Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

snazilkad
27. srp 2009

Tak aspoň že manža je víceméně OK, prostě to nějak těma vitámína vylepšíme... Horší to bude se mnou.. V IP máš celý román, hihi 😀

kuratkol
27. srp 2009

Já bych taky ráda věděla, co z toho plyne, jaké máš šance a co dělat ???

kuratkol
27. srp 2009

Se nám to všem zbývajícím nějak komplikuje ☹

kualalik
27. srp 2009

tak jsme doma... srdíčko bilo jak o závod, junior má 1,5cm dle MS jsme tedy 8+1 a dle UTZ 7+5, tak že relativně na stejně.... a máme tam tedy jen jednoho 😀

kualalik
27. srp 2009

jsem debil, jsem to obrátila 😀 ale to je jedno, hlavně, že je všechno zatím v cajku 😀

snazilkad
27. srp 2009

kurátko, já ti pak povím, co se od Blondy dovím 😉
A neboj, trpelivost růze prinasi, viz Kualalik a Blondy, tem se taky nezadarilo napoprvé... Musíme v to verit! 😉
Kualalik: gratulaceeeeeeee 😀 😀 😀 Plivni na nás tehu bacila!!!!!!! 😅

kualalik
27. srp 2009

ženy, chce to klid, hlavně klid.. my jsme začali usilovat o miminko od července 2008 a zplodit se nám ho podařilo až přesně o rok později... je to utrpení a je to těžký,ale vy musíte být silné a rozumné !!! Opravdu to chce hodit za hlavu... já už jsem v TO nedoufala a měli jsme jít ted v září do Gennetu... a vyřešilo se to rychle samo 😵

tak že na vás FLUŠU TEN TĚHU BACIL VOSTOŠEST 😀 😀 😀

eliska_v
27. srp 2009

kualalik: Snad příští týden budu mít taky tak krásné zprávičky, jako Ty...Gratuluju!!! 😵 😵 😵

matava
27. srp 2009

jeee, kualalik, to je super...to mam radost 😀
snazilko, teda to je taky sila...vsimla jsme si tu na koniku min. jedne diskuze o PCO..tam ti snad poradi a urcite tam najdes pribehy se stastnym koncem..taky jsme taky hledala po tom nasem vysledku..
dneska mi zas bylo nejak ouzko..
kolegynka ma problemy se srustama, pred 4 mesici nebo tak nejak byla na laparce a jelikoz se jim to ted nepovedlo samo behem tri mesicu, tak od 3DC brala nejake hormony na IUI, dnes v 10DC sla na kontrolu a tadaaaa ma 25mm, hned ji daly injekci a zitra jdou na to, pry to tedy malem prosvihli... byla prekvapena jak ji ty hormony zabraly a to pry brala mensi davky..no ale je to zvlastni pocit, ze zitra ji mozna oplodni..uuplne jsem mela stejne jako ona sevreny zaludek..jsme si z toho delaly legraci ze to je jako "tenkrat poprve" 😀

snazilkad
27. srp 2009

hihi, no jo, ale myslím, že ta šance při IUI taky není bůhvíjaká, ne??? 😕 Já na to teda taky půjdu, až mi jednou vajco doroste... No a možná taky budu muset jednou na laparku, ale prý tom nemám předcházet, říkal doktor... 😔

kuratkol
27. srp 2009

Já si taky myslím, že IUI je spíš pro ty, kdy je problém v přenosu...

kualalik
27. srp 2009

snazilka, mě taky říkali, že na podzim budu muset jít na laparku.... 😉

nechcete zkusit holky ten Jeřáb? 😅 co myslíš BLONDY? 😕

snazilkad
27. srp 2009

já ho už beru 2. měsíc.... Tak kontryhel a listovku a teď i maliník... Asi to není všemocné.... I když určitě tím nic nepokazíme 😅 No jsem zvědavá, jak dlouho budu pokusným králíkem s tím Clostylem a kdy se léčba změní.... Někdo vychvaluje FSH injekce, jiný říká, že jsou nebezpečné kůli hyperstimuláku který je u PCO velmi častý... takže doporučují IVF... bůhvíííííííí. 😕 Ale já neházím flintu ani optimismus do žita 😉

rennik
autor
27. srp 2009

Ahoj holky tak jsme dneska byli u doktora a dopadli jsme docela dobře. Doktor nám spíš radil co máme dělat aby ty otoky nebyly tak hrozné, hlavně nám zakázali všechno jídlo co bsahuje hodně soli, máme ležet na levém boku a nohy dávat nahoru. No jo jenže to jaksi u nás na baráku nejde, furt se něco dělá, už vidím jak by byli nadšení že furt ležím. Ale jinak jsem ok, čípek zavřený, nezkracuje se a hurááááááá máme fotku, zítra ji tady skusím dát.Luki byl hodný,ukázal se, měl furt otevřenou pusinu a v jedné chvíli se začal strašně moc smát( nevím čemu) ale bylo to krásné, no ale na fotečce už se mračí lumpík jeden. Teď furt zkoumáme komu je víc podobný 😀 😀 😀

kualaličku supeeeeeed, gratulace největší k srdíčku i hlavně velikosti, to už je teda kus miminka 🙂

snazilkad
27. srp 2009

tak gratulujuuuuuuuu Rennikovi i Kualaličkovi 😀 Jste holky šikovné!!!!!! 😀

snazilkad
27. srp 2009

A už se moc těšíme na fotku toho mračouna! 😉 😀 😀

rennik
autor
27. srp 2009

snažilkenko určitě ji brzy uvidíš slibuju, pro mě je tam krásný i když se mračí 😀

snazilkad
27. srp 2009

to je jasný, miminko nemůže nebýt sladké, stejně jako jakékoliv jiné mláďátko i ze zvířecí říše - haf 😉

pavlisa
28. srp 2009

Blondy: nevím, kdy byla ovu, neměřila jsem tento měsíc, řekla jsem si, že se na to vyfláknu a nebudu si kazit dovču přemýšlením o teplotě..takže to více méně odhaduju jen na dobu, kdy mě bolel podbříšek.

Snazilkad: uf, proč nemůže být nic jednoduché, co? Nicméně, pořád zníš dost optimisticky a to jsem moc ráda!
Já to mám taky tak..

Už nás tady zůstalo jen málo netěhulek, tak to prostě společně dotáhneme do konce, nebojte!
slibuju 🙂

blondynka400
28. srp 2009

renník, kualalik, usper že je vše v pořádku to ráda vidím 😵

pavlisa, no ono je to tak možná lepší... Ty máš ještě dovolenou? já už myslela, žej si v práci...

kualalik, snazilka, no jeřáb brát můžeš, ale řekla bych že a tohle je krátký a jeho účinky s problémy s PCO nic neudělají...

K IUI, dělá se většinou při horším smermiu, protože se vrapí pouze ty nejlepší spermie, předtím se dají ne centrifugu. Navíc jak mají kratší cestu, je to pro ně lepší. Ale je pravda, že výsledky nejsou bůhvíjak skvělé, ale proč to nezkusit.

snazilka, jinkak myslím, že otěhotnět se dá přorozeně i s PCO, jen je to běh na dlouhou trať. Viz třeba achaltake (znám jí z jedné diskuze), teď v září by měla rodit, jestli si dobře pamatuju, má taky PCO a zadařilo se přirozeně 😉

pavlisa
28. srp 2009

ne, už jsem v práci, já to před tím myslela tak, jakože nebudu měrit týden o dovolené, zrovna mi měla vycházet na dovolenou ovu, navíc jsem věděla, že budeme vstávat nepravidelně...
Teď už měřit nebudu, za týden mám mít MS, tak zase začnu poctivě až příští měsíc 😉

už budu pít 4 cyklus kontryhel a 2 cyklus maliník od září, ono mi to snad ještě i zachutná, jak si na to zvyknu 🙂
Jinak nezobu nic, ale to asi nevadí, ne?

blondynka400
28. srp 2009

pavlisa, aha, tak to jo, to je jasné....

Kontryhel je náhodou dobrý, ale maliník jsem tedy moc nemusela...
Ty nejíš listovku? 😕 . Jinka nemusíš nic, vše ostatní jsou zbytečnosti 😉

pavlisa
28. srp 2009

nejím, myslím, že vitamínů mám dost a občas si zobnu nějaký baby plan, ale to je tak jednou týdně.

Já jsem mimo zmrzlin ještě salátová holka 😀 😀

blondynka400
28. srp 2009

pavlisa, no to by jsi měla, protože ani dobrou přirozenou stravou nepokryješ potřebu listovky, které tělo na začátku těhu potřebuje pro správný vývoj (hlavně nerovová soustava, předchází se tím rozštěpům a tak). Já jsem absolutně proti syntetickým vitamínům, ale u listovky je to fakt něco jiného. Leda že by jsi denně snědla 2 kila rajčat a k tou přidala kilíčko hlávkového salátu 😀
Na baby plan se vykašli, a zakup listovku, stačí ta nejobyčejnější a tu poctivě zobej, fakt se to vyplatí 😉

pavlisa
28. srp 2009

to je fakt, to nepokryju, jím jen kilčo salátu a jen jedno kilo rajčat, ne dvě 😀

jen si myslím, že ani listovka mě nespasí 😔
od příštího měsíce je to devátý cyklus, přátelé..

blondynka400
28. srp 2009

pavlisa, no těhotnění nepomůže, to ani náhodou. Ale pomůže tomu, až se to povede, aby se mimi dobře vyvíjelo...
Deváty? To máš ještě 3 měšsíce čas, koukni na našeho kualalika 😵 😀

kualalik
28. srp 2009

ááá koukám, že mě tady někdo propírá 😀

zdárec ženy, byla jsem se podívat na pracovišti a vůbec se mi po tom ani nestýská 😀 další kolegyně dala výpověď a tak je šéfik trochu víc na nervy 😀

Dneska budeme s našima grilovat, tak mám nachystanou zeleninku na gril, jim dám kus masa 😀

eliska_v
28. srp 2009

Ahojky kočky.
Tak dneska byl manžel u Dr. a je naštěstí zdraví ( po té bouračce ), takže jsem ráda!! Sice má do 3.9. neschopenku, ale toho aspoň využijeme a budeme na chaloupce. Teď jsme přijeli jenom skontrolovat byteček jestli je vše ok a zase zpátky pádíme na chaloupku!! už se těším!!
kualalik: tak si užij krásné grilování!! My jsme grilovali 2 dny zpátky a maso jsem žádné nepozřela, ale jak říkáš zeleninka výborná!! 😵 😵 😵
Teď zase mám chuť i na maso, takže je vše ok...Cítím se skvěle...A co ty?? Co první pocity od Dr?? Musí to být krásný vidět tu bublinku, viď??!! 😵 😵 Taky se už těším!! 😵 😵
Jinak holky letos se urodilo mamině tolik rajčat, že děláme i rajčatovou marmeládu..Vždycky mi chutnala, ale teď jak naschvál ne.... 😀 😀 😝
pořád jíme rajčatové saláty, že už chvilkama ani neni na to chuť!! Ale jak je známo v zimě si zase vzpomeneme... 😀 😀 😅
Tak přeji krásný pátek holčiny... 😵 😵

blondynka400
28. srp 2009

kualalik no jak jinak 😎 . Hele ale trošku bílkoviny by jsi taky potřebovala 😉

eliska, to je dobře že je vše ok. Rajčata jsou zdravý, tak ať tas brzy na ně máš chuť...

rennik
autor
28. srp 2009

ahoj holky jak jste přežily dnešní parný den? já jsem ráda že už je večer, dneska mi hrozně otekly nohy z toho tepla tak teď sedím s nohama nahoře a modlím se ať to klesne. 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru