Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
4. zář 2009

dudu tak až budeš těhulenka tak se ozvi co nejdřív ať s tebou můžeme tu radostnou zprávu sdílet. 😉 držíme palečky

kuratkol
4. zář 2009

Tak tady zůstávám sama netěhulka...... asi budeme muset jít na to spermio, abychom věděli co a jak....

rennik
autor
4. zář 2009

kuratkol my jsme rádi že zůstáváš a doufáme že neodejdeš 😉

možná by to bylo rozumné někam zajít a vědět na čem jste, možná by vám pomohli a otěhotnění by pak šlo jedna radost. A ty jsi po zdravotní stránce v pořádku??

lenerka
4. zář 2009

dudu

budete nám tu holky chybět
sbad se nám brzy vrátíte 😉 držíme palečky

lenerka
4. zář 2009

kam pak nám utekla Blondy?

rennik
autor
4. zář 2009

lener taky jsem nad tím přemýšlela že se tu blondy ani neukáže 😨

dudunidu
4. zář 2009

Díky, holky, však já na Koníka budu chodit pořád, takže kdybyste chtěly pokecat, budu k dispozici 🙂 Já vám to všem strašně moc přeju, ale je pravda, že pak už je člověk z toho zoufalý, když to všem jde a jen nám pár chudinkám ne... 😅 Takže první pořešíme zdravotní problémy, pak rychle otěhotníme a zas přijdeme za váma! 😀 Ať krásně rostete, kočky! 😀 pappaaaaaa

kuratkol
4. zář 2009

rennik: No po zdravotní stránce..... mám alergie, astma, štítnou žlázu....na to vše se léčím už nějakou dobu....
Jinak mi našli ty kamínky ve žlučníku, na vyšetření, kde mi to zjistili mi řekli, že musím na operaci.... moje obvoďačka mi řekla, že není nutné na operaci, že je možné za pomocí léků ty kamínky zkusit rozpustit.... je to léčba na 4 měsíce asi... a je tam doporučení, abych nasadila antikoncepci..... asi je to pro případné mimi nebezpečné.... Počkám na MS, jestli příjde a pak začnu s léčbou..... mimo to jdu za 14 dní asi na kontrolu ke gynekoložce, tak uvidím, co mi řekne na ty měsíce snažení....a jestli mi dá žádanku na spermiogram....

kramlinka88
4. zář 2009

holky, blondy se na nás nevykašlala 😉 Je zase na týden v Čechách, tak tu bude až tak v úterý nebo ve středu... 🙂

kuratkol
4. zář 2009

...ale že by se nerozloučila 😀

rennik
autor
5. zář 2009

kuratkol: S tím astmatem tě každopádně budou v těhotenství moc hlídat,ale není to taková překážka když jsi pod kontrolou. S těma kamínkama slyším poprvé že to jde rozpouštět tabletkama ale pokud to jde tak je to určitě lepší než operace. 😉 u gynekoložky držím palce aby bylo vše ok. Možná tě pošle na laparo jestli máš průchodné vejcovody, vím že segře dělali milion testů jestli je ok a teprve potom zkoumali manžela. Ale však uvidíš co ti poví, hlavně že se to začne řešit. 😉 neboj dopadne to dobře.

kuratkol
5. zář 2009

rennik: Ty jo, ty už máš 29tt, to už je za chvilku 😀

rennik
autor
5. zář 2009

kuratkol: jo za chvilku teď už to uteče jen aby to nebylo předčasně 😒

kualalik
5. zář 2009

Hezký večer 😵

Tak dneska to byl rušný den. Ráno už jsem byla v 7h na nohou a uklízela, pak přišel truhlář a vymýšleli jsme vestavěné skříně do podrkoví a koutek pro juniora (přebalovák,skříňky)... před polednem jsem si sbalila batůžek a zamířila na hasičskou soutěž, které se zúčastnil aktivně můj mužík s kamarády 😀 super podívaná 😀 domů jsme dotáhli v 15h, uvařila jsem gulášek na zítra a chlapi od hasičské soutěže se přemístili k nám na zahradu, do altánu, vytáhli divočáčí selátko z mrazáku, narazil se sud, pustila televize... no a sledují fotbal 😀 umějí si to ale zařídit 😀 , jen je tu děsná kosa, venku je kolem 12st, sedí venku v zimních bundách,čepicích a každej si střeží ten svůj půllitr piva 😀

blondynka400
6. zář 2009

Ahoj holky,

jak psala kramli, byla jsem v čechách a bylo toho fakt tolik, že jsem se na net nedostala...

Co tady nového? Neměla jsem zatím čas dočítat, ale snad to napravím 😀

Jinak hlasím návrat do It, na velkém UTZ vše v pořádku, prý je to vzorové miminko, běžná kontrola taky vše na jedničku. A vypadá to, že budeme mít holčičku, což jsem si si moc přála 😵. Během týdne pak dodám fotku 😉

kualalik
6. zář 2009

Brý poledne 😵

Blondy, nonéééé - předběžně gratuluju k holčičce... 😵

Jdu dělat švestkové knedlíky, jako dezert... první chod gulášek.. máme tu návštěvu... 😵

eliska_v
6. zář 2009

Ahojky holky.
Blondy tak to moooc gratuluju k holčičce.. 😵 😵

matava
6. zář 2009

jeee ahoj blondy, tak to gratuluji!! necekalas v ordinaci dlouho? 😉
kualalaik, my jsme se vcera byali juknout v praze na pankraci na ironmenu = taky hasicska show, ale fucelo hrozne, tak jsme se na ne koukali jen chvilku 🙂
me manzel vcera vytocil...s naprosto klidnym hlasem rekl, ze at si jdu klidne na IUI s darcem, ze nemusim na IVF... ze proc by mel drzet dietu kdyz je preci neplodny (ja stale verim ze to geneticky nebude, takze nez pujdem do caru chtela bych aby se snazil zapracovat na zivotosprave...) grrrrrrr.... spis me to tak nejak zamrzelo, ze se snazim a on to u chipsu rekne tak v klidku... no nezbyva nam nez cekat...
ale je super, jak dnes palilo slunicko 🙂

kuratkol
6. zář 2009

Ahojky 🙂
Blondy: Neptala ses mi na volné místečko u "vaši" mudr ? Gratuluju k holčičce, taky bych chtěla holčičku 😉

kualalik
6. zář 2009

tak jsme přijeli z jarmarku,nakoupili nějaké dobroty a užitečné věci domů... joooooo holky, koupila jsem do altánu Adélu 😀 ta jak žere ty mouchy a ty létající potvory 😀 jsem z toho měla děsnou prdel, jak jsem se ji snažila nakrmit 😀

Marti, matava, tak to věřím, že tě to od manžela zamrzelo.. ale i takové řeči u nás doma proběhly (to jsme ještě nevěděli, že je problém ve mně)... ale to je spíš ta chlapská nálada, jak pindaj nesmysly v neméně vhodnou dobu... hlavu vzhůru kočko 😉 🙂

Zítra ženy jedu na 17h na kontrolu k Mudře. Jsem zvědavá, zda si vítězoslavně přivezeme domů těhu průkazku 😀

kualalik
6. zář 2009

rennik, koukám do albíčka na fotečky bříška 😵 krááááása... 😵

rennik
autor
6. zář 2009

blondy : moc gratuluju k holčičce 😉

kualaliku gratuluju k budoucí těhu průkajdě, teď už budeš tapravá těhulka 😀 a zároveň děkuju za pochvalu, jak se tak na sebe dívám tak si říkám kam to bříško za chvíli dám jestli bude růst takovým tempem, jsme obrovštíííííííí 😲

matava
6. zář 2009

dik kualalik...on je nekdy fakt hrozny, naprosta pohoda, neee? 😉 frajirek libovej 😀 spis se chce vyhnout te operaci tesa.mese nebo jak se to jmenuje...a pro neho je to samozrejme nejjednodussi a taky by to bylo i levnejsi a pro me i min namahavejsi to iui nez ivf..ale huraa, rijen je uz za mesic, kdy pujdem do caru a budem zas chytrejsi..
ale holky, jsem vam zapomnela rict..urcite znate fotografa roberta vana, ze jo? 😉 no taak mam od neho podepsanou knizku s venovanim pro mamku k narozkam a podepsane tri pohledy s jeho fotkama, byli jsme dnes na jeho vystave v manesu a byla jsme v soku, kdyz jsem ho tam videla..takovej droboulinkej 😀
urcite se ozvi po te kontrole, tesim se na same dobre zpravy 😉

eliska_v
6. zář 2009

Krásný večer holky.
Tak podle toho co počítám tak bych podle ovulace měla být 4tt+5d 😵 Tak snad už bude na utz ve čtvrtek vidět víc a snad i vyrosteme.... 😉 Aspoň v to doufám!! 😵

eliska_v
7. zář 2009

Ahojky holčiny.

Tak jak se dneska máte?? 😵 😵

rennik
autor
7. zář 2009

Ahoj Elis tak já se mám docela dobře, ležím, odpočívám a Luki se vrtí a vrtí 😀 ráno mi trochu tvrdlo bříško ale hned to zas přešlo tak snad je vše ok. Už se určitě těšíš na čtvrtek že? 🙂

eliska_v
7. zář 2009

rennik: těším se jak malá... 😵 😵 Doufám, že už bude i srdíčko!!! 😵 😵

rennik
autor
7. zář 2009

elis neboj určo už bude 😉 jak ti jinak je??? cítíš se dobře?

kualalik
7. zář 2009

hoj hoj hoj 😀

Ted jsem přijela z kontroly. Vše v cajku 😉 Vystavila mi těhu průkajdu a posunula termín porodu už na 9.4.
Čeká nás až ultrazvuk ve 12tt a pak šup do poradny 😉

eliska_v
7. zář 2009

rennik: cítím se skvěle!! AKorát trochu cítím prsa a občas podbříšek a dneska mi bylo chvíli zle..Dala jsem si svoje oblébené mléko(banánové) a to mi bylo pěkně zle už ho nechci ani vidět''! 😅
kualalik: tak to je super, ž eje vše ok!! Gratuluju ke kontrole 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru