Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
7. zář 2009

Eli, ty týdny ti tam nějak skáčou....ráno tam bylo 3tt... pak jsem tam viděla 5tt...teď 7tt....to jsem z toho blázen...

eliska_v
8. zář 2009

kuratkol: Jenom jsem něco zkoušela...

blondynka400
8. zář 2009

Nazdárek

kuallik, gratulace k průkazce, těď už si opravdová těhulka 😀. No vidíš, jak hezky rostete 😉

matava, no na velký UTZ jsem čekalal asi hodinku, ale on toho ten doktor má fakt vždycky hodně,ale hrozně jsem se s ním nasmála. U doktroky jsem čekala asi půl hodky, což docela šlo, a měla nějaqkou super náladu, tak jsme si hezky popovídaly 😀. Tedy ten tvůj manžel ale je. To nechce mít sovje dítě? Vždyť přeci ještě není nic jasného, tak proč se vzdávat, ne?

kuratkol, ptala jsem se sestřičky. Prý mají tento měsíc moc nových pacientek, tak se mám zeptat příště...

eliska_v
8. zář 2009

Blondy: Jak si se jinak měla?? 😉

blondynka400
8. zář 2009

eli, no dobře, akorát to bylo hektický.... Jak jsi dopadla ty na tom UTZ, ještě jsem nelěa čas to dočíst...

eliska_v
8. zář 2009

blondy, byli jsme tam 2.9. a píďalka tam je, ale o 2 týdny mladší!! 😒 Ale když jsem si propočítavala ovulaci, tak jsem jí měla 5.8. což by vycházelo aspoň doufám, že bude vše ok!! 🙂 Tenhle týden jdeme na další kontrolu 10.9. v 9:15 hod. ,tak doufám, že píďalka vyrostl a bude mu už tlouct srdíčko!! Doufám!!

kualalik
8. zář 2009

Brý ráno 😵

Tak mám dneska zase uklízecí mánii... lítám tu s hadrem od 8 hodin, ted ale mastím do města a rychle dom. Nesnáším ted nějak ty lidi, který se furt ptaj - tak co, jak ti je, jak se máš.. jsem radši v úkrytu doma 😀

eliska_v
8. zář 2009

kualalik: Tak hlavní je, že se cítíš fajn!!! Že je Ti dobře!! 😉 To Ti doopravdy mooooc přeju!! 😵 😵

blondynka400
8. zář 2009

kualalik, no to bude ještě horší, uvidíš 😀

eli, no ono se to nedá tak moc brát, stejně nikdy přes nic nevíš... Hlavně aby vyrostlo 😉

eliska_v
8. zář 2009

blondy: Právě, hlavně aby vyrostlo!!

kualalik
8. zář 2009

eli, jooo je mi bájově... jsem klidná po včerejší kontrole.. navíc tedy zůstáváme doma... mudra se tak na mě podívala a říká: "tak jak, budeme doma ne, je nám tak líp" 😀 ... je úplně skvělá! 😀

včera nám přišly ty dudáky a ponožky, co mám v albíčku a manželovi se nad tím tak blejskaly oči, že jsem jen dodala: aby ses mi tady nad tím nerozbrečel 😀 😀 😀 na to mám nárok já, hormonálně rozpolcená 😀 😀

kualalik
8. zář 2009

blondy, ani nevíš, jak jsem ráda, že to hlavní těhu bude přes zimu 😀 to se odstěhuju asi do hor na chalupu a budu tam relaxovat... ve Špindlu mě zná jen asi deset lidí 😀

eliska_v
8. zář 2009

kualalik: tak to je skvělý!!! 😉 Já až budu mít fotečku a dr. mi řekně, že je píďalka konečně větší, tak budu zase o trošku klidnější!! 😉
Koukala jsem do albíčka-fakt skvělý!! 😉

Včera mě bolely pěkně prsa a dneska zase ani ne, tak jsem fakt zvědavá co píďala dělá jestli vyroste, tak se asi zblázním radostí!! 😵

blondynka400
8. zář 2009

kualalik, tak tedy ty jsi rychleší než já. Já na mimi ještě nic nemám 😀

eli, neboj, vyroste.. O tom jestli tě bolí prsa nebo ne, to není 😉

eliska_v
8. zář 2009

blondy: já vím, ale všichni mi říkají a ptají se, tak co už je Ti špatně a já jím říkám ne neni je mi fajn!! A oni fakt jo?? jak je to možný?? 😒
tak to člověka znervózní, ale přece mi nemusí být špatně nebo snad ano!! 😕 😅

Jinak se příští měsíc stěhujeme do baráčku, včera jsme dali výpověď z bytu a příští měsíc se stěhujeme jupííí 😵 😵 😵

kualalik
8. zář 2009

blondy, no on to objednal manžel 😀 jinak jsem ještě nic nekupovala... čekám čekám 😀

eli, je fakt, že jsem po každé kontrole klidnější... ale člověk nikdy neví, co se může kdykoliv v průběhu i normálního těhu stát 😔 ale my musíme myslet pozitivně, aby nám ty hadi rostly 😀 😀 😀

eliska_v
8. zář 2009

kualalik: Jj, stát se může cokoliv.....
bývalý kolega z práce čekal se ženou druhé dítko, chlapečka!! Celé těhotenství bylo v pořádku a pár dnů před porodem tomu prckovi přestalo tlouct srdíčko a doktoři když odrodili, tak ho už nešlo zachránit!! 😔 😔 takže jeho žena porodila mrtvého chlapečka!! 😔 😔 😢

Ale nám se nic takového nestane!! vše u nás bude oK!! 😵

kualalik
8. zář 2009

Jinak jsem holky přemýšlela, že asi položím svůj život v boji s látkovýma plínama 😀 chci to vyzkoušet ... a když to nepůjde, tak hold to nepůjde 😀

rennik
autor
8. zář 2009

ahoj holky 😀

blondy hurá ty ses nám vrátila 😀

elis neboj nám se to určo nestane protože jsme šikovné maminky a my ty prcky odrodíme s přehledem a budou úplně v pořádku. To si teď říkám pořád 🙂 jinak ty prsa a podbřišek mě ze začátku taky bolely ale to poleví uvidíš. Mě furt doktor říkal že je to kvůli tomu že se děloha roztahuje.

kualaliku krásné fotečky v albíčku, teda ani já nemám přebalovací pult ( páč bych ho ani neměla kam dát) takže tiše závidím 😀 😀 😀

eliska_v
8. zář 2009

kualalik: Já jsem ze začátku taky nad tím přemýšlela, ale ještě nevím!! 😅

rennik
autor
8. zář 2009

kualaličku já taky budu z počátku dávat látkové plínky, budu je sice dávat do pemprsek ale myslím si že se to v dnešní době dá zvládnout při všech možných technických vymoženostech jako jsou automatky, to ať klidně mimčo čůrá a kadí 😀 😀 😀

kualalik
8. zář 2009

eli, vyzkouším klasické plíny i ty moderní.. fleecové, AIO, apod. 🙂 a pak umřu 🙂 můžu ti poslat jeden mail o látkovkách.. kamarádka ho vytvořila a je fakt super! 😉 Jestli chceš, tak mi písni do IP mailovku.

rennik, ahojda, mě bude dělat komodu s přebalovákem soused truhlář, ... do podrkoví nám vlastně ted bude dělat všechen nábytek na míru.. tak že pak ten přebalovák jen odšroubujeme a použijeme jako skříňku 😉

eliska_v
8. zář 2009

rennik: Já budu zatím ráda, když o něco píďalka vyroste!! 😅

rennik
autor
8. zář 2009

jo jasně to je super že se to pak dá dál využít. Já se bohužel musím přizpůsobit našemu bytečku, budu ráda že se mi tu vejde postýlka ale s komodou už by to bylo moc. Hold nejde všecko jak by si člověk přál. 😔

kualalik
8. zář 2009

eli, tak jsem to poslala, byla jsem ještě venku pověsit prádlo, proto mi to tak trvalo 😀

rennik, já to chápu, když se člověk musí přizpůsobit... 😉 my to podrkoví nemáme moc zařízené a tak ted na to přišel čas 😉

eliska_v
8. zář 2009

kualalik: jj, už jsem si všimla!! 😵 😵 Jdu se na to podívat!! 😵 😵

Holky držte mi na čtvrtek palečky!! 😵 😵

eliska_v
8. zář 2009

kualalik: Sice jsem to ještě celé nepřečetla, ale je to dobře napsané!! 😵 😉 Ještě jednou děkuju!! 😵

kualalik
8. zář 2009

eli, nemáš zač... 😵

a hlavu vzhůru na ten čtvrtek a myslet pozitivně 😉

eliska_v
8. zář 2009

kualalik: Já se snažím myslet pozitivně... 😵 😵 Jdu si dát něco dobrého, ale ještě nevím co!! 😀 😀

blondynka400
8. zář 2009

kualalik, no já tedy rozhodně klidnější nejsem. Najeddnu stranu jsem myslela, že když začnu cítit pohyby bude to lepší. Ale nějak neni, protože pak třeba delší dobu nic necítim (2 hodiny 😀 ), a hned mi to v hlavě šrotuje, jestli je moje chudinka malinká v pořádku, takže asi tak 😀 . Kdyžto nazačátku jsem byla úplně v klidu...
K těm látkovkám taky je chci. Ale ne takovéty klasické, ale ty co vypadají jako papírové, ale jsou látkové s bambusovým vnitřkem. Akorát navím jak tady je velká vlhkost, zda to bude schnout....
😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru