Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
27. led 2010

rennik, ahojda, ty jo, tak to teda není lehký s tou HA... a co třeba injekce? (i když s nima to taky není jednoduchý)...
Zeptám se takhle, za jak dlouho chcete druhého potomka? 😅

lenerka
28. led 2010

no já to taky budu muset s tou antikoncepcí vyřešit
třetí fakt už nechci a kvůli těm žilám,to asi nebude tak jednoduchý něco nasadit
hlavně jsem měla antikoncepci za život max.3měsíce,ale to žíly nebyly
takže jedině si dávat bacha
a nebo tělísko nevím nevím jestli mě dá tu injekci

eliska_v
28. led 2010

😉 Ahojky kočky.
já jsem tak nastyslá!! Ach jo 😒

A co VY kočky moje?? všechno ok!!

lenerka
28. led 2010

ahoj Eli

a chodíš ještě do práce?
fotka mimča je super

kualalik
28. led 2010

Eli, nazdárek, no to se dalo čekat, že v tomhle počasí někdo onemocní 😒 Tak hlavně buď v teple. Já jsem dneska šla na záchod o půl páté, dala jsem si banán, zalehla a nemohla jsem zabrat. Tak že se mi horko těžko vstávalo v devět hodin. Navíc, když vidím ten sajgon venku, tu nakydalo přes noc snad 20cm sněhu 🙄 a furt kydá. A to máme jet odpol s manželem ještě k doktorovi 😒

lenerka
28. led 2010

no aspoň,že polevily ty mrazy
a naštěstí tady nepadá,ale snad má začít,ale fouká tady protivnej vítr
no já dneska vstávala jen 1x na čůrání
a i když mám v noci hlad,snažím se nejíst,ale ráno to doháním 😀

k doktorovi na kontrolu s mimčem?
už jsi byla na velkým ultrazvuku ve 30tt?

kualalik
28. led 2010

lenerko, já prostě v noci jíst musím neb bych pošla 😀 já jak mám to spalování nějaký pohnutý, tak malá tím strádá 😀 na kontrolu jde manžel, jak jsme měli o vánocích s ním ty problémy (jak mi doma kolaboval), tak jde na vyšetření očního pozadí 😉 na velký ultrazvuk jdu 12.2. 😉

lenerka
28. led 2010

aha s manželem
tak ať mu to dopadne dobře 😉
až 12.2.?to už budeš tak 32tt co?

no já byla asi ve 31tt a to měla cca 1700g a byla větší
tak uvidíme,jak se tam obaluje tukem 😀 já bych brala,kdyby měla do těch 3,5kg kdo to má rodit že? 😅

a jinak v pohodě?
ta moje je vzhůru jdu si udělat sváču 😉

kualalik
28. led 2010

lenerka, ona mi mudra říkala, že můžu jít buď 5.2. nebo 12.2. Manžel bohužel ten první termín nemůže, je na horách a za každou cenu prostě chce být u toho 😅 tak že jdeme až ten druhý termín, to budu tedy 32tt. Ale prý to nevadí.

Jsem zvědavá, kolik ta naše bobule bude mít. Já neočekávám, že to bude nějak veliké miminko 😅 A na jednu stranu dobře, páč jak říkáš, kdo to má pak rodit 😀 Od mého vzdáleného bratrance žena čeká dvojčata, začala teď osmý měsíc a jeden chlapák má 2200g a ten druhý 2100g 😕 Tak jsem si říkala, že teda chudák ta dostává zabrat a je fajn, že si je takhle vykrmila a že třeba na konci osmého měsíce ji budou moci udělat císaře.

lenerka
28. led 2010

tak to je super,že má dvojčátka takový macky
to se jen tak nevidí
takže 2kluky a jména?

manžel i kačka byli taky u toho velkýho ultrazvuku 😉

blondynka400
28. led 2010

lener, streptokoko je fůj, ale s ATB se to dá. Hlavní je, že to zjistí... 😉
Tak to měli naše malé v tom 31tt stejnou váhu. A doktor říkal, že kdybych jí donosila do termínu, bylo by to ukázkové 3,5kg mimi. Tak třeb to tak bude 😉

kualalik, hlavně je fakt pohodlná, ono je tedy spoustu typů, já už mám 3 různé 😀. Ona je velká výhoda to, že je to pro několik velikostí a fakt je to pružné. 😉

renník, no oni občas tyhle jednohormonový nízkohormonální tabletky zlobí. A hlavně když je nebereš v přesných časových intervalech, nejsou úplně spolehlivé. Ale jak píšeš, normální zas nemůžeš, protože to ovlivňuje laktaci... Já tohle pomalu taky začínám řešit, ale asi to vidím spíš na tělísko, téhle Ha se právě docela bojím 😖

eliska_v
28. led 2010

lener: Do práce ještě chodím!! Ale uvidíme!! jsem strašně unavená a spím pomalu i ve stoje 😀 Ještě měsíc a pak asi padla!! 😅
kualalik: Je to počasí hnusný!! Hlavně já v to pondělí jezdila s autem, kvůli tomu jak nám ho vykradli! A v té zimě bez okna, takže se ani nedivím!! 😅 ☹

dudunidu
28. led 2010

BLONDYYYYYYYYYY GRATULACEEEEEEE JUPÍÍ JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍ JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!! 😀 Tak to byl dobrý důvod ke zrušení naší schůzky - přivést na svět Aničku, haha, fakt originální!!!! 😀 No my se nakonec nesetkaly ani s Matavou a Pavlisou, nám ten termín zrovna nevyhovoval žádné, takže snad to vyjde příští týden...

Zkusím si Vás rychle přečíst kočky🙂

dudunidu
28. led 2010

Tak holky už jsem vás dočetla, hlavně ten porodový román - fakt zajímavé a poučné, uf.

No já byla dnes ve 12dc na folikulometrii a byl folík 14mm. Fakt jsem to nečekala, protože už mám 2. měsíc bez CC, ale vajuchy se evidentně nastartovaly. Ale doktor říkal, že mám vaječníky nějak moc blízko děloze, tak jestli tam prý nejsou nějaké srůsty. No doporučil mi silně laparku. Teda byl o jiný doktor, než ten můj, ten má dovču, ale s tou laparkou já souhlasím a počítám. Jenže ji asi nechám až na 2. polovinu roku... asi teda... přece jen mám teď jiné starosti, dobu určitou, vyhlídky na hypotéku, achjojo. Ale furt mám dilema. Prostě asi tomu nechám volný průběh, stejně se vsadím, že přirozeně bez laparky neotěhotním. Otázka je, mám-li začít znovu s CC až mi skončí ta 3-měsíční pauza... Hmm... Babo raď... Teda baby raďte 🙂

kualalik
29. led 2010

Ahoj holky 😵

Tak jsem se zdárně vrátila z finančáku, byla jsem podat daňovko z nemovitosti (dnešní den byl poslední na podání) 😀 Jako ta cesta, děs běs, tady snad silničáři ještě nevyjeli. Metrový mantinely ze sněhu, ani pes nemůže v tom sněhu chodit, je chudák zabořená skoro celá 😀 A to má ještě kydat 😖

Od zítra budu slaměná vdova, pouštím muže na hory s dalšíma týpkama 😅 Akorát si ho tam pojedu příští pátek zkontrolovat, bude tam slavit svoje 33-té narozeniny 😀

Dudu, jak jsem to četla, tak bych tomu asi fakt nechala volný průběh. Když se teď budeš zabývat jinými věcmi, které by možná stály za vyřešení nejvíce (práce, hypo), tak třeba při jiných myšlenkách ve finále vznikne i něco jiného 😵

eliska_v
29. led 2010

Ahojky holky.
kualalik: Tak jak je mamino?? 😵
Já se těším až vypadnu z práce!! 🙄 😅 Už mám toho plné zuby!!

blondynka400
29. led 2010

dudu, no já už to věděla, když jsem vám psaal ten mail, ale protože jsem nevěděla, jak to dopadne, nechtělo se mi důvod moc psát. Tak se ještě jednou omlouvám. Ale když se vám to pak stejně nehodilo, tak to snad až zas tak neva 😎
Tak to je super, že vaječníky fungují i bet clostíku. Já být tebou bych tomu možná teď fakt nechala volný průběh a coltil bych do sebe zbytečně nervala... K laparce, myslím, že že u tebe je fakt na místě, to už jsem ti psala, ale nechala bych jí na tehdy, až fakt budeš to mimi sktuečně chtít (tedy myslím to tak, že se to bude i hodit, no víš jak to myslím, ne? 😅 ). Protože šance po laparce je nejvyšší první dva cykly a hodně žen tskhle otěhotní 😉

kualalik
29. led 2010

Eli, ahoj, no je dobře, manžel mě teď přivezl z oběda, tak jsem se pěkně narvala (Brambory na smetaně s masíčkem hezky zapečené) pak jsem si dala ještě ovoce, no a teď bych to nejradši zapíchla na gauči 😀

kualalik
29. led 2010

ha, čučím jak blázen, mám 31tt 😅 😕 😀
nějak rychle to skáče..
a nějak rychle roste břuch 😀

blondynka400
29. led 2010

kualalik, no jo, už se ti to blíží 😀
Roste bříško roste? Já jsem se zas dneska vážila a váha jde naštstí sama dolů.... Ale ještě tam pořád něco navíc je 😅 . Každopádně už se těším, až budu moc cvičit. Tedy energie by byla, musím se fakt přemáhat, abych nešla, ale doktro říkal, že by to nebylo fakt ideální a mohla bych si uškodit a do nechci 😝

kualalik
29. led 2010

blondy, vždy, když končím měsíc, tak mi bříško vyskočí 😅 já se taky těším až budu moci zase cvičit, chybí mi to děsně, teď sice teda taky cvičím, ale je to takové jen těhu cvičení, ta klasika mi chybí 😒 spinning a fitko 😒
Musíš dodržet šestinedělí nebo ti povolí dřív?

blondynka400
29. led 2010

kualalik, no počkej na ten devátý měsíc 😀
No říkal mi, že mám vydržet, tak 3 nebo 4 týdny a pak můžu začít. A s přímými břišními svaly počkat po kontrole, zda se děloha správně zavinula...

kualalik
29. led 2010

blondy, já jsem zvědavá, jaká vana mi zůstane po porodu 😀
Ale snad to tím cvičením "ve fitku" nějak dám dokupy 😎 😀

blondynka400
29. led 2010

kualalik, no co se týče vany po porodu. Myslela jsem, že to bude horší... Já ani nějaké hrozné břicho nemám, spíš je to takový divný sulc ☹
Každopádně když jsem v porodnici viděla některé ženské, měli po porud větší vanu než já před porodem 😝 😀

lenerka
29. led 2010

ahoj holky

já se tu s váma na nějaký čas loučím ☹
jak stěhujeme,tak nebudu mít přístup k internetu
a O2 nám ho má zapojit na konci února nebo v březnu
a to už je objednaný od listopadu!!!

nevím,jak to bez vás přežiju

doufám,že Eli bude mít vše s miminkem v pořádku 😉
všem maminkám pořádně porostou mimenečka a nebude je nic trápit
a snažilkám hodně štěstí a zdraví k úspěšnému otěhotnění

kdybych porodila,tak má na mě kualalik mobil a já na ní
tak jí 100%napíšu

tak se tu mějte moc krásně

lenerka
29. led 2010

jo a myslete na mě
😀 a doufám,že mě zas přijmete do party 😉

blondynka400
29. led 2010

lener, jé to je škoda, tak tedy hlavně napiš ju? V IP máš taky moje číslo, tak dej vědět 😉
Jinak držím palečky, aby bylo vše ok 😵

kualalik
29. led 2010

lenerko, tak se opatruj, a hlavně moc nepracuj jo 😉 chlap to všechno zvládne a vy s Kačkou ho můžete jen dirigovat 😀 Kdyby něco, tak mi písni, holub zprávu předá 😀

blondy, no na rosol jsem teda natěšená.. 😅 ale co, nějak bylo - nějak bude, i s rosolem 😀

kualalik
30. led 2010

Brý den,
tak se podívejte, jak tady ten můj řádí 😀 skáče ze střechy do sněhu, trdlo 😀
http://www.facebook.com/album.php?aid=50267&id=...

eliska_v
30. led 2010

Ahojky.
Kualalik: 😀 😀 😀 😵 😵 😵 tak doma mám něco podobného!! 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru