Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
15. pro 2009

luciasek, aha. Tak to si asi měla smůlu na člověka. Ale je to tedy po dlouhé době co slyším něco negativního... Já tam byla na velkém UTZ v 31tt a všecno bylo právě super a hrozně milý... Ještě se mi tam letos nestalo, er by na mě byl někdo protivný, a to už jsem tam byla několikrát...

Neratovice by měli být ok, zrovna nedávno o nich někdo mluvil a v dobrém 😉

luciasek001
15. pro 2009

možná jsem prostě jen měla kliku, pani třeba nestačila si dojít na oběd, ale to neznamená, že musí být nepříjemná. Kdyby chtěla být důsledná tak ještě mohla ječet na 1 maminku co přišla až po mě. Prostě neni to ono. V Neratovicích mám pocit, že je prostě zajímáme a nejsme jen další v pořadí. Kdyby se něco dělo dám určitě nějak vědět. Pak poreferuju o Neratovicích.

blondynka400
15. pro 2009

luciasek, tak když ti to nesedělo nemá cenu se do nečeho nutit... Přeju hodně štěstí, ať jsi tam spokojená. Takže to vlastně může vyjít na vánoční mimi, co? 😎

luciasek001
15. pro 2009

Díky, v podstatě může, ale víc se mi to hodí po vánocích 😀 Snad to mrňous vysliší 😅 Necháme se překvapit, ikdyž jsme všichni v pohotovosti, sbaleno mám.

blondynka400
15. pro 2009

lucisek, no myslim, že miminkům je úplně jedno co se nám hodí nebo nehodí... 😀 A co jinak, vše ok?

eliska_v
15. pro 2009

Ahojky holky, tak dneska 41DC a 29.12. jdu na utz a nejspíš zase včeličku... ☹ Holky já už asi zešílím!! 😔 😢

luciasek001
15. pro 2009

jo jinak máme prý ukázkové míry, takže snad je to všechno dobrý. A co u tebe taky vše O.K.? Jak se vám líbí v čechách?
Ahoj Eli, teda ty máš věci, asi se tělo ještě vypořádává s tim zásahem. Tak snad bude po včeličce už všechno v pohodě.

luciasek001
15. pro 2009

Holky, opatrujte se, jdu na kutě. Zase se ukážu 🙂 Dobrou noc

eliska_v
15. pro 2009

luciasek: To už bude druhá včelka... nevím proč mi to moje tělo dělá 😔

lenerka
15. pro 2009

luci

jsem si tě včera přivolala co?
jsem si na Tebe vzpoměla a ty jsi tu super 😉
jen jsem tě tu dneska nestihla,tak snad příště
dobrou

lenerka
15. pro 2009

Eli

tak to je mě líto
a test jsi si tedy dělala?

eliska_v
15. pro 2009

lenerka: Dělala v pondělí a nic ☹

kuratkol
15. pro 2009

Ahojky, akorát jsem dorazila z vánočního večírku, co jsme měli z práce.

blondy: Mám se celkem dobře. Žlučníkové záchvaty jsem měla každý 3.den a pak to zničeho nic přestalo. Už jsem neměla žádný záchvat 14 dní !!! Člověk si neváží toho, když je zdravý. Cítím se teď tak svobodná, když se nemusím pořád bát, kdy záchvat dostanu. MUDr. mi říkala, že jak se budou šutry rozpouštět, tak budou záchvaty častější, než šutry výjdou ven.... Doufám, že se tak už stalo. Během tohoto týdne k ní chci zajít a uvidíme co a jak.... Kdyby to vyšlo, tak v květnu/červnu bychom se začali zase snažit. V únoru jdu ke gynekoložce, kdy by mi měla udělat testy, protože by to měl být rok snažení.... I když se nesnažíme už nějakou dobu, ale to nemusí vědět, důležité je, aby nám ty testy udělala, ať se nesnažíme 8 měsíců zase zbytečně....

kualalik: Vzhledem k tomu, že jsme koupili byteček v Praze a čekáme, až nám ho dostaví, platíme už úroky z hypotéky a nájem současně, tak jsme se rozhodli moc dárků a drahých nekupovat.... Dáváme asi 15ti lidem.....
Většinou jsem udělala balíčky s kosmetikou..... tátovi foťák napůl se ségrou, mamči keramické nože, džíny, kosmetika, ségře povlečení na postel, jak si přála, a trnky pro holky na spaní 🙂 Jinak chlapům holící potřeby nebo oblečení ..... myslím, že to jsou převážně klasické dárky, nic originálního......
Už se nemůžeme dočkat, až půjdeme do vlastního..... V bytě (novém 4 roky) , ve kterém teď bydlíme, je asi konstrukčně špatně udělaný záchod, který nás už 2x vyplavil, když jsme nebyli doma..... Fakt lahoda přijet v noci a uklízet to, ten smrad dosud nezmizel. Nějaká firma byla 2x čistit kanalizaci a bylo to k ničemu..... řčekáme, že to přes vánoce udělá zase..... dveře zničený, nasáklý....voda pod plovoucí podlahou..... náš nábytek je naštěstí v pořádku...... čeká se, až to udělá znovu, aby poslali kameru na sledování kanalizace a zjištění problému...... fakt mě to dost štve.....
Doufám, že už brzo bude náš byteček hotový nebo se tady z toho zblázním...... Majitel celkem nic moc pro to neudělal..... já bych se starala víc, kdyby to byl můj byt....

blondynka400
16. pro 2009

luciasek, já jsem úplně v pohodě 😎 V čechách jsem zatím jen pár dní a jsem tu sama. A abych pravdu řekla, docela se těším nzpátek do It 😀

kuratkol, tak to je super, že to vypadá se zdravotním stavem lépe. S těmi testy souhlasím, vždycky je lepší vědět zda je vše ok nebo je někde chybička. A vy se teď chráníte nebo to nechávate náhodě?

kualalik
16. pro 2009

čao ženy 😵

Tak dneska je to tady takový pochmurný u nás, asi to vypadá na další sněhovou kydanici 😀 Lehce jsem ráno čapla vysavač a uklidila spoušť po večerní ochutnávce pistácií 😀 skořápky všude že 😀

Kuratkol, ty jo, tak tohle se stát mě s tím záchodem, tak pan majitel by si něco vyslechl 😠 to bych byla vytočená... tak to vám přeju, ať máte byteček co nejdříve hotový ... snad to bude rychlé 😉

luciasek001
16. pro 2009

Ahoj holky, pěkné dopoledne.
lener, no jo asi jsem vyslyšela tvé volání a přišla jsem 😉
kuratkol, koukám prima bydlení se ti nedivim, že se těšíš do svého nového, vonavého bytečku 🙂 A kdy se máte stěhovat? Už aby to asi bylo co?
Dneska je mi vyjímečně docela slušně tak snad to vydrží. Holky opatrujte se tu.

blondynka400
16. pro 2009

kualalik, ty jsi tedy číslo 🙂

luciasek, tak ať to vydrží co nejdéle 🙂

kualalik
16. pro 2009

no.. jako bych to neříkala, kydáááááááá 😒
Jsem si to po obědě pochodovala s nanukem v ruce domů 😀 lidi na mě tak blbě čuměli 😀 tssss,nechápu 😀

kuratkol
16. pro 2009

blondy: Necháváme náhodě...nebo spíš stále cítím, kdy mám ovulaci, takže se jí vyhýbáme, i když občas si říkám.....co kdyby..... ale pak mě to přejde, když si představím postižené dítě, jak píšou na příbalovém letáku k léku....

luciasek: vůbec nevím, kdy se budeme stěhovat.... byty by měly být postavený k 31.12.09.... ale nevím, kdy nám je předají..... nevím, jestli máme dát výpověď ke konci prosince nebo až ke konci ledna.... výpovědní dobu máme 2 měsíce.... nemám vůbec představu...

kualalik: Taky bych se asi divila, kdyby venku v takové zimě někdo pochodoval s nanukem 🙂

dudunidu
16. pro 2009

Ahoj kočky, no vy jste se rozepsaly🙂

No já dnes vyrazila s mužíčkem do města, dali jsme si dobré jídlo a pak jsem potřebovala jen mrknout do H+M, měla jsem tam vyhlídnutou nějakou vestičku. No a jak jsem tam došla a zahlídla slevy, bylo jasné, že to bude na dýl. No a manža teda, že on půjde domů, ať si chodím po nákupech sama. Jenže to mi nedošlo, že jsem si nevzala klíče od bytu, měl je jenom on, protože jsme odcházeli z domu společně. Takže já přijdu domů a mužíček nikde, potažmo na volejbalu někde v pr..... Tak zvoním na sousedku, že u ní počkám, než se MM vrátí a ani jsem jí to nestihla vysvětlit, protože vylezla v pyžamu a hned mezi dveřma se omlouvala, že mě nechce nakazit.... Tak jsem musela nasednout na bus a jet si pro klíče až kdesi, kde hrál manža volejbal. A to jsem si ještě zapomněla dnes rukavice, tak jsem byla zmrzlá jak h...... 😉 Pardon, pejsek potřebuje vyvenčit, už škrábe na dveře, tak pádím 🙂

blondynka400
17. pro 2009

kuratkol, no jo. Ono dohromady s léky to není nikdy ideální....

dudu, 😀 . Jak jste na tom s tím hledáním práce? 😕

Jinak já byla dnes na kontrole, vše je ok, dělala mi i CTG (monitor) a malinká je úplně v pořádku. Zas se jí to ale samo nelíbilo a pořád kopala do sondy 😀 . Jinak cvičením jsem dosáhla, že už není hlavou nahoru, ale napříč, což jsem si tedy pomohla 😀 No nic, hold jí budu trápit dál 😝

lenerka
17. pro 2009

ahoj holky

tak to já taky včera měla pěkně lítací den
ráno jsem byla na krvi pak na EKG
pak na gyndě a pak ještě na sociálce

a pak večer na dobrý večeři,v pondělí jsme měli 10leté výročí 😉

večerě byla výborná
pěkně jsme se přecpala,ale aspoň malá v klidu spala,ale 2x jsem v noci byla čůrat ☹
to mě asi vadí nejvíce,to noční vstávání

na gyndě v pohodě
mimčo odpovídá 31tt a ještě se jí nechce ven
tak snad stihnu vše dobalit a v klidu se přestěhovat a pak porodit 😉
na EKG dobrý
a mám i neschopenku,jinak bych musela na 14dní do práce
a to se mě fakt nechtělo!!!!

lenerka
17. pro 2009

ahoj Eli

tak jak jsi dopadla?pořád na Tebe myslím!

lenerka
17. pro 2009

tak dneska i u nás v Praze krásně zasněženp,ale na vánoce to asi nevydrží
má být teplo ☹

blondynka400
17. pro 2009

lenr, tak to je fajn, že se jí ven nechce. Odpovídá 31tt? 😕 Neříkala jsi předtím, že je větší? 😕

lenerka
17. pro 2009

no jak jsme byly na Bulovce
tak jsem v ten den byla 29+6 a mimčo odpovídalo v něčem 30tt něco 31tt
já psala 32tt to jsem se spletla
ale na jejich ultrazvuku měla 1,7kg,ale kolik měla včera to mě neřekla
jen mi opět s úsměvem potvrdila holku 😉

blondynka400
17. pro 2009

lener, tak to jo. To už potom chápu 😀

kualalik
17. pro 2009

Hoj ženy,
tak dneska jsem měla vstávačku už v 8h. Pak jsem mazala do garáže, přišli řemeslníci a já jsem jim tam pomáhala. Ale jen vařila čaje, kafíčka, topila v kamnech a sem tam jsem byla "podej tohle-podej tamto"... děláme sádrokartonovej strop 😀 to by člověk neřekl, jak je to složitý 😀

Nooo a v pondělí jdeme na 3D, tak se na tu naši kočku těším 😀 hlavně manžel, ten mi opět dneska asi 3x připomínal, ať tam zavolám a objednám nás 🙄 tak jsem tam teda na nátlak zavolala 😀

Blondy, bože, ty tu malou utrápíš 😀 hlavou napříč 😅

Lenerka, dodatečně gratuluji k výročí 😵 koukám, že to máš fakt našlapaný.... vše dobalit, přestěhovat se, porodit 😀 😀 😀

blondynka400
17. pro 2009

kualalik, no spíš to bude o tom, kdo koho utrápí dřív, jestli já ji nebo ona mne. Ale řekla bych, že má tuhý kořínek 😉
Hele to předěláváte nějakou vilu, ne? To jsou pořád samý řemeslníci 😀

kualalik
17. pro 2009

Blondy, no garáž stavíme novou 😀 Teda už ji máme postavenou,dvougaráž,s letní kuchyní 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru