Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
26. únor 2010

rennik,ahojda, u nás s počasím žádná sláva, sice teplo, ale vítr a vypadá to taky na déšť.. jinak gratuluju k první MS po porodu, i když teda s tím, jak to popisuješ - třikrát sláva kontryhelu 😅 já teď zobu homeo na otoky a musím si to taky pochválit... se mi hned ulevilo 😉

blondy, tak ať tu cestu zvládnete v pohodě a hlavně opatrně 😕 😉

luciasek001
26. únor 2010

Ahoj ženy, u nás včera docela záhul. Malý dostal 1. dávku proti rotavirům a byl protivný a ubulený takže jsem k němu vstávala co 2 hodiny. Naštěstí teplotu neměl. Jinak máme doma zdravý miminko, má 5,22kg a 59cm. Dneska už je líp. No a ve 3 měsích další očkování a 2. dávka rotavirů to bude asi taky síla.
kualaličku, šůrování jsem měla taky, tim si asi projde každá těhula 😀 Neboj, ono to přejde.
blondy, at jde cesta do IT dobře a opatrně. Ozvi se až se zabydlíte.
Budí se mi křikloun musim letět. Mějte se krásně a pěkný víkend

matava
28. únor 2010

ahoj holky, tak dnes se uzavrela jedna etapa a za par hodin zacne dalsi... 😉 ve ctvrtek probehl rozvod v klidu, v patek jsem si uzila party a dnes rano se odstehoval manzel a vecer se pristehovava pritel...no a mezitim jsem stihla brunch s kamaradkama...uklizet budu asi az v pristim zivote, ted na to neni cas 😀 uvidime, jak se nam zadari, necham tomu volny prubeh zhruba pul roku a pak se uvidi..stejne pochybuji, ze ze vseho toho stresu jsem ted mela ovulku, takze nejdriv se to vse musi zklidnit.. 🙂
moc vas vsechny zdravim a huraaa....jaro uz je za rohem 😀

kualalik
28. únor 2010

Zdravím při neděli 😵

Luci, tyhle očkování jsou masakroidní 😒 Ale musí to bejt, jinak to nejde no... tak hlavně, že je Filípek zdravej a teda pořádnej kusanec 😀

Matava, ahoj holka, tak jsem ráda, že to všechno proběhlo v poklidu a že už to máš za sebou. Věřím, že to bylo asi dost psychicky náročný ☹ Ale teď už bude jen a jen líp, uvidíš 😵 😎
S tím jarem teda nevím nevím, jak jsem četla na netu, tak má v březnu ještě chumelit 🙄 Já už toho sněhu mám jako plný zuby, my snad z porodnice pojedeme ještě ve fusaku 😠

Eliško, nevím, jak to budu zítra při pondělku všechno stíhat, tak že ti předem přeju všechno nejlepší k tvým narozeninám 😵 Ten nejkrásnější dárek už nosíš, tak si ho užívejte a hezky se o něho starej 😵

eliska_v
28. únor 2010

kualalik: Jsi moc hodná děkuju 😵 😵 To nejkrásnější už nosím pod srdíčkem - to máš pravdu! 😵

blondynka400
1. bře 2010

Ahoj holky,
tak se hlásím z IT. Cesta ok, malá byla úplný zlatíčko bez jediného problému 😵
Pak se vás pokusím dočíst, zatím vybaluju a tak. Je to náročný 😀

pavlisa
1. bře 2010

ahoj holky,
jdu vás pozdravit.
V pátek u mě proběhlo první IUI, tak teď už jen čekat na zázrak 🙂
Nic to není, vůbec jsem nic necítila, jen mě teď bolí prsa a to mě štve, protože to by asi 3DPO ještě vůbec nemělo, tak si moc nevěřím, že to vyjde.
Nevadí, jsou ještě dva pokusy, snad se to do léta podaří.

Tolik info, mějte se krásně, myslím na vás 😉

kualalik
1. bře 2010

Ahoj ženy 😵

pavlisa, tak tfuj tfuj tfuj ať to klapne 😵 budeš doma testit než půjdeš na kontrolu? Počítám, že ti pak budou dělat asi TT z krve, zda to klaplo...

blondy, tak to je fajn, že jste v pohodě docestovaly 😉 jaký tam máte počasí? Tady v horách je teď spíš taková Sibiř.. hrůza vítr... ale naštěstí svítí sluníčko 😉

eli, jak budete oslavovat? Půjdete na véču s mužem? Ty už jsi asi zase v práci viď, jestli si dobře pamatuju (neschopenku jsi měla do konce února)... 😕 🙂

Btw. od pátku 26.2. jsem ofiko na mateřské 😀 oléééé 😀 to zase budou oplejtačky se sociálkou, jsem zvědavá,kdy mi přijde první mateřská 😀 jestli až za dva měsíce,jako to bylo s nemocenskou 🙄

eliska_v
1. bře 2010

Ahojky holky.
kualalik: No, nevím jak se dneska bude oslavovat, protože jsem z práce úplně vyřízená!! 😖
Jinak už jsem to tu řekla, takže šéfka už o tom ví! 😉 A celkem v pohodě! Akorát mi sama řekla, že bude pro mě lepší zůstat na rizikovém, že je tu dost stresu! Takže asi od dubna zase doma! Pokud bude prcek ok! 😵

Jinak 3.3. jdu na krev a chci si zajet i ke svému Dr. ať mi udělá UTZ... Prostě mám strach! A čekat až do 18.3. to fakt ne... 😒

kualalik
2. bře 2010

Ahoj všem 😵

Eli, tak to je dobře, že to šéfová bere 😉 buď ráda, že je rozumná 😀
Ať ti zítra klapne ta krev 😵 já jdu taky na krev, ale to proto,že se chceme s mudrou ujistit, že ty otoky nemají nic dočinění s játrama a ledvinama 😉 protože jí bylo divný hlavně, že vypiju tolik tekutin a WC minimálně... 😒
Ve čtvrtek budu chytřejší, to budou výsledky 😉
A ten UZ si nech udělat, pro klid tvé duše to bude fajn a budeš psychicky v pohodě. 😉

blondynka400
3. bře 2010

pavlisa, tak držím pěstičky 😵

kualalik, asi tě nepotěším, teplo (asi 20) a sluníčko 😎 😀 . I když dneska občas sluníčko zaléjza za mráček. Ale je to tedy oproti čechám fakt změna. Ale už to potřebuju, jsem nechutně bílá, fůj 😝 😀
A co ty jinak? Jak ti je? Už tě to za chvilku čeká, co? 😀 . Asi jsem divná, ale lehce ti závádám, klidně bych si to zopakovala 😀 . I kdžy zas na druhou stranu, takovéto protivné období od 2 do 4 týdne mimča bych zas klidně vynechala. Teď už je to s malou v pohodě, hlavně už s ní je legrace, začínají jí zajímat hračky, povídá si, pozoruje a tak...

kualalik
3. bře 2010

blondy, tady dneska dopol chumelilo, teď teda fest smaží sluníčko, teploměr na slunci tu ukazuje 25st 😀 kéž by to bylo ve stínu 😀 malá ve mně dneska tak rajtuje, že mě z toho bolí celej břuch 😀
Krátí se to fest, už se na ni všichni těšíme,hlavně se těším, až bude léto, to už to s ní bude rozumnější... 😵

lenerka
3. bře 2010

ahoj

tak jsme tu,ale jen na skok
dneska mě malá konečně nechala od porodu vyspat
už jsme s manželem včera padali na hubu ☹

Kristýnka má žloutenku a tak hodně spí přes den
co 2h jí musím budit a vážit kolik toho zbaští
moc toho tedy není,protože ty děti co maj žloutenku jsou líní sát
tak hodně bojujeme

raději mlíko odsávám,aby nedostala zánět do prsu,ale moc toho neodsaju ☹
mlíčka jě nějak málo
asi jsem si to moc plánovala,že když jsem kačku kojila do 16mněs.tak tuhle také,ale asi prd
ale nemá cenu se s tím trápit

uvidíme co řekne dr.v pátek
jdeme už na 2kontrolu

taky malou budeme očkovat proti rotavirům
těch cca 4tis.obětuju
kámoška s 3letou holčičkou skončila na Bulovce na infekčním právě s rotavirem a bylo to prý peklo
tak do toho prostě jdu,pro ten lepší pocit

jinak Kristýnka je krásná,ale už to není celý manžel,ale prý já
kačka je na zabití docela žárlí
snad jí to časem přejde
te´d je to dobrý manžel si vzal 14dní dovču,tak se snaží kačce věnovat,ale až tu nebude,tak asi spolu budeme hodně bojovat

tak holky užívejte si hodný děti pa pá

lenerka
3. bře 2010

a těhulkám ať pěkně rostou bříška a jsou v pohodě
hlavně holky hodně odpočívejte a spětě,pak už se moc nevyspíte

kualaličku,ty už to máš za pár
jak se cítíš?

eliska_v
3. bře 2010

Ahojky holky.
Tak dneska ráno jsem byla na krvi... Pak jsme jeli k mému Dr. ten mi udělal normální vyšetření a protože mě už od včera divně bolí bříško, tak mě dr. radši poslal do nemocnice. Udělali mi UTZ a miminko odpovídá 11tt a krásně tlouklo srdíčko akorát jak mě dvak,rát vyšetřovali, tak lehce krvácím... Nevím jak tu dlouho bude! Sice pc tu mám, ale nevím, jak často si ho vezmu! Jsem dost unavená ještě k tomu mi dávájí utrogestan a ještě abych nekrvácelA! Tak doufám, že prcek bude bojovník! Ale je to krásný ho vidět!! 😵

lenerka
3. bře 2010

eli

tak moc držím palečky,aby s mimenkem bylo vše v pořádku
a vy jste šli brzy domů

kualalik
3. bře 2010

lenerko, ahojda, s tou žloutenkou je mi to líto a s tím kojením, nevzdávej to... nepřemýšlela jsi zkusit homeopatika? Já je tu mám pro jistotu nachystané.. i rennik psala, že do toho šla a že ji pomohla 😉 mě přijde, že se ta miminka mění vizáží každý týden na někoho jinýho.. pamatuju, že když se narodil ségře malej, že asi cca 14dní to byl celej děda (náš taťka) 😀 😀 😀

eli, vy jste teda v nemocnici? 😕 pokud jsem to dobře pochopila... tak se holka drž a odpočívej,bude to ok 😵

Můj stav asi takto: moje tělo pracuje na 130% 😀 dokázala bych vymalovat asi celej barák 😀 ale jako nejdu do toho 😀 Jinak po fyzické stránce je mi fajn,malá je taky hodná, moc mě neďoube,ale vím o ní 😵

No a manžel mi odjel dneska po obědě na ten Kaprun, tak doufám, že do soboty se nic nebude dít 😀 😅

blondynka400
4. bře 2010

lener, to mi je líto, že máte problémy, ale určo bude brzy vše ok 😉

kualalik, takže slaměná vdova, jo? 😀 . Hele a nechceš mi nějaké procento půjčit? 😀 Já to měla pofobně, ale asi jelo tělo na dluh a teď mi to vrací 😝 😀

kualalik
4. bře 2010

Blondy, dneska jsem se málo vyspala, .. nemám vedle sebe muže, tak jsem se budila 😅 šla jsem s kamarádkou na procházku, co čeká mimi na srpen, venku nádhera, .. pak jsme šly na obídek, pohárek 😀 teď si vezmu bafu a jdeme se podívat k babi, čeká nás kilometrová prochajda, pak k našim a večer domů 😉 musím se udržovat v kondici 😀
No jo, jsem slaměnka 😅 ale aspoň si ode mě chudák muž odpočine 😀

lenerka
4. bře 2010

kualalik
homeopatika na co?na to spaní?
zítra jdeme k dr.tak se poptám 😉

dnešní noc byla zas divoká,ale když pak skončí u nás v posteli,tak je klid
a to jsem si řekla,že nikdy u nás v posteli neskončí
ach jo ☹

jinak už se konečně začíná přisávat,tak snad to kojení bude v pohodě 😉
nevzdávám to

blondynka400
4. bře 2010

lener, tak to já jsem zatím vydržela a do postele jí v noci ještě nikdy nevzala. Akorát asi dvakrát ráno, když už nehtěla spát a mě se nechtělo vylejzat z teplé postýlky 😝 😀
Určitě to nevzdávej, až ta žloutenka přejde, bude to určo ok 🙂

kualalik
4. bře 2010

Lenerko, jsou homeo na to spaní i třeba na to lepší rozkojení, poptej se na to 😉

kualalik
5. bře 2010

Ahoj holky,

tak dnešní noc katastrofa. Asi jsem si to udělala sama, páč jsem se ládovala ještě ve 22h. pomelem, celé jsem ho snědla.. a budila jsem se s bolestmi břicha 😒 no jo, ovoce na noc 😅

začíná tu opět drobně chumelit a svítí slunko, tak jsem zvědavá, kdy přijde ta sněhová smršť 🙄

blondynka400
5. bře 2010

kualalik, ono se nemůže ovoce na noc? 😕 To já dělávala pravidelně. Až teď už moc ne, když půlku nemůžu 😝 A to tu mámvýborné pomeranče ze zahradky bez chemie 😝

rennik
autor
5. bře 2010

Ahojky holky

lener já jsem na podporu mlíka užívala homeopatika ricinus comunis jsou dobré začlo mi hned téct víc mlíka

elis moc krásné fotečky bříčka, moc ti to sluší!!! opatruj se

blondy to sluníčko u vás ti fakt závidím, už mě ta zima ubíjí, včera jsem si nechala prádlo venku přes noc a ráno jsem ho měla zasněžené 😠 navíc my bydlíme na kopci takže je tu o moc víc sněhu než dole ve městě

kualaličku teda celé pomelo to jsi borec 😀

rennik
autor
5. bře 2010

jo jinak holky dneska mám první lekci autoškoly tak držte palce ať to přežiju ve zdraví 😀 😀 😀 😀

kualalik
5. bře 2010

blondy, ovoce na noc mě osobně nedělá moc dobře, páč to má moc cukrů a já pak nemůžu spát 😀

rennik, tak holka, přeju ať se první lekce líbí a hlavně si nezakrývat rukama oči 😀

eliska_v
5. bře 2010

Ahojky holky, tak jsme už doma!
Všechno je v pořádku! Víc mám v albíku 😉

kualalik
5. bře 2010

Eliško ahoj, tak to jsem ráda, že je vše v pořádku. Koukala jsem na fotečku, to je prďolka krásná 😵

eliska_v
5. bře 2010

To je naše zlatíčko... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru