Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
14. zář 2009

kualalik: Se mnou byl na prvním, ale teď byl v práci, takže to bohužel nevyšlo ☹

kualalik
14. zář 2009

hm, tak v tomhle naštěstí problémy nemáme, manžel podniká, tak že je pánem svého času 😉
Ale stejně ty nastávající utz jsou lepší, už je toho více vidět 😵

eliska_v
14. zář 2009

já právě chci, aby tam byl se mnou a on taky, ale teď si dovolenou vzít nemůže!! 😒 Tak sand další kontrolu už tam bude!! 😵 😵

kuratkol
14. zář 2009

Taky bych chodila s manžou, kdyby bylo na co koukat 😉

blondynka400
15. zář 2009

Ahoj holky,
tak se mám relativně dobře, už to docela jde, člověk si nějak časem zvykne... Ve čtvrtek se vracím do teplých krajim, tady v čechách je na mě jaksi zima 😀

kuratkol, hold bohuželo máme tragedii v rodině, je to fakt nic moc, ale jinak je vše ok, malá kope jak o život 😵

eliska_v
15. zář 2009

Ahojky blondy.
Jj, v čechách je pěkná zima!! 😖 😠 Ale snad bude ještě teplo!! 😅

To je skvělé, že malá kope!! 😵 😵

lenerka
15. zář 2009

ahoj Blondy

ty jsi byla v čechách?
nějak mě to uniklo
to je super,že malá kope,je to super pocit,že tam ty drobky máme co?

mě nějak nepřjde,že je tu zima
20C je ok
horší je déšt vítr

lenerka
15. zář 2009

tak jak jsme byla ma tom velkým ultrazvuku ve 13tt
tak jsem tam byla bohužel sama
manžel byl v práci a nějak nemohl se uvolnit

ale toho 30.9,jak jdu za sna gennet,tak tam jde se mnou ségra a její synáček
už se těším
prckové budou mít zážitek

lenerka
15. zář 2009

kuratkol

nebo oni vás daj do kupy a taky budeš těhulka 🙂

lenerka
16. zář 2009

kde jste všechny???

kuratkol
16. zář 2009

Já jsem tady 🙂

lenerka
16. zář 2009

no aspoň někdo
a jak se máš?

kuratkol
16. zář 2009

No nic moc.... ale si představ.....že dnes mě tak bolelo v podbřišku při každém zakašlání jako při ovulaci. Jsem 27 DC, cykly mám 28 denní, takže bych to měla v pátek dostat. Zdálo se mi to divný, tak jsem si udělala ovulační test a ovulace je fakt tady.... Nevím, čím to je, že se mi to tak posunulo. Možná je to tou mojí medicínou...jeřáb ptačí, kontryhel, heřmánek, máta, listovka ..... nebo fakt nevím čím.... taky jsem trochu nachlazená.... divný...

blondynka400
17. zář 2009

Ahoj holky,
tak se hlásím z Itálie 😎

eli, ty už áš těhu kalhoty? 😕 Já je tedy začala nosit před pár dny, a to jsem je zatím ěla jen jednou, jinak nosí normální oblečení....
Jo a překvapila mě ta vaše velikost L, takový hubeňouři a L? Já má M a ještě je i to velké 😒 😀

lenerka, no jo byla, neplánovaně, bohužel nějaké rodinné problémy... No pocit je to fajn, ale když nekopala, bylo to najednu stranu lepší 😀 . Hlavně jak skoro všechny říkají, že do nějakého 30tt je to příjené, tak alá tedy uí už teď koupnout pěkně razantnšě a moc příjemné to tedy není 😝 😀 . Ale jen ať kope, alespoň ví, že je ok. Když se vždycky "delší" dobu neozve, mám takový divný pocit......

kuratkol, ty jsi měla přeci vždycky naprosot vzorně přesnou ovu ne? Co sis to naordinovala za medicínu? Proč máta a heřmánek? 😕

lenerka
17. zář 2009

blondy

tak já už taky nosím vše L nebo těhotenské
do normálního s enevejdu,ale to je jasný,už jsme podruhé těhotná
a to bříško je větší
moje mimčo kope hlavně v noci
a už mě pěkně tlačí na močák

co říkáš na ty moje žíly v oblasti vnitřních stehen a už mě to jde i na pipku ach jo to to bolí ☹

eliska_v
17. zář 2009

Ahoj holky.
Tak u Dr. jsme byli a dopadli, tak jak jsem to ani v tom nejhorším snu už nečekal!! 😢 Miminko se přestalo vyvíjet!! Příští týden jdu na revizi!! 😢
Ňákou dobu sem nejspíš nepůjdu, takže se mějte!! 😔

kualalik
17. zář 2009

Eliško, panebože ☹ kočkoooo, moc mě to mrzí... 😔 Jen sem přijď mezi nás, popovídáme si tu a určitým způsobem se ti trošičku uleví... 😔 písnu ti do IP...

blondynka400
17. zář 2009

lenerka, tak mě b říščko už taky dost povyrostlo, ale v podstatě až teď poslední týden, předtím to byli spíšč takovéty špeky...
Tak to já mám zas dobrý, malá v noci v podstatě nekope, kdykoliv jsem v noci vzhůru, tak spinká a aktivní je spíše přes den. Na močák mi naštěstí netlačí, ale bočas si z něho udělá kopací míček 😀

eli, jak už jsem napsala v druhé diskuzi, je i to hrozně líto, vím co prožíváš a jak to bolí , drž se 😵

matava
17. zář 2009

Eli....to je sila...moc na tebe myslim...stale cekam na MS, takze jsem ted citlivka citliva a tohle me zase dostalo...
takovou zpravu jsem tu tedy necekala, vzdy se sem stavim si precist vase tehulkovske povidani a ted tohle, ach jo..
my stale bojujeme o vlastni mimco..muz jde zitra na podrobnejsi hormon. profil, jelikoz ten u apoli je pry dost o nicem a prvniho rijna se dozvime vysledky a taky jsem zvedava, co odhali ultrazvuk..no a pak se uvidi...
nevim jak u vas, ale mame v byte hroznou zimu, zlaty open space s klimackou 😉

blondynka400
17. zář 2009

matava, a kam vlastně teď chodíte? 😕
Nemáš to lehké, viď....

Zimu? Já měly v bytě v čechách tak akorát. Chtěla jsem říct tak si zatop, ale asi musíš počkat na začátek topné sezony, co? 😖

matava
17. zář 2009

no jo no, panelacek..rano a vecer fakt klendra ze ani teply fusekle a dve vrstvy nahore fakt nepomuzou a chodim po byte se studenym frnakem..nastesti jsem ale minuly rok nechala nainstalovat do koupelny topne teleso, takze tam si vzdy hezky zatopim a je tam jak v saoune..ucty za elektrinu budu resit az v lete 😀
no..od sexuologa v apoli jsme se presunuli k soukromemu vyhlasenemu andrologovi Kocimu z andromedy...sice ten sexuolog napsal zadanku do gestu, ale jelikoz pronesl neco ve stylu ze podle nej to tesa mese stejne nema cenu, tak nebudem ztracet cas a jdem rovnou k tomuto borcovi..napr. dokazal najit spermie chlapovi, ktery uz mel dve neuspesne tesa mese za sebou atd..schvalne jukni na jeho stranky andromeda.cz...hodne publikoval atd..mam ho na doporuceni od holek z azoospermie, kazdopadne on se venuje i jinym chlapskym problemum a po hlase je to sympatak...
a ctrnacteho rijna jdem poprve do caru..je fajn, ze zatim zjistime hodne veci takhle kolem, pak s nami uz vlastne nebudou mit moc prace 😀

blondynka400
17. zář 2009

matava, to zajímavé, v Praze zatím dočasně máme také byt v paneláku, k tomu v celé bytě dalžba nebo plavoucí podlaha což nic teplého není a zima mi fakt nepřišla 😕 . Ale ono asi dost záleží na orinetaci a místě...
No mslím, že jste se rozhodli dobře, chce to zkušeného androloga, občas umí zázrky... Jen jestli si dobře pamatuju není to hrazené pojišťovnou co?
A car jste si vybrali nakonec jaký? Možná už jsi to psala, ale já byla teď trošku mimo misku... 😖

kualalik
17. zář 2009

Marti, tak tfuj tfuj tfuj ať se vám to pohne kupředu 😵 jestli to není hrazené pojišťvnou... my jsme si s mužem říkali, že prostě kdybysme měli přijít k miminku jinou cestou než přirozenou, že zaplatíme cokoliv... 😅

Téma zima, jsem asi jediná, komu je doma kosa 😀 ale je fakt, že na noc teda mám raději zimu, to spíme s otevřeným oknem.. jak tu byly ty přízemní mrazíky, tak je teda pravda, že mi k ránu byla kosa a lezla jsem k manželovi,kterej se díky mým ledovým hnátkám raz dva vzbudil 😀

matava
17. zář 2009

neni...prave proto muz tak drzkuje, ze radeji chce jit rovnou do darce..ty konuzltace stoji tak kolem tri tisic, to je v poho, stejne uz ted davame hromadu penez do ruznych vitaminu..ty penize litaji....no ale ta operace stoji nejakych 35tisic...
pujdem k apolinari, doporucila mi ho nase doktorka 😉 a holky z apoli diskuze tam jsou spokojeny, tak uvidime..
nas panelak neni zatopeny, ale aspon palstovy okna uz mame a aktualne se dela i novy vytah kam se vejde i kocarek..jako na objednani 😀

blondynka400
17. zář 2009

matava, tak apolináře plně schvaluji, máají fakt dobré výsledky...
Tak určitě budeš výtah potřebovat 😉 😵
Hold levné to není, ale co je v životě zadarmo. Peníze budou a my ne, podle mě se to vyplatí zkusit.....

matava
17. zář 2009

moje rec blondy..nejak na to nasetrime a vanoce proste budou skromnejsi, ale vsichni to urcite pochopi..nastesti snad oba dostanem nejaky bonus pred vanoci, takze by to casove nejak melo vyjit..
jo a potes me do IP jmenem holcicky 😉

blondynka400
17. zář 2009

matava, jé já na tebe zapoměla, promiň, pošlu do IP, ju? 😎
Já myslím, že když se to povede bude to ten nejkrásnější dáreček ne? 😉

matava
17. zář 2009

presne tak, hlavne v rodine i blizci kamaradi o nasem problemu vedi, takze kdyz vitezoslavne budem na vanoce hlasat, ze mame zamrazene spermie, tak se budou radovat s nami 😀 tedy samozrejme klepu na zuby abych to nezakrikla 😀

blondynka400
17. zář 2009

matava, jasnačka to je potřeba. 😎 A na případné IVF by jsi chěla jít kdy?

matava
17. zář 2009

co nejdriv..pokud by slo opravdu vse jako po masle, tak muz by v listopadu mohl jit na operaci a na konci rijna by uz mohla byt podana zadost na pojistovnu, tak ja naivni optimistka opravdu verim v ty vanoce...rada si odpustim klasicke rodinne panakovani u stromecku kdyz bude aspon malinkata sance, ze by se nejaky mimisek mohl uchytit 😀 ale vis co..ja si to vzdy tak planuji a pak to dopada tak jak to dopada...uz jsem v praci ctyri roky a tolikrat jsem si rikala, ze napr. na dalsi audit uz tam nebudu nebo na dalsi vanocni vecirek atd..a stale tam strasim 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru