Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
23. zář 2009

mno, tak to já nevím, co ten ve mě zamýšlí 😀

Ty jo, my jdeme na další utz až ve 20tt, to bude doba ..... 😒 😀

blondynka400
23. zář 2009

kualaik, to přežiješ... I když já byla ještě v 17tt, na takovém rychlém kontolním, ale každý dr. si to dělá jinak.
Teď půjdu taky navíc, prý jak létám a tak. Navíc jde semnou vyjímečně i manžel, je to jediný termín, kdy může malou v bříšku vidět, jinak budu v čechách vždycky jinak než on....

kualalik
23. zář 2009

jdu příští úterý do poradny, tak uvidíme, co nám ještě mudra poví.. jináč mám placentu na přední straně,furt lepší než dole že 😉

blondy, a jak se mužík těší na utz? 😉

blondynka400
23. zář 2009

kualalik, já mám taky placentu na přední straně a je o něco níž než by měla správně být, ale dr. na velkém UTZ říkal, že je to v pohodě, že jak bude děloha růst,že poroste směrem nahoru, jen prý při porodu se to bude muset trošku pohlídat....
Jé já ani nevím, nějak jsme to neřešili, já se akorát zeptala, zda chce jít a on řekl že jo, tím je to pro mne uzavřená kapitola. Ale jinak není hodiny, aby se neptal, co malá dělá, pokaždé když mi volá, musí se zeptat, když řeknu že spí, tak jí schválně budí a tak, no je s ním legrace 😀

rennik
autor
23. zář 2009

blondy jo mám dobrou matraci, je z jedné strany z kokosových vláken a vždycky se mi na ni skvěle spalo a teď je to fakt utrpení ☹

rennik
autor
23. zář 2009

blondy tak můj doktůrek odepsal na mailíka a napsal mi že vše záleží na domluvě, že to má trochu komplikované ambulancí ale že se můžeme na příští návštěvě domluvit. Tak co myslíš mám do toho jít kdyby to šlo????

matava
23. zář 2009

ahoj holky, hlasim se plna energie a viry, jelikoz dnes jsem mela slunickove volno kvuli carodejnici...no a ta mi rekla...tadaaaaaa....ze do vanoc jsem prirozenou cestou tehule....takze zadny umely, jen ten muj je docela konfliktni stresoidni clovek, ze ho mam nejlepe tak dvakrat do mesice vetrat nejlepe nekde v krkonosich hezky na turach a hotovo 😀 a ze prvni bude kluk a pak holka..teda holky, za rok se sem podivam a jsem zvedava, jestli to nebyly vyhozeny penize 😉
jinak kualalik, fakt ti to sekne, elisko, vitej zpatky, posilam ti hromadu energie 😉
blondy, rennik, kualalik, po vanocich s vami budu o mocaku kecat taky 😀

kualalik
23. zář 2009

Marti, MATAVA, hele je ti jasný, že čarodějnice, když řekla Krkonoše, že to znamenalo přijet za mnou 😀 😀 😀
Tak že hlavně na to nemysli a buď pozitivně naladěná 😵

rennik
autor
23. zář 2009

matav moc ti to přeju, akorát po vánocích už o močáku budeš kecat jen s blondy a kualalikem my už budem 3 😅

blondynka400
23. zář 2009

renník, no vzhledem k tomu co jsme si psaly bych to skoro viděla na ano... Uvidíš ci to ještě řekne osobně 😉

matava, no kéž by se tit to splnilo, to by bylo super 😵

matava
23. zář 2009

😀 no fajn, tak vikend 24.-25.10. vyrazime k vam 😀 nebo ten potom 😉 neporadate zas nejakou grilovacku? jen mi rikala at mu to nerikam, jen nevim, jak to navliknout, ze krkonose a pak sexik "dovnitr"...no nejak to jit musi...takze co ted nedame do jeho operace, dame do ubytko a cestovani v krkonosich 😀

kualalik
23. zář 2009

Marti, tak nějakou nenápadnou grilovačku přichystáme.. znáš to, jedete jako kolem a čirou náhodou zrovna budeme doma 😀

matava
23. zář 2009

no ten muj by na to asi neskocil, on vi, ze ja jsem takova organizatorka... 😀 ale kazdopadne kdybzy mela tip na nejakou akcicku nebo dobre ubytko, sem s tim 😉

blondynka400
23. zář 2009

matava, on nejde na tu operaci? 😕

kualalik, tedy ty jsi kuplířka 😀

matava
23. zář 2009

no zatim jeste nema ani utz u androloga, tam jdem pristi ctvrtek...muz bude jedine rad, kdyz to jakoze naaaahodou posunu az na leden..no uvidime..taky zaciname podnikat, treba ho to bude bavit vic nez ted byt kazdy den nastvany v praci kvuli sefovi..tak uvidime, takze holky, berte to jako ze testovani pravosti carodej v primem prenosu 😀

blondynka400
23. zář 2009

matava, chápu 😀
Hm, přímý přenost, to bude zajímavé 😀

kualalik
23. zář 2009

Marti, tak já juknu kolem dokola a pošlu ti nějaký typy,... 😵

Ted letím na mini sraz s kolegyněma z práce, co jsoou na mateřský nebo v očekávání jako já 😀 bude nás jak šlupek 😀 asi 10 😉

Zatím čao ženy 😉

matava
23. zář 2009

teda kaualalik, to je pohoda 😉 o mimi se snazi jeste dve kolegynky, tak pak taky trebas budem delat sraziky, uzij si to, pa

pavlisa
23. zář 2009

aha, Marti, výborně, takže mě ještě předběhneš s tím bříškem,joo?? to se dělá, předbíhat?? 😀 😀

Tak to mě nezbývá než pokusit štěstí a náhodu a dneska zcela "nenápadně" zneužít manžela. Něco v tom stylu jako: Néé, fakt nemám ovulku, jen se mi prostě chce 😉

matava
23. zář 2009

nebooj, to urcite nepredbehnu... 😉 ted si dalsich tricet dni pockam na MS, mezitim si necham prsiti tyden na utz zkontrolovat ze na me pusobi clostyl a prsiti cyklus to "nenapadne" zkusim 😀

kualalik
24. zář 2009

čao ženy🙂 Tak srazík super,luxusní,přijela jsem domu v deset večer🙂 dneska je to tu pod horama jeden hnus dešťovej.. Tak že uvařim pro manžilka k večeři nějake to jeho dietní jidlo a pak jdu s kámoškou na oběd🙂

blondynka400
24. zář 2009

pavlisa, on tvůj manžel ví, kdy máš ovulku? Ten můj to nikdy neveděl, přišlo mi to tak lepší..... 😀

matava, a ke komu příští týdne jdeš? Doktorka má dovolenou ne? 😕

Tedy holky, žádné předbíhání a těhulky budete do vánoc obě 😵 😀

lenerka
24. zář 2009

kualalik

nová fotka super 😉

lenerka
24. zář 2009

jdu pro malou za chvilku do školky
pokecáme až večer doufám,že se sem tedy dostanu a že tu některá budete

kuratkol
24. zář 2009

ahojky, tak jsem byla u mudr. žádanku na spermio mi nedá, nejdřív prý v lednu/únoru. Navíc mi zjistila cystu.... to prý mohlo způsobit prodloužení cyklu.... Dnes si vzala krev a udělá test na HCG. Když těhotná nebudu, tak mi dá zítra injekci.... Nevím, jestli půjde z krve něco zjistit, když bych byla teprve 7.den po ovulaci dle testu ????
Mám prý zvýšenou sliznici, což může znamenat začátek MS nebo i těhotenství, čemuž moc nevěřím....

rennik
autor
24. zář 2009

Kuratkol tak moc držím palce aby to bylo to vysněné miminko 🙂 Třeba to vyjde a žádanka na spermio už nebude potřeba 😉 Takže zítra jdeš znova jo? Dej pak vědět jak jsi dopadla ať ti můžem gratulovat když to vyjde 🙂

eliska_v
24. zář 2009

kuratkol: Tak to držím moc palečky!! už by jsi si to taky moooooooooooooc zasloužila!! 😵

tak žádné stěhování do baráčku nebude!!

rennik
autor
24. zář 2009

elis jak to? 😨

pavlisa
24. zář 2009

Blondy: jasně, že manža neví, kdy mám ovulku, ale ví ,co to slovo znamená 🙂 , tak ať si nemyslí, že ho chci zneužít jen, když se mi to zrovna hodí 😀

Kuratkol: tak to teda nechápu, že ti tu žádanku nedá, vždyť o co jde..není to žádné složité vyšetření a dozvíte se výsledek za hodinku. Já kdybych to nechala opravdu až na leden, tak zbytečně ztratím pár měsíců..no ale třeba už tu žádanku opravdu nebudete potřebovat 😉

blondynka400
24. zář 2009

kuratkol, no muselo by to být hodně rychlé embryjko aby 7DPO bylo z krve něco poznat. Ale jestli tou injekcí myslíš vyvolávačku, taky kdyby si byla náhodou tějotná, miminku to neublíží, psíše naopak mu to pomůže. Vyvolávačka není nic jiného než megadávka progesteronu. Každopádně mě její postup docela zaráží. Proč nemůže počkat na klasickou délku luteální fáze, tu jsi měla okolo 14 dní ne? 😕 . Obu se posouvá různě, ale luteální fáze by měla být pořád stejná. Jinak zvýšená sliznice je vždycky před MS, ale při těhu by měla být ještě výrazně vyšší, ale 7 DPO to nemůže být ještě o moc...
S tím spermiem nevím proč dělá takové scény, to fakt nehcápu... 😠

pavlisa, jojo, oni jswou dušičky citlivý 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru