Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
19. kvě 2010

Ahoj holky, mě z toho počasí asi natáhne 😖 Tady zase leje...

Lenerko, ty jo, zoubky taky jo... no toho se děším.. my dobojujeme s kolikama, odfrknu si asi na minutu a začnou zuby 😀
Máte pěknou váhu, myslím si, že takovou akorát což? 😉 Maru udrží dudel asi vteřinu v puse, holt máme nedudací miminko 😀 Ale prso dokáže žužlat hezky dlouho, to mě vždycky balamutí, že jako saje, kouká na mě, pak dá klapky dolů a žužlá 😀 potvůrka...

Jinak jsem ráda, že jsem si ji naučila na to, že když ji dám do postýlky, pohladím párkrát po vláskách, řeknu dobrou noc a spíme 🙂 By mě asi kleplo, kdyby to nešlo 🙄

blondynka400
19. kvě 2010

lener, tak vidíš... š měsíce to je tedy docela brzy na zobuky...
nám už se dásničky taky začínají nalévat a jakoby zběleli, ale zoubky ještě ne. Ale pořád si tam strká tplaky a tváří se u tojo, že jí to bolí a slintá jak divá 😀

kualalik, no nechci tě strašit, ale ono to s tím spinkáním bude ještě horší. Mně začala protestovat kolem 2,5 měsíce, předtím to bylo taky v poho a většinou to tak bývá, jakmile začnou mít rozum, začnou protestovat... Kolem třetího měsíce se to pak láme a je to kdo z koho. Buď vyhraješ ty a je to relativně v poho a nebo malá a pak jsi za otroka 😀 Ale třeba máš doma vyjímku 😀

dneska nám jsou akorát 4 měsíce, to je horzný jak to letí. My máme 5,8kg a 67 cm
😀

eliska_v
19. kvě 2010

blondy: Teda už 4 měsíce... 🙂 Toto letí!!

blondynka400
19. kvě 2010

eli, letí to hrozně... 😖
A ty už budeš za chvíli rodit 😀

eliska_v
19. kvě 2010

blondy: Nestraš!! 😀 😀 ještě ňákou dobu ne... 😀 😀 😅 Sice se na Broučka těším, ale na porod teda fakt ne... 😅
A co vůbec malá? Máš ňákou fotečku? Ráda bych viděla princeznu 😉

blondynka400
19. kvě 2010

eli, tak jasně že až za pár týdnu, nejlépe 18 😀
Tak mi pošli do IP mail, něco ti pošlu... 😉

eliska_v
19. kvě 2010

To bude ideální... 😀 😀 Ale už se na něj doopravdy moc těším! 😉
¨poslala jsem Ti mejlík do IP 😵

lenerka
19. kvě 2010

Blondy já taky chci vidět Aničku
taky ti pošlu mailíka můžu? 🙂

lenerka
19. kvě 2010

nám je dneska 3měsíce
strašně to uteklo

stále zkoušíme dudu bohužel bez úspěchů
má prostě moje prsa a to jí stačí
už aby aspon začla žužlat hračky,ale už pomaloučku je začíná držet v ručičkách,tak snad jí trkne,že je má strakt do pusy a masírovat si dásničky

kualalik
20. kvě 2010

Ahoj holky,
tak u nás dneska asi zcela výjmečně neprší 😀 mno, tak vyrazíme ven...
Dneska jdu ke kadeřnici a těším se jak malá 😀 naposledy jsem byla na začátku 9.m. 😅 tak že podle toho i vypadám 😀

blondynka400
20. kvě 2010

eli, lener, tak já vám tedy něco pošlu ju? 😉

lener, a zkusila si všechy typy?
jé tak to já bych ti na chvíli půjčila tu naší, není nic, co by si do pusniky nestrčila. Problém je ale to, že některé hračky jaou moc velké a aona má pusinku ještě malou, a jak si to tam chce narvat celé a nejde jí to, tak se pak hrzoně rozčiluje 😀

kualalik, já bych zas potřebovala na kosmetiku, ale nevím jak to udělat, když od malé na více než 2 hodky vypadnout nemůžu... Přes den bez jídla dýl nevydrží 😖

eliska_v
20. kvě 2010

Ahojky holky.
blondy: Už se těším na fotečky 😉

kualalik
20. kvě 2010

Blondy,díky za fotky 😵
My jíme přes den po 3h a na kosmetiku bych potřebovala taky. A ještě větší žůžo by byla pedikůra 😀 A to mám ob dvě ulice,tak uvidím,asi se objednám na příští týden. A příští týden se chystám na pilates, už se nemůžu dočkat 😅

eliska_v
20. kvě 2010

Holky ten náš klučík je dneska živoučkej ...Furt se vrtí a kope! 😵 😵
manžílek si dal hlavu na bříško a malej ho kopnul do ucha 😀 😀 a pak do tváře! 😀 😀

Udělala jsem puding, tak se těším až si dáme!! 😵 😵

kualalik
20. kvě 2010

Eli, tak si užívej, dokud je v bříšku 😀

eliska_v
20. kvě 2010

kualičku: Užívám ... Teď si půjdu dát puding!! 😉

blondynka400
20. kvě 2010

kualalik, na pedikůru mám manžela 😀
Ona kdysi taky jedla méně časteji, ale hodl jak roste, tak potřebuje více energie... Ale v noci vydrží bez jídla o hodně déle, takže pohoda, nestěžuju si 🙂

eli, malý je tedy fotbalista co? 😀

eliska_v
21. kvě 2010

blondy: Malej asi bude fakt fotbalista.. 😀 😀 Má dost energie!!
Jinak fotečky jsou naprosto dokonalý!! 😉
Proč vlastně už nemáš album? 😕

kualalik
21. kvě 2010

Blondy, tak u nás to je obráceně. Na pedikůru má manžel mě 😀

Holky, tady je konečně po několika dnech deště hezky, svítí sluníčko a ve městě trhy, tak půjdeme utrácet 😵

lenerka
21. kvě 2010

Ahoj Blondy

děkuji za fotečky vaší princezny
moc se vám povedla
je to už velká slečna 😉 by mě zajímalo co by na sebe naše holky říkaly ,kdyby ležely vedle sebe
když jsme tu měli na návštěvě švagrovou se 6měs.Barunkou,tak ta dala Kristýnce pěkně zabrat
furt jí puš´tuchávala štípala kristýnka z toho byla špatná

blondynka400
21. kvě 2010

eli, protože nesouhlasím s místní cenzurou, tak jsme vše smazala a kašlu na to.... Když někdo chce vidět fotečky, pošlu mailem a nikomu "cizímu" je ukazovat stejně nehodlám... 😉

kaulalik, jojo, no musíš si ho pořádně vychovat 😀

lener, no taky by mě to zajímalo. Já tu bohužel nikoho podobně starého k dispozici zatím nemám... Ale v létě se to asi změní, bude tam rozdíl pár měsíců, tak jsem úpak docela zvědavá. Myslím sio, že je dobře když jsou ty mimča trošku pohormadě než když jsou jen sami. Navíc malá bude mladší, tak by mohla něco odkoukat 😀

Tak dneska jsem v noci vstávala asi 4x . Je to zajímavé, že tu noc potom co se vykaká jí nějak to bříško vždycky trápí, asi jak ho má prázdné, tak na to není zvyklá . Ale naštěstí se vždycky jen najedla a spala dál, takže pohoda. Ráno by ještě dospávala, ale vedle v baráku sejim spustil barák, takže mi jí to samozřejmě vzbdilo, protože kreténi nebyli doma a houkalo to asi 15 minut
Jo a musím se vám pochlubit, malá umí další kousek. Ale už jsem z toho začínala být šaptná, včera kdydkoliv jsem jí dala na bříško, skoro vbůec hlavičku nezvedala, jen tak jakoby lezla, pořád si někam dávala ruce. No kdyby to viděla nějaká rehabilitační, tak by si asi myslela, že je to retarďáček. A dneska ráno to samé, už jsem z toho fakt začínala být špatná, co se jí to stalo. Ale už to vím, chtěla se opřít o dlaničky a vzepřít se na celých tlapkách a taky že se jí to nakonec podařilo a hrozně se pak u toho smála a byla evidentně šťastná, že se jí to konečně podařilo . Hold jí to trošku trvalo, než na to přišla jak na to.... 😀

lenerka
21. kvě 2010

Blondy

to je ale šikulka 🙂

blondynka400
21. kvě 2010

lelenr, no já jsem fakt ráda, už jsem se bála, že se jí něco stalo.... ☹
A ona přitom chtěla jen něco nového a nešlo jí to. Alej á jsme is pořád říkala, proč si ty tlapky dává tak divně, že trakhle je nikdy neměla 😝 😀

luciasek001
21. kvě 2010

Ahoj holky, tak my se odpoledne chystáme na víkend na hory i s malym tak jsem zvědavá jak to zvládne a potažmo i my. Snad to přežijeme 🙂 Koukám blondy, že malá dělá pokroky je to šikulka. Ten náš se už točí i na levou stranu na bříško tak už jsme souměrný.......... 😀 Ale dalo mu to zabrat.
Tak se tu opatrujte, pečujte o miminka jak venku tak v bříšku. A v pondělí jsem tu jak na koni.
Krásný víkend všem

blondynka400
21. kvě 2010

luci, tak si to užijte. Tak to j tedy filípek šikulka.... My se tedy zatím točíme jen z bříška na zádičk, oběma směry. Na bříško se jí to povedlo zatím jednou, pak si tam prárkrát nechala ruku, takže jí to nešlo a asi i bolelo, takže se vztekala a od tí doby to nezkusila.... Ona si spíš chce pořád sedat, stači aby viděla ruce, přitáhne se a šup už sedí, to jí bere nějak víc než přetáčení 😀

luciasek001
21. kvě 2010

blondy, dělají prostě pokroky už to neni, že jsi je nechala někde a za chvíli tam ležely furt stejně. Ten náš by už nejraději někam odlezl, ale nejde to. Oni na to přijdou. Díky snad bude slušně a nezmrzneme tam.

kualalik
21. kvě 2010

Na trhu jsem koupila jen jídlo 😀 ale za to jsem si udělala radost a šla si koupit něco na sebe, tak že jsem přišla domů, v tašce dvoje džíny, nějaký trička a jsem spokojená 😉

Holky, teda jak to tak čtu, vy máte ale šikovný dětičky.. já bych byla ráda,kdyby ta naše spala třeba o dvě hodiny míň a taky trochu víc procvičovala svoje tělo 😀

Luci, užijte si víkend a pozdravujete tady u nás 😀

blondynka400
21. kvě 2010

luci, jojo, je to přesně tak jak jsi napsala... Malá taky zkouší lézt, hlav ně když je na bříšku, ale moc jí to nejde. Ale v postýlce už se umí pohybovat dobře, stačí zvdnout nožičky, dát na stranu a když to takhle párkrát zopakuje, už je hned někde jinde 😀

kualalik, neboj, ono to přijde, je ještě malá a potřebuje spinkat... Kolik hodin ti celkově za den (24 hodin) prospí? Ono ještě budeš ráda vzpomníat na doby, kdy ti tolik spala 😀

luciasek001
24. kvě 2010

Ahoj holky, tak jsme zpět. Všechno jsme to zvládli myslim úplně s přehledem. Cestu malý prospal. 1. noc byla zvykací, ale byli jen 2 pauzy a 2. noc už byla v pohodě. Cestu zpátky zase prospal. Bylo krásně, svítilo sluníčko takže paráda a celý 2 dny jsme byli furt venku takže jsme vyfoukaný. V červenci tam pojedeme na celý týden.

kualalik, jéééé ty se máš, nové oblečky taky bych šla nakupovat. Ale musíme obléknout tatku.
Mějte se krásně 🙂

kualalik
24. kvě 2010

Ahoj holky,

Blondy, spí cca 18h 😅

Luci, tak to je super, že jste si to užili. Je fajn, že se to počasí drželo,páč propršelo na dnešek celou noc a ted teda taky nic moc. Sice neprší, ale je víc pod mrakem než sluníčko. Ale dusno 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru