Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
7. říj 2009

takže taj jak u mě, mě bylo hrozně moc fajn to teď vím co to je být těhu a mít nějaké problémy. však víš jak jsem kosila trávu a jak mi bylo fajn 😀 😀 😀 ná já v sobotu jsem začínám 34tt, ale už abych byla 35tt to jdu k dr na kontrolu a asi mi bude brát stěr na ty streptokoky,ale hlavně mi má říct kdy má služby v listopadu tak aspoň přibližně budu vědět kdy bych mohla rodit, pak už bude jen záležet na nálezu na čípku. jej jak já už se těším 😀 😀

blondynka400
7. říj 2009

renník, jojo, to si pamatuju velmi dobře. Já hlavně nesmím nic zvedat, mám totiž níž placentu. Sice z toho žádné problémy nemám, ale na velké vyskakování to taky neni. Takže všechno dělám normálně, chodim cvičit, každý den, bez toho být nemůžu a akorát nic nezvedám a snad jak děloha roste tak se bude posouvat směrem nahoru a ne dolů...
No jo, už to máš za pár co 😅

rennik
autor
7. říj 2009

jej kéž by za pár mě to přijde ještě jako věčnost 😀

já myslím že se nemusíš bát kamarádka má taky níž placentu a žádné problémy jí to nedělalo, teď má dokonce větší miminko než já, a to nemá žádné bříško jen takové pidi a to jsme ve stejném tt. Nechápu fakt. Jak byla na kontrole teď 2.10. tak jí řekli že malá už váží 2,2 kg chápeš to???? Tak prý dřív porodí a nebo bude mít macka 😀 ale kdo ví jak je to měření přesné, ikdyž ona chodí taky CARu tak tam asi budou mít špičkovou techniku.. To já bych ve srovnání s jejím břichem musela mít fakt už 3kilového obříka... 😀

kualalik
7. říj 2009

ted jsem tak koukala na ty fotky z mých utz a na další jdu až ve 20tt ☹ bych šla už dřív, chci hádě zase vidět 😀

ženy, jdu se pořádně "nažrat" na vepřový hody 😀 jednou za rok se takhle prostě "zprasím" 😀 😀 😀

rennik
autor
7. říj 2009

kualali vem mě serbouuu 😀 😀 😀

blondynka400
7. říj 2009

renník, ono to má dost ženských, akorát to většinou doktoři moc neříkají, protože pak většina ženských zbystečně plaší. já se toho nebojim, jen jak jsem psaal ni nevedám, protože to je na to hodně špatně a pa kse to musí nějak pohlídat u porodu, toť vše. Jedině se může stát, že roste směrem dolů a když je i na děložním hrdle je to špazné a musí se to řešit jedině císařem...
No to měření je docela přesné, nějak plus mínus 100gr, docela tyhle věci umí... Ono o velikosti břicha to není, záleží na tvaru dělohy, kam ti roste a tak, kolik máš plodovky, jak máš pevné břišní svaly, na dědičných dispozicích a tak. Jsou ženské co mají obr břicha a pak z toho vyleze 2,5 uzlíček a pak jsou ženské co mají pidibříška a je z toho 4 macek 😀
No já jsem na sebe docela zvědává, zatím tedy bříško nic moc, skoro nikdo mi nechce veřit žře jsem v půlce šestého měsíce, prý vypadám akorát jak oteklý mravenec 😀 . A je pravda, že když jsem se koukala nedávno do albíček a porovnávala se s ostatníma, tak fakt skoro žádné břicho nemám, se mi schválně koukni do albíčka 😅

kualalik, to vydržíš, uplyne to jako voda. Já jdu nakonec teď 20 na 3D, tak se docela těším. Ale dělám to hlavně pro malou, ať má pak ějakou památku 😉 . Vepřový hody, no fůůj, to nic pro mne 😀

rennik
autor
7. říj 2009

blondy to tvoje bříško je fakt malinké jako by ses jen víc najedla 😀 s tím jak to píšeš jsem to už taky zažila jedna kamarádka měla obr břich a malý byl jen 2800g a setřenka zas neměla žádné a malá měla přes 4 kila. Já spíš myslím že pokud bude po MM tak právě bude velký, měří skoro 2 metry alez druhé strany já jsem pidi mám jen 159cm takže by to mohl být hezký průměr max 3,5kg 😀 víc nerodím 😀 😀 😀

blondynka400
7. říj 2009

renník, hm, tak díky 😝 😀 .
Ona porodní váha nemá nic společného s výškou rodičů.... Důležitější je třeba to, kolik jsi měla ty a manžel, když jste se narodili, jestli bereš vitamíny a kolik v těhu přibereš (teď myslím jenom váhu navíc, ne vodu kterou zadržuješ, ale to se trošku blbě váží 😀)....

rennik
autor
7. říj 2009

No jo ale jak to má člověk poznat co je navíc že jo.... 😝

Oba dva jsme měli 3,8kg ale já jsem někde četla že i genetika má svoji úlohu při váze miminka, doslova tam bylo psané : Chcete vědět jestli bude vaše miminko velké?? Podívejte se na otce miminka.. Tak nevím...

Vitamíny už skoro nejím to prý taky podporuje větší váhu.

Jo a nezlob se já jsem to jako vždycky myslela ze srandy 😀 😀 😀

blondynka400
7. říj 2009

renník, úplně v pohodě, vždyť mě znáš, taky si dělám legraci 😀
To je právě ten problém, že to nijak nepoznáš.... 😝 😀

Říká se, že vitamíny dítě zvětšují a co jsem znala ženské co brali vitamíny, vždy měli děti vělké, to nemůže být náhoda....

Hele nevím, genetiku jsem měla na vysoký docela dlouho a tohle nám tedy fakt neříkali 😀 . To platí na velikost v dospělosti, dle výšek jsem schopná spočítat, kolik bude mít v dospělosti minimálně a kolik maximálně cm. Ale je tam velký rozptyl....
Ale třeba je to nějaký nový výzkum a já mám staré informace 😀

Každopádně jestli jste měli oba 3,8, to je docela dost, to ma pidi miminko nevypdá 😀

rennik
autor
7. říj 2009

Já nevím to jsem četla, ale víš jak všude píšou něco jiného...

No právě že těch 3,8 je dost takže se docela bojím ,ale marné co je dané to neovlivním, nějak to snad přežiju i kdyby měl těch 3,8 😅

blondynka400
7. říj 2009

renník, no hlavní je, aby jsi na to měla pánev, jinka přežiješ všedchno....
Já taky nemmá zrovna nejlepšé vyhlídky, manžel měl 4,6 (a to se narodil koncem 37tt) a já 3,6 (ale byla jsem přenášená a třetí dítě, které jsou největší, takže to docela jde). Malá je zatím tabulková, tak doufám, že se do těch 3,5 taky nějak vlezu. Ty jsi zatím na tom jak? Je Luki tabulkový nebo větší? 😕

rennik
autor
7. říj 2009

Naposled mi doktor říkal že přesně odpovídá danému tt takže asi tabulkový. Uvidím co na příští kontrole, teda jestli mi bude dělat uzv, a taky nevím jestli už mě veme na pásy, nebo jak. 😨

blondynka400
7. říj 2009

renník, tak v tom případě to asi na obříka nevypadá, ale co není může být 😀 . Na pásy? 😕

rennik
autor
8. říj 2009

Ahoj blondy- no na pásy, prostě CTG 😀

kualalik
8. říj 2009

hoj holky, tak jdu jen na skok 😉

Jak se všichni máme? 😀

rennik
autor
8. říj 2009

ahojky já docela fajn ale bolí mě záda tak lenoším 😀 dneska slaví MM narozky tak večer se nadlábnem nějakou fajn večeří 😀

blondynka400
8. říj 2009

renník, jako myslíš monitor jo? 😀 . Na to máš ještě čas ne? 😕
Tak to večer pořádně oslavte, já tu budu opět sama 😖

kualalik, hoj drábe, jak to jde? 😀

dudunidu
8. říj 2009

ahojky holkyyyyyy 😀
Tak jsem dnes šla ke svmu gynekologovi na testy průchodnosti spermijek hlenem ... A smůla, už tam odpoledne nebyl... Sakra... No já dopoledne dojít nemohla, protože manža nebyl doma... Takže mi říkala sestřička, ať dojdu hned zítra ráno v 8. To znamená, že bychom museli zašpásovat už v 6 ráno, uf, tak snad se probudíme... 😅

No ale spíš mě mate, jestli už na to není pozdě... I když já nevím přesně, kdy jsem měla ovu... Ale v pondělí mi píchli pregnyl a posledně, když jsem BT poctivě měřila, mi ovu vyvolal za 2 dny... Takže teoreticky mohla být ve středu.
Blondy, myslíš, že zítra není na tento druh testování pozdě? Budu mít vůbec ještě nějaký hleník? Navíc ono se to platí, tal ať nevyhazuju peníze zbytečně... Děkuju za radu 😀
A přeju vám všem krásné radosti s přípravpu na miminka! 😀

blondynka400
8. říj 2009

ahoj dudu,
Kolik za to chtějí? No mě už skoro přijde pozdě, ale záleží na tom, jaký se ti ten hleník zdá, jestli je pořád stejný, tak bych to možná ještě zkusila 😉

kualalik
8. říj 2009

čus ženy 😉

Byla jsem si zahulákat v hale, trochu se odreagovat od stavebních prací 😀

gab123
8. říj 2009

Ahoj holky dlouho jsem tady nebyla nějak nestíhám!Jen hlásím,že je vše vpořádku ted jsem už na mateřský tak vás při chvilce dočtu aspon něco jak se vám daří...

blondynka400
8. říj 2009

gab, jé ahoj, zorvna nedávno jsem si říkala co je s tebou, zda je vše ok... Jsem árda že jsi v pohodě 😉

dudunidu
8. říj 2009

Ahojky, no já nevím, cenu mi neřekli, ale že se to hradí... Já když ležím s těma nohama nahoře, tak se na spoustu věcí nesoustředím 😅 Jinak hleník se mi právě zdá, že už není ani watery. Spíš žádný, jen lepkavo. A navíc manža i já už máme toho sexu na objednávku dost, prostě bychom si museli dát budíčka na šestou a skočit na to a já pak hned na osmou ranní do ordinace 😒

Jo ještě jeden dotaz - já si myslela, že nejplodnější hlen je bílek, ale pak jsem se dočetla, že snad vodnatý? 😕

rennik
autor
9. říj 2009

ahoj blondy no já nevím kamarádka je ve stejném týdnu jako já a je objednaná zhruba ve stejnou dobu a prý už jí to budou dělat tak nevím 😨 nechám se překvapit 😵

gab ahoj mamino jak se dívám jsme na tom stejně v tt už to máme za pár co? 🙂

blondynka400
9. říj 2009

dudu, to se ti ani nedivím... Já osobně bych se teď skoro na tohle vyšetření vykašlala... Nejdůelžitější je, aby u tebe byla prokazaná ovu a u manžela se pokusit zlepšit spermio. Na všechno ostatní je ještě čas....
S nahamanahoře se nedá soustředit jo? 😀 Já jsem s ní tedy skoro vše probírala vždycky oblečená u stolu 😀

renník, jo možná jiný kraj jiný mrav 😀
Teď mě jen napadlo, na kdy si objednaná, to mi nějak uniklo 😝 😀

kualalik
9. říj 2009

čao ženy 😵

Blondy,prosím tě, mám kámošku závislou na testování s těhu testy a přesvědčuju ji, že je blbost testovat v 6 DPO, že jo? Ovu má kolem 22 DC, sex proběhnul 26 DC večer kolem půlnoci (když její přítel přišel z odpolední,tak ho mezi dveřma znásilnila) 😅 a ona chce dnes v 32 DC testovat. Že za takovou dobu se vajíčko nestihne uhnízdit?..... chjo ..... 😖

blondynka400
9. říj 2009

kualalik, no zbytečně vyhazuje peníze a stresuje se z negativních testů....
Dělat si test 6 DPO (i když na některých to píšou, zejména jestli kupuje rapidclear, ten ať rovnou vyhodí, je to šunt 😀 ), je fakt totální nesmysl, to není diagnostikovatelné u většiny žen ani z krve...
Embryo zaniduje většinou 5-11 DPO a poté začně vylučovat HCG. Takže minimum, kdy lze testovat je nějaký 8. den, ale to se objeví fakt jen malého procenta (skoro bych řekla promile) ženských. Jistější je to nějaký 10 či 11 den, ale i to je podle mě nesmysl a brzy.... Ideláni je to 14 DPO nebo v den kdy nepřijde MS. Navíc si myslím, že není přijemné zjistit, že vajíčko bylo oplodněné, ale pak zaniklo, což se stane s více než 50% oplodněných vajíček..... A to je přesně tím, že si uděláš test před termínem MS a pak MS normálně a nebo jako opožděná přijde....

kualalik
9. říj 2009

Blondy, ji vytisknu tvůj příspěvěk asi ve formátu A3 a dám ji to na zeď v kuchyni 😀 Díky za vysvětlení,ale sama jsem si tím byla jistá, že to prostě není možný 😉

Hele, a je možný, že by ji jeřáb posunul ovu třeba o tejden zpět (dřív) ? 😕

blondynka400
9. říj 2009

kualalik, klidně, jenže mně přijde že tohle někomu stejně nevysvětlíš....

Jojo, je to možné, mně jí jeřáb taky posunul o nějaký ten den 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru