Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
26. srp 2009

Jj, dřív jsem ho měla taky!! Takže u mě to neni nic nového!!!

venyska
26. srp 2009

Tak to vypadá že se opět nezadařilo!

venyska
26. srp 2009

Ty jsi 12 DPO ale už měla krásnýho ducha

venyska
26. srp 2009

neboj eli bude to v pohodě 🙂

rennik
autor
26. srp 2009

holky děkuju zauklidnění snad máte pravdu, každopádně na mě zítra myslete dám pakvědět jak jsem dopadla. Hlavně si moc přeju aby šel Luki vidět ať můžu odcházet s fotkou 😅

kualalik
26. srp 2009

veny, ahojda, nebudeš testovat? Nebo podle čeho soudíš, že se nezadařilo? 😕

venyska
26. srp 2009

Ahoj.Já už testovala.Opět jen duch.Už me ty duchové s...u!!!

venyska
26. srp 2009

jsem dnes 12DPO možná je brzy,ale nevěřím tomu.jen mě občas jednorázově píchne v podbříšku,a k tomu ten bílý výtok.Myslím že na 12DPO už by bylo něco vidět!!!

kuratkol
26. srp 2009

Tak mi dnes zjistili žlučníkové kameny, budu muset na operaci. Tak nevím, jestli se dál snažit nebo jak....☹

matava
26. srp 2009

ajaj kuratkol, tak to me mrzi....na snazeni se radeji vykasli, na operaci jdi co nejdriv..

kualalik
26. srp 2009

kuratkol, ou, tak to snažení bych ted vynechala... ☹ ty jo, bolí tě to? 😕

kuratkol
26. srp 2009

No měla jsi ty moje kolapsy, tak jsem byla na gastroskopii a pak na utz břicha dnes. A tohle se prokázalo. ☹

kualalik
26. srp 2009

a je to nějak v začátku nebo už to vypadá, že to máš v sobě už dlouho? 😕

kuratkol
26. srp 2009

Nevím, nic takového neříkala... Kolapsy mi začaly nedávno... tak jsme začali hledat příčinu... prý spousta malých kamínků, který jsou víc nebezpečný, protože můžou způsobit zánět slinivky. Ještě k tomu mě už druhý den bolí dáseň vzadu u zubu moudrosti....je to asi tím zubem nebo co...

snazilkad
26. srp 2009

kuk zkouška 🙂

kuratkol
26. srp 2009

ahooj 🙂

snazilkad
26. srp 2009

ahojkyyyyy no právě jsem vás dočetla... Měla jsem problém se nalogovat, nechápu proč, musela jsem se nepatrně přejmenovat

snazilkad
26. srp 2009

kuřátko, s těmi kameny mně to mrzí 😖, ale musíme bojovat dál. Já taky budu ještě 5 měsíců léčit močák....Jdi do té operace, ať to máš brzy za sebou! Protože pokud začneš mít během těhu kvůli tomu nějaké problémy, nebudeš si moct vzít ani prášek na bolest, případně budeš riskovat poškození plodu... Takže čím dřív, tím líp! Ptala ses doktora, jak rychle po operaci můžete opět snažilkovat? 😕

snazilkad
26. srp 2009

Venyska, tak dej vědět, jak to dopadlo - jak míváš dlouhou luteální fázi? Přepodkládám, že nejpozději pozítří se dozvíš výsledek... 😉

kuratkol
26. srp 2009

Neptala, zatím jsem s výsledky za praktickým lékařem nebyla, protože má dovolenou. Jdu tam v pondělí ☹ se to nějak všechno komplikuje ☹

snazilkad
26. srp 2009

já teda o tom nic nevím, ale věřím, že to není zas bůhvíjak velká operace 😕 Třeba jeden měsíc kameny odstraníte a hned další už se budete zase snažit 😉 Navíc to přece není žádný ženský pohlavní orgán, tak to snad s těhu přímo nesouvisí.... 😕

venyska
26. srp 2009

Fázi?Tak to nevím.Minule byla ovu 21DC teď 19 DC.V pátek mám dostat mrchu.Počítám že dorazí 😢

snazilkad
26. srp 2009

Navíc pokud se zítra na folikulometrii potvrdí, co mi říkala Mudr. už dříve, tak mi dobře ovuluje jen 1 vajuch, takže v podstatě mám taky nucené pauzy ob měsíc... A neboj, tvoje krásná pravidelná ovulka ti určitě zaručí zdravé mimi 😀 Ale stejně být tebou změním gynekologa, nebo zajdu do nějakého CARu udělat hormonální profil sobě a spermio manžovi, ať máš klid... 😉

Jinak já jdu zítra koupit léky pro manžu, Profertyl, dáme za to 3 litry! Tak jen doufám, že je opravdu co léčit. My totiž to první spermio poněkud pokazili, ehm. Zítra zkusím ukecat doktora, ať nám udělají ještě jedno a když to nepůjde, tak si to zaplatíme.

snazilkad
26. srp 2009

Luteální fáze = počet dnů od ovu do menstruace, bývá pokaždé stejná, takže i když má člověk různě dlouhé cykly, tak se může podle ovu hezky dopočítat den očekávané MS. Mně to vycházelo hezky, akorát teď se mi to rozhodilo braním utrogestanu...

venyska
26. srp 2009

Aha tak to je 14 dnů

snazilkad
26. srp 2009

kočky, dobrou, musím pustit na počítač manžu 😉 papa, zítra se ozvu, jak mi dopadne gynda...

kramlinka88
27. srp 2009

Kuratkol: no buď ráda, že ti na to přišli teď před otěhotněním, to by sis v těhotentsví užila, ono se to totiž vlivem hormonů zhoršuje, takže bys nemohla skoro nic sníst.
Já jsem byla na operaci žlučníku v lednu 09. V září 08 mi zjistili žlučníkové kamínky, které ale nějak extra nezlobily, ale v případě potíží mi byla slíbena operace. No a v prosinci o Vánocích mě chytnul naprosto btutální záchvat, vydržela jsem se doma trápit skoro dva dny, pak jsem jela do nemocnice a měla jsem lehký zánět slinivky, takže do nemocnice a na kapačky, tři dny bez jídla a pití no mazec. V tom lednu mi žlučník vzali, operaci dělali laparoskopicky a od té doby mám naprostý klid, můžu jíst úplně všechno. A to jsem dva dny před tou operací nemohla sníst už ani suchý rohlík, ze všeho jsem měla křeče.
Takže se toho neboj a běž na tu operaci co nejdříve, je to rutinní zákrok a za 3-4 dny tě pustí, pokud nebudou nějaké komplikace.

kuratkol
27. srp 2009

kramli: A nevíš, jak dlouho jsi pak doma, než tě pustí do práce ?

blondynka400
27. srp 2009

matava, hm, tak to nám nevyjde... Já tam jdu ve středu odpo na velký UTZ k Zemanovi (čas by byl skoro stejný 😀) a pak v pátek dopo na těhu poradnu... Tak to se mineme, škoda, tak mě to napadlo.... 😖

venyska, jestliže se embryo zanidovalo třeba 11 DPO, těžko bude 12 DPO něco vidět... Být tebou bych počkala do termínu MS, takhle se zbytečně stresuješ...

kuratkol, no taky si myslím, že by jsi měla tohle nejdřív vyřešit. Jak dlouho budeš doma je individuální, ale když je vše bok, můžeš po týdnu do práce....

snazilka, tak brzy se můžeš začít snažit jen po lalaroskopii, když je to řízlé klasicky, musíš počkat, než se ti jizva zahojí, jinak hrozí, že by mohla praskonut... ale myslím že tak 3 nebo 4 měsíce stačí 😉
Jo jinak i když ti ovuluje jenom jeden vaječník, může fungovat každý měsíc... Já to tak mám, protože jeden mi lehce poškodili operací, sice je prý ok, ale nějak se mu nechce, takže všechyn vajíčka mám v podstatě jen z jednoho...

pavlisa
27. srp 2009

Kuratkol, mrkni, co jsem se dočetla:

Jedna studie Harvard Medical School v Bostonu dokládá, že kdo sní více než pětkrát týdně 30 gramů ořechů, redukuje riziko žlučových kamenu o 25 %. Ochrana žluči se vytváří nejspíše mastnými kyselinami a v tucích rozpustnými vitaminy, které jsou v ořechách.

tak šup, mlsat ořechy 😉

no raději se ale poraď s doktorem, určitě i ohledně toho, že se snažíte o mimčo. Naopak, možná pak hned budeš těhulka, tvoje tělo bude v pořádku. Mě třeba občas zlobí slepák a taky jsem slyšela, že bych si ho měla dát vyndat, že mi to možná brání v otěhu..
tak nevím..dobrovolně se kuchat nenechám, ale pokud by to bylo akutní, tak určitě.

drž se, uvidíš, bude to dobré, jak psala Kramlinka.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru