Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
22. zář 2009

blondy, kdyby jsi viděla, jak to pomáhá fakt na všechno... máme z toho mastičky (z vazelíny) a rodinní příslušníci si tím mažou zestárlá kolena, klouby, ... máme to naložené v lihu, v Alpě, ... naštěstí to tedy máme jen pro osobní užití 😀 ale jednou to manžel fláknul do bramboráků na chalupě a to bylo 😀

blondynka400
22. zář 2009

kuaalik, a konopí pěstujete normálně na zahradě? 😕 . Tam právě v létáčku bylo spousta produktů, až jsem bxla překvapená, na co všechno to je.....

kualalik
22. zář 2009

blondy, písnu ti radši do IP 😎 člověk nikdy neví tady že 😎 (tím nemám nic proti našim holkám diskuzi, ale pro případ, že by sem nahlížel někdo, kdo mě sem chodí "sledovat") 😉

blondynka400
22. zář 2009

kualaik, ok 😀

kualalik
22. zář 2009

tak myslím na tu naši Elišku 😔

rennik
autor
22. zář 2009

Ahojky 😀

kualaličku můžu taky vědět ta určitě krásná jména???? 😀 mooooooooc prosím jsem zvědavá jak stepní koza 😀
a mimochodem taky myslím na Eli- bobek snad to zvládne dobře, hlavně ať je v pořádku!!! 😔

lener že by taky kluk??? huráááá to by bylo prima už by nás bylo dost 😀 😀

kuratkol: jo díky já jsem to večer četla jen zbězně, dneska po důkladném přečtení jsem se taky dočetla 😉

blondy nevím čím to bylo, že měla tak dlouhý porod ale vůbec se neotvírala, měla prý úplně stažené ty svaly pánevní a nechtěly povolit tak nevím, kdyby to bylov poho tak bych se ani minutu nerozmýšlela a chtěla bych svého doktora i přes to vyvolání. On je titž fakt super. A kamarádka mi říkala že ho měla u porodu a že byl skvělý, že se furt ptal jak to snáší, jestli to moc nebolí i při šití byl ohleduplný a ptal se jestli moc netahá atd...

pavlisa
22. zář 2009

Kuratkol: ještě se ti nepodařilo najít nějakou jinou doktoru nebo doktora,jo? Ale ono je fakt někoho dobrého sehnat docela těžké. Znám to z vlastní zkušenosti..a co ten žlučník?

holky jedny těhotný, tak to vás budu muset brzo dohnat, ať zvednu statistiku miminek holčiček v téhle diskuzi 😀

rennik
autor
22. zář 2009

pavlis moc bych ti to přála, ale kolem mě jsou kamárádky těhulky co ve většině případů čekají kluky, nevím co je to za rok, ale příští rok možná budou převažovat holky 😀

blondynka400
22. zář 2009

renník, hele nemůžu za to dát ruku do ohně, ale fakt si nemyslím, že tohle by způsobilo vyvolání. Schválně se na to doktrora ještě zeptej....
To co píšeš měla ségra při prvním porodu taky, a bylo to vše přirozené...

pavlisa, taky chceš holčičku? 😵

rennik
autor
22. zář 2009

🙂 blondy určo se ho zeptám, ale tak nějak se teď asi víc přikláním právě k tomu rodit s ním i za cenu že by mi to vyvolávali, kdyby to bylo v období kolem termínu tak bych to vůbec neřešila. Šla bych do porodnice s klidem že se malý prostě narodí, že jsem tam pod kontrolou a hlavně!!! že je tam můůůůůůj hodný doktor a ne ti oplzlí a sprostí co tam jsou. Ale musela bych na to jít takticky aby o tom nikdo z rodiny nevěděl, hlavně ne MM protože už vidím jak by zmatkoval, spíš bych byla radši kdyby za mnou třeba přijel až z práce. No nevím možná se ještě rozmyslím jinak ale zatím u mě převládá tato varianta.

blondynka400
22. zář 2009

renník, no jestli víš, že ti doktoři tam jsou fakt tak horzní (což tedy asi docela víš 😀 ), tak pak asi ano.... I mně se to zdá jako lepší volba a to jsem odprůce zbytečného vyvolávání...
Tak nikomu by jsi to říkat přeci nemusela ne? A stačí mu zavolat jsme v porodnici, přijeď 😉

rennik
autor
22. zář 2009

No právě, taky si myslím že by to možná takhle bylo lepší ale uvidíme co nám řekne ten náš doktor. 😅 to víš že bych to nikomu neřekla, akorát že by jim přišlo divné že jdu někam s plnou cestovkou. To víš u nás na baráku je babi Sherlock Holmes a Colombo v jedné osobě té neunikne nic!!! 😠

blondynka400
22. zář 2009

renník, tak co se domluvit s nějakou kamarádkou aby ti tam tu tašku vzala dopředu? 😕
No jo, nemáš to holka jednoduché 😀

rennik
autor
22. zář 2009

Já si říkám že taška by už asi bylo to nejmenší. Dívala jsem se na stránky kde má můj dr. ordinaci a byl tam i jeho email tak jsem mu pisla ohledně toho doprovodu tak uvidím co mi odepíše. 😀 drž palec

lenerka
22. zář 2009

na velký ultrazvuk jdu na gennet na Letnou 30.9. v 10h
a 100% chci vědět co to bude,abych si mohla připravit výbavičku 😉
snad se prcek vyšpulí a ukáže se co to bude

kačka stejnak všude roztrubuje,že máme v bříšku kluka 😀

lenerka
22. zář 2009

kuratkol

no my jsme začli aktivně na mimču pracovat v březnu
aby to bylo na vánoce,jako byla kačka
ale povedlo se to až v květnu
tak to bude únoráček
ale jo příroda mě má asi ráda,docela se to povedlo brzy

ale neboj taky se dočkáte 😉

kuratkol
22. zář 2009

pavlisa: lepší doktorku jsem ještě nenašla, čekám, jestli se mi blondy zeptá té její.... Jinak žlučník začnu léčit, jak dorazí MS. Díky mé zázračné léčbě se mi rozhodil cyklus, takže čekám MS až tak kolem 40.DC.

lenerka: Budete chtít ještě třetí mimi ? 🙂

lenerka
22. zář 2009

kuratkol

jak jsi na to proboha přišla?
kdyby záleželo jen na mě.tak mám jen Kačku,ale manžel jedináčka nechtěl
určitě v dnešní době uživit 2děti bude zajímavý
2 a dost 🙂

tebe trápí žlučník?
jaká máš příznaky?

kuratkol
22. zář 2009

lenerka: Příznaky byly ty moje kolapsy a ultrazvukem se potvrdily kamínky ve žlučníku. Ukecala jsem mudr. na léčbu léky místo operace, ale léčba je prý na půl roku až 2 roky ☹. Léky jsem zatím dostala na 4 měsíce a musím chodit na jaterní testy každý měsíc...

kualalik
23. zář 2009

Brý ráno 😵
Tady je dneska mlha jak blázen... to mi to prádlo asi neuschne že 😀

rennik
autor
23. zář 2009

kualaličku koukám jako blázen ty máš dlouhé vlasy 😨 to je překvápko jsem viděla tvoje fotečky jen s krátkýma a teď tohle 🙂 mooooooc ti to sluší 🙂 a u nás je krásně jako blázen, slunce svítí, ptáci zpívají 😀 😀

eliska_v
23. zář 2009

Ahoj holky.
Tak mě dneska pustili domu a zítra ráno v 8 hodin jdu do nemocnice ještě na ultrazvuk, tak snad bude všechno ok!! Ale musím říct, že doma je doma a jsem ráda, že jsem z nemocncie pryč!!

Děloha bolí, ale nekrvácím!! takže snad už bude jenom dobře!!

rennik
autor
23. zář 2009

ahojky eliiiiis 🙂 to je super že už jsi doma, tak teď hlavně odpočívej ať je všechn 🙂 v pořádku a dáš se brzo dokupy. A určitě bude dobře!!! 🙂

blondynka400
23. zář 2009

renník, jasně že držím palec a ne jen jeden 😀

lener, určitě bude spolupracovat a když ne, tak si hold půjdeš zaběhat na schody 😀

kuratkol, já jsem se zeptala, už jsem ti to tu psala.... Mají teď v září na ordinaci celkově moc nových, navíc doktroka teď bude mít dovolenou, mám se zeptat někdy v říjnu 😉

kualalik, koukám, nová fotka 😵
Tady krásně svítí sluníčko a je přijmenně 😎

kualalik
23. zář 2009

Eliško, ahojda, tak ať ti je každým dnem jen líp a líp 😵

Rennik, mno jo, moje nejdelší délka vlasů, po bradu 😀 😀 😀 ještě že jdu 16.10. na ustřižení 😀 jdeme totiž na to druhý den na svatbu 😵 tak chceme s hádětem vypadat co nejlíp že 😀

rennik
autor
23. zář 2009

blondy díky 😉 snad to pomůže. jinak dnešní noc byla hroznááááááááá holky vůbec nespím, strašně mě bolí klouby na jedné straně vydržím ležet max 5 měnit amusím se otočit, už ani ten můj kojící polštář nepomáhá, a na zádech se dusím takže super, jsem unavená jak kotě 😔

kualalik
23. zář 2009

rennik, jestli tě to uklidní, tak dnešní noc jsem toho taky moc nenaspala.. nevím proč, ale děsně mě tlačil močák a já byla asi 2x na WC 😒

blondynka400
23. zář 2009

kualalik, jenom 2x na WC? To já když jdu za noc jen dvakrát beru to jako úspěch 😀

renník, na zádech by se ležet nemělo... A máš dobrou matraci? Jedna moje kamarádka to měla podobné, spala v polosesdě na křesle v obýváku, říkaal, že je to jediné místo, kde se vyspí 😝 😀

kualalik
23. zář 2009

blondy, standartně chodím jen jednou, ale tentokrát dvakrát a to ještě nic moc... pocit, že mám mega močák a pak jen crk crk a je to... 😠

blondynka400
23. zář 2009

kualalik, tak to já ne, já když jdu tak pořádně 😀 . Ale občas přes den se mi chce a pak je to tak jak píšeš. Ale to je většinou proto, že si malá dělá z močáku skákací balonek 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru