Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
17. zář 2009

matava. Ach jo, zas jsem napsala odpověď a ono se mi to smazalo, nevím co s tím dnes je....
Tak třeba se to stihne, přáala bych ti to, zas na druhou stranu to nezní tak nereálně 😵
A k tomu panáčkovy, třeba by sis ho mohla dát na podporu uhnízdění. Já jsem nějakého v tom vítězném cyklu měla, absolutně jsme tenkrát tom nedávala žádnou šanci, bylo to hned měsíc po tom druhém potratu, tak jsem si dala 😀 (a dokuď není embyrjko spojené pevně s matkou, nic se neděje 😀 )

matava
17. zář 2009

a jakyho pajdulaka sis dala? nejakou sladarnu nebo bylinkarnu? 😉

blondynka400
17. zář 2009

Hele tenkrát to byly citronová danzka vodka. Jestli chceš znát přesnou značku 😀 😀 😀

matava
17. zář 2009

nooo, to zni taky dobre 😉 tak dik za tip, neco podobneho koupim treba pod stromecek pro rodinku a bude veselo 😀 teda ale uz me hrabe, je zari a ja uz tu regulerne resim vanocni darky 😀 jeste ze uz je zitra patek 😉

blondynka400
17. zář 2009

matava, ona má i takovou krásnou kovovou láhev a je fakt dobá, a to tvrdý moc nemusím....
Tak co vánoce za dveřmi, lepší než pak na poslední chvíli 😀

lenerka
17. zář 2009

Eli

moc mě to mrzí
jsme tu všechny s tebou
určitě se to zase brzy povede

eliska_v
17. zář 2009

lenerka: Víš takovou bolest jsem ještě nikdy nezažila!!
Brečím kudy chodím!! Ve vaně jsem teď probrčela celou hodinu... 😢 😢 Bojím se, nechci...proč my!!!! 😢 😢 😔

lenerka
17. zář 2009

já vím,že to musí být šílený pocit
ale furt je lepší na začátku než když už někdo má pohyby ☹
švagrová přišla o mimčo v 8měsíci
a moje ségra přišla o mimčo narozené a bylo Anetce 3měsíce
bolelo to moc
hodně jsem brečela přeci jen je to rodina
nechtěla jsem ani děti po takový ztrátě

ale podívej všechno dopadlo dobře
švagrová má skoro 3letou holku
a další holku čeká
a ségra má 2,5letýho kluka

všechno hnusný nakonec se obrátilo v dobré
bude to bolet,břeč to ti neublíží
ale určitě se vám brzy poštěstí a zas ebudete štastný veřím v to!!!!!

jsem s Tebou
musíte být s manželem silní

blondynka400
17. zář 2009

lener, ještě jsem ti zapoměla odpovědět na ty žíly... Máš je jakoby vystouplé? Předpokládám, že se ti začínají sdělat křečáky, bohužel toho s tím moc nenaděláš. Zkus koupit a mazat veneruton a kdyby to nepomáhalo tak pak koupit stahovací punčochy... Jeslti máš jiný problém a já to blbě pochopila tak promiń 😅

eli, já vím, že to není útěcha, ale nejste to jen vy, bohužel je nás spousta, já si to prožila dvakrát... 😔 . Vím že to bolí, ale ono to přebolí neboj. Ber to tak, že se přestalo vyvíjet protože tam bylo něco špatně, a je lepší, když to příroda vyřeší takhle 😉
Jinka jen se vybreš, pomáhá to...

blondynka400
17. zář 2009

lener, můžu se zeptat co se poprvé stalo že přišla o mimi v osmém měsíci? 😕

lenerka
17. zář 2009

mimčo se přestalo vyvíjet
do 8měs.dr.na nic nepřišli,ale pak to začlo mimčo mělo mít okolo 2kg
a mělo jen 1kg
nic příjemnýho,ale už je to za nima a jsou šťastná rodina

blondynka400
17. zář 2009

lener, hm, tak to je tedy docela síla. Na začátku se to ještě dá, ale zjistit po osmi měsících že je něco špatně....
Hlavně že je teď šťastná 😵

lenerka
17. zář 2009

to jo no
už to šílený období maj snad obě za sebou
jak ségra tak švagrová

ale když máš děti ,tak se bojíš už celý život

blondynka400
17. zář 2009

lener, jojo, to máš pravdu. A ono na tohle částečně ani děti mít nemusíš, bohužel, stačí mít opravdu rád 😖

kuratkol
17. zář 2009

Ahojky holky, jaká smutná novina ☹ Eli, zase se povede.... vím, že to bolí.... ☹

Blondy: To jsem si nasadila medicínku co ? Tak mám ovu po 28 dnech, sranda.... No mátu a heřmánek prostě proto, že mi bylinkový čajíky nějak zachutnaly..... Rozhodně nechápu, co mohlo způsobit tak zásadní posun ovulace.....

Vám ty týdny těhu naskakují tak rychle..... ten čas letí...

kramlinka88
18. zář 2009

ahojky, tak jsem se tu zase po delsi dobe ukazala.... 🙂 Jsem ostuda, ja vim 😒

matava: ja tak poctive docitam ty tvoje prispevky a hrozne moc vam s manzelem drzim pesti at to vyjde a mimisek je na ceste nejpozdeji v lednu 😉

Kdyz vidim co si nektere holky musi vytrpet, Blondy, Eli, Lener ta tvoje svagrova, holky me je z toho smutno, a o to vic si vazim toho, ze to u nas slo tak rychle....a je pravda to s tim strachem, jsem tak nedavno uvazovala, ze ten opravdovy strach zacne teprve v okamziku narozeni, to bude peklo....ale ja jsem posledni dobou nejaka citlivka, tak si na takove veci zakazuju myslet, bych se z toho zcvokla.

kuratkol: no a co ty kocko, jak to u tebe vypada s tou operaci??? Pokud mas opravdu problemy a zachvaty, tak je nejlepsi ten zlucnik dat pryc co nejdrive. V tehotenstvi se to pry vetsinou jeste zhorsuje vlivem hormonu, takze bys zbytecne trpela. Ja mam od operace uz skoro trictvrte roku a uz nejakou dobu muzu jist opravdu uplne vsechno....a to mi tesne pred tou operaci bylo blbe uz i z obycejneho rohliku 😒 Tak doufam ze i u tebe vse dopadne co nejlepe 😵 Budu drzet pesti 🙂

rennik
autor
18. zář 2009

Ahoj holky

eli bobku moc na tebe myslím a držím palečky aby to přešlo co nejdřív, vím že to jen tak nepůjde a že nikdy nezapomeneš ale možná to tak mělo být, možná ten drobeček měl nějaký problém a třeba by se to projevilo až ke konci těhu nebo po porodu a to by bolelo určitě o moc víc. Udělal tam bráškovi nebo sestřičce v bříšku místo, to špatné vzal na sebe a druhé miminko bude určitě v pořádku!!!! Moc moc moc na tebe myslím, drž se bobku a pokud se ti chce plakat tak plač co můžeš někdy je to ten nejlepší lék.

Jinak my jsme včera opět pádili k doktorovi, měla jsem silné tvrdnutí břicha a tlak v podbřišku jako u MS. Naštěstí dr říkal že se dál neotvíráme, napsal nám Magnosolv a musíme ležet a vstát jen na záchod. Takže se o nás taťka stará, uklízí, vaří atd.... Lukášek je otočený hlavičkou dolů a prý je to ukázkové miminko, velikostně odpovídá přesně 30tt. takže obříka naštěstí nečekáme.

kramlinka88
18. zář 2009

rennit: ty jo musis mu domluvit at tam jeste nejakou dobu vydrzi 😉 ze zivota venku si jeste uzije 😉
Drzim pesticky at vse dobre dopadne 😉

kualalik
18. zář 2009

Ahoj ženy, mě je dneska nějak divně... 😒 nevím proč... takovej zvláštní pocit... a hlavně, mám trochu obavy z pondělního ultrazvuku 😔 ach jo...

rennik
autor
18. zář 2009

holky není to nějaký divný měsíc?????? všem se nám nějak smolí 😠

kramili děkuju taky doufám že tam ještě zůstane, ale doktor říkal ať se nebojím, že to nevypadá že by jsme porodili dřív, že se čípek nezkracuje takže aspoň jedna pozitivní zpráva.

kualali tak hodně odpočívej bobku ať je ti dobře.a neboj UZV dopadne určo dobře 😉

blondynka400
18. zář 2009

Ahoj holky,

renník je to divný měsíc. Já se zas od minulého týdne nemůžu zabvit pocitu, že se malé něco stane, je to fakt na palici. Jakmile se nějakou delší dobu neozve, nebo v dobu, kdy se vždycky ozvala, začnu být nesvá, že jí něco je a nevím co s tím, tohle jsem předtím fakt neměla 😔 . Tohle je blbý rok, bohužel...
Tak se hlavně šetři, musí tam alespoň ještě měsíc vydržet, lepší déle. Hele teď budu možná trošku ošklivá, ale nemáš to malinko z toho jak jsi se dřela a tahala těžký věci? 😕

kualalik, tak vidím jsme na to všechyn stejně, ale ono to bude ok, neboj 😵

kuratkol, to docela ano. Kaqždopádně být tebou bych heřmínek a mátu vynechala, to je kontaproduktivní

rennik
autor
18. zář 2009

blondy asi jo, sice jsem těžké věci netahala, bylo mi celou dobu skvěle a proto jsem se snažila pořád něco dělat, je fakt, že jsem kosila trávu sekačkou bez elektriky, chodila jsem po horách, doma jsem furt zavařovala, kopali jsme brambory...... no víš jak tady na chalupě je pořád co dělat a furt mi všichnio říkali:musíš zůstat aktivní jinak moc přibereš a pohyb těhotenství svědčí.... no tak jsem pracovala aby byl doma klid. Teď toho lituju měla jsem víc odpočívat. No marné člověk se poučí až když se něco posmolí.

blondynka400
18. zář 2009

renník, no zorvna právě ta sekačka a bramobory, to fakt není ideální pohyb...
Já právě dělám taky skoro všechno, každý mě pořád okřikuje, že to nemám tahat a pod, že to nemám děalt, že se mám šetřit. Včera jsme dostaal kázání od manžela, jenže já si přijdu úplně v pohodě, tak proč bych nemohla, ale asi je to špatně, no budu se nad tím muset zamyslet 😔 .
ale naše babičky taky i v devátem měsíci pracovali na poli a vládli to, tak proč my jsme tak choulostivý 😝 😀

rennik
autor
18. zář 2009

blondy je fakt že kdysi babičky pracovali až do poslední chvíle jak mi pořád připomíná Honzova babička, ale taky je pravda že kdysi plno dětí umíralo, nebyla taková péče o maminky prostě je jiná doba a my se musíme dost šetřit. 🙂

blondynka400
18. zář 2009

renník, jo to je pravda....
Jenže mě to šetření nějak moc nejde 😔 . Třeba bez cvičení si to fakt neummí představit, ale ot myslím že dělám s rozmyślem, tedy snad 😀

A co jinak, jak ti je?

rennik
autor
18. zář 2009

no kromě toho tvrdnutí břicha mi je dobře, akorát začínám mít panický strach z porodu, mám šílené sny, takový pocit beznaděje že ty bolesti nezvládnu... 😒 jsem divná co? Asi je to tím že do toho vidím z pohledu sestry, někdy si fakt říkám že bybylo lepší být laik..

blondynka400
18. zář 2009

renník, nejsi divná, to má spousta žen- Ale určittě to zlvádneš, zvladly to všehcny tak proč by jsi to nezvládla ty..
Jojo, to taky říkám že občas je lepší nevědět, pak člověk zbytečně moc přemýšlí... Ale ty jsi šikula a budeš mít krásnýho klučíka 😵

eliska_v
18. zář 2009

Ahoj holky.
Tak 22.9. jdu na revizi, tak na mě myslete děkuju!! 😔
Pan Dr. mi dneska řekl, že pokud bude všechno v pořádku, takže se můžeme začít snažit za 2 měsíce...Tak uvidíme!!

rennik
autor
18. zář 2009

elis určitě na tebe budeme moc myslet!!!!

a za dva měsíce tě tu znovu uvítáme jako těhulku 😉

blondy: ji já vím že to zvládly všechny tak že to zvládnu i já ale mám z toho strach, neumím si představit jaké to bude, jak to bude snášet manža, jestli tam neomdlí, chtěla bych rodit bez epidurálu ale nevím jestli to dám, spíš se hodně bojím toho přístupu místních doktorů, tím že je znám jak už jsem ti kdysi psala tak z nich mám husí kůži, chytnout k porodu přimáře ( co mi kdysi během praxe sežral svačinu) debil jeden, tak snad asi přestanu v tu chvíli rodit, a navíc některé staré sestry jsou tež jak rakety, potvoryjedny výbušné, kdyby mohly tak tě nastřihnou už mezi dveřma....... no mazec fakt. Právě se snažím zjistit jestli chodí k porodům i můj doktor, vím že když má službu v nemocnici tak k porodu u svých pacientek jde, ale nevím jestli chodí i po domluvě s pacientkama, jestli se to platí atd........... 😨

pavlisa
18. zář 2009

Ach holky moje, tahle stránka diskuze přeci je kouzelná, skoro všechny jste otěhotněly, tak neztrácejte optimismus a naději!!

Elinko, musí to být strašný pocit, ale Rennik a ostatní ti to moc pěkně napsaly..příroda je mocná a to mrně mělo možná opravdu odejít takhle včas..já vím, lehce se to říká a o to hůř prožívá..Každopádně si teď budete zase užívat snaženíčko a s manžou vás to hrozně moc psychicky spojí, tahle bolístka.
A přístí týden na tebe budeme myslet, neboj..

U mě fáze čekání, jsme objednaní na říjen do Gestu a uvidíme, co nám doporučí. Vypadá to asi nejdřív na IUI. Není to moc velká pravděpodobnost, že se to podaří, ale já normálně ovuluju, tak se to asi zkusí. No a pak to složitější vyšetření, jestli jsem i já v pohodě..v listopadu kontrolní spermiogram a tak dál a tak dál.
Aspoň tak si to představuju já. Takhle děsně jednoduše.
A až se to povede, samozřejmě vám napíšu.
Držte se 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru