400
28. črc 2009

pavlisa, neberu nic, ono podstatě ani nic neni ani když těhu nejsi. 😖 Možná tak kofein, ale ten mi nikdy moc nepomáhal a teď bych ho stejně neměla. Takže se to hold snažím nějak přežít 😎

pavlisa
28. črc 2009

aby to s tebou někde nešlehlo..Ale jestli je to jen chvilková slabost, tak to je asi v pohodě, já myslela, jestli ti jako není třeba na omdlení.

kdy že máš další kontrolu? za 14 dni? Tak to se všechny těšíme, jestli se uz pozná, jestli to bude malej blondyn nebo mala blondynka 🙂

blondynka400
28. črc 2009

pavlisa, no to je, hlavně v kombinaci s místním teplem. Buď se mi zatočí hlava, takže se musím nečeho cyhtit a chvíli se nehýbat a po chvíli to přejde a nebo horší varianta udělá se mi úplně černo před očima a to si musím sednout a nebo mě manžel musel podržet, jinak bych sebou sekla, takže asi tak 😒
No v podstatě za 14 dní, no poznat by se o mělo krásně, budu akorát na začátku 17tt, jen je otázka, zda bude spolupracovat, minule se NT se tomu moc nechtělo 😀

pavlisa
28. črc 2009

tak to tě musí manžel trochu lechtat na bříšku, třeba bude prcek lechtivej a trochu se hýbne 😀
teda já vím prdlajs, jestli už se nějak pořádně hýbe v 17tt, tuhle část teda ještě nestuduju, to je na mě brzo, mě zatím zajímá jen to početí 😀

blondynka400
28. črc 2009

pavlisa, já tam jdu sama, my to s tímhle nemáme tak jednoduché... Půjde semnou akorát v říjnu na 4D, to je v podstatě jediný termín, který jsme sladili, aby mohl jít semnou. Jinak mu vždycky přinesu jen fotečku...
To už do něho minlue šťouchal doktor, otočilo se asi ne vteřinku, zamáchalo ručičkama a zase se otočilo nazpátek, vypadalo to něco v tom smyslu dělejte si co chcete, já na vás stejně prdím. Doktor se docela smál 😀
V 17tt by mělo být vidět jak mrká a tak. Už v tom 11tt se hýbalo jak o život, máchalo ručičkama a nožičkama a pak usnulo a za chvíli se zas probralo. Doktor říkal, že se mám na co těšit, že je to pěkný divoch 😀

pavlisa
28. črc 2009

Blondy, to musí být tááááák hezký pocit, vidět něco takového..
Tak to bude asi kluk, když je tak tvrdohlavý už v bříšku 😀 😀

tak já se loučím, pěkný večer, něco mi tu povyprávějte, ať mám ráno co číst 😉

snazilkadd
28. črc 2009

jeeee to je hezkýýýýý jak se ten mrňous hýbe! 🙂 Tak už se těším🙂)

Jinak můj grafík vypadá slibně, ovu už sakra musí být za dveřma, mrcha, ovu testy si dělám 2x denně a čárka už vypadá docela silná... No ona je taková zajímavá, má v sobě tenkou čárečku jako vlásek, která je intenzivnější barvy, než ta kontrolní, ale zbytek tohoto proužku je světlejší. No já zatím nikdy neměla ovu, od té doby, co testuju, tak nevím, jak to vlastně bude vypadat...

Každopádně denně sexujem a ještě několik dnů budem, tak je to pojištěný🙂 Dočetla jsem se, že u zdravého muže není třeba čekat obden, že pravděpodobnost početí při denním snažení je o malinko větší než při snažení obden... Dočetla jsem se to v nějaké statistice, co dělali na cca 500 párech...

Jinak jojo Blondy, BT stále měřím, viz http://www.fertilityfriend.com/ticker/2720fd/tt... 🙂

snazilkadd
28. črc 2009

Jo Blondy docela by mě zajímal tvůj recept na početí... Ve věku kolem 30 je myslím pravděpodobnost početí kolem 16-20%, ne? Jak to děláš, že převyšuješ statistiky??? Vím, žes to neměla jednoduché, ale mluvím jen o tom početí... Nebo myslíte, že jsou ty statistiky v realitě ještě příznivější, protože tyhle průzkumy byly třeba dělané na lidech, kteří přesně nesledovali den ovu (BT, testy apod?) Většinou se v těchto průzkumech bere jako vstupní údaj, že pár spolu sexuje několikrát do týdne, hmm 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru