Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
9. led 2010

pavlisa, ach tak, no tak jak sama říkáš, už aby jsi byla 1 DC .. začnete, budeš mít vše podchycené ... nezoufej, podívej na mne, nám se zadařilo až po roce .... 😉

luciasek001
9. led 2010

Ahoj holky, hlásím se po delší odmlce, bohužel jsme mezitím neporodili jen mi kleknul počítač. Ode dneška už to funguje tak snad budu chvíli online. U nás se zatim nerodí, malému/ý se prostě ven nechce, termín už je za námi. Takže v úterý další kontrola a když se stále nebude nic dít tak ve čtvrtek máme nastoupit do porodnice a budou to zkoušet vyvolávat. No jsem na to zvědavá. A jak to jde tady?

blondynka400
9. led 2010

matava, tak uvidíš, jak to bude 😎 . No srazík určitě dát můžeme, ještě se pohybuju bez problémů. Ale čím dřív tím asi líp 😉

pavlisa, tak uvidíš, jak to s tebou dopadne.... 😉

luciasek, hm, a myslš že to do toho čtvrtka ještě bude nebo fakt to nevypadá vůbec? 😕 Max hold vyvolání taky není žádná tragedie..... 😉 A jak ti vbůec je? Dá se to?
Tady celkem nic nového, u mně zatím celkem taky nic. Pořád čekám, zda se otočí nebo ne....

luciasek001
9. led 2010

blondy ahoj, četla jsem to snad se malá ještě umoudří. Budu držet palečky. U nás se prostě ven nechce, myslim, že to do čtvrtka sami nedáme. Asi 3 týdny mě zkoušel s poslíčky asi jestli reaguju a ted je už týden klid a ve čtvrtek jsem byla naposledy na kontrole a nic se prý neděje a v nejbližší době údajně prý rodit nebudeme. Uvidim co mi řeknou v úterý, ale už bych to chtěla mít za sebou a už je mi jedno jak. Ještě se pohybuju, ale už s obtížema, všechno mě bolí, tlačí mě na žebra, takže žádný med. Bylo by to už vysvobození to vyvolání.

blondynka400
9. led 2010

luciasek, a CS máš jen tak pro zajímavost kolik?
Hm, to veřím, že to pro tebe bude vysbození, hlavně at už je venku, co.... 😝

pavlisa
10. led 2010

tak a teď babo raď...hlásím šestý den špinění (jen lehce hnědé, žádná krev) a pocit v břichu jako na MS, mám ještě počkat, nebo se zítra raději objednat na gyndu?
ach jo, co to zas může být? něco hormonálního? nestačí ta pitomá štítná žláza a málo normálních spermií, že?
ještě toto.. 😒

kualalik
10. led 2010

Ahoj holky,
nevím nevím, jak já a srazík. Cesta z Krkonoš do Phy je pro mě trochu komplikovaná teďka a tak mě napadá náhradní řešení 😀 Až byste se tam srazily, tak bych některé z vás zavolala a udělaly bychom konferenční hovor aspoň na chvíli 😀 co vy na to? 😀 😉

Ještě tu sedím v noční košilce 😀 Dneska mám odpočinkové dopoledne, jdeme k našim na oběd, pak na procházku a pak do haly, manžel má dneska zápas ve florbale 😉 Tak musíme jít s malou fandit 😀

blondynka400
10. led 2010

pavlisa, hm, nojá bych ještě počkala.... A zkusila bych ještě zítra nebo v úterý test.
Jinak to může být nižší hladina progesteronu, nic jiného mě nějak nenapadá.... Každopádně s doktorem bych ještě počkaal, jestli tě tedy nic vyloženě nebolí 😉

pavlisa
10. led 2010

oukej, dám na tebe, díky 🙂
nic mě nebolí, jen lehounce prsa, ale vůbec ne tak, jak před ms, to se jich nemůžu dotknout, teď je to jen tak mravenčení a to je v pohodě a s tím podbříškem je to taky malinko, prostě jako před ms, no..těžké to vysvětlit..
ale stejně chci volat do CARU až budu 1DC, tak to pak paní doktroce raději řeknu.

tak díky ještě jednou, jdu s hafinkama ven, ten sníh je užasný.
Hezkou neděli 😉

blondynka400
10. led 2010

pavlisa, jojo, určitě až budeš u doktorky, tak se o tom zmiň, je to zas docela důležitá informace....
A určitě dej všědět, jak to s tebou vypadá, ju? 😉

kualalik, no jo, to mi je bohužel jasné, že cesta do Prahy je pro tebe teď obtížná... Tak konferenci by jsi chtěla, jo? 😀

luciasek001
10. led 2010

blondy, tak to netušim kolik mám CS. Ale ve čtvrtek byl čípek prý uzavřený takže asi žádná sláva to nebude. Právě at už je mimčo na světě. Dává si na čas.

blondynka400
10. led 2010

luciasek, to máš napsáno v průkajdě ne? 😕
A nějaký větší pohyb jsi zkoušela? To prý občas zabírá.....

kualalik
10. led 2010

blondy, no jako není to mé vyslovené přání, můžu vás klidně pozdravit i přes sms 😀

luciasek001
10. led 2010

blondy, nemám to tam 😒 V tomto týdnu jsem luxovala, vytírala zkoušim skoro všechno, ale nic nezabírá. I na delší procházce se psem jsem byla a taky nic. 😢 Snad nám v úterý řeknou něco víc.

blondynka400
10. led 2010

kualalik, no uvidíme 😀 . hlavně jestli se s holkama nějak domluvíme....
A co jinak, jak je?

kualalik
10. led 2010

luciasek, a metodu vyvolání sexem jste zkoušeli? 😀

blondy, ááále jooo, jde to... ted jsem došla z procházky a sotva dejchám. Je to děs a bude hůř 😒

rennik
autor
10. led 2010

Ahoječky všem 🙂

Luciasku z toho si nic nedělej já jsem zkoušela taky snad všechno a nic nepomáhalo, ale nakonec mi to nevyvolávali však víš... Možná že ani tobě to nebudou vyvolávat, třeba se to spustí dřív 😉 moc moc moc drřím palečky, už se strašně těším na tu super zprávičku až bude malý na světě!!! 🙂

blondynka400
10. led 2010

kualalik, uvidíš, třeba ne... Každopádnš já jsem zjistila, že se mi teď venku v tom chladném a vlhkém vzduchu dýchá mnohem lépe než vevnitř, tak si asi udělám iglu venku 😀

renník, tobě to vlastně kaorát vyšlo krásně samo, co? 😕

rennik
autor
10. led 2010

blondy jojo krásně mi to vyšlo že jsem měla jít ráno na vyvolávačku a v noci mi praskla voda takže úplně super 😉

holky já už se tak těším na tyvaše miminečka 😀 jinak tradáááá mám svůj PC, huráááááá konečně mi ho opravili..

blondynka400
10. led 2010

renník, takže k nám už konečně občas zavítáš? 😵
A jak se ma málý? Stále je to tak hodné miminko?

rennik
autor
10. led 2010

jasně že jo budu se snažit napravit ten zanedbaný čas bez vás 😒 , mrzí mě to ale jednak i ta mamina.... 😔

ale budu tady už častěji než to bylo. Lukášek je pořád moc hodný, snad mu to vydrží. Zítra jdeme na kyčle a kontrolu toho ušička tak snad to dobře dopadne. No a já jdu na kontrolu po šestinedělí tak to snadtaky bude ok. 🙂

blondynka400
10. led 2010

renník, hm, já vim, ale neboj, ono zas bude líp 😵
Co měl s ouškem? 😕 To ani nevím...

rennik
autor
10. led 2010

No jak jsme byli v porodnici tak mu tam zkoušeli jestli slyší a na to jedno ouško jo ale u toho druhého říkali že to nejde změřit a že je tam asi plodová voda a že to přijdou změřit jiný den, ale nepřišli takjak nás propouštěli tak říkali že si tam máme pak zajít jak půjdeme na kyčle.

blondynka400
10. led 2010

renník, aha. No to bude určitě ok 😉

dudunidu
10. led 2010

ahoj kočky, jen vás jdu fofrem pozdravit, už jsem to několikrát zkoušela ale furt nám padal počítač a byl opakovaně na servisu u kámoše, hm. Moc vás zdravím a bohužel teď trochu nestíhám a asi pár týdnů stíhat nebudu - mám totiž novou práci - ale myslím na vás! 🙂

Pavlisko no kéž by to bylo těhu...
Luciasku: snad se mimčo umoudří a přestane si tolik dávat na čas, vydrž!
Rennik: tak ať je Lukášek zdravý jak s ouškama tak vůbec ať se mu vyhnou všechny zimní a jarní bacily! 🙂
Kualalik: vyvolávání sexem taky funguje? Haha 😅

Jinak u nás je to se snažením teď bohužel pozastaveno, zaprvé protože mám několikaměsíční pauzu od CC, takže folíky se nebudou tvořit, za druhé kvůli okolnosterm, práce hypotéka a tak vůbec, hmmm. Měla jsem trochu problém se s tím srovnat ale bude to tak lepší. Aspoň dočasně. Těch stresů je i tak momentálně dost, tak zkusíme dát první hlavy dohromady a finance taky do kupy a pak uvidíme🙂

dudunidu
10. led 2010

Jinak zdravím i všechny nejmenované v předchozím příspěvku, jako naši Blondy a všechny ostatní spolubojovnice. Jo a můžu potvrdit, že Matava nám vyloženě září štěstím, byly jsme spolu předevčírem a fakt je to nový člověk! 😀
tak papa, musím jít na kutě🙂)

pavlisa
11. led 2010

Já právě trpím v práci, protože se mrcha konečně rozjela a bolesti mi dávají zabrat..
Volala jsem do CARu, abych se objednala a nebude to dřív než za měsíc, ach jo ☹
Takže já se taky odmlčím, protože to u nás vypadá na dlouho a nemám co psát, jen když sem chodím, tak je mi smutněji a smutněji, už to nějak nedávám, no..
Mějte se tady.

luciasek001
11. led 2010

Včera jsem už i ze zoufalství šla oméct auto, taky nic. Od včerejška mám nějaký poslíčky, ale po hodině a i jsem to zaspala takže to ještě nebude to pravé.
Kualalik, sexík jsme taky zkoušeli a nefunguje to, je jen pak víc akční
😠
Rennčo, ahoj, ty se máš že máš tak krásný a hodný mimčo. Tak at vám kontroly dopadnou dobře 🙂
Dudu, díky za podporu snad se ještě umoudří do čtvrtka a vykoukne samo.

kualalik
11. led 2010

Hoj ženy 😵

pavlisa, úplně chápu jak ti je, jak po psychické stránce, tak po zdravotní ☹ Já jsem zažívala to samé. Mě se hroutilo prostě pod rukama vše,.. práce, psycho doma, zdrav. stav. 😒
každopádně až budeš vědět po návštěvě CARu něco víc, tak se tu ukaž 😉

dudu, a v práci dobrý? baví? Jak to tady tak čtu, tak to nemáme my ženy opravdu lehký s tím reprodukčním systémem... Hlavně vyčistit hlavu! 😵

blondynka400
11. led 2010

dudu, gratuluji k nové práci a ať se ti tam líbí. A uvidíš, třeba se mimčo zadaří dřív, než si myslíš....

luciasek, hm, no hold budeš asi muset počkat no.... Oni si prostě ti miminka dělají co chtějí... 😔

Já podávám info z kontoroly, nemám moc dobré zprávy. Mála je stále zadečkem dolu (tedy trošku napříč, ale to vyjde nastejno...) Docela mě překvapili přístupem, kvůli špatné poloze automaticky cídaře neplnábují, tak jak je to ve většině porodnic. To co mi říkala, dává docela smysl, že při splnění ideálních podmínek bych to možná zkusila. Navíc je tam odktor, co s tím mí fakt velké zkušenosti... A vždycky jsou při porodu KP dva doktoři, z toho jeden buď primář, jeho zástupce nebo ten specialsita.... Tak teď nevím, jsem trošku nahlodaná, že bych to možná zkusila... Jenže když jsem to řekla manželovy do telefonu, tak na mě skoro začal řvát, že to ani náhodou, že riskovat nebudeme, já začala brečet a bylo po diskuzi ☹ Tak ted vůbec nevím, co mám dělat, kdyby se náhodou něco stalo, nikdy mi to neodpustí, jenže on si vůbec neuvědomuje, že i císař má své negativní stránky, že to taky není tak jednoduché... Navíc je několi typů KP, a to jak jí mám já je to nejlepší, pro přirozený porod. Neříkám, že bych to chtěla zkusit za každou cenu, ale zas to co říkala fakt dávalo smysl, tak mi zas přijde proč to nezkusit... Co vy na to? ☹

Jinak je vše ok, včetně průtoků. Biometrii mi dělala, ale malá se nějak nechtla úplně změřit,tak je to tak napůl, takže něco mezi 2800 a 3000g, takže to vypadá na průměrné mimicož jsem ráda 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru