Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
17. bře 2010

eli

dneska kristýnka ten Sabsimplex dostala 2x
a chudák ještě v tuhle hodinu nespí a trápěj jí prdíky
už nevím jak jí pomoct
chudáci děti
to prdíkový období stojí za prd 😢

lenerka
19. bře 2010

ahoj holky

tak kde pak vás mám?

kualalik
19. bře 2010

Lenerko, ahoj, já jsem tady totálně ztracená 😅

janicka88
19. bře 2010

ahojky

lenerka
20. bře 2010

ahoj Kualaličku

no je to tady divočina,ale snad se zaběhneme 😀
a jak se máš?a malá v bříšku?
a co už vám to tam taje ?

kualalik
20. bře 2010

Lenerko, ahoj,..
už jsem se docela zorientovala, po obědě jsem to tady zkoumala 😀
Malá chudák asi postrádá prostor v bříšku,páč je tam tak napreslá, že mám vyrýsovaný její zádíčka a nožky... 😅 moje mamka z toho byla včera docela paf,jak na to koukala a hladila mi bříško 🙂
Sníh tu jde dolů fest, dneska tady i pršelo... tak jsem fakt ráda, že to jde dolů.. už je to otrava 😖 Ale o pár kiláků dál (15km) se ještě lyžuje ve střediscích, sněhu dost, ale je to naprd, těžký sníh, lidi jezdí nezodpovědně jak blázni 🙄

matava
21. bře 2010

ahooooj, tak v kraaasny slunickovy den vam vase matava oznamuje radostnou zpravu...jojo, je to tady..po roce od prihlaseni jsem vaaazne tehule!!! sice s jinym chlapen nez se kterym jsem do toho puvodne sla, ale to se taky pocita, ne?! 😀 vcera 36DC jsem si rano delala test a byl hned pozitivni, dopo jsem udelala test znovu, tentokrat jinou znacku a zpocatku duch ,ale pak taky kraaasna carka..no a dnes rano opet dve krasny carky...s nejvetsi pravdepodobnosti jsem otehotnela v den, kdy mi pritel dal 100tulipanu, jelikoz jsme byli spolu 100dni..a bylo to den po jeho nastehovani a tyden pred tim rozvod..takze haluz, takhle napoprve..beru to, ze to mam za odmenu po tom vsem trapeni...a jeste se vcera mym pribuznym narodila holcicka, takze si datum 20.3. budu tuplem pamatovat 😀

kualalik
21. bře 2010

Marti, ty bláho, gratulacééééééééééééé 😵 no tak to je fičák,ale samé super zprávy... 😵 Holka, moc ti to přeju, tak to je jak v romantickým filmu 😀
A jak se cítíš?

lenerka
21. bře 2010

matava

přidávám se ke Kualaličkovi velká gratulace 😵
musíš nás teď o všem informovat 😉

janicka88
21. bře 2010

Ahojky devcata jak se mate

matava
21. bře 2010

diky, no jde to vsechno nejak moc rychle..citim se zaskocene a kdyz si chvilku uvedomim, ze je to opravdu tady = to, na co cekam uz tak dlouho, tak mam slzy v ocich...vecer to oznamuji mamce a brachovi, tak to bude asi vazne dojak 😀
jsem hrozne utahana, boli me hlava, spat mam sice moznost ale nejde mi to..a to az do stredy mam po vecerech nejake akce..no uz se zas tesim na dalsi vikend...doufam, ze takhle to nebude cele tehotenstvi, jelikoz mame naplanovanou hromadu dovolenych, koupene letenkz, domluvene srazy, takze zadny takovy abych to vsechno prospala nebo byla protivna kvuli bolehlavu 😉 jediny prasek, ktery event. muzu je paralen?..no a na bowling a matejskou uz asi taky muzu zapomenout...ale jednoznacne prevlada pocit stesti, obzvlaste kdyz mam po boku tak skveleho pritele 😉

janicka88
21. bře 2010

matava gratuluju 🙂

lenerka
21. bře 2010

matava

a kam vyrážíte letecky?
no já v těhu Paralen brala jen fakt z vážných důvodů,ale spíš se práškům vyvarovat
no já na začátku těhu byla nepoužitelná 😀
byla jsem protivka ,furt se mě chtělo spát
a přešla mě chuť na sex
to tobě se snad nestane 😉

a co na to přítel,že budete mít miminko?

lenerka
21. bře 2010

ahoj Jani

no máme se dneska pracovně
už jsem vyžehlila jednu hromadu prádla a ještě mě to znovu čeká až dám uspat děti
naposledy jsem žehlila co jsem ještě byla těhu 😀
manžel chodil zmuchlaný-chudák
u žehlení mě bolelo břicho,tak jsem se na to vyprdla,ale až po 8měsíci

kačka je dnes na zabití pořád kňučí
a krostýnka by byla pořád na psu,takže normální den 😀

a co ty?

blondynka400
22. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem se na vás zas přišla podívat
Když je mohla, tak nešel koník a když jem nemohla tak zas šel, to je hezký pořádek
U nás celkem nic nového, malá je pořád stejné zlatíčko/zlobítko. V noci je úžasná, už se i naučila spát docela sama, k tomu jsme to posunuli trošku dřív a pořád je to jen s jednou zastávkou na papání, kdy se nají a bez problémů spí dál. Přes den je to horší, ale už se docela dá zabavit. Začala se hrozně smát a to je fakt kouzelná, k tomu se mě hrozně sleduje kde sem a co dělám, když něco jíme nebo pijeme, tak se hrouně smutně kouká, no je s ní prostě legrace. Brečí akorát když má hlad (což je přeš den fakt často, když nespí, jí každou hodinu) a když je unavená. Přes den neumí usnout sama jen tak, tak je to s uspáváním...

matava, tedy co to čtu, já koukám, tedy spíš čumim 😎 . Hrozně velká gratulace, moc ti to přeju, hlavně ať už je konečně všechno v pořádku a máš klid. 😵 Budeš chodit pořád do Petrovic? Těhu poradna byla bez problémů, nic nezanedbala a poslala mě všude kde bylo potřeba. Jediěn když neměla náladu, tak byla protivka, ale to se dá přejít, hold každý ibčas nemáme den no 🙂
Hele akorát mě napadá, to budete mít problém s tím otcovstvím, jak jsme se tu bavily co? Protože jsi otěhu ještě za doby trvání manžčelství, to se mimi nenarodí pozdějí než 9 měsíců od rozvodu 😖

blondynka400
22. bře 2010

matava, jo paralel bych taky nebrala. Jedině kdybych měla 40 teploty, pak ano, ale jinak ne 😉

kulalaik, já jsem byla z té matavy tak vydřená, že jsme se úplně zapoměla zaptat jak to s tebou vypadá. Bude se vyvolávast nebo čekáš? 😕 A jka ti je, co ty otoky? 😕

luciasek001
22. bře 2010

Ahoj holky, zatim tápu, moc se tu ještě neorientuju, ale úspěch byl, že jsem vás vůbec našla 🙂

U nás to taky docela jde, máme doma pěknýho roštáka, ale je s nim už sranda tak je to víc prima. Jak je ted teplo tak děláme dlouhý procházky. Je to hned veselejší než když byly hromady sněhu.
Ted malej usnul tak mám trochu času. Konečně. Přes den se mu spát moc nechce, ale v noci dobrý. Taky máme 1 pauzu na jídlo. Nestěžuju si.

Matava, strašně mooooooooooooooooooooooo gratuluju, tak at je vše v pořádku a hlavně se opatruj a at je ti dobře. 🙂 😵

A co jinak jak se tu máte?

blondynka400
22. bře 2010

luciasek, takže jsme a tom stejně 😀 . A taky jenom kojíš? 😕
Já se taky ještě moc neorientuju. Něco mi přijde lepší a něco zas horší. Ale to je asi vždycky... 😝 😀

luciasek001
22. bře 2010

blondy, přes den kojim, ale to co 2 hodiny, je strašně žravej 😀 A než jde spát tak umělé mléko. A k ránu pak zase kojim. Spíš se snažim kojit. Ale po tom zánětu se mi už tolik netvoří mléka jako před tim takže jedeme spíš na 1 prso. No co se dá dělat.

blondynka400
22. bře 2010

luciasek, je co bych za to dala kojit přes den jednou za 2 hodiny. Já když přes den nespí, tak musím tak jednou za hodinu až za hodinu a půl. Ale je zajímavé, že když jsem někde mimo a je v autě a pak v kočárku, tak vydrží bez jídla i 4 hodiny 😝 . A v noci mi spala i přes 7 hodin a to jsem jí musela budit (standartně spí 6). S jedním prsem bych si tedy nevystačila, já standartně teď jedu na 2 a zatím stačím pokrývat, i když občas s odřenýmáa ušima. Tak hlavně že je to takhle, to je pořád super 🙂 Hlavně vydrž a nevzdávej to. I když kolikrát si říkám, že by to umělé bylo mnohem pohodlnější, ale chtěla bych kojit do ž6měsíců, když to tedy půjde.. 😅 .
Hele ještě mě napadá, kolik Filípek měří? 😕

luciasek001
22. bře 2010

blondy, taky bych ráda kojila co to jde. Snad to ještě nějakou dobu zvládnu. Uvidíme. Zatim co jsme byli ke konci února na prohlídce tak vážil 5,20kg a měřil 59cm.
Náš malej když je v kočáře tak taky vydrží cca 4 hodiny bez jídla. Tam mu to nevadí. Ale už se víc hýbe tak "vydává energii" a pak se potřebuje nadlábnout. Dneska už 2 hodiny chrní, vůbec ho nepoznávám. Doma dopoledne spí tak 1/2 hodiny a to je teda hodně.
A jak prospíváte vy? Ty chodíš s Aničkou na kontroly v IT?

kualalik
22. bře 2010

Ahoj holky,

tak jsem přijela z porodnice. CS 4... otoky furt stejné, mám ledovat, odpočívat, tlak taky nic moc.. 😒 CTG dneska dobrý, jen ke konci se nějak moc rozdováděla... dolní křivka mi skákala kolem 30, ve čtvrtek max 20.. ale žádný extrémní kopce... prej kdyby mě rupla voda, tak máme jet hned... (což jsem si myslela,že si dám ještě sprchu, kafíčko, dortík) 😀 😀 😀 další kontrolu mám v pondělí 😉

Blondy, Luci, ty jo, já chci taky spící noční dítě 😀 přes den by mi to možná ani tak nevadilo, kdyby byla živá... mám tu už asi deset zájemců o vožení kočárku 😅 ale otec malé se zařekl, že ji jen tak někomu nepůjčí... 😀 tak mu říkám, že bude ještě rád 😀 a on, že potřebuje hubnout, že bude jen chodit chodit chodit 😅

luciasek001
22. bře 2010

kualalik, no vidíš tak to je na dobrý cestě když je CS 4. A vyvolávat se bude nebo čekají až to přijde samo? Neboj taky budeš mít hodné, spící miminko 🙂 . Ze začátku jenom spěj pak se to nějak zvrtne a chtěj pozornost.
Tak pěkně odpočívej dokud ještě můžeš...... 😵

Zájemce o vození taky mám, ale nejlepší by bylo kdyby ten kočár přijel až k nim.

kualalik
22. bře 2010

luci, zatím vyvolávat nechtějí... teda spíš nechtějí trápit mě 😀 zatím tedy čekáme a čekáme 😀 já jsem za to ráda, páč si říkám,že dokud to není pro mě kritické, tak pro ni to dopejkání u mě bude jen to nejlepší... 😉
U nás je fajn, že jsme relativně v centru dění, tak že všichni to mají k nám blízko 😀
A co ten zánět? Už to máš dobré? Kamarádka trpěla na záněty v prsou od začátku snad a teda říkala, že to je masakr bolest ☹

eliska_v
22. bře 2010

Matava: Staršně mooooooooooooooooooooooooc gratuluju 😵 😵 😵 Jé já mám radost!! 😵 😵

luciasek001
22. bře 2010

kualalik, jo jo zánět zažehnán jen toho mléka je podstatně méně, ale to už asi nezměním.
Tak vydrž, dopejkej at máte krásný miminko.
Budí se mi malej, musim běžet. Mějte se krásně, ahojky

pavlisa
22. bře 2010

Marti 😵 jak jinak než gratuluju, pokusím se v tu středu přijít, jestli nepůjdu na UTZ 😉

blondynka400
22. bře 2010

luciasek, taky si myslím, že je to tím pohybem, žep otřebuje více energie.
Nene,naposledy jsem byla na konci února v čechách a tady bych šla k doktorovy jenom tehdy, když by byla malá nemocná. Nějak na těch kontorolách nevidím nic nutného, změřiz a zvážiz si jí umím sama a posoudit psychmotorický vývoj taky není nic těžkého. Koncem týdne měla 4,7 kg a 60cm.

kualalik, tak jestli nejsi připravená, tak by vovlání bylo fakt trápení. Ona Maruška ví, kdy má vylézt 😉
Hele a ti zájemci v noci vozit nebudou? 😀 Známá má klučíka, teď je mu půl roku, a od narození aby v noi spal, tak po bytě jezdí s kočárem. V noci jinak neusne a když na chvíli přestane, tak se okamžitě vzbudí a řev. To musí být dobře na palici 😝 😀

kualalik
22. bře 2010

Blondy, ty voe, ještě abysme jezdili doma s kočárem, to by mě mohlo 😝 ale sousedka normálně museli uspávat malýho vožením v autě, tak že objeli blok,malej usnul a pak ho šoupli domů 🙄 fakt by mě natáhlo 🙄 😀
V noci se bude starat tatínek 😝 😀 😀

matava
23. bře 2010

dobre rano vsem 😉
lener, letime do parize, oba jsme tam uz sice byli, ale chteli jsme ji zazit znovu spolecne... 😉 no a pred tim mozna jeste stihnem more, ale to nevim, zda na to budou penize..meli bychom setrit, kdyz uz vim, ze v praci nebudu moc dlouho...
jsem dost utahana a stejne nemuzu spat, ale chut na sex nastesti zatim stale je..jen se s tim tehotenstvim nejak musim vyrovnat...necekala jsem to tak brzo.. 😉 no a pritel je v sedmem nebi a nosi me na rukou, stejen jako mamka mi furt vola, nekde neco shani pro maleho..zrovna vcera prinesl domu knizku o tehotenstvi atd, baychom si ji mohli cist..chtel by se mnou chodit na predporodni kurzy, na vsechny vysetreni...
coz me napada holky otazka..odkdy je na vysetreni neco videt? nelibi se mu, ze jsem se objednala na pristi ctvrtek, kdy on bude zrovna mimo prahu..ma pocit, ze neco prosvihne hned na zacatku...budu 41DC
blondy, presne tak, petrovice zustavaji..s doktorkou jsme uz jak dve kamosky, vzdy se pta na me, vi vse kolem rozvodu atd no a ona se na oplatku sveruje me a dokonce me zada o rady 😀
a bohuzel jsme se fakt trefili do tech zakonnych 300dnu po rozvodu..my jsme sice otehotneli par dni po rozvodu, ale stejne to nevyjde..takze bud v lete bude svatba nebo pujdem vsichni k soudu.. 😒
a opravdu moc dekuji vsem za gratulace

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru