Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
19. pro 2009

kualalik, tak to jo, to už potom chápu 😀
A co vy tam nahorách, kolik máte sněhu? 😎

kualalik
19. pro 2009

Ahojda,
tak tady kalamitka, silničáři opět neodhadli situaci 😀 Večer jsme tu měli krásných -19st. 😀

blondynka400
19. pro 2009

kualalik, tak to tady bylo podobně. Večer když jsem jela domů tak -18..... A tady silničáři ani nemají co odhadovat, prostě je to Praha, tak na to kašlou. Neviděla jsme ani jeden pluh nebo sypač 😀 ale že je to pak na okrajích mnohdy horší než na horách, je jaksi nezajímá 😀

kualalik
19. pro 2009

možná mohlo být i víc stupňů, ale my máme tak perfektně daný čidlo teploměru, že to asi zkresluje (u stěny baráku,kde je komín) 😀

navíc dneska šílená noc, budu se muset asi dospat 🙄

blondynka400
19. pro 2009

kualalik, no kde myslíš že máme čislo my? Hned na stěně baráku 😀
Copak se dělo? Nemohla si spát? 😕

kualalik
19. pro 2009

blondy, katastrofa noc... usnula jsem v jednu ráno, spala jsem přerušovaně do šesti.. ale ty bolesti břicha u toho, šlo mi to až do zad.. jsem to musela rozchodit ☹ Ještě že manžel přišel o půlnoci lehce unaven z firemního večírku a spal jak zabitej 😅 že mě neslyšel, jak lezu kde můžu 😒

blondynka400
19. pro 2009

kualaik, a z čeho tě bolí břicho? 😕 Hm, tak to veřím, že nic moc....

kualalik
19. pro 2009

blondy, tuším, že to budou vazy... mě to občas takhle chytne, sice příšerně, ale chytne... 🙄 jsem to popisovala doktorce... no a v pondělí jdu na ultrazvuk, tak ho poprosím, ať se mi tam koukne na vajuch 😉 abych byla v klidu...

A co vy holky v Práglu? co máš v plánu na víkend?

blondynka400
19. pro 2009

kualalik, aha, o tak snad je všechno ok....

No ani nic moc, to víš no, slaměná, vdova, všude moc lidí, chytnout nějakou nemoc by nebylo ideální, většinu aktivit co jsem dělávala jaksi nemůžu.... Musím tady lehce poklidit,pak půjdu cvičit, večer jdu na jeden mejdánek a zítra se ještě uvidí 🙂

kualalik
19. pro 2009

No máš to hezky nalajnovaný 😀 Já jsem si plánovala, jak půjdu s bafu na procházku, ale trochu se bojím na tom sněhu, aby mi to neujelo 😒 odpol chci tady ještě poklidit trochu a večer jdeme někam na drink... (na tu moji teplou hrušku) 😀

blondynka400
19. pro 2009

Tak ležet před televizí nehodlám 😀 Na to mám ještě času dost 😀
Já bych možná na chvilku vyrazila, vem dobré boty a jdi do toho 😎

kualalik
19. pro 2009

Jooo to já pohory najdu a vyjdu. Jen jsem přemýšlela,jak bych do toho zapojila bafu, abych se třeba vezla na sáňkách 😀

blondynka400
19. pro 2009

kualalik, jo takhle, ty lenochu 😀 😀

kualalik
19. pro 2009

booooooooože, tady od rána furt kydá 🙄 sere mě, že nemůžu na lyže 😠 😀 jako můžu, ale neriskuju že 😀

blondynka400
19. pro 2009

kualaik, tak to jsme na tom stejně. já bych hrozně ráda šla bruslit, ale už si prostě netroufám, bojim se pádu...

kualalik
19. pro 2009

blondy, a to jsem ještě mega nakakaná, páč jsem muže pustila začátkem března na Kaprun 🙄 každopádně doufám,že se nebudu mít předčasnej porod, to by pak musel zaskočit asi "kámoš" 😀 😀 😀

blondynka400
19. pro 2009

kualalik, tak proč by nemohl, přeci jenom to, že jsi těhule, neznemaná, že s tebou musí být doma 😀
Myslíš kámoš fitnesák jo? 😀 Jak se vůbec má? 😀

kualalik
19. pro 2009

blondy, já to mužovi jen silně závidím, jinak ať si jako jede, ale ať se mu tam nic nejede... myslím si, že rozumu má dost, tak by si ty kravinky různý mohl odpustit 😀

Fitnesák se má bájově 😵 Prej mu strašně na spinningu chybím 😀 nemá komu očumovat zadek asi 😝 😀

kualalik
19. pro 2009

............ ehm, píšu kraviny koukám.... samozřejmě, ať se tam mužovi nic nestane 😀

blondynka400
19. pro 2009

kualalik 😀 , co by se mu mělo stát.... ale ve svém věku by si měla vědět, že u chlapa inteligence a dělání kravinek jaksi nemá nic společného 😀 A čím jsou starší tím je to horší 😀
A chodší ještě cvičit nebo ne? Já tedy ano, v týdnu jsem byla i na spinnigu, byli tam samý chlapi, bylo to super 😅

kualalik
19. pro 2009

Cvičím jen doma a nebo si zajdu zacvičit pod dohledem PA...
Na spinning bych šla, ale mudra říkala, že radši ne kvůli tomu srdci... Prostě těhotenství vs. moje vada, je šílenej záhul na ten životní sval a já nechci moc riskovat. Do teď, než napadla ta kupa sněhu jsem byla zvyklá pochodovat furt s bafu na procházkách (cca 3km). A teď se mi pekelně zhoršilo to astma, já jsem prostě nemožná 😒

blondynka400
20. pro 2009

kualalik, hm, to je jasný.... To mi vlastně nedošlo.
Astma a mráz je špatný, hlavně neriskuj, ju? 😉

kualalik
20. pro 2009

tak jsem si vyšla na procházku v -15st 😀 fakt luxus.. a to jsme s manžou ještě zkoušeli, jak moc je zamrzlej potok, abychom ho mohli se psem přejít... 😀 samozřejmě manžel byl pokusnej králík, až poslední šla bafu a já ji ještě dobu přesvědčovala, že je to zaručeně zmrzlý 😀

doprdele, udělal se mi zase opar, já se asi zabiju 🙄 miliarda oparů za celý těhu ... to mě zase nevezme k zubaři, jsem už počtvrté přeobjednaná 🙄

blondynka400
20. pro 2009

kualalik, tedy co je to za slova..... S oparem k zubaři to nic moc 😖
Tak hlavně že si pokusný králík nebyla ty 😀

kualalik
20. pro 2009

Blondy, ona mě s oparem nikdy nevzala 😒 a ani nevezme asi... chjo,no ujelo mi to lehce no 😀 😀 😀

Tadáááá máme tu -20, oléééé 😀
To je dobrá perspektiva počasí... ve středu dééééšť 🙄

blondynka400
20. pro 2009

kualalik, no moje bere tehdy, kdyžř máš malý a přelepený takvoutou náplastí na opary, ale to jakou těhu nemůžeš....
My jenom -15 😀 . No jo, hold asi moc bílé vánoce nebudou.... 😝

kualalik
20. pro 2009

Jsem teď jukla náhodou na Novu a Banášová teda má krásný šaty (hlavně je teda hubenější než já) 😀

blondynka400
20. pro 2009

kualalik, tak ona je dobrý vyžle 😀 . Jsem někde četla, že je anorektička, ale jinak já mím mám ráda, je fajn, rozhodně lepší než Mareš 😝

kualalik
20. pro 2009

Blondy, má dobrej smysl pro humor 😀 a teda rozhodně je lepší než Leošák 😉

blondynka400
20. pro 2009

kualalik, já si jí pamatuju ještě z markízy z lets dance, tam byla fakt úplně super....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru