Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

pavlisa
30. črc 2009

ahoj holky,
u mě si všichni myslí, že s miminem otálíme, protože napřed chceme koupit nějakou tu nemovitost.
A taky pořád říkám, jéé, vždyť já už jedno mimino mám, co na tom, že je psí 😉 tak si z toho dělám legraci, že vlastní dítě by mě tak jak hafina stějně neposlouchalo. Lidi jsou na to ode mě zvyklí, všechny problémy zlehčuju..

A to že se snažíme ví jen mé nejbližší kamarádky a ty mi drží pěstičky, za to jsem jim moc vděčná. Bohužel jsou na Moravě, ale vždycky, když tam přijedu jsou mi velkou oporou.
A jedna mi dokonce řekla, že mi závidí to snažení, protože při dětech na něco takového není leckdy čas ani nálada.
Naši se mě neptají, mamča vždycky říkala, užívej si života, na takovéhle věci budeš mít času dost, tak dělám, že si užívám 🙂

snazilkadd: šup sem s tím grafíkem

a co Eliško, už ti zesílila čárka na ovu testíku?

kuratkol
30. črc 2009

Pavlisa: a odkud z Moravy jsi ?

matava
30. črc 2009

cau holky, tak u me zadna zmena..jen jak ovuluji, tak se mi libi kazdy druhy chlap 😀 byla jsem na vetsim nakupu na zitrejsi mejdan u nas, uz se na nej moc tesim...
jinak s tim koupanim..aktualne o tom taky premyslim kdyz ma byt takove vedro 😀 ale pro me bude asi nejjednodussi skocit na hostivarskou prehradu, proste se tam valet, cist si a uzivat si slunicka, kdyz ja teda nikam nejedu..

snazilkadd
30. črc 2009

beeeeee s tou hostivařskou přehradou mi to ani neříkej!!! Tam já vždycky chodívám a plavu jak kačena, vůbec nechci z vody... Miluju to tam, je tam tak krásná krajina, je to pro mě ten nejhezčí relax... 😎 Ale letos si tam můžu jen sednout na bobek a závidět ostatním... 😠
Haha jednou se mi tam stala dobrá věc - plavu, plavu, až jsem doplavala na nudapláž... Když já to z dálky neviděla, jsem krátkozraká, najednou vylezu z vody a oni tam všichni chodí jen tak, čuměla jsem jak tele na nové vrata!!! 😀 Akorát jak ti chlapi lezou z vody a je jim zima, tak stejně nebylo téměř na co koukat 😀 😅 😉

matava
30. črc 2009

jeee a nechces vyrazit v sobotu nebo nedeli? 😉

snazilkadd
30. črc 2009

jo, klíďo píďo, ale nemůžu se koupat, achjo, kvůli tomu prodělanému zánětu... Ale mám čas, ráda půjdu! 🙂

blondynka400
30. črc 2009

Ahoj holky,

snazilkad, to máš tedy pěkně blbé s tím koupáním. Ohledně ovu testů, záleží na tom, od jaké firmy máš, ty méně kvalitní tohle občas dělají ale při správné koncentraci by měl být proužek tmyvý všude. Jinak tvoje ségra má docela pravdu 😀

matava, hm, tak uvidíš, co vám doktoři ještě řeknou. Jinka s penízkama si hlavu nelam, to se vždycky nějak udělá, peníze budou a my ne... Kdy že to jdeš na tu laparku, nějak mi to uniklo 😅

pavlisa, co ty holka, cítíš tento cyklus nějakou změnu? Stále máš tu dobrou náladu? 😵

kuratkol, proč nějaké výmluvy, podle mě do toho nic níkomu není. Je to tvoje věc a věc tvého manžela. Do mě ryli taklhle lidi tak poslední dva roky, vždycky jsem říkala že časem a pak sem to změnila že až budu tak jim dám určitě včas vědět ale že jim do toho nic neni a zabíralo to 😀

matava
30. črc 2009

ahoj blondy,
dvanacteho srpna mam rande s primarem v hloubetine, bude to obdobi, kdy mi teoreticky zacne MS, takze predpokladam, ze treba hned ten dalsi tyden pujdu nebo tak..nechci cekat na dalsi cyklus...
jak se ti dari?

snazilkadd
30. črc 2009

zkouším sem vložit svůj odkaz, ehm: My Ovulation Chart

snazilkadd
30. črc 2009

HEURÉÉÉKA 😀

blondynka400
30. črc 2009

snazilkad, tak to skoro vypadá že ovu proběhla co 😀

matava, ono se to dělá nějak krátce po MSpokuď dobře vím.... Jen mě tak napdá z jakého důvodu na ní vlastně jdeš? Před IVF potřebná není ne? Taky si myslím že není na co čekat...
Jinka mě se daří dobře, docela pohoda, už docela dlouhou dobu ani nešpiním, začátkem června sice na UTZnějaký malý hematomek byl, ale daleko od mimi a prý organizovaný, což by už ublížit v žádném případě nemělo, večer už je bříško nepřehlednutelné, ale vše je ok. Za týden a kousek letím do čech, tak už se na to malé těším, až ho zase uvidím 😵

pavlisa
31. črc 2009

ahoj holky,
tak posílám taky grafík.

http://www.fertilityfriend.com/home/28cf4a

jako musím říct, že dneska ta teplota vyskočila tak, jako min. měsíc, když jsem měla angínu, tak snad na mě nic neleze, bojím, bojím.
Je fakt, že mě trochu v krku bolí 😒
a to jsem ještě ráno šikulka nechala mobil v kabelce a když zvonil, musela jsem vyběhnout z postele i s teploměrem v ruce, pak jsem sebou flákla na gauč a teprve měřila..
Já vím, já vím, blondy 🙂 🙂 , měla bych měřit hned v posteli, ale nemůžu nechat řvát budík na celé kolo, noooo

jinak necítím nic, trochu tlak v podbříšku, lehce prsa, ale to může být i normální PMS, to mě nějak nepřekvapuje.

snazilkadd: pěkňounká ovuše!!! 😉

kuratkol
31. črc 2009

Pavlisa: ty jsi měla 3 dny pozitivní ovulační test ? Já mám vždy max. půl dne....

pavlisa
31. črc 2009

fakt měla. A to dost výrazný, druhá čárka naskočila hned a byla výraznější než kontrolní.
Tak jsem čekala ovulku a dle teplot nic, tak jsem další den testila znova a zase pozitivní výrazný test!
Tak jsme na to zase pro jistotu skočili...a dle teplot nic!
Pak jsem si zapomněla koupit ovu test (myslela jsem, že ho mám, no a když jsem večer šla testovat, nebyl tam, ale to bude skléroza, to je věkem 😀 )
Teplota zase nic, už jsem šílela a říkala si, sakriš, co se děje..
Ten večer opět pozitivní test!
Postelový maraton pokračoval..
a pak konečně, teplota klesla 😀

Samotnou mě to udivilo, že se to může stát.

kuratkol
31. črc 2009

No jo no 🙂 asi je všechno možný 🙂 a teda i to že se to třeba jednou podaří 🙂

blondynka400
31. črc 2009

pavlisa, no já bych řekla že jsi měla posunutou ovu tím jak si na to myslela, tělo je fakt chytrý...
Co se týče grafíku, vypadá moc hezky, ale tu dnešní teplotu bych nebrala jako za relevantní, jestliže jsi udělala to co píšeš, mohla se zvednou klidně i o dvě tři desetinky, uvidíš jak zítra 😉

kuratkol, já měla pozitivní ovu testík vždy skoro celý den....

kuratkol
31. črc 2009

Každá to prostě máme jinak....no hlavně že máme aspoň ovulaci...když už nic... Eliška už sem vůbec nechodí, hojně však navštěvuje jiné místnosti..... 😒

kuratkol
31. črc 2009

Blondy: Kdy bude funkční naše tabulka ? Kdy oznámíte rodině a tak, že čekáte mimi ?

eliska_v
1. srp 2009

Ahojky holčiny.
Tak se tu zase u Vás na chvilinku zastavím! 🙂
Včera jsem se rozhodla, že už na všechno prdím! Žádné ovu testíky a žádné měření BT, prostě nic!! 😉
Akorát budu užívat bylinky a toď vše!!
Takže uvidíme, kdy se zadaří!! Jinak příští pátek jdeme na spermio, tak jsem zvědavá, jak dopadneme... 😉 Doufám, že dobře!! 😵 😵
kuratkol:Sice sem nechodím, ale občas sem něco napíšu!! Hold když jsem sem chodila já, tak tady nikdo nebyl!! 🙄 Tak asi tak!! 😒

rennik
autor
1. srp 2009

Ahoj holky přeji všem krásný víkend 🙂

U nás nic moc nového, nemůžeme se dočkat další návštěvy u pana doktora která se koná až 28.8. to už snad budeme mít naší vytouženou 3D fotečku a chceme se domluvit na 3D video. Lukášek je v pořádku, akorát mě občas trápí tvrdnutí břicha, ale na kurzu mi poradila naše Dula kontryhel a musím říct že zabral úplně neuvěřitelně rychle.

Jinak jsme se s manžou radili ohledně porodu, je to sice ještě daleko ale ten čas tak letí že jsme si večer sedli a probrali to. A dohoda je taková že manža k porodu půjde ale půjde i Dula ( naše Marcelka z kurzu- úžasný člověk) a kdyby to náhodou psychicky nedal a odpadnul tak tam aspoň nebudu sama. Probírali jsme i porodní plán tak snad to dapadne podle našich představ. Teď o prázdninách až do konce října se rekonstruje porodní sál a po jeho dokončení by měly být nové porodní boxy, kde maminky stráví celý průběh porodu takže se moc těším že budu v jednom prostředí od začátku do konce. 🙂

Elis: to ti schvaluju, možná že když se na všechno přestaneš soustředit tal to půjde samo. Ale držím palečky aby spermio dobře dopadlo.

eliska_v
1. srp 2009

rennik: Také doufáme, že spermio bude v pořádku!! 😵 😵
Tak sem potm určitě dej fotečku z 3D, to bude krásný!! Snad se \Lukášek na Vás krásně podívá!! 😵 😵

blondynka400
1. srp 2009

kuratkol, já tu mám teď návštěvu a fakt na to nemám čas, pak jedu na týden do čech tak asi až se pak vrátím 😉
Já už jsem to řekla někdy začátkem července, neši tady byli na dovolené, a byli by úplně blbý, kdyby to na mě nepoznali 😀 . A tchýni s tchánem jsem to řekla do telefonu, aby s necitíli dotčení že to vedí pozdě....

renník, kontryhle takto brzo? 😕 Ale jestli ti pomáhá, proč ne 😎

rennik
autor
2. srp 2009

🙂 elis: snad máš pravdu a ukáže se

blondy já ho nepiju pravidelně, jen když mi tvrdne to břicho to se mi stalo 3x a pila jsem ho jen 2x až mi to poradili na tom kurzu,musím říct že mi fakt pomohl ale pokud se to bude opakovat častěji tak půjdu co nejrychleji k doktorovi, mám strach že by z častého tvrdnutí břicha mohl být hodně předčasný porod atoho se nejvíc bojím 😖

matava
2. srp 2009

ahoj holky, teda mam za sebou super vikend, zadne dohadovani s muzem ale naprosta pohoda na jachtarskych zavodech na orliku, skvela parta lidi, byly jsme nejoblibenejsi zcela jen zenska posadka a docela nam to i slo, byly jsem tri a ja uuuplne poprve, v nasi kategorii nas bylo devet a my skoncily ctvrti..no zazitek na cely zivot..a taky jsem opalena, spala jsem na jachte, znam nejake slangove vyrazy..jen skoda, ze tam byly sinice..radsi jsem se ocachla vzdy jen nahore a dole..bala jsem se abych ted pred operaci nechytila nejaky zanet...
blondy, to mam radost, ze se ti dari dobre..uz bylo na case, aby se to u tebe prehouplo do tech dobrych zprav 😉 doktrorka paskova to vzala jako jasnacku, ze na tu operaci mam jit..ani se vlastne neptala, jen rikala, ze by to v caru tak jako tak naridili, takze ted aspon vyuzijeme cas...to mi snad ani nerikej, ze by me tam posilala zbytecne...hm 😒

pavlisa
3. srp 2009

ahoj při pondělku,
matava: tak to já bych měla na jachtě tak akorát úpal a blinkala bych přes palubu 😀

před MS je mi blivno, teď obzvlášť.
Ne, fakt se nebojte, že bych byla těhu a opustila tuhle diskuzi, protože tomu nic nenasvědčuje. Hlen nic, teplota nízko, takže tento měsíc ušetřím za těhu test, protože to ani nemusím zkoušet. Je to přesně jako každý měsíc před MS ☹

Co se dá dělat, nebudu zatím smutnit, přeci jen, ještě je léto, čeká mě dovča, nebudu si kazit náladu, ne?

eliska_v
3. srp 2009

Ahojky Pavlisa:
Taky mi před MS neni dobře, ale máš pravdu, že těhu nehrozí ani u mě, takže nejsi sama!!
Matava: Já bych taky blinkala... 😀 😀 😵

blondynka400
3. srp 2009

renník, no kdyby se to opakovalo častěji určitě je to lepší zkonzulotovat s doktorem. Ale jestli kontryhle zabírá, tak proč ne, jen mě to torkšu překvapilo... A co jinka, jak se vede?

matava, no já úplně standarty opřed IVF neznám, ale je pravda, že se to dělá hodně často, je to vlastně jediná metoda jak zjistit, že je všechno v pořádku, tak tak v klidu běž 😉 . Tedy ty se jinka máš 😎

pavlisa, kdy čekáš-nečekáš MS? Uvidíš, vždyť je ještě čas, ne? 😎

pavlisa
3. srp 2009

blondy: jsem 10DPO, takže tak v pátek se to rozjede..

Eli, taky čekáš MS někdy o víkendu?

blondynka400
3. srp 2009

pavlisa, uvidíš, třeba ne 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru