Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kopretina82
16. únor 2009

Ahojky všichni,
můžu se k vám taky přidat? Sice bych to pravé snažení viděla až na duben, ale v dubnové diskuzi to nějak vázne a jeden měsíc už není takový rozdíl... 🙂
Budemes e snažit o druhé mimi-Domča se povedl taky napoprvé, tak jsem taky zvědavá jak to půjde s druhým, ale vcelku nic mě nenutí, takže to nechám zcela na přírodě a prostě až to vyjde, tak to bude. Ale na mimísko se už těším 😵 😵 😵
No,kdo začně od března, už to má za pár 😉 , ale mě se to taky kvapem blíží... 😵 Chtěla bych začít po dubnové MS(teda ještě nikdy jsem se tak netěšila na MS 😉 😨 😀 )
Tak přeju všem ať se zasdaří co nejdřív a už si tu můžeme gratulovat k //

petamm
16. únor 2009

lenerka

to jsou děti opravdu stejně staré,Kuba je 1.1. Porod jsem měla vyvolaný,ráno v 7 jsem šla na přípravu,zabrala až 4 injekce, v 10 jsem byla ještě bez bolestí a v půl jedenácté byl na světě. Takže na porod si opravdu stěžovat nemohu.

Zápis do školky máme 23.2.,ale velké šance tomu nedávám. I když tedy,jestli ho nevezmou,tak nevím,kam ho dám,abych nastoupila do práce. Hlídání nemáme.

rennik
autor
16. únor 2009

kopretina82: ahojky jasně že se můžeš přidat budeme jen rádi že má tahle diskuze pro někoho smysl, hlavně pro mě jako zakladatelku 😀 Úplně ti věřím jak moc se těšíš já už se taky nemůžu dočkat. v pátek by měla dorazit MS, dala jsem na rady holek a dneska jsem si koupila kontryhelový čaj, doufám že to od těch bolestí a co se týče délky a silnosti pomůže.

Jinak jsem ode dneška na nemocenské, ležím s chřipajznou. doufám že ty ATB nějak nenaruší cyklus, koupila jsem si i ovu testy tak je chci teda vyzkoušet jestli ta ovu probíhá nebo ne.

Tak papa a ozvěte se jak všichni máte 🙂

luciasek001
16. únor 2009

Ahoj holky, tak jsem tu po práci. Dneska mě to nějak vycuclo v práci. Zdravím nové členky diskuze 😉

luciasek001
16. únor 2009

Rennik: tak at je ti brzo lépe. Stejně ti tu postel závidim. Dneska kdybych nemusela do tý chumelenice tak nevystrčim ani paty, ale do práce jsem musela, ach jo 😒

rennik
autor
16. únor 2009

luciasek01: nevěřili by jste co zrovna dělám, kromě toho že je bídně mě, tak včera porodila od přítele ovečka- narodily se 4 jehňátka, z toho bohužel dneska už jedno umřelo a druhé je hodně bídné tak se ho snažím zachraňovat, krmím z flašky co 2 hodiny Nutrilonem, hřejeme ho fénem, no skoro jako miminko snad se nám ho podaří zachránit. 🙂

luciasek001
16. únor 2009

Je je teda u vás se dějou věci 🙂 Vy máte farmu? Toho malýho co nepřežilo je mi opravdu líto, ale jsou tu ještě 3 a snad se vzpamatuje.

rennik
autor
16. únor 2009

No dalo by se to tak říct 😀 přítel je z vesnice a spíš všechny ty zvířátka jsou doma kvůli babi a dědovi, ti nějak zastávají názor že domácí maso je nejlepší a vůbec všechno domácí co se pěstuje. Pro mě to byl docela šok z tolik hospodářství, ne že bych zvířata neměla ráda, já je naopak miluju ale jsem z bytu a o nějakém okopávání brambor se mi v životě ani nezdálo, bydlím tady zhruba půl roku, chtěla jsem bydlet někde jinde, ale pomalu si zvykám, navíc my se o to hospodářství nestaráme takže se to dá. Ale našla bys tu fakt všechno 😀

luciasek001
16. únor 2009

Tak to je zajímavý, asi bych si to nedovedla představit. Ale když to nevisí všechno na vás tak se to dá asi zkloubit líp s prací. Jinak bys asi mohla celý den poletovat okolo zvířátek.

rennik
autor
16. únor 2009

No právě že s mojí prací to absolutně zkloubit nejde, není na to čas, dělám 12tky takže co se starostí o zvířata týče já mám akorát morče a zakrslého králíka 😀 ale toho jehňátka je mi líto tak se teď starám. 🙂

luciasek001
16. únor 2009

Králíka a morče bych asi taky ještě zvládla, ale do ostatního bych se moc nehrnula, docela tě obdivuju 😉

rennik
autor
16. únor 2009

Není co obdivovat sama si na tenhle život zatím zvykám ,vždyť já ani nevím kdy a jak se sadí brambory 😀

luciasek001
16. únor 2009

tak zatim tam žiješ krátce, ještě je čas si zvyknout a přítel tam žije asi od mala co?

rennik
autor
16. únor 2009

jo přítel od malička takže je na to zvyklý a do bytu bych ho nedostala ani náhodou, je zvyklý pořád něco dělat. Jehňátko už začíná být lepší, postavil se na nohy cumlal mi palec 😀 má hlad ale ještě musí počkat chviličku ať nemá průjem, zrovna mi usnul na kolenech zabalený do deky 🙂

luciasek001
16. únor 2009

Tak zase se nenudíš, co taky v paneláku 😉

rennik
autor
16. únor 2009

Skusím ti poslat fotku 🙂

luciasek001
16. únor 2009

tak jo nebo na můj mail: l.krizek@centrum.cz

lenerka
16. únor 2009

ahoj petamm

no to se vám taky Kubík povedl 😀
no právě,já ofiko 27.12.09 bych měla nastoupit do práce
mateřskou mám na 3roky
když nebude školka tak tedy nevím nevím

máme sice prababičku,ale tý je 73 to jí nemůžu udělat.dát jí takovýho dáblíka
a babička sice nepracuje,ale je nemocná s nervama,takže to taky není
a druhou babičku ani dědu nemáme

takže ,když se to nepovede,tak asi budu muset dát výpověď a sedět doma s malou
prostě nevím co dál
budu muset taky na sociálku se na všechno zeptat

ale ještě máme čas trošku
teď mám mens.tak až bude konec tak jdem do toho na 100%
snad všechno bude ok

rennik
autor
16. únor 2009

už ji mám albu 🙂

luciasek001
16. únor 2009

To mě nenapadlo to udělat takhle 🙂 Je roztomilá, sluší vám to 😉

rennik
autor
16. únor 2009

díky kéž by přežila ale je od moc lepší než odpoledne, ta fakt vypadala že umře. Koukla jsem di tvého albíčka měla jsi moc pěkné šatky na svatbě 🙂

luciasek001
16. únor 2009

Děkuju, taky jsem toho oběhla než se zadařilo něco sehnat.

kuratkol
16. únor 2009

rennik: Tak nějak jsem čekala, že ta ovečka bude bílá 🙂 . Překvápko, ale je moc hezká.

rennik
autor
16. únor 2009

Kuratkol: Právě že z těch 4 byla bílá jen jedna a ta právě dneska umřela ☹ zbytek je čerňoučký. 🙂 a navíc a bílá bylajediná ovečka, zbytek jsou chlapi 😀

Luciasek01: Já jsem toho taky moc oběhala, snad jsem vybrala dobře. Ale hlavní je že se líbí mě a cítím se v nich moc pohodlně. 🙂

luciasek001
16. únor 2009

rennik: A kde jsi vybrala? Já jsem nakonec byla nejvíc spokojený v pražskym salonu Adina a měla jsem kliku, že jsem je měla jako úplně první. Byli vonavy a krásný.

rennik
autor
16. únor 2009

Vybrala jsem si je u nás v Třinci v takovém maličkém salóně ale jsem fakt nadmíru spokojená. A hlavně už je mám doma, ta paní je prodávala,tak jsem si je koupila a pak je zas prodám pokud se podaří. Aspoň mám jistotu že jsou nové, čisté, prostě připravené na den D. 🙂

luciasek001
16. únor 2009

A co tě ta koupě stála? Tak zas v tomhle máš jistotu, že už jsou tvý a nemusíš se nijak stresovat.

rennik
autor
16. únor 2009

9000Kč ale na to že se u nás půjčujou šaty za 5000Kč tak je to hodně dobrá cena.

luciasek001
16. únor 2009

Jo to je celkem slušná cena, hlavně že se v nich cítíš dobře a jsi s nima spokojená 😉

rennik
autor
16. únor 2009

🙂 jen doufám že kdyby se nám povedl mimíšek, že se do nich vlezu 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru