Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
2. lis 2009

ahoj holky

blondy jojo to máš pravdu, s Lukim by už to jaksi nešlo, ale je to fakt škoda převeliká 😒 hrozně ráda bych vás viděla, no ale slibuju že tady budu chodit pravidelně i po porodu a budu vám fandit atd.... 😀
s tím čípkem myslíš že 2cm jsou fakt dobrý základ??? 🙂 to jsi mě potěšila 😀 ve čtvrtek ti dám další info jestli se zkrátil, kééž by 😀
a s pupíkem máš pravdu že velikostně je stejný, přes obvod mám pořád 113cm, ale když se podívám do zrcadla tak mi taky přijde trochu níž tak snad je to na dobré cestě 😀 😀

lener souhlasím s blondy, kdy se můžeme pokochat tvým pupíkem?????? 🙂 Mě přijde že mi taky leze pupek všude, ale každý mi říká že mi vyrostlo jen břicho a dopředu, ale já vím že jsem jaksi vyrostla celá 😀

eliska_v
2. lis 2009

Ahojky holky.
tak dnes po 6 týdnech na gyndě a naštěstí je vše ok!! Akorát MS nikde, takže jsem dostala včeličku a snad do 10-14 dnů mrška dorazí, abychom se mohli krásně snažit o mimí!! 😵

dudunidu
2. lis 2009

Tak vidíš Eli, můžeš se pomalu zařadit mezi nás snažilky! 🙂 No já jdu dnes na folikulometrii, tak jsem zvědavá... Akorát se obávám, že tam nic moc nebude, levý vajuch mi většinou vyrobí jen malý folík ☹ Dám vědět jak jsem dopadla a budu sledovat zprávičky od tebe! 🙂

rennik
autor
2. lis 2009

ahoj holky no konečně se tady někdo ukáže 😀

elis to je super moc držím palce aby mrška přišla co nejdřív a pak huráááááá do toho a očekáváme krásné zprávy

to samé od tebe dudu , neboj se hlavně se nevzdávej a doufej že to dopadne dobře, budeme čekat jak jsi dopadla, držím palce!!

blondynka400
2. lis 2009

dudu, tak jak jsi dopadla?

eli, to je moc dobře 😵

renník, tak třeba to pak někdy zvládneme už miminkama a holky budou těhulky 😎
No ještě aby si na nás po produ zanevřela, to bych si za tebou fakt dojela 😠 😀
2cm je ok, tedy ono hodně záleží kolik jsi měla předtím, normální je v těhu něco mezi 3-4cm. Tak pak dej vědět, kolik má teď, ale myslím, že bude mít zas o něco méně 😀

Jé tak já to s tím tvým bříškem odhadla, no jsme prostě dobrá 😀

rennik
autor
2. lis 2009

blondy no teda jsi dobrá 😀 o tom vůbec nepochybuju 🙂 já jsem měla čípek 3cm no teď mám ty dva, teda možná už míň to se dovím v ten čtvrtek a pak ti napíšu, ale upřímně tak nějak se cítím dneska divně jako na rozpadnutí, bolí mě záda a dopoledne mě zas navštívil pořádný posel, tak si říkám že kdoví kdy to nakonec bude..

lenerka
2. lis 2009

jé renčo ,že by se chtělo Lukáškovi už ven?
to by jsi byla ráda ,že by jsi to už měla za sebou co?
tak držíme palečky 😉

lenerka
2. lis 2009

dneska kámoška porodila
měla termín 4.11 a něvěděli co čekají
to já bych asi nevydržela
tak maj holku Emu 3kg a 50cm pěkněj kousek 😉

asi se ve středu pojedu podívat do Podolí

rennik
autor
2. lis 2009

ahoj lener to si nemyslím že by se mu chtělo ven ale je mi nějak divně, no asi únava, po té zabijačce,dneska jsme ještě celé odpoledne dělali ty jelita tak teď odpočívám

jééé holčička 3kg to zas není takový macek, já mít prcka jen3 kila tak si gratuluju 😀

co ten tvůj pupík kdy nám ho ukážeš????? 😀

lenerka
2. lis 2009

3kg na holku je tak akorát
holky nebývají mackové
ale u této kámošky jsem si myslela,že bude mít aspoň mimčo 4kg
kámoška byla opravdu macek 🙂

moje břicho?
neukážu já se nefotím a stejnak to sem neumím vložit
a jsme tajemná 😀 😝

rennik
autor
2. lis 2009

teda ty jsi lumpik, my jsme se s blondy tak těšili 😒 ale mimi nám doufám pak ukážeš 🙂

teda mám naději že když já jsem macek tak malý macek nebude?? to by bylo fajn 😀

matava
2. lis 2009

ahoj holky, tak zase zdravim 😉 prubezne vas docitam, je radost cist o tom jak se zakulacujete a myslite pri tom na nas, dik.. 🙂 ja jsem dnes ve 14DC byla na utz, tak s clostylem jsem uz takhle brzo po...ale ze je to cerstve praskly, takze se dnes jeste mame snazit..jenze to tedy fakt nevim s kym kdyz s manzelem to jaksi nejde... 😒 ten byl dnes u androloga v apolinari, koukl na vsechny mozne zpravy a rekl mu, ze si mysli, ze pri te operaci nic nenajde a ze pry existuje nepsana domluva, ze chlapum u kterych nic nenajdou, tak vraceji penize za operaci..no me to prijde jako pitomost a hlavne tech devet tisic mi neprijde tak moc kdyz jsme puvodne planovali tech tricet pet...no a ve stredu jde na endokrinologii, ale to spis tak pro zajimavost, se spermijkama mu to nepomuze.,..takze to jsou novinky od nas...
a dudu za chvilku urcite napise dobre zpravy 😉 po utz jsem se stavovala u nich doma, daisynka je taaaaaak roztomila.. hned bych si ji vzala domu 😀
ale aktulane premyslim o tom, ze bych adoptovala na jeden mesic male jezcatko...je jich ted hodne a potrebuji dobrovolniky, kteri je doma vykrmi a pak je daji zas nazpatek ... 😀

rennik
autor
2. lis 2009

matav jééé taková náhradní maminka to musí být prima, já zvířata miluju takže asi bych to taky udělala 😀

co se týče manžela tak uvidíš jak to dopadne, možná vám fakt vrátí peníze, ale hlavní je to aby to bylo v pořádku,pokud to půjde tak se skuste snažit kdoví možná že to zrovna vyjde 😀

matava
2. lis 2009

rennik, ja jsem se taky nadchla, vcera jsem to manzelovi nadhodila co on na to, nejdriv myslels jen jako adoptovat na dalku, pak jsem mu vysvetlila, ze by to bylo tady doma a delali jsme si srandu z toho, ze zrovna na mazleni jezecek neni, ale bylo by to fajn a ze se teda dnes pozeptam..no a ted se ptal, kde mame jezcatko, ze se uz na nej tesil 😀 aneb hlavne myslet na neco jineho nez na to, ze dnes zkousel pohovor a nevzali ho, tak je prejetej..ale tentokrat nastesti jeste v puvodni praci nedal vypoved jako to udelal tehdy v breznu..uff 😉

rennik
autor
2. lis 2009

tak to mě mrzí že ho nevzali snad v budoucnu bude líp a najde nějakou super práci 😉
a ježeček zrovna není na mazlení to je fakt ale jinak je to krásné zvířátko mě by to bavilo se starat i o takového pichláčka 😀

dudunidu
2. lis 2009

ahoj kockyyyyyyy 😀 😀 😀 😀
Jupíííííí jupíííííí jééééééé máme folík v levém vajuchu, poprvé, doposud fungoval jen pravý 😅 Sice jen 18,4 mm v 16.DC ale aspoň něco 🙂
Dostali jsme Pregnyl a tak zítra + pozítří máme doma program večera jasný 😀 Mám radost!
No kéž by to vyšlo, jinak mám už jen jeden pokus příští měsíc, protože tělo si musí od toho Clostylu odpočinout a bez něj ovu nemám... Takže mi držte palce 🙂

No co se týče té laparky, tak prý nemám spěchat. Pokud to tento cyklus nevyjde, tak příští opět CC, ve vyšších dávkách a Pregnyl a taky by mi asi udělal ten test průchodnosti mršek.

Matavi, jak už jsem psala, znásilnit manžela!!!! Hele, teď mě napadlo, co takhle nějaká afrodisiaka do jídla??? 😀 😀

A tp je teda super, že by třeba vrátili peníze, kdyby nic nenašli... To by bylo fér. Ale doufejme, že najdou, takže čert vem 9 tisíc, to je stejně super, že to není těch 35, jak jste původně mysleli 😎

Jinak kočky já se přidávám k Matavě s poděkováním, že i když už máte svých starostí s bříšky a miminky víc než dost, pořád na nás chodíte plivat těhu bacily! 🙂

kuratkol
2. lis 2009

ahojky 🙂

rennik
autor
3. lis 2009

Ahojky všem 🙂

u nás je dneka pěkně hnusně 😠

kuratkol ahojky jak pak se máš???Něco nového???

Dudu gratulace velikáááááááááááá k folíku, to je super, holky takové pozitivní zprávy!!!Jen tak dál!!!!

A děkovat holky nemusíte, není zač, protože jsme šli do toho všichni společně, pěkně od března, a to že se někomu podařilo hned a někdo čeká to zatím vůbec nevadí, od toho jsme tady aby jsme bojovali společně a podporovali se navzájem!!!! 😉

blondynka400
3. lis 2009

Ahoj holky,
dudu, ten folík to jsou dobré zprávy. Je jedno který den to je, hlavně že tam je 😉

lener, ty si teda 😖 😀 .
Jinak taky si myslím že 3 kila nejsou ani na holčičku nijak moc, skoro bych řekla slabší průměr...

renník, tak co, jak je dnes kočko? U mne pohoda, byla jsm si zacvičit, sluníčko svítí, malá si dnes vyjimečně jen tak hraje a nedělá si ze mne kopací míč. Tak jsem zvědaá, jak dlouho jí to vydrží 😀

rennik
autor
3. lis 2009

ahoj blondy mě je furt nějak divně, trochu mě zlobí žaludek, nohy stále horší a horší, ale Lukášek je hodný, dneska mě nechává odpočinout, asi mu taky není nejlíp... 😒

lenerka
3. lis 2009

to je tím počasím
já jsem taky jak zvadlá kytka
chci jaro

blondynka400
3. lis 2009

renník, tak alespoň že tak.... Náhodou jsem zahlédla, že porodila murynka z únorovek, a to měla termín 1.12. Tak třeba jí budeš následovat 😀

lener, četla jsem že máš problémy s tím, aby jsi šla na mateřskou 8 týdnu před TP. Ale na to máš z zákona nárok, doktor o tom nerozhoduje... 😉

eliska_v
3. lis 2009

Ahojky holky.
Tak včera po 6 týdnech kontrola u Dr. od revize. Naštěstí je vše ok akorát mrška nikde, takže jsem dostala včeličku a do 10-14 dnů by měla přijít! 😉 Tak snad příjde!!
Ještě mi dělal stěry, tak snad bude taky vše ok!! 😉

rennik
autor
3. lis 2009

neboj elis určitě to bude ok!!! 🙂

blondy myslím že ne, nevypadá to že by se prckovi chtělo ven, ale ráda bych....

kualalik
3. lis 2009

Ahoj,

jdu vás jen na skok pozdravit a pak jdu zase pokračovat k odpočívání, počasí je na to jak dělané.
Navíc manžílek je nemocen, tak je to tu jak v lazaretě 😒

rennik
autor
3. lis 2009

ahoj kualaličku ženo naše 🙂 máš pravdu to počasí je naprd, u nás je taky pěkně hnusně ☹ a manžílek ať je brzo zdravý, pořádně ho vykurýruj 😀

lenerka
3. lis 2009

ahoj Eli

určitě mrška přijde a vy se brzy začnete snažit 😉
hodně štěstí

lenerka
3. lis 2009

no já vím,že se chodí buď 8neděl a 6neděl už musíš
ona je divná
ale jestli mě napíše rizikáč na těch 14dní tak s emě to možná finančně vyplatí víc
no uvidíme co se bude dít
ale prosinec se blíží

nevíš jak je to s prací?
26.12.mě končí mateřská s kačkou
ofiko bych měla nastoupit 27.12,ale to je víkend
takže až 28.12.
ale to se mám na mzdovce v práci nějak ozvat nebo mě přijde dopis?

lenerka
3. lis 2009

ahoj Kualaličku

odpočívej
a ať je brzy manžel fit 😉

blondynka400
3. lis 2009

kaualik, hezky odpočívej a dej pak vědět jak výsledky. Ale určitě bude vše ok 😵

renník, no víš jak, ono to občas nevypadá a pak je to hned 😀

lener, no hele ono je to všude jinak... Úplně správně by se ti měla ozvat personalistka společnosti, aby jste se domluvili, co s tebou bude dál... Jestli se ale do konce lisatopadu neozve, zavolala bych a domluvila se sama a uvidíš, co ti řeknou 😉
Tak uvidíš, jak se s ní dohodneš... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru