Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
19. lis 2009

ježiš, jen to ne 😀

ale asi podle toho bude nakupovat 😀

dudunidu
19. lis 2009

takže kopačáky nebo barbíny 😀

kualalik
20. lis 2009

dudu,u nas se žije ligovym florbalem,tak tipuju,ze by uz nakupoval vybavu pro hádě🙂
Dneska je tady krasne,tak dam sprchu a pujdu pěšky do města. Kupovat tchanovi dar k narozeninam.

blondynka400
20. lis 2009

kualalik, tak super. No je počkej pár týdnů, to budou kopance. Tedy zvlšť jestli ten tvůj prvek bude stejně akční jako ten můj 😀 .

dudu, i holka může být fotbalistka ne? I když to já bych tedy asi nepřežila 😀

dudunidu
20. lis 2009

haha no já nemám k fotbalu vztah vůbec a dokonce ani manža 🙂

blondynka400
20. lis 2009

dudu, tak to manžel jo. Já ho nemusim, nudné a pomalé a fotbalisti jsou takový skrčkové, žádní pořádní chlapi... 😀

sandule
20. lis 2009

Ahoj holky ,jdu vás pozdravit...dlouho jsem tu nebyla ...chodím do prosincovek...
jak se daří?koukám blondy že už jsi 31 tt.uf to letí🙂
Dudunidu ahooojjjj kočičko moje 😵

blondynka400
20. lis 2009

sandule, ahoj. Všimla jsem si tě občas v prosincovkách... Ty už to máš za pár co? 😀

kualalik, je já napsala prvek místo prcek, to jsem ale trubka 😀

kualalik
20. lis 2009

Blondy, i prvek je dobrej 😀 😀 😀
V úterý si budu volat do poradny, zda jim tam nepřišly už moje výsledky z plodovky. Od 2.11.uteklo už dost času a tak by to tam mohli mít. Bude tam i moje mudra,tak mi když tak osvětlí nějaké věci. 😉

Dudu, naše dítko má už naplánované aktivity na sto let dopředu 😀 Ve dvou letech tomu napařím lyže a vyrazíme do hor 😀 už se na to těším, i když mi asi u toho rupnou nervy s tím naším beránkem 😀 až tomu bude pět, tak si ho tatínek vezme k sobě do florbalovýho kroužku pro děti, který zde vede 😀 A pak toho dítě bude mít plný zuby a uteče od nás 😀

Jéžiš,venku je fakt nádherně. Počkám, zda mi doručí balíček a pak vyrazíme s bafu na procházku 😵

blondynka400
20. lis 2009

kualalik, no taky jsem si říkala, že se mi prvek povedl 😀
Já pěvně věřím že výsledky budou ok, jen jsem zvědavá na to pohlaví, doufám, že řekneš 😅

kualalik
20. lis 2009

Blondy, no to nevím, jestli řeknu 😀 😀 😀

dudunidu
20. lis 2009

ahooooooj Sandulko! 😀 Tak vidím, že brzo budeme pořádat sleziny nejen snažilek ale už i maminek s mimčama 🙂 Už se těším! 🙂)

Blondy: fotbalisti jsou skrčkové??? No vidíš, to já osobně žádného neznám, vždycky jsem si myslela, že fotbalisti a hokejisti jsou pořádní chlapi, když po nich pálí ty nejhezčí modelky 🙂 I když možná bude ta motivace trošku jiná 🙂 Případně nejsou to skrčkové jen v Itálii? 🙂 Vy tam musíte opravdu čnít nad průměr 🙂 Haha, představte si, že moje kámoška, která kdysi žila ve Španělsku a měří cca 170 cm, takže žádná obryně, tam dostala přezdívku : La grande 😀 (ta veliká)

Kualali ty ještě zvládáš venčit to vaše monstrum? 😅 I když on se hafík asi vyběhá sám, ty už s bříškem asi toho tolik nenasportuješ 🙂 Tak ho hlavně hezky odnaučte žárlit, protože pak se bude muset o vaši pozornost dělit, no, možná na něj ani žádná nezbude v prvních měsících 🙂

lenerka
20. lis 2009

ahoj

tak včera jsem byla na kontrole
jsem 27+3 moč jsem měla ok,tlak taky
za to ty moje nožky
sestra prej,že mám otoky
Dr.zas říkala,že nemám
na ty žíly mě už zas chtěla napsat nějaký svinstvo co mě v lékárně řekli,že to není vhodný
a na netu to psali také
prostě si počkám co mě řeknou v úterý na cévním
od švagrový jsem podědila punčošky,tak je nosím a je to lepší
včera večer jsme se na pravou nohu ani nemohla postavit,apoň,že jsem se docela dobře vyspala

mimčo je otočený správným směrem,ale to se může asi ještě změnit
jinak kultivace v pohodě
a cukřík na jedničku
takže můžu mlsat,ale s mírou,abych nebyla koule 😀

už si v noci musím podkládat nohy do výšky
a břicho si podkládám polštářem
to jsem si při Kačce vůbec nedělala

lenerka
20. lis 2009

včera jsme byli u švagrpvý se podívat na 3týdenní Barunku
je krásná,ale trápěj jí prdíky
chudáci děti
a ještě jí našli nějaký nález na srdíčku,tak jsou z toho na nervy
ach jo

kualalik
20. lis 2009

SMS od Rennik:
Ahojky, tak že na kontrole žádná zmena. Takže jdeme zas za týden a 30.11. vyvoláváme pokud neporodím dřív. Všechny na koníkovi moc zdravím, Pa 😵

lenerka
20. lis 2009

jé td jsem zrovna myslala na renču
že je ve 40tt a jak se asi má
no tak to je škoda,že se to ještě na porod nepřipravuje
asi se lukáškovi ještě ven nechce

lenerka
20. lis 2009

holky mám dotaz:

prý už konečně do čech má dorazit vakcína proti prasečí chřipce
prej budou posílat pozvánky na očkování těhulkám ve 2 a 3 trimestru
prej se za to nic neplatí
platí to pojištovny

necháte si to píchnout?
já vím,že když byla švagrová těhule,tak jí u Apolináře nebo nevím kde přesně řekli,že v těhu to není vjodný se nechávat na tu klasickou chřipku
tak nevím nevím
co vy na to?

kuratkol
20. lis 2009

Ahojky holky, vaše příspěvky čtu, ale nějak nemám, co bych napsala.... Stále léčím žlučník a dostala jsem navíc ještě jeden lék. Mudr. mě nezapomněla upozornit, že opět nutná antikoncepce, abych neotěhotněla...
Už bych chtěla, aby bylo po šutrech.... ale nejmíň půl roku budu léky stejně brát.....

dudunidu
20. lis 2009

ahojky lener,
mám rodinnou příslušnici ve zdravotnictví. Vakcínu na chřipku nabídli celé nemocnici, protože jsou riziková skupina, ale prý se skoro nikdo očkovat nenechal, i když taky zadarmo - nebylo to myslím dostatečně testované, takže já bych do toho nešla. Spíš se snaž jíst hodně vitamínů v ovoci a zelenině a jíst med a česnek, prostě ať máš dobrou imunitu. A vyhýbej se přeplněným dopravním prostředkům. Podle mě, když máš dobrou imunitu, tak tě to neskolí. To si myslím já, ale nevím, třeba má na to Blondy jiný názor, já odborník přes těhu nejsem 😀 😉

lenerka
20. lis 2009

ahoj dudu

tak ovoce zeleninu baštím
česnek nemůžu ani cibuli
no metru se vyhejbám,ale v buse jsem docela často
tak snad se mě to vyhne

blondynka400
21. lis 2009

lener, já se neenchám očkovat ani náhodou 😉

kualalik, to si zkus neříct a přijedu si pro tebe 😠 😀 . Tak renník ještě drží stále pohormadě jo? Chudinka malá, ta už asi trpí... 😖

lener, tak hlavně že je vše ok 🙂

dudu, tak já mám trošku jiná meřítka než věšina lidí. Pro mě hclap 180 je prostě skrček 😀 . Hokejisti jso něco jiného, to jsou většinoup ořádní chlapi, ale fotbalisti ne, nejsou moc vysoký a ani těch svalů moc nemají, pro mě to jsou takový vyhubliny. No ono to ani jinak nejde, težko by se 100 kg živé hmoty běhali po trávníku 😀
Jinak modelky a spol na ně neletí proto, že by byli nějací krasavci, ale protože mají hodně prachů, to je jasný jak facka 😀

dudunidu
21. lis 2009

hehe blondy však já psala že u modelek "jiná" motivace 😀

Kuřátko nezoufej. Jsem v tom s tebou, pokud neotěhotním tento cyklus, tak dostanu pauzu od CC a bez něj se mi vajíčka jaksi nerobí, takže pak na to najedem až bůhví kdy. Nevím, jak dlouhou pauzu mi totiž doktor naordinuje 😕

dudunidu
21. lis 2009

No je pravda, že já, i když jsem relativně malá, mám taky ráda chlapy nad 180 (manža taky je, ale já měla před ním i 190 a 195, hahaha 😀 ) Kámoška, která je vysoká, se vztekala, že my malé jim vybereme ty vysoké a co pak zbyde na ně 😀 A to máme ještě v ČR docela vysoké chlapy 🙂 Středozemí= hrůza 😀 Máte taky ten pocit, že čím jdete víc na sever, jsou tam vyšší lidi? Žádnou statistiku jsem na to nečetla, ale Skandinávci vyšší přece jsou?

Jo jinak holky jsme s manželem našli 2 zajímavá jména v kalendáři - pro kluka Alex a pro holku Alicia. Co na to říkáte? Jen u té holky je tršku problém s výslovností. Můžeš to číst "Alicia" po česku "Alisia" po hispánsku, nebo "Eliša" po anglicku... A dá se jí říkat Ali, Aluško, Eli, .... Já se totiž snažím najít jméno, které nebude časté. I když Natálka a Anička jsou jména překrásné, prostě bych chtěla něco nezvyklého.... 😅

kualalik
21. lis 2009

ženy zdárec 😵

kuratkol,
hele, ono půl roku se pro tebe zdá asi jako dlouhá doba, ale věř, že to uteče ani nevíš jak 😉 plánujete třeba nějakou zimní dovču? Lyžujete, tůrujete, apod.? To by třeba taky trochu pomohlo .. jako myslím relax, přijít na jiný myšlenky... Ono se to dá spojit i třeba dohromady, lyže + wellness... jukni na net 😉 Za slušný peníz se dá pořídit rozumný prodloužený víkend 😉

dudu,
jsem s tebou v tom, že čím větší chlap, tím líp 😀 I když mům manžel má něco málo přes 180 a já mám 175, s podpatkama žirafa 😀 Je teda fakt, že se mě před manželem ještě na ekonomce uháněl kluk a ten byl o fous menší a já trapka ho kvůli tomu nechtěla, ale jinak byl fantastickej 🙂
Co se týče jména, tak my spíš preferujeme ty typicky česká... jak jsem si dřív říkala, že tu v okolí žádnou Aničku nemáme, tak se tady s nima teď roztrhnul pytel.. mě serou ty lidi 😀 😀 😀 v pondělí byl u nás kámoš, čekají holčičku na leden a už ted jí říkají Anička... sousedi o kus dál nedávno porodili holčičku - Aničku - ... No a tak jsem se nějak hrabala v kalendáři a našla asi náhradnici za Aničku..... 😉 Nechám Aničku jako možnost pro druhého potomka 😉

blondy,
pchééé to bych chtěla vidět, jak by sis pro mě dojela 😀 😀 😀 V úterý dám každoopádně vědět, jak můj telefonát dopadl 😀

dudunidu
21. lis 2009

Blondy mám dotázek.. Když se stimuluje Clostylem a udělá se vícero folíků dostatečné velikosti, např. 3, znamená to trojnásobnou šanci? Nebo se po Pregnylu stejně uvolní jen jeden a ostatní zaniknou? okud by to tak totiž bylo, proč by doktoři předepisovli CC i holkám, které samy ovulujou?

blondynka400
21. lis 2009

kualalik, levou zadní. V úterý ráno letím do čech a v Trutnově jsem autem za chviilku 😀
S těmi Aničkmni máš pravdu, ale ještě pořád to není nejvíce dávané jméno v čechách... 😉 A co jsi tedy vymyslela za jméno? Pověz 😵

dudu, s tím, že jsou na jinu lidi menší je to pravda, ona to má příroda uzpůsobené.... No já měřím 180 a manžel nějakých 190, což je tak akorát 🙂 . Pro mně aby to byl chlap, musí mít alespoň 285 nesmí to být řádný rýč a nebo aby lehce fouklo a odválo ho to. To fakt ne 😝 😀
No můžou prasknout všechny 3, ale tkay klidně jedno nebo dvě. Záleží jak kdy a jak u koho. Rozhodně to neznamenám že máš trojnásbnou šanci.
Jestliře je ovu úplně v pořádku, clostík by předepisovat neměli. Ale ona je to trošku dneska moda, zlobí cyklus, ovu je ne úplně jasná, dáme clostík a je to. A nebo ho dávají tehdy, když je ovu hodně pozdě. Protože ono podle nějakých výzkumů, když je vajíčko přezrálé (tzn. ovu je pozdě), je větší množství potrratů, MA, genetických poruch a tak 😉

dudunidu
21. lis 2009

Blondy, 285? Hahahaha. 😀 😀 😀

Aha... Takže já jsem jedna z mála, kdo ten Clostík dostává oprávněně, když mám tu pco 😉 No začala jsem brát dnes (3.DC) a budu brát až do 9. DC vždy 1-0-1, takže doufám, že miá ta 7-denní dávka nezpůsobí žádné problémy... 😔

dudunidu
21. lis 2009

Jinak je pravda, že Anička by se mi pro holčičku taky líbilo...

lenerka
21. lis 2009

ahoj

tak dneska jsem byla pozvaná od časopisu maminka na akci
bylo tam hora jídla jak sladkýho tak slanýho
pití taky mraky
a plno dárečků
i tombola,ale já mám smůlu nic jsme nevyhrála,ale dostala jsem 2 tašky pro mimčo a i pro Kačku
takže spokojenost
prostě jsme si to užila bez manžela a Kačky
a možná budu vyfocená i v mamince lednový,ale snad proboha né,vypadám jak strašidlo ☹

mám nějakou špatnou pleť-suchou
a ještě mě pořád praská pravý koutek už nevím co na to mám dávat ☹

lenerka
21. lis 2009

no já bych si taky asi tu vakcínu nedala
není prý vyzkoušená
a cpát do sebe jedy nebudu
snad nic nečapnu no

kačka už je opět nemocná
rýma a kašel ☹ my se snad z toho nevylížeme ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru