Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
14. led 2010

kualalik, výtok nemá s bílkovinou v moči nic společného.....
No a co ti na to řekla? Hele a to tam jinou laborku nemáte? 😀

rennik
autor
14. led 2010

ahojky

kualaličku tak já myslím že nějaký režim už máme ale je to těžké to miminko naučit. Každopádně se na kojení budí sám zhruba ve stejnou dobu takže se ti už ustálilo a v noci vstávám jen jednou kolem 1-3 a pak až kolem 6 takže super. Já jsem ho chtěla naučit na koupání večer před spaním,ale ani za nic se mu to nelíbí tak jsme koupání přesunuli na dopoledne a je to v pohodě. 🙂 jinak ta bílkovina není nic moc co? ale snad bude všechno ok.

lener umím si představit jak ti je, já už jsem s tím spaním, váhou, otokama a dalšíma věcma byla odepsaná dost brzo ale člověk pro ten malý uzlíček vydrží fakt všechno.

blondy juuu už se ti ti blíží 😉 já už se tak těším na další miminko 😀 jak to zvládáš, už máš strach z porodu nebo to bereš sportovně 🙂

blondynka400
14. led 2010

renník, já to zvládám úplně bez problémů.... Strach z porodu nemám, jen nevím, jestli na něj vůbec dojde. Uvidíme příští týden, jak se rozhodnu 😅
Tak to máš s tím "vstáváním" super, Luki je fakt hodný mimi. To je zajímavý, že se mu koupání večer nelíbí a odpo ano 😀

kualalik
14. led 2010

blondy,
ta bílkovina.. hele, kdo ví, jestli jsem si dobře vymyla lahvičku 😅 a může to být i nachlazením, chrchlám furt... ale zajdu si tady ke známému doktorovi udělat krev na ALT, AST a bílé krvinky a budu vědět víc.
A s tím cukrem.. no kdybych to tušila dřív, že s tím budou takovýhle manýry, tak sem už dávno pryč 😠 Ale když už mě tam ta nána objednala, tak tam půjdu. A potom si ještě v tom městě oběhám jiné věci (finančnák 🙄 , chci si koupit boty, ... )

Rennik, tak hlavně, že jste si to zařídili doma tak, jak to vyhovuje vám a Lukáškovi. Já jsem tady četla někde v diskuzi, že paní naučila holčičku ve dvou měsících kakat na nočník 😅 😕 to si nedokážu představit, že by už měla holčička takhle brzy zakódováno v hlavičce, že má konat potřebu do nočníku 😅 ale obdivuju tu maminku, teda hlavně to miminko 😀

eliska_v
14. led 2010

Ahojky kočky.
Podívejte se do albíka, prosím!! 😵 😵 😵

kualalik
14. led 2010

ELIŠKO, no nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé 😵 😵 😵
Je tam, je tam!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

blondynka400
14. led 2010

kualalik, tedy špatně vymytá lahvička 😀. Ještě bych si znovu nechala udělat i tu moč, ale musíš do sterilní zkumavky, dostaneš jí u doktora a musíš načůrat přímo do toho.... Jinak můžeš mít krev ok a v moči bílkoviny... Je to prvotní znak preeklamsie.... Tak bacha na to 😉

No jsem zvědavá, co ti tedy řekne příště, zas tam v 6 dorazíš a píchne tě jednou do prstu, jo? 😀

eliska_v
14. led 2010

kualalik: Je tam viď??!! A v reálu ještě hezčí a výraznější!!! 😵 😵 Na to že jsem teprve 12 DPO a ještě je odpolední 😅 Tak snad to bude ok!! 😵 😉
Holky kdy se tak objednat k dr., pokud bude čárečka sílit??!! 😅 😉

blondynka400
14. led 2010

eli, už jsem ti odpověděla v druhé diskuzi 😉

eliska_v
14. led 2010

blondy: jj, vidím...Děkuju!! 😉

kualalik
14. led 2010

blondy, s lahvičkou si dělám prdel 😀 mám od ségry ze špitálu ty zkumavky na moč přímo 😉 Ale mě to tak pobavilo, když mi to tam dneska ta nána říkala, tak jsem na ni zase udělala ten můj zděšenej výraz 😀

eliško, jojo je tam 😵 jak ty máš ty cykly? Už máš po "zpoždění"? 😕

blondynka400
14. led 2010

kualalik, tak lahvičku snad už nikdo ani nepoužívá ne 😀 . Akortá když to jde do laborky, chce to fakt ty sterilní a nepřelévat to třeba ze skleničky. I když ono se trefit někdy do té úzké zkumavky 😝 😀

eliska_v
14. led 2010

kualalik: Nene, ještě ale já ani popravdě nevím, protože po té revizi je všechno jinak!! Takže ani nevím!! 😅 😕

kualalik
14. led 2010

blondy, a ještě středním proudem 😀 😀 😀

eli, tak ten jeřáb asi zabral, je to fakt zázračná rostlinka 🙂

eliska_v
14. led 2010

kualalik: Asi jo a ještě kontryhel a maliník!! 😅 Teď aby bylo všechno ok!!! 😵 😵

blondynka400
14. led 2010

kualalik, jojo, přesně tak 😀

kualalik
15. led 2010

Brej den 😀
Tak dneska nemusím vařit, páč jsem si navařila už včera večer a odpočívám. Včera po tom běhání jsem měla večer trochu oteklé nohy, ale musím zaklepat, že jinak otoky nemám, uff 😀

Kdo ví, jak ta naše ELIŠKA 😀

blondynka400
15. led 2010

kualalik, to se někdo má... Ale jdu na oběd, tak vařit takyn nemusim. Nějak mě to por mě samotnou nebaví...
Já naštědtí otoky taky nemám, ani brnění... Když si vzpomenu na Renníka, jak chudinka trpěla.... 😔

kualalik
15. led 2010

blondy, no já vařit musím, manžel jezdí na obědy domů a já se aspoň taky najím 😀

Abych to nezakřikla. Ale snad to bude do finiše furt takhle... nedej bože preeklampsie... 😒

blondynka400
15. led 2010

kualalik, já bych taky klidně vařila a le jenom pro mně.... Ale bočas si rtaky něco udělám 🙂
Člověk se nesmí strašit hned tím špatným... Uvidíš no. Ale taky se ti to krátí, 29tt to už je slušné 😅

kualalik
15. led 2010

blondy, no jo, jsem si toho nevšimla.......... 29tt 😕 😅
Je to fičák.
Chjo, dneska budu matlat asi daně, musím tam něco slušnýho vykouzlit 😀

blondynka400
15. led 2010

kualalik, já si to pamatuju, že se nám to mění ve stejný den, akorát máš o 10 míň 😀
No já tady mám taky práci, vbůec mě to nebaví, navíc všechny ty životopisy jsou úplně o ničem. A člověk by si myslel, že v dnešní době není problém sehnat kvalitného člověka 😝

kualalik
15. led 2010

blondy, no to mi povídej.. já jsem docela ráda, že jsem zdrhla z práce, páč bych tam zaučovala dvě holčiny (za mě a za kolegu, co zdrhnul do UK), ... na to bych asi neměla sílu... a tak jsem zdrhla taky 😀 (víme proč že) 😀
Mě teď čeká trochu jiná pracovní náplň, budu dělat pro firmu nějaký věci doma a tak jsem docela ráda, že z toho nevypadnu a že budu mít stále přehled, ... a i peníze 😀 😀 😀

rennik
autor
15. led 2010

ahoj kočky

Elis panečku já skoro brečím dojetím ( asi ty hormony) GRATULUJU co nejvíc to jde, strašně moc moc moc, kdyby to šlo tak ti hned z radosti vlepím pusu na tvář, panečku já jsem tak ráda že ti vyšlo!!!! To je fakt úžasné toto, hlavně se opatruj ať jste oba v pořádku!!! Ještě jednou gratuluju, je to fakt nádhera 🙂

holky o otokách mi ani nemluvte já jsem si jich užila až dost, tak snad vás to obejde fakt bych vám to nepřála. 🙂

my se máme fajně, každý den si užíváme spolu a máme se rádi 😀

eliska_v
15. led 2010

Ahojky holky.
Tak k Dr. jdu 27.1. ve 14:15 hod.... 😵 Já se těším ,ale.... 😅 vždyť víte.... 😉 Trošku mám strach!

kualalik
15. led 2010

Eli, ahoj, tak očekávám, že budeš podávat žhavé informace ihned jak přijde domů 😀

A jak ti jinak je?

Rennik, nazdárek, chjoooo, já už chci mít taky malou u sebe a radovat se jako vy 😵

eliska_v
15. led 2010

kualalik: Neboj, to budete vědět hned po kontrole!! 😵 😵

kualalik
15. led 2010

Eli, a jak ti je? Dobrý? 😅

blondynka400
15. led 2010

eli neboj, všechno bude ok.... 😉

kualalik, neboj, dočkáš se 🙂 . Co jinak, něco nového? 😕

renník, jak vidím, u vás stále vše ideální....

eliska_v
15. led 2010

kualalik: Dneska ráno a teď mi je docela šoufl, ale jenom lehce... Hrozně citlivá prsa... 😀 😀 😅 Ale jsem za to ráda!!! Občas zabolí podbříšek, takže se leknu, ale snad to bude v pohodě!!
Nekoukala jsi mi do albíka?? Co myslíš čárečky, teď jsem na ně koukala a ta dnešní je o něco silnější mi teda příjde! 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru