Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

matava
22. říj 2009

cau holky, eli, lenicenko, to je fajn, ze se tu ukazete 😉
blondy, jsem zvedava na dlouhe vypraveni... 🙂 ja k ni jdu naposledy na zac. listopadu na utz a pak se presouvam k apoli...
kualalik, to jses jak moje pribuzna..ale ona ma kazdodenni strevni potize uz pred otehotnenim, ted je ve ctvrtem mesici a trva to stale, zakazali ji jakekoliv mlecne vyrobky, ale ani po mesici takoveto diety to nepomaha...

eliska_v
22. říj 2009

Holky, tak já se tak těším na první porevizní mršku..už aby byla za mnou!! 😵 😵
Dneska jsem 30 DC, tak snad brzy příjde! 😵

lenerka
22. říj 2009

ahoj Leni

tak jak je v práci?A co Šimonek ve školce jak válčíte?
a co to,že jsi tu tak dlouho nebyla
no tajně jsem si přála holčičku,ale stále nevíme jméno,a pro kluka jsem měla vybráno,ale to je ten nejmenší problém

kualalik
22. říj 2009

Eli, čao, jsem ráda, že jsi sem zavítala 😵 Hele, tak to hurá mrcha a pak na to vlítnete což? 😀

Matava, Marti, já to mám tak poslední tři dny zpět ☹ ale teď to graduje... 😠 mléčný výrobky bych asi nemohla vysadit, já jsem na nich závislá 😀 Snídám nebo svačím jogurty...ale je fakt, že jsme teď zkusila jiný druh jogurtů, takový ty pravý smetanový a ty mě teda dostaly.. 😖 předtím jsem jedla Activie a nic 😕

eliska_v
22. říj 2009

kualalik: To si piš!! 😵
Akorát jsme už tak trošičku na to vlítli, ale opatrně, ale přece!! 😅

kualalik
22. říj 2009

Eli, tak jako kdo to má vydržet že 😀

eliska_v
22. říj 2009

kualalik: no, já určitě ne!! 😀 😀 Po MS tomu necháme volný průběh a uvidíme, kdy na testu uvidím znovu ty krásné // čárečky...Už se na to strašně moooooc těším!! 😵
už aby to bylo!! 😉

lenerka
22. říj 2009

eli a co teď děláš?
ještě studuješ nebo jsi v práci?
to je dobře,že si sexík užíváte 😉

eliska_v
22. říj 2009

lenerka: já už ňákou dobu práci sháním, ale zatím nic!! Takže snad už brzy něco...zatím aspoň občas brigáda, ale už bych chtěla něco natrvalo!! 😉

kualalik
22. říj 2009

Eli, ono to tak uteče.. já vím, že se to lehce říká, ale fakt na to zkus nemyslet a nechat volný průběh i v hlavě 😉 a navíc teď před vánocema budeš mít myšlenky i třeba nad nákupy dárečků 😉

eliska_v
22. říj 2009

kualalik: Letos dárečky moc nebudou!! Penízky moc na tohle nejsou, takže spíš šetříme! 😉 😵 😝

gab123
22. říj 2009

Ahoj holky jak se máte moc jsem nechodím protože nějak nestíhám a koukám k nám okolo plzně co jsme v natalartu.
U nás nic nového vše je v naprostém pořádku koukala jsem na reník máme stejně termín o jeden den já déle 😀
už se vše pomalu blíží je fakt,že mě to pořád nějak nedochází nevím kdy mi to dojde,že budu máma 😝 asi až se nevyspím.V úterý už jdu prvně na natáčení srdíčka jsem zvědavá....
reník tobě tvrdlo hodně bříško jen jsem četla zběhle,mě tvrdlo tak kolem 28tt a ted se fakt cítím úplně bezva jen mě hrozně bolý třísla!

lenerka
22. říj 2009

eli

u nás taky dárečky nebudou
jen pro kačku a švagrový děti a syna ségry
to víš stěhování do většího bytu

no v dnešní době shánět práci to je asi umění co?

kualalik
22. říj 2009

Eli, u nás ty vánoce taky moc bohaté nebudou, domluvili jsme se s rodinou, že si dárečky dávat nebudeme, že se jen všichni sejdeme,pojíme a popovídáme 😵

Gabi, ahojda, už se ti to krátí taky jako Renče 😵

eliska_v
22. říj 2009

lenerka: teď je to s prací na dvě věci!! Hlavně na jednu pozici máš 30 lidí i někdy více!!! 😝 😠 Takže nic moc!!
Ale ono bude zase dobře... Musím věřit! 😉
jako věřím, že až se příště zadaří miminko, takže bude všechno ok!! 😵 😵

gab123
22. říj 2009

dárečky....
já byla už dnes nakupovat,aby jsem pak neměla ještě šok,že nevím co dřív jestli dát prso nebo přebalit problém sama ze sebou a že nemám dárky a ještě napečeno.... 😝

lenerka
22. říj 2009

já si taky myslím,že je důležitý,aby se rodina sešla
pojedla popila
prostě pohodička 😉

eliska_v
22. říj 2009

Holky souhlasím!! Nejdůležitější je se sejít a popovídat! Prostě krásna pohodička!! 😵 😵
Souhlasím s Vámi!! 😵

lenerka
22. říj 2009

ahoj Gab

já si zrovna říkala,kam jsi se nám ztratila
tak ty čekáš chlapečka super a jméno prozradíš?
už to taky máš za pár
jsem koukala na váš pokojíček pěknej
to jsi malovala ty?

gab123
22. říj 2009

čekáme chlapečka Tomáška.
Pokojíček už je dodělaný,ale nezdokumentovaný celý.To já ne to manža moc se na pokoji vyřádil celý ho dělal sám já jen do toho kacala 😀

lenerka
22. říj 2009

gab

moc pěkný jméno jste vybrali
Tom se dává teď často 😉

a pokojíček super
manžel je šikulka
koukej tu být s náma častěji 🙂

rennik
autor
23. říj 2009

ahoj holky

chci vám napsat že ten včerejšek měl ještě dohru, když jsme byli včera doma začla jsem dost špinit ☹ snažila jsem se dovolat dr. ale nikdo to tam nebral takže mě nakonec manža odvezl do nemocnice protže jel na odpolední do práce a měl strach kdyby něco že nebude doma. No mám ,,skvělé,, zážitky. Z gyn. amb. vylezla protivná stará sestra která se na mě dívala jak na blba, proč tam lezu s takovou kravinou. Ale nakonec mi natočili záznam a doktorka mě vyšetřila. Prý to je z toho vyšetření co mi dělal můj doktor ráno. Přitom od něj mě to vyšetření vůbec nebolelo a od ní jsem myslelaže vylezu na strop. No ale i tak prostě jsem měla strach když jsem něco takového zažila poprvé. Už jsem se viděla že budu rodit, že je to ta hlenová zátka. 😖 Jsem to ale trouba, 😀 ale v té nemocnici mi to dali pěkně sežrat, byli fakt nepříjemní, chovali se ke mě jako k hysterce co neví že je to normální. A jak to mám jako vědět??????? 😢

No hlavně že jsme doma, že je to ok a do porodu se v nemocnici neukážu!!!!!! 😠

lener: kočárek ještě nemáme, když jsme pro něho jeli s tím že už si ho koupíme tak tchán najednou říkal ať ho nekupujeme že nám ho pak koupí oni jen ať si ho vybereme atd.... nejdřív jsem z toho byla smutná, už jsem se na něj těšila, ale z druhé strany jsem ráda že nám ho chtějí koupit. A z ostatních věcí nám chybí akorát vanička a chůvičky ale jinak si myslím že máme všechno.

pavlis: neboj budu informovat o všem co se děje 😀 nebo spíš až přijedu 😀 co se dělo 😀

gab jojo mě tvrdlobříško v 30tt ale teď je mi taky báječně, dělala bych tolik věcí kdyby to šlo, vůbec se necítím jako těhule skoro před porodem, je mi moc moc moc fajn!!!! A máte krásné jméno- my jsme se mezi Lukim a Tomem rozhodovali, ale nakonec zvítězil Luki 🙂

blondy super že malá prospívá tak jak má 🙂

blondynka400
23. říj 2009

renník, nic si z toho nedělej, oni jsou někdy fakt protivný...
A to s tím že po vyšetření můžeš špinit ti doktor nikdy neřekl? 😕 Ono i když vyšetření vůbec nebolí a tak, tak když do 48 začneš špinit, bere se to jako normální. Je to tím, jak je čípek enormě překrvený...

matava, no fakt skoro škoda mluvit. V podstatě mi vysvětlila, že když mi nic není a nic mě nebolí, proč by mě vyštřovala nebo něco kontrolovala. Hlavně že mi ale nezpaoměla připomenout, že když přijdu příště za 5 týdnů, je to už mimo limit a přitom jsme se tak spolu dohodly 😀

lenerka
23. říj 2009

ahoj renčo

tak mě na vyšetření Dr.upozornila,že můžu po vyšetření začít špinit
a taky ,že hned jo
šla jsme na WC a špinavá vložka
ale nebyla jsem naštěstí v šoku,když mě na to upozornila

byla jsem otevřená na 1cm tak tomu asi chtěla pomoct
byla jsme nějaký 36tt

ničeho se neboj
je lepší ,že jsi tam byla

blondynka400
23. říj 2009

lener a jak jsi na tom se jménem? Stále nic? 😕

kualalik
23. říj 2009

Ahoj ženy 😉

Tak jsem trochu dospávala, byla jsem ráno na sedmou na odběrech na tripple testy 😅 příští čt si budu volat o výsledky... ted v úterý jdu do poradny, tak prý už nějaký výsledky budou a ostatní ve čt... 😉

Rennik, no jo, někdy prostě narazíš na "vola" a pak to je jen horší.... navíc, jak to máš vědět že 😠 to jak na mě začne někdo pindat, tak se hned ozvu, že zase koukaj oni, co já si dovolím říct 😀 protože: jak oni na mě, tak já na ně 😀 ... si pamatuju, že jsem po propuštění z gyndy v loňském roce šla na krev, ona mi blbě napíchla žílu a ted se mi to začalo rozlejvat pod kůží a ona na mě, že jsem se prej hnula... a začala na mě ječet... tak jsem se jí zeptala, zda vstávala zadkem napřed ráno 😀 😀 😀 na dveřích uvnitř ordinace měli vyvěšenej řád, jak se maj chovat k pacientům: bod č. 1 "vše s úsměvem"... tak jsem se jí pak ještě zeptala, zda si četla už i to, co tady mají vyvěšeno na dveřích 😀 😀 😀 a pak mě vyrazila ven 😀

rennik
autor
23. říj 2009

holky já jsem si to myslela ale člověk v těhotenství si fakt není jistý ničím a navíc má strach o mimi a tak. Kdyby mi to dopředu řekli že se to může stát tak nevyšiluju a jsem v pohodě ale nikdo mi nic neřek 😒 no ale hlavní je že je to v pohodě a taky jsem ráda že se mi čípek zkracuje, hurááá porod se blíží 😀 sice ne moc ale přece, těch pár týdnů už vydržím a pak už budu držet palce jen vám!!! 😀 ani nevíte jak moc si přeju aby to bylo už toho 23.11. TO BY ZNAMENALO ŽE BYCH RODILA PŘESNĚ ZA MĚSÍC 😀

gab123
23. říj 2009

Ahoj holky dnes porodila kámoška co měla termín se mnou byla jsem v šoku máj andrease 2,80 a 49cm už to má holka za sebou 😝

blondynka400
23. říj 2009

renník, jojo, právě. Většinou jsou na těhulky milý, hold jsi měla smůlu... 😝 Tak snad sis jí už všechnu vybrala 😉

gab, na 35tt to jsou náhodou hezké míry 🙂

gab123
23. říj 2009

to jo malej by byl asi dost velkej 😀 ale říkala,že itak vytlačit malýho byla dřina na stole byla 2h,ale stojí to za to....
jé já už se těším taky,ale ješte at tam vydrží mi jsme určitě o něco menší 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru