Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
30. lis 2009

ahoj

tak až teprve teď jsem si přečetla tu skvělou zprávu,že Renča už je maminka
ještě,že na sebe dala kontakt Kualaličkovi a ta nás informovala
moc ti děkujeme 😉

luciasek001
30. lis 2009

ahoj holky, koukám chvilku tu nejsem a co se to tu neděje. To je krásný Renníku moc ti gratuluju k chlapečkovi 🙂 Tak ať je ti dobře a vše klape jak má. Držim palečky!!

lenerka
30. lis 2009

ahoj Kramlinka

tak koukám,že máš 3jména pro holčičku 🙂
já taky nevím jméno
nějak se pořád nemůžu rozhoupat 😀
máme skoro podobný termín
jak se cítíš?
já už docela špatně
mám 8kg na hoře bolí mě žíly a záda
už se moc ke kačce neohnu a Kačka potvora líná se nechce sama obouvat a ni oblíkat,takže super
už aby jsme to taky měly za sebou co?

lenerka
30. lis 2009

ahoj leni

tak jak zvládá šimonek školku?a co tvoje práce?
a pořád se snažíte o mimčo?
škoda,že tu nejsi častěji

kualalik
30. lis 2009

Dudu, já pila kontryhel 2x denně 😉 Maliník nevím, nepila jsem. Užívala jsem ke kontryhelu ještě Jeřáb ptačí 😉

lenerka
30. lis 2009

já nepila nikdy nic
a teď piju čaj pro těhotné ženy od Lerosu a dobrota

kramlinka88
30. lis 2009

lener: ahojky 😉 No taky už bych to asi chtěla mít za sebou, já těch kil už teď přibrala 10 😠
No s tím jménem, pro kluka to vypadá na Michala a holku furt nevíme, jsou ve hře i další než mám uvedené, furt se nějak nemůžeme rozhodnout.... 😒
Jinak se cítím relativně dobře, jsem už doma a do práce už se asi nevrátím....

blondynka400
1. pro 2009

Ahoj holky,

renník, no super 😵 😵 😵 . To to ale nádherně vyšlo. A mylý vzorové míry. Ani malý ani velký 😀

dudu, kontryhel nevadí, ten je odkonce jedno denně málo, já maliník pila jen jendpu denně a zbytečně bych to s ním nepřeháněla. Ale jestli máš domací ze zahrádky jak dlouho ho necháváš louhovat? 😕

lenerka
1. pro 2009

kramlinka

tak to já mám nahoře 8kg
a se jménama taky bojujeme,ale ještě máme fůru času se rozhodovat 😉

blondynka400
1. pro 2009

lener, ty jsi se ještě nerozhodla? 😀
Kdy jdeš na UTZ?

lenerka
1. pro 2009

ahoj Blondy

7.12.na Bulovku to je příští pondělí
tak třeba se ukáže ,že to bude kluk a budu mít jasno davídek to jistí 😉

já furt nevím no
Nikolka kristýnka 😀

blondynka400
1. pro 2009

lener, tak tohle jméno bych ti pro klučíka schválila 😀
No u mě byla i na UTz holka jasná, tentorkát tam ani nedávala tlapku 😀

Hlaśuji pro Kristýnku 😎

lenerka
1. pro 2009

no v tom 20tt jak jsem byla na tom gennetu
tak pan Dr.říkal,že ta holka to je
tak asi to nakonec ten Davidek nebude no 😀

blondynka400
1. pro 2009

lener, tak ono v tom 20tt to není ještě úplně dokonale vidět. Občas se může stát, že ten pindík je prostě někde schovaný.... Ten UTZ v 30tt je už skoro jistota.
No a pak unám i případy, kdy měli holky vyfocené přímo pipinky (tedy to tak vypadalo) a pak z toho nakonec byl kluk 😀 . Ale moc se to nestává, prý U dvpou případů z tisíce 😎

Mně to tedy řekli 3x, že je to holka, v 19tt, v 23tt pak na 3D nechtěla spolupracovat protože tam měla pořád tlapičku a teď naposledy v 31tt...

lenerka
1. pro 2009

tak to máš asi fakt 100%holku
ale já bych tomu věřila z plodovky to je taky 100%
a hlavně pak až co ze mě vyleze 😀
no uvidíme no
oblečků máme dost na holku i na kluka na ty pidi miminka,ale na to větší už je hodně holčičího
a kačka se nějak smířila s tím,že to bude holka
přeci jen jí chce do toho novýho pokojíčku
a tam by asi pak kluk třeba v 15letech nesměl
to by jsme museli zas přeorganizovat celý byt 😀

blondynka400
1. pro 2009

lener, tak já bych to neviděla na 100%, ale spíš tak na 95%....
Já mám něco růžového a zbytek je taky neutrální. hold max by doma byl v růžovém a venku v tom zbytku 😀
Uvidíš, ale spíš to bude holka, oni mají dnes už dobré přístroje a moc se nepletou...

kualalik
1. pro 2009

ahoj ženy,
Jsem doma z poradny. Moc nás chválila. Dostali jsme do ruky výsledky plodovky,tak to mám černé na bílém,že jsme v cajku🙂 a tu holčičku tam máme taky napsanou🙂
Další kontrola 29.12. Měřila mi břuch, SF 19cm. Tlak 140/80. Moč v pořádku. Přírůstek na váze 1kg🙂 hurááá😀

dudunidu
1. pro 2009

to jsou samé dobré zprávy, ženy! 😀 tak jen tak dál přibývejte na váze i dobré náladě 🙂

Blondy: já ten maliník nechávám vyluhovat tak 20 min - půl hodiny. Kontryhel si teda dám i 2x🙂
Víš co mě ještě vrtá hlavou? Jestli prostě ty vejcovody vůbec mám průchodné. Sice doktor slyšel, že tam vzduch prochází, ale neví se jistě jestli oběma... No ta laparka by myslím byla vhodná. Uvidím co mi zítra řekně...Taky si musím vyžádat tu zprávu - výsledky horm. profilu, ať máme jasno, jak jsem na tom🙂

pavlisa
1. pro 2009

dudu, já piju kontryhel jen jednou denně, vyjímečně dvakrát a to když jsem to dostala, protože mi to krásně zmírňovalo bolesti při mrše. A když jsem byla na UTZ tak mi doktor říkal, že mám krásnou sliznici. Ale je pravda, že dvakrát denně ti to rozhodně neuškodí.
A maliník mě teda dost pomohl a ani jsem ho asi nelouhovala tak dlouho.
takže zítra jdeš k Dr. jo?
Tak to napiš co a jak to jsem teda taky zvědavá.
😉

kualalik
1. pro 2009

Pozor pozor pozor 😀

U mě v albíčku jsou fotky Lukáška od Renči 😵 Můůůůžete se kochat, je to ňuňánek krásnej 😵

blondynka400
1. pro 2009

kualalik, tlak 140? 😕 To už je docela dost na těhu... Předpokládám, že ty to máš ale podchycené....

dudu, to jestli máš vejcovody průchodné se pořádně zjistí jenom laparkou. Oni stačí i takové jemné blanky, přes které prostě spermie neprjdou zato vzduch ano... Plynové zjišťování už je v dnešní době přežitek a upouští se od něj.. 😖 20 minut je ok, stačí 15 😉

pavlisa, ono jesrli máš maliník kupovaný, většinou bývá upravený, aby se vyluhoval za kratší dobu 😉

blondynka400
1. pro 2009

Tak jsem kuokala na naše první březnové miminko, je sladkej 😵

kualalik
1. pro 2009

blondy, já měla vždycky tlak kolem 140 😉 A dneska mi na to Mudra nic neříkala, jen jsme diskutovaly o těch mých "padajících" stavech, ale to je jen, když jsem někde, kde je děsný vedro a nedýchatelný vzduch 🙄 Ale jinak v okáčku, střežíme to 😉

kualalik
1. pro 2009

blondy, hele, SF mi naměřila 19cm, to je v cajku si myslím ne? 😉 Já ten graf v průkajdě nemám 😅

blondynka400
1. pro 2009

kualalik, no dobře no. Ale internistovy by se v těhu 140 určitě nelíbilo 😀
Já myslím že jo, hlavní je velikost miminka 😉 . Mně tyhlo ani neměří a ani nevim, že by se to v dnešní době ještě měřilo 😉

kualalik
1. pro 2009

blondy, je zajímavý, že doma mívám tlak kolem 103/50 😅 v čekárně jsem dneska seděla 45min,tak že absolutně netuším, kde mi tohle naměřila... mají ten klasický pumpovací tlakoměr. Já mám doma ten modernější 😉 Tak nevím,každej si měří,co chce 😀

blondynka400
1. pro 2009

kualaik, taky má takové podobné zkušenosti 😀 . Asi je to syndrom bílého pláště 😎

kualalik
1. pro 2009

blondy, ty jo tak já mít ten syndrom bílého pláště, tak jsem dávno pod drnem nervama 😀

Pálí mě žáha... 🙄 jsem si dala olivy... absolutně nechápu proč 😠

blondynka400
1. pro 2009

kualalik, hm, to ti věřim 😀
Z oliv? Tak si dej něco zásaditého 😉

dudunidu
1. pro 2009

čus kočky! Díky za rady! A taky za nááádhernou fotečku Lukáška, je to prostě neuvěřitelný... Vážně jsem z toho celá paf 😅
Jinak zítra mířím na folikulometrii až večer, ale pak poreferuju🙂 A kontryhelový čajík jsem si teda uvařila ještě jeden🙂 No i ten maliník mi pomáhá🙂 A zkusím se ještě nějak vnutit na tu laparku..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru