Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

luciasek001
12. bře 2009

Dík budou potřeba 😵

luciasek001
12. bře 2009

Fakt? Tak to se můžeme kontrolovat navzájem. Těch informací je dost tak se můžeme ujišťovat 😅

luciasek001
12. bře 2009

Odkud z Prahy vlastně jsi? Jestli se můžu zeptat kuratkol?

rennik
autor
12. bře 2009

a kdo bude bojovat a čekat se mnou??? 😀 😀 😀

kuratkol
12. bře 2009

Žiju v Praze, pocházím z Moravy.

luciasek001
12. bře 2009

No přece my všichni, neboj 😉

luciasek001
12. bře 2009

Aha, na Moravě je krásně, letos v létě se tam zase chystáme 🙂

kuratkol
12. bře 2009

No jo no, já tam zas tak moc nejezdím, jednou za měsíc na víkend.

blondynka400
12. bře 2009

renník, my jsem přece úplně nastejno (plis mínus jeden den 😀 )
No teoreticky by mohlo, ale u každého je to jinak. já každopádně čekám zda přijde Md, testovat budu až tehdy, kdyby nepřišla....)

luciasek, tak uvidíte jak to bude , každoppádně proč by nemohl být chlap na mateřské. Taky jsem takový případ znám a funguej to 😎

rennik
autor
12. bře 2009

my máme známé z Čekovic tak se tam taky párkrát za rok vypravíme a tolik vína co se vypije.... 😀 😀 😀 no prostě morava

kuratkol
12. bře 2009

A zároveň v den ovulace jdu na gyndu, tak nevím, jestli to mudr. pozná,, že jsme den před to... 🙂 Co myslíte?

rennik
autor
12. bře 2009

kuratkol tak to fakt nevím možná asi jo ale když ví že chcete mimi tak se tomu divit nebude a navíc pokud je profesionál nedá na sobě nic znát.

blondynka400
12. bře 2009

kuratkol, když ti udělká UTZ, tak by měl vidět folikul a podle velikosti ti řekne, jestli to vypadá na ovu a za jak dlouho by měla být (umí to i na hodiny) a nebo ti i řekne, že už je folikul prázdný. Ale záleží na doktorovi, jestli má vlastní UTZ a dělá ho při každé prohlídce. ale možná když si řekneš, neměl by to být problém 😉

kuratkol
12. bře 2009

Aha... Tak to je zajímavé. Nevím, jestli má utz, jdu tam poprvé. Svoji gynekoložku jsem měla na Moravě.

rennik
autor
12. bře 2009

blondy ty to máš taky dostat kolem 20 že? aspoň bych na to nebyla sama kdo bude čekat 😀

matava
12. bře 2009

ahoj anegret, vitam te 😀 si k tobe za nekolik mesicu budeme chodit na radu co a jak s mimcama 😀 ja jsem se vcera snazila zacit se snazit, ale tak nejak to nedopadlo....na jednu stranu rika ze ano, ale kdyz ma prjit na vec az do zdarneho konce, tak se nejak lekne ci co..a to mu rikam minimalne informaci a mych pocitu atd..abych ho tim nejak neodradila nebo tak...tak snad aspon o vikendu..

blondynka400
12. bře 2009

renník, už jsme se o tom bavily, mám to dostat 21, a ovu byla 7.... 😉

matava, co se stalo, že nedopadlo? 😕 A byla ovu, nebo jsi zkoušela jen tak?

rennik
autor
12. bře 2009

matav neboj u nás to bylo stejné a hodně se to zlepšilo, chlapi mají možná různé pocity, možná si uvědomujou že to bude velká změna v životě vás obou a proto se toho možná bojí a věř mi že čím víc oba víte že zrovna ten den jev nejlepší ke snažení a budete chtít sebevíc tak to nepůjde- teda aspon u nás to tak zkraje cyklu bylo. pak jsme si oba řekli že když to nevyjde tento měsíc tak se nic neděje a vyjde to jindy a od té doby se to uklidnilo a snažení bylo tak nějak spontánní 😀

blondynka400
12. bře 2009

matava, rennik, my jsem si taky prošli "krizi". Hlavně po tom potratu to bral jinak a hlavně taky prokoukl mojí taktiku že mám plodné dny, předtím to absolutně netušil. Ale myslím, že už je to taky ok. akortá mi teď chce pořád kupovat těhotenské testy, jednou jsme omylem mluvila v množném čísle a on se toho nějak chytl 😀

kuratkol
12. bře 2009

🙂 🙂 🙂

luciasek001
12. bře 2009

matava, nevěš hlavu určitě se do toho dostanete nesmíte se na to tolik upínat a pak to jde samo. My zatim žádný problémy tohoto typu nemáme, ale kdo ví, jestli nás to taky nepotká. Aby si nemyslel, že jednou to stačí a už budu těhule.

matava
12. bře 2009

no stalo se...nejdriv jsem musela pockat az se dostrili fotbalove penalty v lize mistru, normalne mam fotbal rada, ale ceho je moc,...no takze jsme byli oba dva unaveni, celkove jsme uz meli delsi odmlku,...no a kdyz uz to vypadalo ze "hotovo", tak skoncil s tim, ze ma krec v noze, kterou se mu nejak nepodarila rozchodit, hlavne ze sportuje...no tak jsme to jeste zkusila k ranu, kdy jsou chlapi tak nejak uz pripraveni...tak chvilku zas jo a zase to nebylo az dokonce..on je asi blokly ci co 😒

luciasek001
12. bře 2009

s tatínkem na mateřský to třeba vyzkoušíme pak dám reference co a jak 😉

rennik
autor
12. bře 2009

no jo ti chlapi....... ale ještě že je máme bez nich by nám bylo špatně 😀

luciasek001
12. bře 2009

dej mu čas, ono se to spraví....

luciasek001
12. bře 2009

to jo, nevyměnila bych ho za nic na světě 😀

matava
12. bře 2009

no a pred chvilkou jsem dostala sms, ze sice m iten vecer chtel dnes vynahradit, ale ze je unaveny no a ze "neco" probehlo nez sel do prace, takze vlastne by to stejne byla druha dnesni davka tak to prece nema smysl..no a ze jako zitra urcite..no to je na palici...

matava
12. bře 2009

ale ovu asi jeste nemam, to jsem ho spis tak chtela predpripravit a rozehrat na nasledujici dny 😉 tedy tipuji, merit budu az od pristiho cyklu, ted jsme nezachytila zacatek, dnes jsem 13. den s tim, ze cyklus mivam 36 az 42, takze jestli naaahodou neco bude, tak si na delani testu jeste hodne dlouho pockam 😒

blondynka400
12. bře 2009

luciasek, to mě přijde že si chlapy myslí a hlavně ten můj 😀

matava, tak na něj netlač, je to k ničemu, akorát to bude mezi vámi špatný.... Vím že se mi to dobře říká, ale před pár dny jsem si něčím podobným prošla, i když až takhle jsme tedy nedopadly... U nás už je to ok a pak to nakonec i nějak dopadlo, tak se to spraví, neboj 😉

matava
12. bře 2009

vsak ja se mu to snazila vysvetlit ze zaklad je ted mitt vubec nejaky sex, poradne si ho uzit no a kdyz z toho bude mimco, tak to bude bonus 😀 asi o tom prestanu mluvit uplne, jen me mrzi, ze ho v tom nemam jako podporu, my jsme jinak dost takovi ukecani, vypravime si vsechno mozne, ale tohle nejak nezvlada..ma opravdu pocit, ze bude dite a pak konec vsem jeho radovankam, preci jen aktivit ma hodne a je mu jasne, zee mu proste neprojde stale nekde litat a me nechat doma samotnou, ze budu chtit taky nekdy vyrazit, ze se proste budem stridat...no ale tohle resit je jeste hooodne daleko

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru