Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
16. srp 2009

Kualalik: a před otestováním jsi si myslela, že jsi těhotná nebo ne ? Měla jsi nějaké příznaky ?

kualalik
16. srp 2009

kuratkol, příznaky... mno možná mě bolela prsa... a pobolívalo v podbřišku,ale to jsem měla jako vždy před MS. Nevolnosti žádné, ty mám až ted od čtvrtka.. nemám chuť na jídlo, jsem náladová (manžel to skvěle snáší) 😀

kuratkol
16. srp 2009

Já jsem 24.DC a 9.DPO a před MS mě prsa nebolívají. A teď mě právě bolí a občas podbřišek, ale test mám negativní. Tak nevím, asi nějaká změna v těle nebo co...

kualalik
16. srp 2009

Ty máš ovu tak brzy? 😕 Já jsem očividně otěhotntěla v 22 DC a pozitivní test jsem měla v ten 32 DC a už to bylo dost vidět na testíku... tak ti nevím holka... ☹

dadous
16. srp 2009

kualalik, moc moc gratuluju 😵

kualalik
16. srp 2009

dadous, čaooo kočeno 😀 díky moc moc moc 😵 ted už na to kafe nezajdem, leda tak na nějakej mega velkej pohár se šlehačkou 😵

dadous
16. srp 2009

jo jo to by šlo 😵 😵

kuratkol
16. srp 2009

Kualalik: Já mám cykly 28-denní, ovu vždy 15.den. Nemyslím, že bych byla těhotná to ne, jen mě prsa dost bolí, i když mě před MS nebolívají. Ve čtvrtek čekám MS. Je super, že ti to vyšlo 🙂. Nedokážu si představit, že bych na testu našla 2 čárky 🙂

kualalik
16. srp 2009

kuratkol, já jsem si to taky nedokázala představit... lítala jsem tu od okna k oknu, jak kdybych zjištovala,zda to je vidět u každýho okna 😀 no blázen... 😀 a pak jsem tady jen tak seděla a koukala 😅

dadous, možná budu doma.. mudře se nelíbí, že dělám denně s tolika lidma a navíc i s penězma... sice ne furt,ale střídáme se. U vás vše v cajku? 😉

dadous
16. srp 2009

jo jo zatím dobry 😉 ťuk ťuk 😅 ve středu jdu na ultrazvuk 🙂 tak snad už bude vidět něco víc než jen šmouha 😉 jo jo jen bud v klídku doma 😵

rennik
autor
16. srp 2009

Ahoj holky hlásím zdárná návrat z Vysokých Tater, bylo úžasně, hory nádherné, počasí krásné, zážitků plno, ale jsem dobitá jak kůň těším se do postele, ale chtěla jsem vásaspoň pozdravit 🙂

Kualaliku ženo moje co to vidím, to je tak skvělá zpráva. 😀 Moc gratulujuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!! Hurá, jsem zatebe moc ráda, tak se hlavně opatruj a užívej sikaždého dne těhulkování!!!! Ještě jednou moc gratuju!!!!!

kualalik
16. srp 2009

rennik, nazdárek zlato 😵 díky moc za gratulace 😵
Proboha, ty se vláčíš po nějakých kopcích... to bych asi pošla 😅 já mám co dělat, abych udejchala věšení prádla 😀 já mám navíc astma a tak funím jak lokomotiva 😀

dadous, já jdu na UTZ ve čtvrtek,zítra na kontrolu a pro rady.... (mám totiž na puse opary, jeden jsem zdárně doléčila a dneska se mi udělal další.... sakra 😠 )

dadous
16. srp 2009

😀 to nic , ja mam zas plnej ksicht pubertalních pupínku 😠

kualalik
16. srp 2009

jsem četla, že opary v prvním trimestru můžou způsobit potrat.. a já jelikož na ně trpím snad od plín,tak se radši vydám k mudře... 😉 jebáky mám taky,ale to je asi ještě od sluníčka a od moře (o půlnoci jsme přijeli dom) 😅

dadous
16. srp 2009

jee moře zavidím, mě je sluníčko pravě vždycky vytahne, ale ted na něj moc nelezu 😝 jo, a nečti tolik 😀

lenerka
16. srp 2009

ahoj holky

hlásím se po strašně dlouhý pauze
koukám,že je to tu samá těhule to je super 😉

a jak se tu všechny máte?

lenerka
16. srp 2009

kualalik

moc gratuluji 🙂

kuratkol
16. srp 2009

lenerka:Proč nechodíš častěji ?

eliska_v
17. srp 2009

Ahojky holky.
Tak pokud mrcha nedorazí, tak zítra nebo pozítří udělám testík!! 😉 Ale stejnak tomu moc nevěřím...
Jenom Vám přikládám grafík, protože se v něm už moc nevyznám... 😖
http://www.menstruacni-kalendar.cz/app/temperat...

kuratkol
17. srp 2009

Já myslela, že budeš testovat dnes tj. v pondělí. No škoda...

kramlinka88
17. srp 2009

kualalik: hrozne moc ti gratuluju, jsem normalne neverila svym ocim kdyz jsem sem vlezla 😉 Hrozne moc ti to preju, hlavne at je vse jak ma byt a jste oba zdravi 😉

eliska_v
17. srp 2009

kuratkol: Chtěla jsem, ale manžel měl dopravní nehodu a nemůžu od něho!! Aby s něco nestalo...Takže musím počkat až na zítra, kdy budu odjíždět a naši se mi o něj jeden den budou muset postara!! ☹

lenerka
17. srp 2009

ahoj kuratkol

já bych sem častěji chodila,ale byla jsem mimo Prahu a tam jsem neměla net
ale teď jsem občas zas zaskočím 🙂

lenerka
17. srp 2009

eli

moc bych ti mimčo přála

lenerka
17. srp 2009

kramlinko

koukám,že jsme na tom skoro stejně
ty ve 13tt a já ve 14tt
ale nějak se nám lišej ty termíny porodů co?

mě dokonce tvrděj ,že je to nějaký macek,že budu rodit asi 12.2.tak uvidíme no

kuratkol
17. srp 2009

eli: A kdy máš dostat MS ? Tak to je mi líto tak brzo po svatbě ☹

lenerka: Tak to jo, ty jsi mimo Prahu..... někde v přírodě...na chatě asi....tam musím být super...

luciasek001
17. srp 2009

Ahoj ženo, teda kualalik strašně moc ti gratulu!!!!!!! Koukej se ted opatrovat at jste oba v pořádku. At si tě manžel hýčká 🙂 Je krásný, že ti to vyšlo.

A co jinak, jak se tu máte? Mě bylo dneska blbě od tlatku tak jsem šla dřív domu. Stále mi neni dobře, v práci mi to nijak neulehčují. Asi se jim na to brzo vyprdnu. My jsme v pořádku. Za týden jedeme konečně taky na zaslouženou dovču, jupíííí.

gab123
17. srp 2009

Ahoj holky 😀
kualalík moc ti gratuluju jsem štastná že se vám to taky povedlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀
blondy tak to je skvělé že rostete!
eli graf nevypadá nejhůř uvidíš zítra když neklesne tak vypadá fakt nadějně.Jinak ho máš moc pěkně přehledný!
reník jak se máš?nám svítí stejný týden.Mě je pořád fain přibrala jsem 4kg mám jen pěkný bříško jinak ani nevím,že jsem těhu.
koukám jak se tu pěkně rozrůstáme mám radost!
zdravím i ostatní holky

kuratkol
17. srp 2009

Ahojky, to je dobře, že se tam taky zavítáte občas....

kramlinka88
18. srp 2009

ahojky 😉

lenerka: no ja myslim ze to bude tim, ze ty jsi mela urcite delsi cykly a tim padem MS i OVU drive nez ja, tak zhruba o ten tyden a pak by to sedelo 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru